VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Augstspiediena suknis

Dzinējs

Augstspiediena suknis

Problēmas un remonts
Reklāma
 

Augstspiediena suknis

Atbildēt ezis » 2007/Okt/30, 21:16

ir problema tek kkur soljara no suknja,izskataas kad no aizmugures daljas,no flancja starpas!cik zinu tad tur ir apaksaa devejs,varbuut no taa,vai no gumijas gredzena kas ir pie plunzeriem! Man ir 1,9 TDI AHU motorits!
ezis
 
Atbildes: 3
Pievienojies: 2007/Okt/28, 21:53
Atrašanās vieta: Riga,Litene

Atbildēt MārtiņšX » 2007/Okt/30, 21:27

Noslauki sausu un noskati pa kurieni tieshi tek :wink:
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt raichy » 2007/Okt/30, 22:07

hei, droši vien lieto BIOdīzeli, vai man taisnība????
raichy
 
Atbildes: 39
Pievienojies: 2007/Okt/23, 15:02

Atbildēt vaireens » 2007/Okt/30, 22:14

raichy rakstīja:hei, droši vien lieto BIOdīzeli, vai man taisnība????

tas nevar būt rādītājs, pastāv arī mehānisks nolietojums 8)
Lietotāja avatars
vaireens
 
Atbildes: 221
Pievienojies: 2006/Apr/05, 13:21
Atrašanās vieta: Rīga,purvciems

Atbildēt imants » 2007/Okt/30, 22:26

Ideālākais variants ir noņemt sūkni un samainīt visas gumijas.Ja viena sāk tecēt tad tās pārējās ar nebūs labākas :wink:
Lietotāja avatars
imants
 
Atbildes: 1013
Pievienojies: 2004/Sep/11, 19:53
Braucu ar: Audi A6 Avant
Dzinējs: Turbodīzels

Atbildēt inc » 2007/Okt/30, 23:47

imants rakstīja:Ideālākais variants ir noņemt sūkni un samainīt visas gumijas.Ja viena sāk tecēt tad tās pārējās ar nebūs labākas :wink:


Pareizi, tikai peec tam ir jaasaregulee degvielas daudzums un iesm. moments. :wink:

No taa vaarsta gan tek tikai Mazdaam, VAG grupai tek no plunzera bliivgredzena.
Lietotāja avatars
inc
Guru
 
Atbildes: 787
Pievienojies: 2005/Sep/09, 18:17
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt ezis » 2007/Okt/31, 14:10

inc rakstīja:
imants rakstīja:Ideālākais variants ir noņemt sūkni un samainīt visas gumijas.Ja viena sāk tecēt tad tās pārējās ar nebūs labākas :wink:


Pareizi, tikai peec tam ir jaasaregulee degvielas daudzums un iesm. moments. :wink:

No taa vaarsta gan tek tikai Mazdaam, VAG grupai tek no plunzera bliivgredzena.


Laikam arii taa buus ,es nebraucu ar biodizeli,varbut faterlandee brauca!Bus vien janomaina visas gumijas!ir man viens mehaniskais suknis,jaizjauc un japaskatas kaa tur izskataas!Bet ir nojausma,kas tur ir! paldies!
ezis
 
Atbildes: 3
Pievienojies: 2007/Okt/28, 21:53
Atrašanās vieta: Riga,Litene

Re: Augstspiediena suknis

Atbildēt mocha » 2018/Mai/25, 23:58

Atļaušos pacelt 10gadus vecu tēmu... galvenokārt, lai saprastu vai ProDiesel ir kāda līdzība ar BioDīzeli, kuru tirgoja pirms 10gadiem.

Auto ir vw t4 multivans, 2.5 tdi 150zs.
Ļoti labi tek dīzelis no augstpiediena sūkņa caur detaļu savienojumu (iezīmets ar dzelteno svītru, skat bildē). Ar auto var braukt, defektu nejūt.
Attēls
https://failiem.lv/u/zn4nvtk8#/view/WP_20180525_010.jpg

Nedaudz vēstures:
- kādas 6 nedēļas atpakaļ tika nomainītas kvēlsveces pie meistara (nav personīgi zināms, pirmais mans pakalpojumus pie viņa, tomēr atsauksmes labas, strādā jau ilgu laiku);
- kādas 5 nedēļas atpakaļ "pavilkos" uz mārketingu un pirmo reizi ielēju pilnu bāku Nestes ProDiesel, nobraucu 800km un peļķe zem auto.

Svarīgākais jautājums ir vai ProDiesel var saēst sūkņa blīvgumijas? Ja jā, tad dīvaini, ka nekas nav publiski dzirdēts no ražotāja?
Ja tomēr nē, tad jāprasa vai meistars nav kko nolažojis... pašlaik škrobe uz viņu, jo ar Nesti "kauties" visticamāk būs "vienos vārtos".

Un ko iesākt tālāk? ja jāmaina viss gumiju remkomplekts, tad vai to var cilvēks parastais ar atslēgu komplektu? Vai ir kādas viltības (tur vietas mazāk nekā kabatās) kā sūkni izņemt/atlikt atpakaļ un kas ar "degvielas regulēšanu un iesm.momentu"? to varu mēģināt pats jeb jāsaskrūvē atpakaļ un tad uz servisu regulēties? Kā/kur spriegojās sūkņa piedziņas siksna?

bildē ar sarkanām bultā ir skrūvju vietas, liekas, ka tur kkas trūkst jeb tas no komplektācijas atkarīgsu un tā var būt?
Attēls
https://failiem.lv/u/zn4nvtk8#/view/WP_20180525_012.jpg
mocha
 
Atbildes: 91
Pievienojies: 2008/Sep/19, 13:14


Atgriezties uz Dzinējs

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi