VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Powered TDI ekonomija

Dzinēja tūnings

Powered TDI ekonomija

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

Re: Powered TDI ekonomija

Atbildēt al13n » 2011/Mai/16, 22:30

Sk. nāksies vien palikt pie sava patēriņa :D

Nesaku, ka 4.6 ir slikti, vienk. te ieminējās par to, ka liek dažādus softus jaudai/ekonomijai :)
Un, kad katru dienu sanāk 100km, tad tmr nav slikti nomīlēt kādu kapeiku :D

Vsp ko tieši nodara tāda sēņošana? Aizaug EGR un izplūde?
Lietotāja avatars
al13n
 
Atbildes: 77
Pievienojies: 2009/Okt/18, 15:41
Braucu ar: Passat B5
Dzinējs: 1.9 TDI AJM

Re: Powered TDI ekonomija

Atbildēt Roberts » 2011/Okt/04, 15:33

4,6 :shock: :mrgreen:
Njā, iepriekš Leonam mazāk par 5/100 nesanāca, taču kurinot arī vairāk par 7,kautkas/100 nebija.
Tur bija ARL+čips. 8)

Audim pilsētā garšoja ~14/100, ārpusē, ja paveicās, tad līdz ~9/100 varēja nodzīt. Pēc čipa pilsētā ~11-12, štrāse ~8. Tas viss ar 44. izmēra zābaku. :mrgreen: Češkās noteikti, ka var vēl mazliet nodzīt uz leju. :lol:
Roberts
 
Atbildes: 56
Pievienojies: 2006/Okt/26, 14:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: A4 Q
Dzinējs: 2,5 TDI

Re: Powered TDI ekonomija

Atbildēt envy » 2011/Okt/04, 15:51

Robi, Tavs seats vēljoprojām ir labs? baigo kosmosu čalis prasa! un kā ir ar V6? cik ilgi jau kurini?
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Powered TDI ekonomija

Atbildēt Roberts » 2011/Okt/04, 16:10

Ar Leonu, kad šķīrāmies, bija viss top zustand. 8)
Kāpēc šis viņu atkal tirgo, nemācēšu atbildēt. Toreiz šis aktīvi kaulējās pamatīgi spēlējot uz jūtām. :roll:
Ja neskaita plastmasīgo salonu un bundžu, cits nekas jau tur kosmosu nemaksā t.i. ir alternatīvas tak. :mrgreen:

Ar konkrēto V6 saskarsmē netieši esmu jau pēdējos 110K km, tiešā saskarsmē 2-3k km.
Pēc Leona patēriņš vnk galināja nost, tāpēc devos uz Jelgavu, lai čaļi kko safīrē. :mrgreen:
Pēc gada būšu jau atpelnījis ieguldījumus. :lol: :lol:
Bet vispār - ziemai ar sniegu esmu it kā sagatavojies. 8) Vēl tik lāpsta jānopērk. :mrgreen:
Roberts
 
Atbildes: 56
Pievienojies: 2006/Okt/26, 14:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: A4 Q
Dzinējs: 2,5 TDI

Re: Powered TDI ekonomija

Atbildēt amdown » 2011/Dec/10, 17:53

Ikdienā braucot ar lupo 1.4 TDI (čipots gandrīz līdz maksimumam) ar vasaras riepām var iekļauties uz 3,8 L/100km, tagad ar ziemas riepām un auksto laiku lupo apetīte ir diezgan paaugusies uz 4,3 - 4,5 L/100km, pie tam braukšanas stils nav mainījies.

Man ir uztaisīts slēdzītis ka es varu pārslēgties starp diviem režīmiem (čipots un nečipots). ja brauc ar prātu, tad pārslēdzot starp vienu un otru režīmu patēriņš praktiski nemainās.

Pagaidām padomā ir uztaisīt, lai var pārslēgt trīs dažādus režīmus (eko, čipots, ļoti čipots) un tad paskatīties vai mēģinot užčipot dzinēju ekanomiskāku (par pamatu ņemot lupo 3L čipu informāciju)izdosies panāk papildus ekonomiju.

Bet nu jebkurā gadījumā arī ar čipotu TDI var pabraukt tik pat ekonomiski kā ar nečipotu, principā visu izsaka kājas smagums. Par to ar savu pieredzi esmu pārliecinājies neskaitāmas reizes.
amdown
 
Atbildes: 7
Pievienojies: 2011/Dec/10, 17:12
Braucu ar: VW Lupo
Dzinējs: 1,4 TDI

Iepriekšējais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis