VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - VW Golf 4 / Bora sēdekļu apsildes uzstādīšana

Dari pats

VW Golf 4 / Bora sēdekļu apsildes uzstādīšana

Sadaļa, kurā publicēt aprakstus par pašu paveiktiem darbiem
Reklāma
 

Re: VW Golf 4 / Bora sēdekļu apsildes uzstādīšana

Atbildēt androns » 2011/Aug/23, 16:35

IV golfam uz ne-ādiniekiem ļoti ātri olas cepās ... e39tajam bembim ādinieki toč kādas 8 minuutes sila ...
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: VW Golf 4 / Bora sēdekļu apsildes uzstādīšana

Atbildēt nBerts » 2011/Aug/23, 16:48

androns rakstīja:IV golfam uz ne-ādiniekiem ļoti ātri olas cepās ... e39tajam bembim ādinieki toč kādas 8 minuutes sila ...

Man silts biksēs paliek pēc apm 30sec uz ĀDENIEKA! mk4
Lietotāja avatars
nBerts
 
Atbildes: 1325
Pievienojies: 2007/Jan/18, 23:08
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: MK4
Dzinējs: AGU

Re: VW Golf 4 / Bora sēdekļu apsildes uzstādīšana

Atbildēt Fancy » 2011/Aug/23, 18:59

nBerts rakstīja:
androns rakstīja:IV golfam uz ne-ādiniekiem ļoti ātri olas cepās ... e39tajam bembim ādinieki toč kādas 8 minuutes sila ...

Man silts biksēs paliek pēc apm 30sec uz ĀDENIEKA! mk4

No apsildes? :-&
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Re: VW Golf 4 / Bora sēdekļu apsildes uzstādīšana

Atbildēt Turbo » 2011/Aug/23, 19:02

Fancy rakstīja:
nBerts rakstīja:
androns rakstīja:IV golfam uz ne-ādiniekiem ļoti ātri olas cepās ... e39tajam bembim ādinieki toč kādas 8 minuutes sila ...

Man silts biksēs paliek pēc apm 30sec uz ĀDENIEKA! mk4

No apsildes? :-&

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: , siltas bikses :lol: :lol:
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: VW Golf 4 / Bora sēdekļu apsildes uzstādīšana

Atbildēt ediss » 2011/Dec/18, 22:49

Varbūt,kāds var lūdzu palīdzēt ar padomu,vai arī sataisīt sēdekļu apsildi mk4 recaro āda(par darba cenu vienosimies) :krajejs_var: .....ar testeri izzvanīju elements vesels,slēdžus nomainīju nekā tik intresanti kad abi slēdži pirms tam bija savienoti kopā piedodiet kolēgi,bet nu no strāvas neko nesaprotu :esmu_lol: ,līdz slēdžiem strāva pienāk,un līdz elementam neaiziet.. :roll:
ediss
 
Atbildes: 2
Pievienojies: 2011/Jūl/31, 23:30
Braucu ar: mk4
Dzinējs: AHF

Re: VW Golf 4 / Bora sēdekļu apsildes uzstādīšana

Atbildēt Lakkijs » 2011/Dec/18, 23:52

a pirms tam sildiija, vai tikai nav taads anglju highline variants kaads man te vienam pazinjam... sleedzhi salikti a liiz benkjiem vadi nemaz neaiziet :roll:
Lietotāja avatars
Lakkijs
 
Atbildes: 2906
Pievienojies: 2006/Feb/27, 19:14
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Bolf Highline
Dzinējs: 2.0

Re: VW Golf 4 / Bora sēdekļu apsildes uzstādīšana

Atbildēt ediss » 2011/Dec/19, 18:58

Angļu variants nav,varbūt vari attsūtīt savu nummuru uz pm,un es tev varētu uzzvanit kādu dienu un aprunāties čo pa čom! :wink: :wink:
ediss
 
Atbildes: 2
Pievienojies: 2011/Jūl/31, 23:30
Braucu ar: mk4
Dzinējs: AHF

Re:

Atbildēt Fancy » 2012/Feb/04, 2:19

Lakkijs rakstīja:A tev neviens neshancee vai tikai vadiitaaja benjkjim. Par vadu plusiem utt. tas taapeec ka tev un lielai daljai ir vairaaki liimenji apsildei.. driizaak saac mekleet ar droshinaataajiem, tad var saakt mekleet vainu apsildes elementu dziislaas. resp. jaanoaarda benjkjis, bet pirms tam jaatvieno akjis deelj airbagiem. es teemeetu uz dziislas luuzumu pie savienojuma vietas starp pakaljas apsildi un saanu apsildes spaarniem, jeb vietaas kur iet paari paarvalka stieniishi, muguras parasti nenojuudzas, taapat sleedzhi. Ja tev kaut kas tur pienaak znachit tam galam vajadzeetu buut ok. To vai dziislas ok var paarbaudiit - resp. lai zinaatu kur vaina, var ataardiit apsildes elementa marlei liidziigo paarklaajumu vietaa kur ienaak lielaakais vads un tad sadalas uz 4, 2 vadi ir apsildes kjeede un 2 aiziet uz termo sensoru taada maza tablete apm. 10 cm no aizmugures, resnaakaa dziisla iespeejams ar piikstuli neko neuzraadiis ja buus pushu. Protams benjkjis pirms tam jaanoaarda.

Beidzot izjaucu krēslus :naac:
Situācija nedaudz mainījusies.
Krēsli strādā, bet strādā tikai muguras daļa, kur tie sildelementi ir sabiruši mazā čupiņa...tas būtu sīkums, jāizjauc un jāsaliek pa vietām.
Bet ir problēma ar pakaļas daļu, tā nesilda. Biju atjaucis krēslu, bija vadi pušu pie tā termodevēja. Salodēju un saliku, bet pakaļas daļa joprojām nestrādā. Dzīslas visas veselas. Varētu būt, ka esmu to termodevēju nolicis par tālu no termodevēja or samsing? Un tās dzīslas drīkst piešūt pie tā parlona, jo man tam krēslam ir viss tā sadilis, ka tās dzīslas haotiski mētājās pa to krēslu...
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Re: VW Golf 4 / Bora sēdekļu apsildes uzstādīšana

Atbildēt Lakkijs » 2012/Feb/04, 15:24

A Tu ķēdē pārbaudīji? resp. vai ir caurejošs signāls tai sēžamajai daļai. Vēl pastāv variants ka termodevēju esi nokāvis, tad gan arlabunakti..
Lietotāja avatars
Lakkijs
 
Atbildes: 2906
Pievienojies: 2006/Feb/27, 19:14
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Bolf Highline
Dzinējs: 2.0

Re: VW Golf 4 / Bora sēdekļu apsildes uzstādīšana

Atbildēt Fancy » 2012/Feb/04, 15:34

Lakkijs rakstīja:A Tu ķēdē pārbaudīji? resp. vai ir caurejošs signāls tai sēžamajai daļai. Vēl pastāv variants ka termodevēju esi nokāvis, tad gan arlabunakti..

Nu katru daļu pārbaudīju ar testeri, tur bija viss čiki.
Bet nemēģināju saslēgt abas daļas ķēdē...
A ko tur diži nokaut? Tur principā mazā platīte ar divām vietām, kur vadu pielodēt. Šodien pabraucu ar ieslēgtu, baigi žarīja to aizmuguri krēslam, likās tūlīt aizdegšos :shura:
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Iepriekšējais

Atgriezties uz Dari pats

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 6 viesi