VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - VW Lupo 1.7 SDI

Dzinēja tūnings

VW Lupo 1.7 SDI

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt sociofobs » 2014/Jūl/06, 5:40

Tak, gribētos mazlietiņ lielāku jaudu no sava mazā Lupo :) 1.7 SDI dzinējs. Zinu, ka TDI čipot ir krietni lielāka jēga, bet palasot infu, no ši 60zs motoriņa nočipojot arī sanāk savi 75zs un krietni lielāks griezes moments, ja nemaldos, no 115 oriģinālā uz 145Nm. Kurš iesaka to darīt vai nedarīt, plusi, mīnusi, cenas? Ar šo auto plānoju nobraukt vēl vismaz gadu un ikdienā tiek izmantots kurjera darbam pilsētā, tādēļ arī prasās lielāku jaudu, un vēl, kas notiek ar degvielas patēriņu? Daudzi saka, ka čipojot palielinās ekonomija, citi saka, ka samazinās, drīzāk jau ne saka, bet sūdzās, ka pēc čipošanas auto kļuvis manāmi rijīgāks, bet nu, ceru ka tas ir dēļ jaudas pieauguma izbaudīšanas (smagākas kājas) :)
sociofobs
 
Atbildes: 13
Pievienojies: 2013/Okt/31, 12:12
Braucu ar: VW Lupo
Dzinējs: 1.7 SDI

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt black_smoke » 2014/Jūl/06, 9:57

domāju,ka daudz prātīgāk būtu šo SDI pārbūvēt par TDI-ieplūdes,izplūdes kolektorus sprauslas un turbīnu salikt no AHU vai AFN,šādu lietotu komplektu var iepirkt relatīvi lēti un tad jau ar attiecīgu regulējumu tur sanāks kādi 110-130zs un nM jau ap 200
metināšanas darbi/auto remonts/vag diagnostika

Dīzelis kūp, jo Dievs nemīl,ka nabagi trako...
Lietotāja avatars
black_smoke
 
Atbildes: 506
Pievienojies: 2011/Mai/04, 10:21
Atrašanās vieta: Smiltene
Braucu ar: suni bagāžniekā
Dzinējs: d-power

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt h8499 » 2014/Jūl/06, 10:54

izjuks :shura:
Lietotāja avatars
h8499
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1138
Pievienojies: 2011/Aug/23, 9:13
Atrašanās vieta: Salaspils
Braucu ar: Passat 99.5
Dzinējs: TDI

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt black_smoke » 2014/Jūl/06, 11:05

no kā, pamatojums?
Kāpēc dzinējs,kura darba tilpums ir ~10% mazāks būtu tik nespējīgs,ka netiktu galā ar 120zs?
metināšanas darbi/auto remonts/vag diagnostika

Dīzelis kūp, jo Dievs nemīl,ka nabagi trako...
Lietotāja avatars
black_smoke
 
Atbildes: 506
Pievienojies: 2011/Mai/04, 10:21
Atrašanās vieta: Smiltene
Braucu ar: suni bagāžniekā
Dzinējs: d-power

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt shprika » 2014/Jūl/06, 12:34

nav pratigak tad sbora iepachkat 1.9tdi,bet nu ta tas 1.7 pa lielam tads pats 1.9 vien ir,tik ar samazinatu virzulja gajienu,ta ka vaidzetu tjuneties ta pat ka visi 1.9tdi.
par sdi chiposhanu...visticamak dabusi ekstra griezi pie apaksam,un ekstra paterinju,jo degviela nesadegs tik efektivi(pietruks gaisa) ka tdi dzineja.
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt androns » 2014/Jūl/06, 14:28

Neklausies tos gudriniekus ...
Nočipo un miers - par salīdzinoši lētām naudām dabūs kaut minimālu, bet tomēr dinamikas pieaugumu.
Skrūvēt turbo, taisīt vadību - tas vairs nav ne tuvu tik lēti, kā prosta nočipot + vēl jāčakarējas un tāpat pastāv iespēja, ka juks ārā viskautkas ...
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt black_smoke » 2014/Jūl/06, 18:15

nočipot būs 120eiro, bet pārbūvēt par tdi ~300 eiro,vienīgais,kas pie tādas jaudas var neturēt ir mazais sajūgs,tāpēc arī likt 1,9 nevajag,jo tad vajadzētu 02a kārbu un citu sajūgu
metināšanas darbi/auto remonts/vag diagnostika

Dīzelis kūp, jo Dievs nemīl,ka nabagi trako...
Lietotāja avatars
black_smoke
 
Atbildes: 506
Pievienojies: 2011/Mai/04, 10:21
Atrašanās vieta: Smiltene
Braucu ar: suni bagāžniekā
Dzinējs: d-power

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt androns » 2014/Jūl/06, 20:57

black_smoke rakstīja:nočipot būs 120eiro, bet pārbūvēt par tdi ~300 eiro,vienīgais,kas pie tādas jaudas var neturēt ir mazais sajūgs,tāpēc arī likt 1,9 nevajag,jo tad vajadzētu 02a kārbu un citu sajūgu



nočipot = nez .. pusstunda un brauc ar smaidu.
pārbūvēt par TDI ... mēnešiem? jādabū visas detaļas, jāsaliek viss ... 300 eur būs, ja pats visu darīs ... ja pats īsti nečohnī kas un kā, tad jādod citam darīt .. un tur vairs 300 eur nesanāk ...


un vispār - 300-120=180 EUR ... manuprāt diezgan normāla nauda ... :hvz:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt shprika » 2014/Jūl/06, 21:04

Es personigi 120e par sdi chiposhanu nemaksatu,nez ko atmosferniekam tads chips tur ekstra iedos,ja neskaita melnus dumus :lol:
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt black_smoke » 2014/Jūl/06, 21:06

hvz...Tdi un jauda dubultā vai chip un +10zs,sliecos piekrist-"bez turbo nav nākotnes"
metināšanas darbi/auto remonts/vag diagnostika

Dīzelis kūp, jo Dievs nemīl,ka nabagi trako...
Lietotāja avatars
black_smoke
 
Atbildes: 506
Pievienojies: 2011/Mai/04, 10:21
Atrašanās vieta: Smiltene
Braucu ar: suni bagāžniekā
Dzinējs: d-power

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt Ugisons » 2014/Jūl/06, 22:45

Āmen

Es tikai par pārbūvi
BMW E91 2.0D + CHIP
VW T5 2.0TDI CR
(EX)ŠKODA OCTAVIA II 1.9tdi 09"
CAN AM Outlander 800XT EFI H.O.
(EX)BMW 530D E61 170kw
(EX)VW TOURAN 2.0tdi BKD
(EX)VW PASSAT B5 1.9TDI AFN+CHIP daily (Vislabākās atmiņas)
Lietotāja avatars
Ugisons
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 3677
Pievienojies: 2009/Mar/21, 22:12
Atrašanās vieta: Vangaži, Rīga
Braucu ar: E91
Dzinējs: Dīzelis

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt Jonix » 2014/Jūl/06, 23:14

Arī SDI pēc čipa kļūst diez gan interesantāks. Ar dūmainību arī nav tik traki pie normāla standarta.
Chiptuning
DPF serviss
Autoserviss
Diagnostika
IMMO off

www.Remap.lv
+371 2-9861-891
Lietotāja avatars
Jonix
 
Atbildes: 1928
Pievienojies: 2006/Okt/05, 21:46
Atrašanās vieta: audi-style.lv
Braucu ar: A4 TDI

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt sociofobs » 2014/Jūl/07, 4:05

Ja es būtu gribējis TDI, tad nebūtu pircis SDI. Mana personīgā pieredze ar TDI nav tik spīdoša, ir bijuši gan TDI gan SDI, gan ne-dīzeļi :) Bija man TDI 4. golfs 1.9, nobruka turbīna, motors kļuva līdzvērtīgs 1.6d bez turbīnas. Pabraukājos pa servisiem pakonsultēties, cik varētu maksāt turbīnas remonts vai maiņa, nonācu pie tā, ka lētāk būs pārdot visu golfu un nopirkt vietā citu. Tad man bij 2. golfs, 1.6d bez turbīnas. Bija īslaicīgs variants, bet cik ar viņu tika 'lidots', pa visiem pagalmiem, vienīgais kas beigās palika dzīvs, bija tieši motors, tieši dēļ motora atsitu lielu daļu no tā golfa cenas.
Tātad mana personīgā pieredze ar dīzeļiem tāda, TDI, protams, jauda nesalīdzināma ar SDI, bet uzticamība uz jautājuma. SDI - brauc bez bēdām, bet jauda ir mīnuss. Tādēļ arī interesējos, cik liela jēga ir šādu SDI čipot.
sociofobs
 
Atbildes: 13
Pievienojies: 2013/Okt/31, 12:12
Braucu ar: VW Lupo
Dzinējs: 1.7 SDI

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt androns » 2014/Jūl/07, 7:35

sociofobs rakstīja:Ja es būtu gribējis TDI, tad nebūtu pircis SDI. Mana personīgā pieredze ar TDI nav tik spīdoša, ir bijuši gan TDI gan SDI, gan ne-dīzeļi :) Bija man TDI 4. golfs 1.9, nobruka turbīna, motors kļuva līdzvērtīgs 1.6d bez turbīnas. Pabraukājos pa servisiem pakonsultēties, cik varētu maksāt turbīnas remonts vai maiņa, nonācu pie tā, ka lētāk būs pārdot visu golfu un nopirkt vietā citu. Tad man bij 2. golfs, 1.6d bez turbīnas. Bija īslaicīgs variants, bet cik ar viņu tika 'lidots', pa visiem pagalmiem, vienīgais kas beigās palika dzīvs, bija tieši motors, tieši dēļ motora atsitu lielu daļu no tā golfa cenas.
Tātad mana personīgā pieredze ar dīzeļiem tāda, TDI, protams, jauda nesalīdzināma ar SDI, bet uzticamība uz jautājuma. SDI - brauc bez bēdām, bet jauda ir mīnuss. Tādēļ arī interesējos, cik liela jēga ir šādu SDI čipot.



nespried pēc tā. Kā jau jebkurai lietotai mašīnai - tā ir loterija ko nopirksi ... nu nevar pie pirkšanas par visu pārliecināties. Man neviena no trijām turbodiesel mašīnām nav radījusi lielas problēmas, kas būtu saistītas tieši ar turbīnas esamību.
Divi IV golfi TDI un e39 BMW 3.0d
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt sociofobs » 2014/Jūl/07, 8:53

androns rakstīja:nespried pēc tā. Kā jau jebkurai lietotai mašīnai - tā ir loterija ko nopirksi ... nu nevar pie pirkšanas par visu pārliecināties. Man neviena no trijām turbodiesel mašīnām nav radījusi lielas problēmas, kas būtu saistītas tieši ar turbīnas esamību.
Divi IV golfi TDI un e39 BMW 3.0d


Nu man bija arī audi 80 1.6td, ar kuru nobraucu gandrīz gadu. Nopērkot, likās ka iet ļoti labi, bet paejot gadam, sāku manīt, ka jauda manāmi pazudusi, un pazudusi tieši tad, kad ieslēdzas turbīna. Iespējams ka man tā visa negatīvā pieredze bij dēļ veciem auto, nejau motors tur bija vienīgās problēmas, bet nu, man liekas ka turbīna - tas ir liels pluss un liels mīnuss vienlaicīgi. SDI, tur nav turbīnas, kurai nobrukt, kā viņš iet, tā iet. Kaut kā vairāk sliecos uz vienkāršību, man vispār pat no elektronikas mašīnā, no ekstrām, vienīgais, ko vajag, ir elektriskie logi ;) neskaitot to, jo mazāk visādu shēmu, jo labāk, mehānika ne tuvu tā nepieviļ, kā to mēdz darīt elektronika. Tagad arī, salīdzinot savu lupo ar iepriekšējo audi 80, lupo bez turbīnas iet tāpat, kā tas 80nieks ar turbīnu, tikai te par turbīnu nav jauztraucas un jārausta galva, kādēļ iepriekš bij labāks rāviens, a tagad švakāks palicis. uz TDI arī metu aci, tas būtu kāds pasvaigāks par 90to gadu A3, 1.9TDI, bet ņemot lupo piedomāju arī par finansēm un mazliet uz priekšu, lai atpelnās auto, plus sanāk citām investīcijām.
Jautājums tomēr nemainas, tad ir vērts šo lupo čipot, vai nav? :D
sociofobs
 
Atbildes: 13
Pievienojies: 2013/Okt/31, 12:12
Braucu ar: VW Lupo
Dzinējs: 1.7 SDI

Nākošais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi