VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Dzinējs

Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Problēmas un remonts
Reklāma
 

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt armands1986 » 2011/Mai/02, 17:39

nomainija, bet iebraucot servisa ari teica ka varetu but izspiedejgultnis, taka bus jamaina.
Lietotāja avatars
armands1986
 
Atbildes: 146
Pievienojies: 2007/Dec/03, 15:59
Atrašanās vieta: Liepāja
Braucu ar: vw golf IV, vw touran
Dzinējs: 1,9tdi ahf, 1,9 BLS

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt crispy » 2011/Mai/17, 16:45

Tātad kā solijos arī uzrakstīšu kā pēc kāda laika tad jūtas mans divmasnieks.Atgādinu,ka nomainiju,uzliku jaunu- vecais man sāka grabēt,kad spiežu vai atlaižu sajugu un arī uz pedāli varēja just tādu vibraciju mazliet,kā arī sīkšana ,parādijas ,kad sajūgs bija nospiests.Auto čipots pie Inta nu jau labu laiku atpakaļ

Nu jau esu nobraucis ~2000km ar jauno DMS ļoti prātīgi,nekur negāzējot un negonkojot,nebija nemaz tik grūti,jo laikam mans braukšanas stils to arī nemaz neparedz.visi iepriekš minētie defekti ir pazuduši,ātrumi slēdzas ļoti labi.Taču vienalga,kad nepiciešams veljoprojam nevar normali iemit ar 4 un 5 robu no zemakiem apgr.pie 1600 - 2000 apgr. parādās vibrācija.Vai tiešam tie DMS ir tik švaki ka jauns jau varētu šitā uzvesties.es saprastu ka jau nobraukts n-tos 1000km ļurkatos un slīpētos kad dzinējam slodzīte lielāka..Principā jau uzreiz pašā sākumā tas arī lika par sevi manīt.Sāku laikam apsvērt ka pie vainas tam ir kautkas cits.Mazliet sliecos domat to vai viss ir kārtībā ar sprauslam,varbūt to nevienmērīga darbība vai to pēdējis laiks izsauc to motora vibrēšanu..tfu tfu tfu,kautnu nu būtu viss ok.jo lec labi,nekad nav manīts ka kāds cilindrs nestrādātu,arī apgr. tukšgaitā ļoti stabili stāv uz ~882rpm/min,arī nedūmo gandrīz nemaz,pat uzgazejot makoņus nekadus aiz sevis neatstāj,

Kā jau teicu,laikam pietiks vainot to DMS,iemesli manuprāt tam var būt ļoti daudz un dažādi,vrb arī kārbai kautkas,moška kāda bukse izdilusi vai gultnis ,es nezinu.speciālists nekāds neesmu.Laikam tiešam tur kāda cita vaina.Šī ir man pirmā mašīna ar DMS,kad nopirku,jutu ka tur sajugs jamaina,un pie reizes ari DMS nomainiju,bet tas defekts kā apsēstība palika.Autiņš uz kompja nekādas kļudas enginam nemet,viss ir kārtībā.Laikam būs jāķeras pie kāda profiņa palīdzības,lai atrisinātu šo mistiku.Ar šo te es meklēju,kaut vismaz cenšos atrast tādu pašu bēdu brāli,kam tā ir bijis,un kā ar to tikts ir galā.Kad tikšu galā ,tad noteikti uzrakstīšu kas pa vainu bija,jo diezgan nervu jau tas prasijis.
crispy
 
Atbildes: 22
Pievienojies: 2011/Apr/24, 16:23
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: 1.9tdiPD

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt Turbo » 2011/Mai/17, 17:02

aizbrauc pie Inta vins tev pateiks kas tur noraustās . Moska degviela nepietiek vnk, vai arī kāda pa daudz iegāž..
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt crispy » 2011/Mai/17, 17:13

Turbo rakstīja:aizbrauc pie Inta vins tev pateiks kas tur noraustās . Moska degviela nepietiek vnk, vai arī kāda pa daudz iegāž..


Aha.jā,man arī bija doma pie viņa aizbraukt,un tā arī tuvākā laikā darīšu.
crispy
 
Atbildes: 22
Pievienojies: 2011/Apr/24, 16:23
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: 1.9tdiPD

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt Laurent » 2011/Mai/18, 0:27

Es savam TDI 4 golfam nomainīju SACHS DMS un bija viss komplekts kopā saskrūvēts un nobalansēts, uzliku, un nav nekādu problēmu, vibrācija pazuda!
Un dīvaini trokšņi startējot, arī pazuduši!
Jau kādu mēnesi atpakalj! Cerams ka tā arī paliks, ja sāks gļukot, tad būs vienmasniekam laiks pienācis! :roll:
Laurent
 
Atbildes: 84
Pievienojies: 2008/Dec/26, 17:52
Atrašanās vieta: Vācija, pie Frankfurt Main
Braucu ar: VW GOLF
Dzinējs: 1.9 TDI AHF

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt crispy » 2011/Mai/18, 7:54

Laurent rakstīja:Es savam TDI 4 golfam nomainīju SACHS DMS un bija viss komplekts kopā saskrūvēts un nobalansēts, uzliku, un nav nekādu problēmu, vibrācija pazuda!
Un dīvaini trokšņi startējot, arī pazuduši!
Jau kādu mēnesi atpakalj! Cerams ka tā arī paliks, ja sāks gļukot, tad būs vienmasniekam laiks pienācis! :roll:


Startējot diīvainas skaņas?Tādas gan man nav bijušas,itkā viss startējot smuki notiekas.Nu lai tev veicas ar to DMS :D
crispy
 
Atbildes: 22
Pievienojies: 2011/Apr/24, 16:23
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: 1.9tdiPD

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt ajms » 2011/Mai/18, 8:47

crispy rakstīja:
Laurent rakstīja:Es savam TDI 4 golfam nomainīju SACHS DMS un bija viss komplekts kopā saskrūvēts un nobalansēts, uzliku, un nav nekādu problēmu, vibrācija pazuda!
Un dīvaini trokšņi startējot, arī pazuduši!
Jau kādu mēnesi atpakalj! Cerams ka tā arī paliks, ja sāks gļukot, tad būs vienmasniekam laiks pienācis! :roll:


Startējot diīvainas skaņas?Tādas gan man nav bijušas,itkā viss startējot smuki notiekas.Nu lai tev veicas ar to DMS :D

starteejot skanas bija taapeec ,ka spararatam zobi noteikti bijaa kaadi aprauti,bojaati.
Nezinu ko juus tur darat,bet ja saliek jaunus komplektus ,tad visam jaabuut normaali.Ja liek lietotus spararatus,tad meedz sliideet,kameer disks piedilst pie spararata,ja tik lietotais nav nosvilinaats.iedomaajos-a komplekti pareizi nopirkti?
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt crispy » 2011/Mai/18, 21:06

Ai es te peros un daros:D
Viss ir jauns un der kā tam jābūt.Tuvākās dienas braukšu pie Inta un tad jau noskaidrosies,kas tas ir un kas ir iemesls,jo es jau vēršos uz kādu citu mezglu,jo nu DMS ,sajuga komplekts viss nomainits jauns un derēja viss.tur tatad problmeu nav.Kad uzzinashu tad padošu jums ziņu,kas ta isti man bija pie vainas. :)
crispy
 
Atbildes: 22
Pievienojies: 2011/Apr/24, 16:23
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: 1.9tdiPD

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt ArmandsS » 2011/Mai/18, 22:56

Godīgi sakot ,te uz vietas Latvijā tirgo visādus mēslus vai arī viltojumus ar pazīstamām birkām
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt Xplod » 2011/Mai/18, 23:16

man pēc divmasu spararata nomaiņas , motors palicis tik mierīgs , ka salonā nemaz nejūt ka dzinējs darbojas :shock:

uzliku LUK komplektu ar visu kurvi un sajūga disku

laikam manējais vecais jau sen bij daļēji nobeidzies :-k
Haldex remonts,diagnostika
Webasto remonts,diagnostika
mob 2 6 3 8 0 0 2 8
Lietotāja avatars
Xplod
 
Atbildes: 4153
Pievienojies: 2004/Jan/06, 19:02
Atrašanās vieta: Kuldiga
Braucu ar: SEAT Alhambra
Dzinējs: 2.0 CR TDI DSG

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt crispy » 2011/Mai/18, 23:16

Tā jau ir!viss kas var gadīties,ja būs pie vainas DMS,tad jau griezīšos uz to pašu kantori kur to ņemu,mazums kas,moshka arī iegrābos uz savu DMS Luk-aftermarket service,bet nu ļoti ceru ka nē.izgatavotājs rakstīts Vācija.Bet var jau būt arī nācis no poļu pagrabiem :D
crispy
 
Atbildes: 22
Pievienojies: 2011/Apr/24, 16:23
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: 1.9tdiPD

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt crispy » 2011/Mai/18, 23:18

Xplod rakstīja:man pēc divmasu spararata nomaiņas , motors palicis tik mierīgs , ka salonā nemaz nejūt ka dzinējs darbojas :shock:

uzliku LUK komplektu ar visu kurvi un sajūga disku

laikam manējais vecais jau sen bij daļēji nobeidzies :-k


laimīgais.bet tā jau arī tam vajdzētu būt.man pec DMS maiņas arī visas iepriekšējas kaites pazuda,mašīna arī kļuva komfortablāka,izņemot pie iepriekšminētiem nosacījumiem :(
crispy
 
Atbildes: 22
Pievienojies: 2011/Apr/24, 16:23
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: 1.9tdiPD

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt ajms » 2011/Mai/19, 12:01

Kraasotajs rakstīja:Godīgi sakot ,te uz vietas Latvijā tirgo visādus mēslus vai arī viltojumus ar pazīstamām birkām

Domaaju, ka man ir diezgan liels mainu % ,lai izdariitu kaadus secinaajumus.
Neesmu suutiijis ebay,vai fig zin kur,kam man tas,ja lietas notiek vairumaa...2-3 vietas, kur peerk komplektus.Bap.ApeMotors,senson auto.Taapeec citreiz cilveeki pasaka ,ka komplekts Sachs vai Luk maksaa veel 5-10% zem iepirksanas cenas vairumbaazee...Te vismaz tomeer ir kautkaadas garantijas.Kurs ir taads labdaris?Neizsleedzu iespeeju,ka ir kautkas atjauninaats Lietuvaa vai xvz kur,kaa citas daudzas lietas.Tas ir tas ko saka Krasotajs,laikam ne bez pamata...
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt mist » 2011/Mai/19, 12:28

crispy rakstīja:
Laurent rakstīja:Es savam TDI 4 golfam nomainīju SACHS DMS un bija viss komplekts kopā saskrūvēts un nobalansēts, uzliku, un nav nekādu problēmu, vibrācija pazuda!
Un dīvaini trokšņi startējot, arī pazuduši!
Jau kādu mēnesi atpakalj! Cerams ka tā arī paliks, ja sāks gļukot, tad būs vienmasniekam laiks pienācis! :roll:


Startējot diīvainas skaņas?Tādas gan man nav bijušas,itkā viss startējot smuki notiekas.Nu lai tev veicas ar to DMS :D


Ne par velti jonixin stāsta par dualmass sajūgu un starta dozi!
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt crispy » 2011/Mai/19, 15:36

mist rakstīja:
crispy rakstīja:
Laurent rakstīja:Es savam TDI 4 golfam nomainīju SACHS DMS un bija viss komplekts kopā saskrūvēts un nobalansēts, uzliku, un nav nekādu problēmu, vibrācija pazuda!
Un dīvaini trokšņi startējot, arī pazuduši!
Jau kādu mēnesi atpakalj! Cerams ka tā arī paliks, ja sāks gļukot, tad būs vienmasniekam laiks pienācis! :roll:


Startējot diīvainas skaņas?Tādas gan man nav bijušas,itkā viss startējot smuki notiekas.Nu lai tev veicas ar to DMS :D


Ne par velti jonixin stāsta par dualmass sajūgu un starta dozi!


Ko tad vins stāsta,moshk iemet linku.nevaru atrast!
crispy
 
Atbildes: 22
Pievienojies: 2011/Apr/24, 16:23
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: 1.9tdiPD

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Dzinējs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 9 viesi