VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Drīzumā patrulēs jaudīgi, netrafarēti Ceļu policijas auto

Citi

Drīzumā patrulēs jaudīgi, netrafarēti Ceļu policijas auto

Reklāma
 

Atbildēt Storms » 2007/Jūl/17, 20:04

GolFer rakstīja:Nu ja veelies ar tiem 120 braukt, tad brauc, es tev to neaizliedzu, tikai sagatavo jau naudinu sodam, vai kukulim.

tie dazi km/h neko nedod.

Rīga-Jēkabpils ~30 minūšu handikaps braucot 120 90 vietā. Nevar laika ieguvumu rēķināt absolūtos matemātiskajos skaitļos. Braucot uz 90 diez vai dzīsi garām to kas uz 85-87 brauc, toties ar 120 tu viņu dzīsi pie pirmās izdevības. Un tā tālāk. Ir 1000 un 1 faktors kas ietekmē šos skaitļus. Galarezultāts diemžēl skeptiķus parasti apbēdina.

Pat pilsētā 10km distancē ir ļoti būtiska atšķirība starp 60 un 70. Bet parasti baigā laimes spēle - ir gadījies ka onka uz 50 nonāk galā ātrāk par pārējiem. Uz šosejas situācija ir prognozējamāka.

Nesaku ka tagad visi davai vālējam cik lien. Tieši otrādi - jābrauc atbilstoši apstākļiem. Ja perfekti pārzini konkrēto ceļu var atļauties nedaudz vaļības nenovēršot uzmanību no ceļa. Ja zini aiz kura līkuma kas notiek tad laicīgi vari samazināties līdz drošam ātrumam un būt gatavam bīstamai situācijai. Svešinieks uz 90 būs vairāk pakļauts riskam nekā tu šādā pašā situācijā.

Katram sava galva uz pleciem un ieteicams ar to draudzēties.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Edvin » 2007/Jūl/17, 20:34

Nu, man aizdomas menti ar nav idioti - brauks viņi ar netrafareto, tu šiem paej garām, šie tev astē un tikai tad ieslēdz radaru, nevis vizinās visu dienu ar ieslēgtu radaru.

Zin viņi, ka pastāv tāda lieta, kā detektori un kā tie darbojas.
Edvin
 
Atbildes: 159
Pievienojies: 2006/Sep/13, 17:31

Atbildēt Storms » 2007/Jūl/17, 21:26

Edvin rakstīja:Nu, man aizdomas menti ar nav idioti - brauks viņi ar netrafareto, tu šiem paej garām, šie tev astē un tikai tad ieslēdz radaru, nevis vizinās visu dienu ar ieslēgtu radaru.

Zin viņi, ka pastāv tāda lieta, kā detektori un kā tie darbojas.

Jā, tik tā stacionārā ļerpata auro pat tad kad policists kafijužņikā pončikus loba iekšā. :lol: Rokas stalkeris strādā tikai tad kad to ieslēdz. A iebūivētā padarīšana strādā vienmēr.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Dante » 2007/Jūl/17, 21:33

Andzhels rakstīja:
es neveelos atlaist.. es veelos kaa normaals cilveeks vilkt 120 pa shtraasi...


Kaut kad martā mani noķēra uz 117km/h - tā kā rada kļūda esot +/- 7, tad - 110, līdz ar to, desmit latu soda nauda un ZERO soda punkti 8)

Jaunajam metienam ir Stalker-Duo jau vairāk kā gadu noteikti (pagājušā gada martā atrāvos) un tiem ir kļūda 2km/h
Lietotāja avatars
Dante
 
Atbildes: 2326
Pievienojies: 2006/Mar/24, 10:41
Atrašanās vieta: Lielpilsēta
Braucu ar: gandrīz standartiņu
Dzinējs: Benzīna

Atbildēt Storms » 2007/Jūl/17, 21:37

Pooky rakstīja:
Andzhels rakstīja:
es neveelos atlaist.. es veelos kaa normaals cilveeks vilkt 120 pa shtraasi...


Kaut kad martā mani noķēra uz 117km/h - tā kā rada kļūda esot +/- 7, tad - 110, līdz ar to, desmit latu soda nauda un ZERO soda punkti 8)

Jaunajam metienam ir Stalker-Duo jau vairāk kā gadu noteikti (pagājušā gada martā atrāvos) un tiem ir kļūda 2km/h

Viņam kļūda var būt kautvai 0.002 km/h. Oficiāli kļūda ir 5km/h un kaut izstiepies un saraujies. Cita lieta ka runā ka agrāk bija 5km/h pilsētā un 7 km/h ārpus pilsētas un nu esmot pieņemts ka visur 5km/h esot. Nez, vēl pavasarī man protokolā ierakstīja 7 km/h.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt GinC » 2007/Jūl/17, 21:39

Storms rakstīja:Rīga-Jēkabpils ~30 minūšu handikaps braucot 120 90 vietā. Nevar laika ieguvumu rēķināt absolūtos matemātiskajos skaitļos.


Apgalvojumam piekrītu, bet aicinājumam braukt ātri- absolūti nē!

Gadījumi kad tiešām VAJAG braukt stipri ātrāk par atļauto ir ļoti reti.
Ja kādam tie ir katru nedēļu - iesaku iemācīties labāk plānot savu laiku un darbus :D

Esmu veiksmīgi bez avārijām nobraucis jau daudzus gadus un pēdējā gada laikā tikai 1x bija VAJADZĪBA skriet uz Limbažiem ar 140kmh. Pārējā laikā virs 120kmh esmu braucis tikai apdzenot - tur nepieciešamība ātrāk pabeigt manevru un atgriezties savā joslā ir svarīgāka drošībai par noteikumiem. :roll:
Tās minūtes kas tiek iegūtas ceļā uz paša nervu un potenciālā veselības rēķina ir tik niecīga daļa, ka krogā dzerot alu un klabinot datora klavieri tiek notērēts 10x vairāk :)
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Storms » 2007/Jūl/17, 21:53

GinC rakstīja:Esmu veiksmīgi bez avārijām nobraucis jau daudzus gadus un pēdējā gada laikā tikai 1x bija VAJADZĪBA skriet uz Limbažiem ar 140kmh. Pārējā laikā virs 120kmh esmu braucis tikai apdzenot - tur nepieciešamība ātrāk pabeigt manevru un atgriezties savā joslā ir svarīgāka drošībai par noteikumiem. :roll:
Tās minūtes kas tiek iegūtas ceļā uz paša nervu un potenciālā veselības rēķina ir tik niecīga daļa, ka krogā dzerot alu un klabinot datora klavieri tiek notērēts 10x vairāk :)

Khmm... Es arī virs 120 tik apdzenot. Bet pat ļoti steidzoties cenšos ātrāk par 120 nebraukt... 8)
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt krxzi » 2007/Jūl/17, 22:27

nu es jau arii taa nelidoju.. bet cik ir naacies uzrauties uz cp tad uz apgonu iespiezhot pedaali. par radariem.. tieshi peedeejo reizi izprasiiju par taam kluudaam.. vecajiem stalkeriem irliidz 100km/h kljuuda 5 un virs 100 kljuuda 7 .. tiem kas naak jaunajaas mashiinaas kljuuda ir 1% taa vismaz man vinji staastiija.
krxzi
 
Atbildes: 266
Pievienojies: 2006/Jūn/25, 0:20
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Dante » 2007/Jūl/17, 22:38

Storms rakstīja:
Pooky rakstīja:
Andzhels rakstīja:
es neveelos atlaist.. es veelos kaa normaals cilveeks vilkt 120 pa shtraasi...


Kaut kad martā mani noķēra uz 117km/h - tā kā rada kļūda esot +/- 7, tad - 110, līdz ar to, desmit latu soda nauda un ZERO soda punkti 8)

Jaunajam metienam ir Stalker-Duo jau vairāk kā gadu noteikti (pagājušā gada martā atrāvos) un tiem ir kļūda 2km/h

Viņam kļūda var būt kautvai 0.002 km/h. Oficiāli kļūda ir 5km/h un kaut izstiepies un saraujies. Cita lieta ka runā ka agrāk bija 5km/h pilsētā un 7 km/h ārpus pilsētas un nu esmot pieņemts ka visur 5km/h esot. Nez, vēl pavasarī man protokolā ierakstīja 7 km/h.

Kā kuram radaram - es arī prasīju, kapēc ierakstīta 2km/h kļūda (Klijānu ielā, kad biju uz izskatīšanu) un viņa man paskaidroja, ka jaunajiem Stalker Duo ir oficiālā 2km/h kļūda un šaujot ātrāk staru, nekā vecais Stalkers. Ja pareizi atceros, pie tās sarunas vēl Lord's bija blakus un cītīgi klausījās
Stalker Duo tagad nāk laikam visos jaunajos Volvo un Megane
Lietotāja avatars
Dante
 
Atbildes: 2326
Pievienojies: 2006/Mar/24, 10:41
Atrašanās vieta: Lielpilsēta
Braucu ar: gandrīz standartiņu
Dzinējs: Benzīna

Atbildēt Storms » 2007/Jūl/17, 22:42

Pooky rakstīja:Kā kuram radaram - es arī prasīju, kapēc ierakstīta 2km/h kļūda (Klijānu ielā, kad biju uz izskatīšanu) un viņa man paskaidroja, ka jaunajiem Stalker Duo ir oficiālā 2km/h kļūda un šaujot ātrāk staru, nekā vecais Stalkers. Ja pareizi atceros, pie tās sarunas vēl Lord's bija blakus un cītīgi klausījās
Stalker Duo tagad nāk laikam visos jaunajos Volvo un Megane

:-k Nulab vismaz ka šiem starojums trakāks par stalkeru un nav atslēdzams... :-^
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt gl_t » 2007/Jūl/17, 23:09

_
Pēdējo reizi labojis gl_t - 2007/Jūl/23, 1:06, labots 1 reizi.
gl_t
 
Atbildes: 101
Pievienojies: 2006/Dec/14, 15:03

Atbildēt GinC » 2007/Jūl/17, 23:39

Nu bet protams :lol:
Kuru policistu gan tavs spidometrs interesē :shock:
Tadjau nāktos ne tikai auto datus bet arī riepu izmēru un nodilumu rēķināt :D

gl_t rakstīja:Vai arī auto tiek ķerts vadoties tikai no radara kļūdas? :roll:
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt gl_t » 2007/Jūl/17, 23:42

_
Pēdējo reizi labojis gl_t - 2007/Jūl/23, 1:01, labots 2 reizes.
gl_t
 
Atbildes: 101
Pievienojies: 2006/Dec/14, 15:03

Atbildēt TDIVilis » 2007/Jūl/17, 23:46

Subaru STI nu nav slikti, daudzi paskrieties gribeetaaji kritiis iekshaa uz shitaam kjerraam pie luksafora :mrgreen:
Pēdējo reizi labojis TDIVilis - 2007/Jūl/17, 23:47, labots 1 reizi.
Pirms iegādes auto pārbaude un diagnostika T.27804385
Lietotāja avatars
TDIVilis
 
Atbildes: 498
Pievienojies: 2006/Jūn/08, 23:10
Atrašanās vieta: Rīga, Mežaparks.
Braucu ar: Mondi
Dzinējs: 2,0 16V 145ZS

Atbildēt GinC » 2007/Jūl/17, 23:47

Kāda attieksme? Ja brauc ar shrotu kam spidometrs rāda attālumu līdz tuvākajam krogam ne ātrum tad ko cepties??
Nekad neesmu dzirdējis ka normālā stāvoklī esošam auto kāds būtu raudājis par spidometru :shock:
Ja ir interese uzzināt cik tavējais melo - ar normālu GPS var elementāri izmērīt.
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Citi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi