VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - GPS uztvērējs/izsekotājs priekš sava auto vai aprošināšana

Par visu un neko...

GPS uztvērējs/izsekotājs priekš sava auto vai aprošināšana

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

GPS uztvērējs/izsekotājs priekš sava auto vai aprošināšana

Atbildēt edzhinieks » 2015/Mai/03, 22:09

Sveiki,

Pēdejā laikā, ar vien vairāk tieši vecāka gada gājuma (līdz 2005.gadam) auto tiek nozagti, vai kāds no biedriem ir apsvēris ierīkot GPS automašīnas uztvērēju ?

Vai, varbūt, jau ir, kādas ir jūsu domas, izmaksas?
edzhinieks
 
Atbildes: 112
Pievienojies: 2014/Jūn/14, 17:06
Braucu ar: passat b5
Dzinējs: 1.9TDI

Re: GPS uztvērējs/izsekotājs priekš sava auto..

Atbildēt envy » 2015/Mai/08, 10:00

Nav jēgas, gps raidītājs nedarbojas metāla garāžā un ir bezspēcīgs pret zumeri.
ja tomēr gribi sekot līdzi savam, tad mūsu pašu LV bālīņi jau ir izveidojuši risinājumus - mapon, autonams, sherlog
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: GPS uztvērējs/izsekotājs priekš sava auto..

Atbildēt ajms » 2015/Mai/08, 10:49

envy rakstīja:Nav jēgas, gps raidītājs nedarbojas metāla garāžā un ir bezspēcīgs pret zumeri.
ja tomēr gribi sekot līdzi savam, tad mūsu pašu LV bālīņi jau ir izveidojuši risinājumus - mapon, autonams, sherlog

Tāda veida apsardze jau ir kopš 2000,gadu sākuma vismaz.Vari pieslēgt savu auto pie apsardzes pults utt,protams tas gan maksā(tajos laikos uzstādīšana bija ap 800-900Ls ,mēneša maksa ap 15-20Ls) ...Neesmu vairs šim visam sekojis gadus 5,tā kā ir vēl jaunākas tehnoloģijas un vari savā dīvānā sekot savam auto ;)

un vispār var apdrošināt ,lai galva nesāp ...man BMW un Polo ir apdrošināti ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: GPS uztvērējs/izsekotājs priekš sava auto..

Atbildēt dzintarsb » 2015/Mai/08, 10:53

Parastam auto par tādu cenu labāk kasko paņemt, būs vēl drošība pret negadījumiem bonusā.
dzintarsb
 
Atbildes: 83
Pievienojies: 2014/Mai/09, 12:33
Braucu ar: V50

Re: GPS uztvērējs/izsekotājs priekš sava auto..

Atbildēt ajms » 2015/Mai/08, 12:04

dzintarsb rakstīja:Parastam auto par tādu cenu labāk kasko paņemt, būs vēl drošība pret negadījumiem bonusā.


es to pašu,man BMW Kasko gadā ir 200eur .Protams, ka tie pārsvarā uz apsardzi uzliktie ir pajauni luxus auto un arī ir kasko.

Te protams cilvēks uztraucās,ka zog 10 gadus vecus auto,jo bija raksts medijos,ko ik pa laikam ieliek apdrošinātāji.Palielam tie netiek zagti īpaši mazāk,bet atgādina ,lai cilvēki uzmanās ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: GPS uztvērējs/izsekotājs priekš sava auto..

Atbildēt edzhinieks » 2015/Mai/12, 3:56

Cik jums sanak tas kasko gada/menesi? ar to ja nozog, tad cik nopratu atgriez summu par auto ?
edzhinieks
 
Atbildes: 112
Pievienojies: 2014/Jūn/14, 17:06
Braucu ar: passat b5
Dzinējs: 1.9TDI

Re: GPS uztvērējs/izsekotājs priekš sava auto..

Atbildēt ajms » 2015/Mai/12, 14:55

edzhinieks rakstīja:Cik jums sanak tas kasko gada/menesi? ar to ja nozog, tad cik nopratu atgriez summu par auto ?


kasko atkarīgs no auto,gada,apdrōš.kompānijas un kas ietilpst.
man BMW e46 2000.g ,risks 50eur 200eur gadā - Balta , Polo 9N 2003.g risks 0% škiet 160eur Balta.Maksāju pa kvartāliem,starpība gadā 1 eur :)
Man Balta bija izdevīgākā.Šķiet, ka skatās cik ilgi arī apdrošini(man ilgi ) ,citās kompānijās pat 2x dārgāk bija.BMW e91 2007.g šķiet 400eur bija,neatceros. BMW,VW ir riska grupā,tas gan.
Varu iedot savu apdrošinātāju ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: GPS uztvērējs/izsekotājs priekš sava auto..

Atbildēt edzhinieks » 2015/Mai/15, 1:24

Esmu lietojis līdz šim OCTU, vai kāds var paskaidrot pāris vārdos, ar ko OCTA no KASKO atšķiras? Ja piemēram, nozog auto, vai kāds man viņu sadauza (es neesmu un ja neesmu) vainīgs, viņi apamksā remontu? kā ar lietošanu ārzemēs eiropā?
edzhinieks
 
Atbildes: 112
Pievienojies: 2014/Jūn/14, 17:06
Braucu ar: passat b5
Dzinējs: 1.9TDI

Re: GPS uztvērējs/izsekotājs priekš sava auto..

Atbildēt androns » 2015/Mai/15, 10:02

edzhinieks rakstīja:Esmu lietojis līdz šim OCTU, vai kāds var paskaidrot pāris vārdos, ar ko OCTA no KASKO atšķiras? Ja piemēram, nozog auto, vai kāds man viņu sadauza (es neesmu un ja neesmu) vainīgs, viņi apamksā remontu? kā ar lietošanu ārzemēs eiropā?



tak piezvani jebkuram apdrošinātājam un Tev visu izskaidros :esmu_lol: ... labāk un ātrāk nekā te ;)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: GPS uztvērējs/izsekotājs priekš sava auto..

Atbildēt tower9 » 2015/Mai/15, 13:55

It kā jau posts par GPS nevis kas ir OCTA un kas ir KASKO, bet nu labi.

OCTA abiem un nevienam KASKO
Tu vainīgs un sasit kādam auto - tava OCTA kompānija tam otram samaksās par remontu, savu auto remontē pats.
Tu neesi vainīgs, tev sait kāds cits - vainīgā puses OCTA kompānija samaksās tev par remontu.

OCTA ar KASKO abiem
Tu vainīgs un kādam sasit auto - tava OCTA samaksās otram par remontu, tavs KASKO samaksās tev par remontu.
Otrs vainīgs - viņa OCTA kompānija samaksās tev par remontu, viņa KASKO kompānija samaksā viņam par remontu.

Piespiestā apdrošināšana (OCTA) sedz zaudējumus tam kurš nav vainīgs uz vainīgā rēķina (vainīgajam samazina BM klasi un nākošreiz par OCTA viņš maksā vairāk). Vainīgais remontē pats. Ja neliels negadījums (abi auto braucami), tad var vienoties bez apdrošinātāja iesaistīšanas. Bet tad obligāti abiem papīrs brīvā formā ar abu parakstiem ka pretenzijas netiek celtas. Ja negrib skaidrā norēķināties tad saskaņotais. Ja nevar vienoties tad sauc policiju.
Brīvprātīgā apdrošināšana (KASKO) sedz zaudējumus tev pašam - drīksti arī sasist tikai savu mašīnu vai tev viņu nozog.
Lietotāja avatars
tower9
 
Atbildes: 284
Pievienojies: 2010/Nov/05, 23:05
Atrašanās vieta: Latvija
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: BKN

Re: GPS uztvērējs/izsekotājs priekš sava auto..

Atbildēt tower9 » 2015/Mai/15, 13:58

Ja nav OCTA, vienalga vai vainīgs vai nē, tad ir pārkāpti noteikumi un automātiski vainīgs un sedz otrai pusei zaudējumus. Bet nu tad sarežģītāks process.
Lietotāja avatars
tower9
 
Atbildes: 284
Pievienojies: 2010/Nov/05, 23:05
Atrašanās vieta: Latvija
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: BKN

Re: GPS uztvērējs/izsekotājs priekš sava auto..

Atbildēt tower9 » 2015/Mai/15, 13:59

P.S. man nav nekāda sakara ar apdrošināšanas kompānijām, tas apmēram kā es uztveru šo sistēmu.
Lietotāja avatars
tower9
 
Atbildes: 284
Pievienojies: 2010/Nov/05, 23:05
Atrašanās vieta: Latvija
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: BKN

Re: GPS uztvērējs/izsekotājs priekš sava auto..

Atbildēt ajms » 2015/Mai/15, 15:17

Neiespējama automašīnas zādzība no kādas mājas pagalma Mārupē; īpašnieks netic savām acīm.

http://apollo.tvnet.lv/zinas/neiespejam ... cim/691878
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: GPS uztvērējs/izsekotājs priekš sava auto..

Atbildēt crankshaft » 2015/Mai/15, 19:47

Savlaik sencis atbildēja uz jautājumu, kādēļ nepērk jaunāku auto- ja man viņu nozags, rīt nopirkšu tādu pašu vietā, pilnīgi pie kājas... Nu kaut kā tā. :)
Tak što nevajag lēkt augstāk par savu pēcpusi, its just metal box...

P.S. Neviena signalizācija un xviņzin kas to krepu nenoturēs pagalmā, ja kāds tai lietai pieies ar vērienu...
crankshaft
 
Atbildes: 282
Pievienojies: 2014/Jūn/02, 21:05
Braucu ar: huj

Re: GPS uztvērējs/izsekotājs priekš sava auto..

Atbildēt edzhinieks » 2015/Mai/16, 5:56

paldies par info!

tajā ziņu tekstā teikts "Kaut arī automašīnai bija KASKO apdrošināšana, pašrisks vīrietim būs jāsedz no savas kabatas, un tā ir pietiekami liela summa."

Ko varat teikt par to? pēc kā viņi to aprēķina? jo cik sapratu pie zādzības, no savas kabatas tikuntā būs daudz jamaksā.
edzhinieks
 
Atbildes: 112
Pievienojies: 2014/Jūn/14, 17:06
Braucu ar: passat b5
Dzinējs: 1.9TDI

Nākošais

Atgriezties uz Par visu un neko...

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi