VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Dzinēja jaudas mērīšana

Dzinēja tūnings

Dzinēja jaudas mērīšana

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

Re: Dzinēja jaudas mērīšana

Atbildēt GintsK » 2013/Apr/18, 15:44

Kaross rakstīja:nu jā. tā jau man likās, ka 200km/h ir baigi maz.
Tātad 200mph.
Kas tieši ierobežo maksimālo ātrumu? Bremzes jauda?
Paldies par info.


Manuprāt bremze nē Jauda jau viņai jāabsorbē viena un tā pati vai brauc 3, vai 6.robā. Nu tur viss tā dun! Disbalansi, centrabēdzes spēki. Ja kaut kāds gultnis noķīlē - sabrūk visa māja!!
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Re: Dzinēja jaudas mērīšana

Atbildēt GintsK » 2013/Apr/18, 18:25

Bet par tēmu. Baigi jau nu noderētu arī kāds motora stends. Starpsezonā.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Re: Dzinēja jaudas mērīšana

Atbildēt ajms » 2013/Apr/18, 18:37

Nu ok palasot šo ;) otrkārt, ir svarīgas izmaksas mērot . nav nekāds noslēpums ,ka te iekš LAT maksā vairāk nekā nekā jebkur citur Igaunijā vai pat somijā ,pat ar visu ceļu .Somiju negriby salīdzināt ,tur stendu ir dafigā,jo arī cits tur ir labi un daudz.Tur sporta mašinu dažos ciemos kopā ir tikpat cik latvijā kopā.
Es te pēdējā laikā biju pie vairākiem autošosejniekiem ar intervijām utt.šī tēma arī nepagāja garām.tur šādi un tādi ,x vietā jauda par 20-30zs mazāka kā y vietā utt,tur ir p....un tur ir mudaki,kā saka nekur nav labi regulētāji .a KO DZIRDĒJU PATĪKAMU ,KA GintsK nav mudaks.Nu to es bez viņiem zinu /zināju :mhihi:
to ka būs vairāki stendi,būs konkurence un arī, tad nostāsies +- normāli.Bet protams izmaksas ir izmaksas ,kuras nav mazas un kuras mēs pamatā zinām.un no tā arī sastāv tas cipars galā.
Gints domāju apgaismos ;)

Motora stends jau kādreiz bija RPI(Rtu) ...
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Dzinēja jaudas mērīšana

Atbildēt Kaross » 2013/Apr/18, 18:54

Nu atkarībā no kuras puses skatās. Manuprāt cena nav augsta. Ja parēķina no īpašnieka un ieguldītāja puses, tad pat nezinu cik ilgā laikā pie LV pieprasījuma tādu stendu var atpelnīt.
Jelgavā vispār kapeikas tas stends maksā. 20ls stundā bija? nezinu kas ir jādara un no kā viņš jātaisa, lai būtu vēl lētāk. Parādi man kur zem 10000Ls vispār kaut ko var atrast kas būtu spējīgs ciparus parādīt. :D vienalga ZS, Nm, ponija spēkus vai tamlīdzīgi.
Programmatūra vien maksās pāris tūkstošus.
paskaties kaut vai cik bremze maksā: http://www.land-and-sea.com/eddy-curren ... -price.htm
Ruļļi, telpas, viss pārējais. tas ir milzīgs cipars priekš LV pieprasījuma.
Auto elektronika, TDI. Jauta PM.
Nestandarta auto elektronikas darbi.
Chiptuning, imobilaizeri
Serviss Lapsu iela 6. www.kaross-chip.lv
26265465
Lietotāja avatars
Kaross
 
Atbildes: 1307
Pievienojies: 2009/Apr/21, 23:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: TDI Quattro
Dzinējs: 2.5TDI

Re: Dzinēja jaudas mērīšana

Atbildēt GintsK » 2013/Apr/18, 19:48

Somijā lētāk? Diena nebūs lētāk nekādi! Vienkārši stends labs un rallija Micukus, kuri visi ir +/- vienādi, var saregulēt 5 gab dienā.
Stendam rupji 50k stends, 30k telpas aprīkojums - nu tā kā vajag. Viens remonts uzreiz 3k. Cik ir jāņem par stendu? Ls30? 50? Un Latvijā, kur visādi vēl atļaujas lielo pusi mašīnu noregulēt ne uz stenda? ;)

UK stendu cenas ir 80...150 paundi par stundu. Tas ir tikai par stendu. Nevis regulēšanu.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Re: Dzinēja jaudas mērīšana

Atbildēt ajms » 2013/Apr/18, 19:57

Kautkas jau ir mainījies ;) Es tā par kopējo fonu,ka ir labi ,ka uzrodās vairāk stendu. Man ir nojausma cik tas viss maksā ,regulētāja izmaksas utt,es nedzīvoju mežā un neesmu Mauglis un man ir darbnīca un nestrādāju vienai dienai vai gadam. Un zinu arī to ka ,ja darba laika izmaksa ir mazāka par 10ls/h pie nosacījuma ,ka stundas dienā ir 6-7 vismaz, tad var klapēt visu pasākumu ciet,jo tad vnk neko ,nekam,neparko nesamaksāsi.

Kēpēc ciptūninga stends atškirās skaitļos jaudās ar teiksim roli vai tagad tomēr ir kas mainījies?Ir bijuši lieli skandāli.Jo laikam nav tas mīts, ka te tomēr regulēt nemāk,pašu attieksmi dažiem arī salīdzinōt ar Igauniju (Liguru) teiksim. Zinu teiksim ,ka Kalkis motorsports neiedzīsi nevienā latvijas stendā.Cipars tur ir eiro ,tas pats kas te ls.Iespējams apgrozījums lielāks vai vējš pūš no citas puses .

ps Gints uzrakstīja jau kamēr es te sacerēju. ;)
Nu tu mums arī regulēji Rumbulas lidostā BMW un palielam kāda škirba šinī gadījumā +- 5zs :mhihi:

Un vispār, kurš teica .ka autosports ir lēts.nu negribi regulēt vai saskrūvēt kautko ,nu tad brauc uz grosauto vai vēl sazin kur :mhihi:
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Dzinēja jaudas mērīšana

Atbildēt Kaross » 2013/Apr/18, 20:04

Piekrītu Gintam.
LV cik auto jānočipo, jāsaregulē, lai kaut ko sāktu atgūt?
100-200ls par mašīnu. reāli 20-25 auto, lai nopelnītu tos pašus 3k.
Tas nekas, ka vēl jāiegulda 2,5kls tikai aparātam, lai vispār tiktu klāt tam auto pēc 2008.gada. un tas ir tikai, lai tiktu klāt. :D Programmas izveide arī savu laiku un naudu maksā.
Somijā to varam pielīdzināt pāris auto.
Čipojot vispār neviens par to stendu negribēs maksāt.
Sporta auto cita lieta - tie maksās arī par stendu, bet cik viņu ir LV? tādi nopietnāki nevis amatieru rallisti?
Man pat Roļa 50ls stundā liekas savā ziņā pieņemami.
Reizēm vajag paskatīties no tā pakalpojumu sniedzēja puses, tad nemaz neliksies tik traki tie cipari. Pa lielam tā ir izklaide. Neviens nespiež maksāt.
Auto elektronika, TDI. Jauta PM.
Nestandarta auto elektronikas darbi.
Chiptuning, imobilaizeri
Serviss Lapsu iela 6. www.kaross-chip.lv
26265465
Lietotāja avatars
Kaross
 
Atbildes: 1307
Pievienojies: 2009/Apr/21, 23:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: TDI Quattro
Dzinējs: 2.5TDI

Re: Dzinēja jaudas mērīšana

Atbildēt ajms » 2013/Apr/18, 20:51

Par izmaksām ir skaidrs .Kas grib un vajag ,regulēs .kas nevar,tam ir domāti mopēdi.sports ir dārga izklaide un nav ko vaimanāt ;) Un vēl galvenais.Cik mums ir to, kas māk noregulēt? Es zinu vienu .Gints K .Vismaz zini par ko maksā.Te palielam ir tā problēma ,kāpēc te Lat ir kā ir.man vairāk sporta auto interesē.parastiem kāda starpība vai 100 vai 108.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Dzinēja jaudas mērīšana

Atbildēt Guncha1984 » 2013/Apr/19, 20:12

Pieteicos chiptuning.lv- drīzumā jāierodas pie viņiem, cipars Ls 240.
Izbrīnu izraisīja tas, ka izdruku piedāvā no līdzīgas automašīnas. Atšķirību es varēšot izjust uz ceļa...
Uzstāju, ka nav jēgas chipot un nemērīt. Un tad sākās runas, ka stendam apkope un nezin, vai būs stends kārtībā.
Bez maz vai būs jāsēž klāt un jāelpo pakausī.
Lietotāja avatars
Guncha1984
 
Atbildes: 100
Pievienojies: 2013/Mar/11, 21:59
Atrašanās vieta: Rīga, Latvija
Braucu ar: Cupra 300+
Dzinējs: 2.0 TFSI

Re: Dzinēja jaudas mērīšana

Atbildēt envy » 2013/Apr/19, 21:33

sačipojies pie vietējiem tūneriem ;)
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Iepriekšējais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi