VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - MK3 2.9 vr6

Dzinēja tūnings

MK3 2.9 vr6

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

MK3 2.9 vr6

Atbildēt Viirus » 2007/Jan/15, 20:07

Ko juus sakat par shaadu?Dazhi saka kad buus tolks dazhi nee, tad kaa iistti buus!Dzirdeeju,ja uzliek Megasquirt tad arii atkriit dazhas lietas,kas biezhi chakareejaas, Lamdas zonde un gaisa meeriitaajs, taakaa man gaisa meriitaajs jau saak chakareet pratu, tad izdomaaju un nedaudz pakonsulteejos ar tiem kam jau ir Megasquirt, bet vinjiem ir uz audi, tie man teica,ka shii shtelle esot laba, varot uzlikt starta kontroli, uzstaadiit ekanomisko un sporta rezhiimu un veel visaadus briinumus!Ko sakat ir doma shitaadu stuukjeet iekshaa! :? :? :?
Pēdējo reizi labojis Viirus - 2012/Jūn/05, 22:21, labots 6 reizes.
Nu Taa vish I .........
Viirus
 
Atbildes: 1521
Pievienojies: 2005/Jan/02, 19:58
Atrašanās vieta: Ventspils
Braucu ar: BMW F01

Atbildēt Baily » 2007/Jan/15, 20:10

tev par to visu pastaastiis gintsk, ,sazinies caur pm un vinsh tev arii dziivee to visu paraadiids.
Lietotāja avatars
Baily
 
Atbildes: 1696
Pievienojies: 2006/Feb/08, 0:56
Braucu ar: Komerctransportu

Atbildēt Viirus » 2007/Jan/15, 20:12

Baily rakstīja:tev par to visu pastaastiis gintsk, ,sazinies caur pm un vinsh tev arii dziivee to visu paraadiids.

Es gribu lai vinjsh pastaasta sheit,lai kaads cits ar kaut ko uzzina un gribaas arii dzirdeet cita viedokli! :roll:
Nu Taa vish I .........
Viirus
 
Atbildes: 1521
Pievienojies: 2005/Jan/02, 19:58
Atrašanās vieta: Ventspils
Braucu ar: BMW F01

Atbildēt Alien » 2007/Jan/15, 20:14

Viirus rakstīja:
Baily rakstīja:tev par to visu pastaastiis gintsk, ,sazinies caur pm un vinsh tev arii dziivee to visu paraadiids.

Es gribu lai vinjsh pastaasta sheit,lai kaads cits ar kaut ko uzzina un gribaas arii dzirdeet cita viedokli! :roll:

daudz jau te nav vairs VR6 palikuši
un to ko man vajag zināt es zinu :wink:
uzraxti PM Gintam un sarunā visu
ideja patiešām labākā no visiem jaudas celšanas variantiem
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Viirus » 2007/Jan/15, 20:24

Alien rakstīja:
Viirus rakstīja:
Baily rakstīja:tev par to visu pastaastiis gintsk, ,sazinies caur pm un vinsh tev arii dziivee to visu paraadiids.

Es gribu lai vinjsh pastaasta sheit,lai kaads cits ar kaut ko uzzina un gribaas arii dzirdeet cita viedokli! :roll:

daudz jau te nav vairs VR6 palikuši
un to ko man vajag zināt es zinu :wink:
uzraxti PM Gintam un sarunā visu
ideja patiešām labākā no visiem jaudas celšanas variantiem

1. Jauda + Grieze
2. Starta kontrole
3.Var uz shtraasi dafiga degvielu saekanomeet
4. Atkriit Lamdas zondes un gaisa meeriitaaju mainjas
5. Var maniit dafiga parametrus :)
6. Ja uzliek turbiinu, tad kompis jau ir, tikai jaasavada citaadaaki cipari utt
Ps. buus jaapajautaa Gintam :)
Nu Taa vish I .........
Viirus
 
Atbildes: 1521
Pievienojies: 2005/Jan/02, 19:58
Atrašanās vieta: Ventspils
Braucu ar: BMW F01

Atbildēt GintsK » 2007/Jan/15, 22:11

Viirus rakstīja:1. Jauda + Grieze
2. Starta kontrole
3.Var uz shtraasi dafiga degvielu saekanomeet
4. Atkriit Lamdas zondes un gaisa meeriitaaju mainjas
5. Var maniit dafiga parametrus :)
6. Ja uzliek turbiinu, tad kompis jau ir, tikai jaasavada citaadaaki cipari utt
Ps. buus jaapajautaa Gintam :)


Gandriiz visi atmosferiskie motori, kam likti mani MSi ir bijushi vismaz kaut kaadaa vieidaa paarbuuveeti. Tipiski lielaaks tilpums, buuveeta galva, plataakas sadalenes, lielaaka saspieshanas pakaape... Pats MS atmosfeerikaa gadiijumaa jaudu seviskji necelj - varbuut kaadus dazhus lopinjus saliidzinot ar nesabojaatu orgjinaalu. Vinjsh lajuj motoru talaak paarbuuveet.

Starta kontrole atmosfeeriskajam taada niekoshanaas vien ir. Tabulas var saveidot 2 gan iesmidzei gan aizdedzei. dafiga ar paarbuuveetu motoru taa pat nesaekonomeesi, bet uz shosejas - juutami labaak, pilseetaa - asaks pie taa pat pateerinja.

Mainiit tieshaam var ljoti jau nu daudz. Te var nopumpeet reguleeshanas programmu, lai paspeeleetos:
http://www.extraefi.co.uk/software/Mega ... taller.exe

VR6 var uzlikt sameeraa viegli. Sliktais ir tas, ka orgjinaalaa vadiibas bloks staav zem logu tiiriitaajiem. MS-u taadaa vietaa likt nevar - korpuss nav hermeetisks. Bet citaadi nekas seviskjs: orgjinaalo klokjenes deveeju vinjsh lasa, un dubultspoles, ja ir , darbina.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt Viirus » 2007/Jan/16, 0:07

GintsK rakstīja:
Viirus rakstīja:1. Jauda + Grieze
2. Starta kontrole
3.Var uz shtraasi dafiga degvielu saekanomeet
4. Atkriit Lamdas zondes un gaisa meeriitaaju mainjas
5. Var maniit dafiga parametrus :)
6. Ja uzliek turbiinu, tad kompis jau ir, tikai jaasavada citaadaaki cipari utt
Ps. buus jaapajautaa Gintam :)


Gandriiz visi atmosferiskie motori, kam likti mani MSi ir bijushi vismaz kaut kaadaa vieidaa paarbuuveeti. Tipiski lielaaks tilpums, buuveeta galva, plataakas sadalenes, lielaaka saspieshanas pakaape... Pats MS atmosfeerikaa gadiijumaa jaudu seviskji necelj - varbuut kaadus dazhus lopinjus saliidzinot ar nesabojaatu orgjinaalu. Vinjsh lajuj motoru talaak paarbuuveet.

Starta kontrole atmosfeeriskajam taada niekoshanaas vien ir. Tabulas var saveidot 2 gan iesmidzei gan aizdedzei. dafiga ar paarbuuveetu motoru taa pat nesaekonomeesi, bet uz shosejas - juutami labaak, pilseetaa - asaks pie taa pat pateerinja.

Mainiit tieshaam var ljoti jau nu daudz. Te var nopumpeet reguleeshanas programmu, lai paspeeleetos:
http://www.extraefi.co.uk/software/Mega ... taller.exe

VR6 var uzlikt sameeraa viegli. Sliktais ir tas, ka orgjinaalaa vadiibas bloks staav zem logu tiiriitaajiem. MS-u taadaa vietaa likt nevar - korpuss nav hermeetisks. Bet citaadi nekas seviskjs: orgjinaalo klokjenes deveeju vinjsh lasa, un dubultspoles, ja ir , darbina.

Ir arii doma kaut ko buuveet taalaak, bet man ieteica saakt ar kompi, tas MS ko es domaaju likt naak kjipa no USA un esot baigi labs!Taa vismaz slaveja kam tie esot! :)
Tad principaa ir tolka likt shaadu MS virsuu,man arii veel teica,ka atmasfeerniekam var diezgan dabuut klaat lopinjus,ja labi sakrukjii tos parametrus!!
Cik tu prasi par MS ?????
Nu Taa vish I .........
Viirus
 
Atbildes: 1521
Pievienojies: 2005/Jan/02, 19:58
Atrašanās vieta: Ventspils
Braucu ar: BMW F01

Atbildēt GintsK » 2007/Jan/16, 2:05

Ir arii doma kaut ko buuveet taalaak, bet man ieteica saakt ar kompi, tas MS ko es domaaju likt naak kjipa no USA un esot baigi labs!Taa vismaz slaveja kam tie esot! :)
Tad principaa ir tolka likt shaadu MS virsuu,man arii veel teica,ka atmasfeerniekam var diezgan dabuut klaat lopinjus,ja labi sakrukjii tos parametrus!!
Cik tu prasi par MS ?????
Nu, ja domaa tai biidelii tieshaam iejaukties, tad ir gan jeega. Prieksh VR6 ar sadliitaaju ~230Ls. Ja dubultspoles, tad veel +20Ls - tas ir pats bloks (orgjinaalais), konektors, vadu sleeguma sheema un konsultaacija, kaa tos vadus uzbuuveet. Taadus parastus atmosfeerniekus reguleeju par ~100Ls, gruutaakus gadiijumus ar VTECiem, plataam sadaleneem, papildus fiichaam - dargaak. Bet tie taa pat nebuus visi izdevumi. Piemeeram virs 200Zs jau saaks vajadzeeties citas sprauslas utml.
Buutiiba jau cik labs vai slikts tas MS ir konkreetajaa gadiijumaa izskjir reguleejums.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt Alien » 2007/Jan/16, 2:07

tai progzai nav kāds demo engine ko palaist???
lai var paprovēt kā bīdās štelles?
a to man nekas nenotiek :(
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Viirus » 2007/Jan/16, 13:05

Man MS piedaavaaja no USA ar visu programmu un vadiem sheemaam utt pa 250Ls aptuveni! :roll: :roll:
Nu Taa vish I .........
Viirus
 
Atbildes: 1521
Pievienojies: 2005/Jan/02, 19:58
Atrašanās vieta: Ventspils
Braucu ar: BMW F01

Atbildēt Storms » 2007/Jan/16, 13:25

Viirus rakstīja:Man MS piedaavaaja no USA ar visu programmu un vadiem sheemaam utt pa 250Ls aptuveni! :roll: :roll:

Čota lēti adnaka... :-k Gadījienā nau lietots MS 1?
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt ArmandsS » 2007/Jan/16, 15:33

Viirus rakstīja:Man MS piedaavaaja no USA ar visu programmu un vadiem sheemaam utt pa 250Ls aptuveni! :roll: :roll:

nu un dēliņ ,kastev viņu regulēs ? un ja būs brāķis ? dirsu plēsīsi un bļausi ,ka MS ir sūds ?
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Atbildēt NightWing » 2007/Jan/16, 15:38

Kraasotajs rakstīja:
Viirus rakstīja:Man MS piedaavaaja no USA ar visu programmu un vadiem sheemaam utt pa 250Ls aptuveni! :roll: :roll:

nu un dēliņ ,kastev viņu regulēs ? un ja būs brāķis ? dirsu plēsīsi un bļausi ,ka MS ir sūds ?


hmm, jaa, runas kultuura te nav cienjaa...
Lietotāja avatars
NightWing
 
Atbildes: 132
Pievienojies: 2004/Mar/29, 13:40
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt ArmandsS » 2007/Jan/16, 15:40

NightWing rakstīja:
Kraasotajs rakstīja:
Viirus rakstīja:Man MS piedaavaaja no USA ar visu programmu un vadiem sheemaam utt pa 250Ls aptuveni! :roll: :roll:

nu un dēliņ ,kastev viņu regulēs ? un ja būs brāķis ? dirsu plēsīsi un bļausi ,ka MS ir sūds ?


hmm, jaa, runas kultuura te nav cienjaa...

ta mani laikam atlaida un tāpēc :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
sorry
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Atbildēt Jazzer » 2007/Jan/16, 15:44

Kraasotajs rakstīja:
NightWing rakstīja:
Kraasotajs rakstīja:
Viirus rakstīja:Man MS piedaavaaja no USA ar visu programmu un vadiem sheemaam utt pa 250Ls aptuveni! :roll: :roll:

nu un dēliņ ,kastev viņu regulēs ? un ja būs brāķis ? dirsu plēsīsi un bļausi ,ka MS ir sūds ?


hmm, jaa, runas kultuura te nav cienjaa...

ta mani laikam atlaida un tāpēc :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
sorry


Kā tas ir ''Laikam atlaida'' :?: sorry par offtpic :oops:
Lietotāja avatars
Jazzer
 
Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Nākošais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi