VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Padomi auto sagatavošanā ziemai

Par visu un neko...

Padomi auto sagatavošanā ziemai

Ne pārāk nopietnas lietas...
Reklāma
 

Re: Padomi auto sagatavošanā ziemai

Atbildēt androns » 2012/Okt/06, 3:29

bet stāsts jau ir par to, ka ļoti bieži citu ražotāju (nu parasti tak pērk lētāku) ar tādiem pat raksturlielumiem, kā ražotāja akku, tomēr ir stipri sūdīgāki nekā oriģinālie ;) tapēc ar ķīmoķo - liek lielākus un beigās iegūst to pašu ko ar oriģinālo.

bet anyways - naudiņa tiek ietaupūta bišķi ;)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: Padomi auto sagatavošanā ziemai

Atbildēt ajms » 2012/Okt/06, 17:50

androns rakstīja:bet stāsts jau ir par to, ka ļoti bieži citu ražotāju (nu parasti tak pērk lētāku) ar tādiem pat raksturlielumiem, kā ražotāja akku, tomēr ir stipri sūdīgāki nekā oriģinālie ;) tapēc ar ķīmoķo - liek lielākus un beigās iegūst to pašu ko ar oriģinālo.

bet anyways - naudiņa tiek ietaupūta bišķi ;)


nu lai ķīmiķo ;)uz tiem aku nav liela starpība cenās ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Padomi auto sagatavošanā ziemai

Atbildēt salvis » 2012/Okt/16, 21:44

Ziemas periodā, kad uz ceļa ir agresīva ķīmija un nepārtraukta smilšu strūkla, stipri ieteicams mazgāt auto iespējami bieži, jo tādā gadījumā sāls u.c. reģentu maisījums mazāk traumēs tās vietas, kur ir kādi krāsas pārklājuma defekti.
Galvenais neaizmirst pēc mazgāšanas noslaucīt durvju blīvgumijas un iespēju robežās dabūt ūdeni ārā no slēdzenēm, citādi nākamajā rītā var netikt iekšā mašīnā.
Sievu un mašīnu draugiem neaizdod.

VW Up!, Deep black
VW Golf Plus, Blaugraphite
Lietotāja avatars
salvis
 
Atbildes: 774
Pievienojies: 2006/Jūn/06, 23:27
Atrašanās vieta: Salaspils
Braucu ar: VW Up!, Deep black
Dzinējs: ir

Re: Padomi auto sagatavošanā ziemai

Atbildēt ajms » 2012/Okt/16, 23:30

salvis rakstīja:Ziemas periodā, kad uz ceļa ir agresīva ķīmija un nepārtraukta smilšu strūkla, stipri ieteicams mazgāt auto iespējami bieži, jo tādā gadījumā sāls u.c. reģentu maisījums mazāk traumēs tās vietas, kur ir kādi krāsas pārklājuma defekti.
Galvenais neaizmirst pēc mazgāšanas noslaucīt durvju blīvgumijas un iespēju robežās dabūt ūdeni ārā no slēdzenēm, citādi nākamajā rītā var netikt iekšā mašīnā.

izrādās, ka pie sky Krasta ielā tai mazgātavā to sāli var nomazgāt 2 minūtēs un samaksāt 0,40 santīmu,Juniors teica tā ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Padomi auto sagatavošanā ziemai

Atbildēt salvis » 2012/Nov/03, 0:27

Tieši tā! Man gan pa 0.40Ls nesanāk, bet aptuveni 1.60Ls par mašīnu iekļauties var. Iesaku! :wink:
Sievu un mašīnu draugiem neaizdod.

VW Up!, Deep black
VW Golf Plus, Blaugraphite
Lietotāja avatars
salvis
 
Atbildes: 774
Pievienojies: 2006/Jūn/06, 23:27
Atrašanās vieta: Salaspils
Braucu ar: VW Up!, Deep black
Dzinējs: ir

Re: Padomi auto sagatavošanā ziemai

Atbildēt ajms » 2012/Nov/03, 0:50

salvis rakstīja:Tieši tā! Man gan pa 0.40Ls nesanāk, bet aptuveni 1.60Ls par mašīnu iekļauties var. Iesaku! :wink:

visu man pirmo reizi ar putām,vasku sanāca par 1,50Ls .es mazgāju ,bubuciic monētas meta :mhihi:
vakar bubuciic par 0,20 nomazgāja pusi auto :emo: ,jo citas monētas neņēma pretim :twisted:
Juniors teica ,esot vakarā ,naktī jāmazgā,rindu nav.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Padomi auto sagatavošanā ziemai

Atbildēt juzix » 2012/Nov/05, 10:55

ajms rakstīja:
salvis rakstīja:Tieši tā! Man gan pa 0.40Ls nesanāk, bet aptuveni 1.60Ls par mašīnu iekļauties var. Iesaku! :wink:

visu man pirmo reizi ar putām,vasku sanāca par 1,50Ls .es mazgāju ,bubuciic monētas meta :mhihi:
vakar bubuciic par 0,20 nomazgāja pusi auto :emo: ,jo citas monētas neņēma pretim :twisted:
Juniors teica ,esot vakarā ,naktī jāmazgā,rindu nav.

Nu savu mk5 vagonu esmu piešāvies nomazgāt pa 1,20Ls izejot cauri visām programmām + arkas izskalojot :D
Naktīs rindu tiešām nav, bet taksisti vakara stundās ļoti iecienījuši šo vietu.
Lietotāja avatars
juzix
 
Atbildes: 254
Pievienojies: 2007/Jan/19, 11:19
Atrašanās vieta: Z-kalns
Braucu ar: mk5 dīzeļdziņu
Dzinējs: 1.9tdi

Iepriekšējais

Atgriezties uz Par visu un neko...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 6 viesi