VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Golf MK3 skūtais bampers :)

Virsbūves/Salona stailings

Golf MK3 skūtais bampers :)

VW virsbūves stailings (tūnings), kā arī tas kas atrodas iekšā
Reklāma
 

Golf MK3 skūtais bampers :)

Atbildēt sicc » 2009/Nov/07, 21:34

in ingliš :lol:
Pielipinat lūdzu šito
Well, let me preface this entry with this: I have no experience with autobody techniques. 0%. I just used Bondo for the first time about 3 months ago. So, that being said, if you have a brain larger than a chimp with downes syndrome, you can do this exercise.

(My apologies to anyone out there who have any chimps with downes syndrome.)

I wanted to shave the front end because I just think it looks clean as hell and who the hell needs turn signals or foglights anyways?
Attēls
There are the tools I used. I think in total, the body filler goodies cost me around 100 bucks but I only used about 15% of it so do the math.

Fusor 142: This is "extreme body panel repair". It has a work time of 90 seconds. Yeah, um, first mistake getting the "super fast" curing Fusor but Fck it, I can work fast.

Polyflex: This is a bendable filler that should be used as an aftercoat. Works just like bondo.

Versa-tool: It's a glorified soldering iron but it has 19 cool-ass tips that are PERFECT for plastic welding. I found it at Micheals (craft store) for 30 bucks, laid down the 50% off coupon in their mailer at the front of the store and was on my way with a sweet 15$ plastic welder.

Cut-off wheel, belt sander and jig saw are optional but certainly help...

Let's get cutting. Mask off your front bumper and git to ruining a perfectly good bumper:
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Now, roughly measure the cut area and transfer to a rear doner bumper. I have heard that you can take from the center but I cut on the curve so I tried to grab from the rear curve as well...
Attēls
Now, once the pieces are cut, make sure everything lines up and, most importantly, make sure the main bumper line, lines up as well. Turn the soldering iron on and wait for it to get hot. Once it's ready, place the cut piece on the bumper and literally melt the two together. Make sure both pieces melt together as this will create the strongest bond. Don't be afraid to make shitty "welds" as yer gonna sand over them later. The main goal here is to make sure both pieces melt together. I'f you've ever welded, yer looking for a "roll of nickles" here in your welds.
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Now, sand some more with 150 grit. Now, it's time for the polyflex.
Attēls
Skim thin coats, let dry and sand some more. The goal here is to sand away most of the polyflex. Notice the low spots that are now filled? w00t!
Attēls
Once everything is smooth, slap on some primer and go have a beer =)
Attēls
Attēls
pārpublicēts no ''jkrew buildup thread''
Pēdējo reizi labojis sicc - 2009/Nov/07, 22:50, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt Fancy » 2009/Nov/07, 21:58

Laikus atvainojos visiem svētajiem un citiem īganjiem par spamu, bet vai ar tiem sūdiem tie ielīmētie gabali arī turas pēc kājas spēriena?
Gribas zināt, vai esmu kā ''savādākas ādas krāsas valkātājs'' psies un kausējis iekšā sietiņu, lai panāktu arī izturību, pa velti, vai tomēr nē
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt sicc » 2009/Nov/07, 22:01

Fancy rakstīja:Laikus atvainojos visiem svētajiem un citiem īganjiem par spamu, bet vai ar tiem sūdiem tie ielīmētie gabali arī turas pēc kājas spēriena?
Gribas zināt, vai esmu kā ''savādākas ādas krāsas valkātājs'' psies un kausējis iekšā sietiņu, lai panāktu arī izturību, pa velti, vai tomēr nē

nevajag spārdīt bamperi :lol: gan jau tur kādu laiku,bet tas ka tu sietu iemet tas jau tikai pluss,bet mums jau visiem slinkums bildēt tos procesus kā paši taisam :wink:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt Fancy » 2009/Nov/07, 22:07

sicc rakstīja:
Fancy rakstīja:Laikus atvainojos visiem svētajiem un citiem īganjiem par spamu, bet vai ar tiem sūdiem tie ielīmētie gabali arī turas pēc kājas spēriena?
Gribas zināt, vai esmu kā ''savādākas ādas krāsas valkātājs'' psies un kausējis iekšā sietiņu, lai panāktu arī izturību, pa velti, vai tomēr nē

nevajag spārdīt bamperi :lol: gan jau tur kādu laiku,bet tas ka tu sietu iemet tas jau tikai pluss,bet mums jau visiem slinkums bildēt tos procesus kā paši taisam :wink:

man viena puse ir sakausēta, otra nē
Idejiski gribēju ielikt lai citi redz, bet godīgi sakot man ir kauns. Sāku taisīt ar stiklšķiedru, secināju, ka tas bampers sver pus tonnu un esmu iztērējis kādus 2-3kg stiklenes, bonusā ar kāju uzperot tas mega klucis atdalījās no bampera...
Vēl visam visumā tos vecos caurumus es izgriezu tā, itkā būtu dzēris vairākas dienas, sķībs un nereāli liels... Tad atradu kaut kādu sietu, kas protams nav paredzēts bamperu kausēšanai, jo ir ļoti rupjš, bet vismaz izskatās, ka ieliekot stabā ar 200km/h tieši tās vietas, ko esmu kausējis paliks veselas
Bet tas čakars... :suic:
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt sicc » 2009/Nov/07, 22:13

Fancy rakstīja:
sicc rakstīja:
Fancy rakstīja:Laikus atvainojos visiem svētajiem un citiem īganjiem par spamu, bet vai ar tiem sūdiem tie ielīmētie gabali arī turas pēc kājas spēriena?
Gribas zināt, vai esmu kā ''savādākas ādas krāsas valkātājs'' psies un kausējis iekšā sietiņu, lai panāktu arī izturību, pa velti, vai tomēr nē

nevajag spārdīt bamperi :lol: gan jau tur kādu laiku,bet tas ka tu sietu iemet tas jau tikai pluss,bet mums jau visiem slinkums bildēt tos procesus kā paši taisam :wink:

man viena puse ir sakausēta, otra nē
Idejiski gribēju ielikt lai citi redz, bet godīgi sakot man ir kauns. Sāku taisīt ar stiklšķiedru, secināju, ka tas bampers sver pus tonnu un esmu iztērējis kādus 2-3kg stiklenes, bonusā ar kāju uzperot tas mega klucis atdalījās no bampera...
Vēl visam visumā tos vecos caurumus es izgriezu tā, itkā būtu dzēris vairākas dienas, sķībs un nereāli liels... Tad atradu kaut kādu sietu, kas protams nav paredzēts bamperu kausēšanai, jo ir ļoti rupjš, bet vismaz izskatās, ka ieliekot stabā ar 200km/h tieši tās vietas, ko esmu kausējis paliks veselas
Bet tas čakars... :suic:

iemet gan lai ir arī cits variants,un nav ko kaunēties :wink:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt Val » 2009/Nov/07, 22:26

izgrieztās miglas un pagriezieni tagad pārvietojas uz aizmuguri? vai arī es neesmu sapratis jēgu no šī visa? Attēls :mrgreen:
Pārdodu diagnostikas kabeļus VAG-COM/VCDS. PM.
Lietotāja avatars
Val
 
Atbildes: 880
Pievienojies: 2007/Sep/12, 14:00
Atrašanās vieta: Bagāžniekā
Braucu ar: audi 80q gte
Dzinējs: 5vt

Atbildēt sicc » 2009/Nov/07, 22:29

Val rakstīja:izgrieztās miglas un pagriezieni tagad pārvietojas uz aizmuguri? vai arī es neesmu sapratis jēgu no šī visa? Attēls :mrgreen:

aizmugures bampers donors :)
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt Val » 2009/Nov/07, 22:30

jā, to es visu labi saprotu. uzprasīšu savādāk: kāda jēga kausēt ciet priekšas bamperim to visu?
Miglas un pagriezieni ir tik dārgi?
Pēdējo reizi labojis Val - 2009/Nov/07, 22:32, labots 1 reizi.
Pārdodu diagnostikas kabeļus VAG-COM/VCDS. PM.
Lietotāja avatars
Val
 
Atbildes: 880
Pievienojies: 2007/Sep/12, 14:00
Atrašanās vieta: Bagāžniekā
Braucu ar: audi 80q gte
Dzinējs: 5vt

Atbildēt sicc » 2009/Nov/07, 22:31

Val rakstīja:jā, to es visu labi saprotu. uzprasīšu savādāk: kāda jēga kausēt ciet priekšas bamperim to visu?

Attēls
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt edzz85 » 2009/Nov/07, 22:42

nekas jauns tas nav :lol:
sicc - ja nebiji pamanījis manam bijušajam ar šo biju uztaisījis :wink:
fancy - biju ziema ar bamperi labi kupenu paņēmis, nekas nesaluza, iekšā bija ielodeta ari siets:
val - pavaroti man bija ielikti lampu sanos home made :D
p.s hvz lv nevienam vairak nebiju redzējis 8)
izskatījās šādi...
Attēls
Lietotāja avatars
edzz85
 
Atbildes: 1619
Pievienojies: 2006/Jan/12, 15:27
Atrašanās vieta: ogre/riga
Braucu ar: sarkanu zemenīti
Dzinējs: 1,6

Atbildēt sicc » 2009/Nov/07, 22:47

toč nebiju pamanijis ka tev tur nekā nav :lol: :thumright:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt Fancy » 2009/Nov/07, 22:51

Val rakstīja:jā, to es visu labi saprotu. uzprasīšu savādāk: kāda jēga kausēt ciet priekšas bamperim to visu?
Miglas un pagriezieni ir tik dārgi?

nē, izskatās tizli
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt Val » 2009/Nov/07, 22:55

skaidrs. vienam māte, otram meita, cita kleita :)
Pārdodu diagnostikas kabeļus VAG-COM/VCDS. PM.
Lietotāja avatars
Val
 
Atbildes: 880
Pievienojies: 2007/Sep/12, 14:00
Atrašanās vieta: Bagāžniekā
Braucu ar: audi 80q gte
Dzinējs: 5vt

Atbildēt Runchuks » 2009/Nov/07, 23:02

paldies par sho sadalju izveidotajam!!! :thumright: =D>
Man jau sen sho gribejas izdariit...
Jega no taa ir tada ka nejau miglas ir dargas, vnk ir cilveki kaa es kam patiiik golf 3/Vento ar bamperi kuram ir aiztaisiiti shie caurumi...
Un ir divu veidu taisiishna ka taisa ciet arii visu to gropi kas ir bamperim uz rinkji, bet man pasham labak patiik tieshi shis variants, kad shii grope paliek..=D>
Bet man ir vel viens jautajums... Kas notiek tai variantaa kad man saluzt autoo kautkur uz celja, ka mani var kautkur aizvilkt??? :roll: :dontknow:
Lietotāja avatars
Runchuks
 
Atbildes: 448
Pievienojies: 2008/Nov/12, 22:24
Atrašanās vieta: Bauska
Braucu ar: A3
Dzinējs: 2.0 16v TDI

Atbildēt sicc » 2009/Nov/07, 23:06

Runchuks rakstīja:paldies par sho sadalju izveidotajam!!! :thumright: =D>
Man jau sen sho gribejas izdariit...
Jega no taa ir tada ka nejau miglas ir dargas, vnk ir cilveki kaa es kam patiiik golf 3/Vento ar bamperi kuram ir aiztaisiiti shie caurumi...
Un ir divu veidu taisiishna ka taisa ciet arii visu to gropi kas ir bamperim uz rinkji, bet man pasham labak patiik tieshi shis variants, kad shii grope paliek..=D>
Bet man ir vel viens jautajums... Kas notiek tai variantaa kad man saluzt autoo kautkur uz celja, ka mani var kautkur aizvilkt??? :roll: :dontknow:

vēlk atmuguriski :lol: to vilkšanas kronšteinu jāiemetina zemāk kur ir atvere bamperim :roll:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Nākošais

Atgriezties uz Virsbūves/Salona stailings

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis