VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - GOLF II Stūres pastiprinātājs

VW Golf

GOLF II Stūres pastiprinātājs

Diskusijas par VW Golf modeļiem
Reklāma
 

Atbildēt mixx » 2006/Feb/28, 11:56

Storms rakstīja:
androns rakstīja: :arrow: storms - stuures reika ir piemineeta otrajaa postaa - Ls 45 :)

Ā, nu ta vēl po božeski. Manam B3 stūres reikas REMONTS 70Ls... #-o


ja [pats nomontē tad vaidzētu būt lētāk... :idea:
Lietotāja avatars
mixx
 
Atbildes: 1793
Pievienojies: 2004/Jūl/19, 17:11
Atrašanās vieta: LV
Braucu ar: polo
Dzinējs: 16v

Atbildēt Storms » 2006/Feb/28, 12:03

mixx rakstīja:
Storms rakstīja:
androns rakstīja: :arrow: storms - stuures reika ir piemineeta otrajaa postaa - Ls 45 :)

Ā, nu ta vēl po božeski. Manam B3 stūres reikas REMONTS 70Ls... #-o

ja [pats nomontē tad vaidzētu būt lētāk... :idea:

A ja pašam rociņas līkas? :oops:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt GintsK » 2006/Feb/28, 12:03

Ko juus te to veco topiku...? Es jau gribeeju nosuniit te vienu vecu posteetaaju.
Nezinu kaa citiem VW, bet G2 bez pastiprinaataaja man nav lietojams - darusmiigi gara reika... Un tas jaudas zudums jau nav liels: kad stuuri negroza, suuknis skjidrumu dzenaa pa tuksho rinkjii, kad stuuri groza, tad gan ir zudumi. Bet jaudu jau parasti vajag taisnee...
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt androns » 2006/Feb/28, 13:09

2 GintsK - pilniiga taisniiba ! :)



bet stuures pastuuzi vajag - vasaraa uzliek II golfam 195 platuma vai pat 205 platuma riepas un uz sausa asfalta pameegina noparkoties shauraa vietaa paraleeli brauktuvei - biku ir ko iesviist grozot baranku :)

atceros, ka manam scirocco bez pastiprinaataaja un ar mazaaka diametra stuuri tomeer grozoojaas sameeraa viegli :) :) :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt GintsK » 2006/Feb/28, 14:33

androns rakstīja:bet stuures pastuuzi vajag - vasaraa uzliek II golfam 195 platuma vai pat 205 platuma riepas un uz sausa asfalta pameegina noparkoties shauraa vietaa paraleeli brauktuvei - biku ir ko iesviist grozot baranku :)
)


Veel sliktaak ir ja bez pastiprinaataaja ar taadiem ripuljiem mashina sasliidas uz sausa asfalta - savaakt nereaali. Ar pastiprinaataaju man barukt ir daudz droshaak. Liidz ar to arii aatraak, ja runa ir par sportu.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt artursT9 » 2006/Feb/28, 19:48

nu ir sanaacis pabraukt bez un ar stiprekli! protams, ja ir saliktas cietaas bukses utt.. tad diez kas nav notureet pat uz siguldas shosejas shpuuri...vislaik jaabrauc sporta rezjiimaa! bet man patiik! pashlaik ir ar pastiprekli, bet nu veel nav naacies izmeegjinaat ar vasareneem! :)

PS. abi piemineetie varianti ir golf II,16v
Lietotāja avatars
artursT9
 
Atbildes: 391
Pievienojies: 2006/Feb/08, 1:14
Atrašanās vieta: purChiks

Atbildēt lo0s3r » 2006/Feb/28, 22:00

zinu/redzeeju kaa viens chalis otrajam golfam no b4 diizelja uzlika stuures pastuuzi ........vinjam galvenais bija tas ka golfs uz 15" ripuljiem griezaas pagruuti + vinjam sieva biezhi brauc ar to mashiinu un vinjai bija pagruuti groziities ......
lo0s3r
 
Atbildes: 81
Pievienojies: 2004/Mar/05, 9:24
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Scirocco GTX » 2006/Feb/28, 22:11

GintsK rakstīja:
androns rakstīja:bet stuures pastuuzi vajag - vasaraa uzliek II golfam 195 platuma vai pat 205 platuma riepas un uz sausa asfalta pameegina noparkoties shauraa vietaa paraleeli brauktuvei - biku ir ko iesviist grozot baranku :)
)


Veel sliktaak ir ja bez pastiprinaataaja ar taadiem ripuljiem mashina sasliidas uz sausa asfalta - savaakt nereaali. Ar pastiprinaataaju man barukt ir daudz droshaak. Liidz ar to arii aatraak, ja runa ir par sportu.


Man taads jautaajums, kas pie vainas, ja ar sauraam riepaam 14/175/70 pat ir speeciigi jaaiespringst lai stuuri grieztu?
neesmu vaargulis (100kg)..:) nevar buut taa, ka stuures reika liika, vai pievilkts pa speeciigu? jo smagi vienaadi uz abaam puseem...
Lietotāja avatars
Scirocco GTX
 
Atbildes: 661
Pievienojies: 2005/Mar/20, 21:35
Atrašanās vieta: RIGA
Braucu ar: Honda Accord Sport Tourer

Atbildēt mixx » 2006/Feb/28, 22:43

Scirocco GTX rakstīja:
GintsK rakstīja:
androns rakstīja:bet stuures pastuuzi vajag - vasaraa uzliek II golfam 195 platuma vai pat 205 platuma riepas un uz sausa asfalta pameegina noparkoties shauraa vietaa paraleeli brauktuvei - biku ir ko iesviist grozot baranku :)
)


Veel sliktaak ir ja bez pastiprinaataaja ar taadiem ripuljiem mashina sasliidas uz sausa asfalta - savaakt nereaali. Ar pastiprinaataaju man barukt ir daudz droshaak. Liidz ar to arii aatraak, ja runa ir par sportu.


Man taads jautaajums, kas pie vainas, ja ar sauraam riepaam 14/175/70 pat ir speeciigi jaaiespringst lai stuuri grieztu?
neesmu vaargulis (100kg)..:) nevar buut taa, ka stuures reika liika, vai pievilkts pa speeciigu? jo smagi vienaadi uz abaam puseem...


reikai ir tāda skrūve ko var pagrozīt, ja padilusi reika tad pievelk... tavā gadījumā var provēt palaist vaļīgāk.
Lietotāja avatars
mixx
 
Atbildes: 1793
Pievienojies: 2004/Jūl/19, 17:11
Atrašanās vieta: LV
Braucu ar: polo
Dzinējs: 16v

Atbildēt Scirocco GTX » 2006/Mar/03, 1:39

mixx rakstīja:
Scirocco GTX rakstīja:
GintsK rakstīja:
androns rakstīja:bet stuures pastuuzi vajag - vasaraa uzliek II golfam 195 platuma vai pat 205 platuma riepas un uz sausa asfalta pameegina noparkoties shauraa vietaa paraleeli brauktuvei - biku ir ko iesviist grozot baranku :)
)


Veel sliktaak ir ja bez pastiprinaataaja ar taadiem ripuljiem mashina sasliidas uz sausa asfalta - savaakt nereaali. Ar pastiprinaataaju man barukt ir daudz droshaak. Liidz ar to arii aatraak, ja runa ir par sportu.


Man taads jautaajums, kas pie vainas, ja ar sauraam riepaam 14/175/70 pat ir speeciigi jaaiespringst lai stuuri grieztu?
neesmu vaargulis (100kg)..:) nevar buut taa, ka stuures reika liika, vai pievilkts pa speeciigu? jo smagi vienaadi uz abaam puseem...


reikai ir tāda skrūve ko var pagrozīt, ja padilusi reika tad pievelk... tavā gadījumā var provēt palaist vaļīgāk.


Ir iespeeja to siikaak pastaastiit, vai sheemaa paraadiit, kur it taa skruuve?
Lietotāja avatars
Scirocco GTX
 
Atbildes: 661
Pievienojies: 2005/Mar/20, 21:35
Atrašanās vieta: RIGA
Braucu ar: Honda Accord Sport Tourer

Atbildēt Android » 2006/Mar/03, 10:46

Pārbaudi vai stūres kardāniņam nav tie krustiņi beigušies - man e30 tā bija - stūre smagi griezās un atpakaļ pati negriezās.
Lietotāja avatars
Android
 
Atbildes: 544
Pievienojies: 2005/Sep/08, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Bora 4motion 1,9tdi
Dzinējs: 1.9tdi

Atbildēt mixx » 2006/Mar/03, 10:50

Scirocco GTX rakstīja:
Ir iespeeja to siikaak pastaastiit, vai sheemaa paraadiit, kur it taa skruuve?


palien zem auto (ja ir bedre), un reikai tur kur nāk klāt tie stūres pričendāļi vaidzētu būt tādai skrūvei, tur ir tikai viena tāda, un to paprovē pagrozīt...
Lietotāja avatars
mixx
 
Atbildes: 1793
Pievienojies: 2004/Jūl/19, 17:11
Atrašanās vieta: LV
Braucu ar: polo
Dzinējs: 16v

Atbildēt Scirocco GTX » 2006/Mar/03, 20:33

OK, kad paliks siltaaks buus jaapaluuko :)
Neatkariigi no mizu platuma gruuti griezas
Lietotāja avatars
Scirocco GTX
 
Atbildes: 661
Pievienojies: 2005/Mar/20, 21:35
Atrašanās vieta: RIGA
Braucu ar: Honda Accord Sport Tourer

Iepriekšējais

Atgriezties uz VW Golf

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi