VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Neļauj kāpt sev uz galvas jeb T/L nodevas paaugstināšana

Citi

Neļauj kāpt sev uz galvas jeb T/L nodevas paaugstināšana

Reklāma
 

Atbildēt envy » 2009/Nov/30, 16:08

Un saproti vienreiz, ka nav runa par var/nevar atļauties samaksāt! Tas ka tu esi skaudīgs latvišu čīkstulis nenozīmē, ka cilvēks kas par Tevi vairāk sasniedzis ir cūka :wink:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt neticigaistoms » 2009/Nov/30, 16:13

Tāpēc, ka mums valstī ir izveidojusies situācija, ka nabagie kļūst arvien nabagāki, bet bagātie bagātāki. Kas tad te galu galā paliks? Tikai biezie un viņu kalpi? Es nesaku, ka visi biezie ir cūkas (kaut gan minimums 60% ir nelegāla peļņa), bet jo tu vairāk pelni, jo tev vairāk jādod sabiedrībai! Tas būtu tikai normāli un man pret to nekādu pretenziju nebūtu. Somija, Zviedrija, Norvēģija tur šī sistēma ir labs paraugs.

Ja tu nebūtu tāds virspusējs tirliņš tad būtu pamanījis, cik ātri un vienkārši tiek pieņemti lēmumi, kuri skar nabagos un vidusklasi, bet cik ilgi un grūti nāk lēmumi, kuri skar (biezo galu). Un ir runa par to, cik kurš var samaksāt. Jo ja vienam 30 Ls ir nedēļas norma priekš paikas, tad citam tā ir tikai vakariņu norma. Katram sabiedrībai jādod tik, cik viņš spēj dot, nevis kā komunismā – visiem vienādi.
Lietotāja avatars
neticigaistoms
 
Atbildes: 639
Pievienojies: 2007/Apr/13, 16:14

Atbildēt envy » 2009/Nov/30, 16:18

neticigaistoms rakstīja:Tāpēc, ka mums valstī ir izveidojusies situācija, ka nabagie kļūst arvien nabagāki, bet bagātie bagātāki. Kas tad te galu galā paliks? Tikai biezie un viņu kalpi? Es nesaku, ka visi biezie ir cūkas (kaut gan minimums 60% ir nelegāla peļņa), bet jo tu vairāk pelni, jo tev vairāk jādod sabiedrībai! Tas būtu tikai normāli un man pret to nekādu pretenziju nebūtu. Somija, Zviedrija, Norvēģija tur šī sistēma ir labs paraugs.
:lol: Te ir kāds, kas apgalvo pretējo? jo vairāk es pelnu, jo vairāk nodokļus samaksāju, jo vairāk es pelnu, jo vairāk tērēju, jo vairāk nodokļus samaksāju. Neviens nemēģina no tā izvairīties, tomēr es gribu redzēt ekonomisko pamatojumu tam visam!

ja es darbā pieņemtu lēmumus tādā veidā kā 100 tukšpauri es sen būtu atlaist un lasītu sēnes īrijā :roll:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt neticigaistoms » 2009/Nov/30, 16:30

Un vispār tu ar savu mūžīgo oponēšanu no tēmas novirzīji...
Lietotāja avatars
neticigaistoms
 
Atbildes: 639
Pievienojies: 2007/Apr/13, 16:14

Atbildēt Bulinsh » 2009/Nov/30, 16:31

neticigaistoms rakstīja:Un vispār tu ar savu mūžīgo oponēšanu no tēmas novirzīji...

šoreiz oponēji Tu! Bet mēs parādījām attieksmi ;)
Lietotāja avatars
Bulinsh
 
Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

Atbildēt envy » 2009/Nov/30, 16:39

neticigaistoms rakstīja:Un vispār tu ar savu mūžīgo oponēšanu no tēmas novirzīji...
Un vispār pamato vārda tirliņš lietošanu attiecībā uz mani! Bet to vari izdarīt arī citā topikā vai vēl labāk atbrauc pie manis ciemos, pacienāšu ar kapiju un tad arī izrunāsim lietas, kas mūsu starpā atšķiras, ja nevarēsi pamatot apsaukāšanos dabūsi pa seju, ja varēsi, laimīgs padzersi vēl vienu kafiju. Laicīgi atbildot uz Tavu repliku - čīkstulis tu esi, to secinu pēc Taviem izteikumiem forumā.
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt neticigaistoms » 2009/Nov/30, 16:47

envy rakstīja:
neticigaistoms rakstīja:Un vispār tu ar savu mūžīgo oponēšanu no tēmas novirzīji...
Un vispār pamato vārda tirliņš lietošanu attiecībā uz mani! Bet to vari izdarīt arī citā topikā vai vēl labāk atbrauc pie manis ciemos, pacienāšu ar kapiju un tad arī izrunāsim lietas, kas mūsu starpā atšķiras, ja nevarēsi pamatot apsaukāšanos dabūsi pa seju, ja varēsi, laimīgs padzersi vēl vienu kafiju. Laicīgi atbildot uz Tavu repliku - čīkstulis tu esi, to secinu pēc Taviem izteikumiem forumā.


To, ka esmu čīkstulis es kādā atbildē noliedzu? :gargt: Jā man patīk nīdēt, tikai šo to arī mēdzu izdarīt. Tirliņš? Man uz uzbraucienu (nu ok, kaut patiesu) neko atbildēt nevajadzēja? Tas, ka esi iedomīgs ir skaidrāks par skaidru, nu un tādu vārdu kopā iet "tirliņš".
P.S Var jau būt, ka arī dabūtu pa seju... Neesmu jau nekāds Rembo...


Un tik pasaki, ka daudz no tā, ko teicu nav pareizi?
Lietotāja avatars
neticigaistoms
 
Atbildes: 639
Pievienojies: 2007/Apr/13, 16:14

Atbildēt envy » 2009/Nov/30, 16:52

Kas bija pareizi? Tu vari kaut reizi nodefinēt strukturēti savu domu, bez čīkstēšanas un bez aizvainojuma pret tiem, kas sasnieguši par Tevi vairāk? Ja nevari tad vienkārši paklusē un neapsaukājies! :)
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt neticigaistoms » 2009/Nov/30, 17:07

envy rakstīja:Kas bija pareizi? Tu vari kaut reizi nodefinēt strukturēti savu domu, bez čīkstēšanas un bez aizvainojuma pret tiem, kas sasnieguši par Tevi vairāk? Ja nevari tad vienkārši paklusē un neapsaukājies! :)


Tagad uzmanīgi pārlasi manus komentus un parādi man vienu, kurā es kaut reizi kādu apsaukāju (izņemot, to, ka esi tirliņš). Kur es apliku "bagātos"?

P.S. Turpmākai zināšanai, par vēstures skolotāju es tikai piepelnos...

Un Tu starp citu esi apbrīnojami lecīgs. Un to, ka Jūs nepanācāt 24 Ls nu gan vajadzētu saprast, jo tas jau izskanēja pirms protestiem... Es saku, ka no sākuma pateica briesmīgu variantu, lai pēc tam varētu teikt, ka piekāpās un jums rastos ilūzija, ka esat šo to panākuši.
Lietotāja avatars
neticigaistoms
 
Atbildes: 639
Pievienojies: 2007/Apr/13, 16:14

Atbildēt envy » 2009/Nov/30, 17:11

man neinteresē ar ko Tu nodarbojies! Tu visu laiku čīksti kā abižots no bagātnieku puses (diez kurš no tiem Tev ko ir nodarījis? ). Es uztveru manas personas saukšanu par tirliņu kā apsaukāšanu! Lūdzu nodefinē to ko es palūdzu iepriekšējā postā.
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt Lūsis » 2009/Nov/30, 17:14

neticigaistoms rakstīja:Tāpēc, ka mums valstī ir izveidojusies situācija, ka nabagie kļūst arvien nabagāki, bet bagātie bagātāki. Kas tad te galu galā paliks? Tikai biezie un viņu kalpi? Es nesaku, ka visi biezie ir cūkas (kaut gan minimums 60% ir nelegāla peļņa), bet jo tu vairāk pelni, jo tev vairāk jādod sabiedrībai! Tas būtu tikai normāli un man pret to nekādu pretenziju nebūtu. Somija, Zviedrija, Norvēģija tur šī sistēma ir labs paraugs.

Ja tu nebūtu tāds virspusējs tirliņš tad būtu pamanījis, cik ātri un vienkārši tiek pieņemti lēmumi, kuri skar nabagos un vidusklasi, bet cik ilgi un grūti nāk lēmumi, kuri skar (biezo galu). Un ir runa par to, cik kurš var samaksāt. Jo ja vienam 30 Ls ir nedēļas norma priekš paikas, tad citam tā ir tikai vakariņu norma. Katram sabiedrībai jādod tik, cik viņš spēj dot, nevis kā komunismā – visiem vienādi.

Definē "biezos". Savādāk ļoti grūti saprast, par kuru sabiedrības daļu Tu vispār runā.
Lietotāja avatars
Lūsis
 
Atbildes: 147
Pievienojies: 2009/Jan/02, 15:47
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: 17. trolejbusu

Atbildēt envy » 2009/Nov/30, 17:14

neticigaistoms rakstīja:
Un Tu starp citu esi apbrīnojami lecīgs. Un to, ka Jūs nepanācāt 24 Ls nu gan vajadzētu saprast, jo tas jau izskanēja pirms protestiem... Es saku, ka no sākuma pateica briesmīgu variantu, lai pēc tam varētu teikt, ka piekāpās un jums rastos ilūzija, ka esat šo to panākuši.
Attēls Iepazīsties ar protesta/piketa dokumentiem un tad kaut ko čīksti! Starp citu samazinājums bija pēc pirmā protesta pie MK, ja Tu to nepamanīji.

Tu toč esi tipisks latviešu čīkstulis/visa noliedzējs/kritizētājs un ineta komentāru bakstītājs.

piedod, bet skarbākus vārdus Tu ar savu centību nedabūsi ārā.
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt neticigaistoms » 2009/Nov/30, 17:28

envy rakstīja:
neticigaistoms rakstīja:
Un Tu starp citu esi apbrīnojami lecīgs. Un to, ka Jūs nepanācāt 24 Ls nu gan vajadzētu saprast, jo tas jau izskanēja pirms protestiem... Es saku, ka no sākuma pateica briesmīgu variantu, lai pēc tam varētu teikt, ka piekāpās un jums rastos ilūzija, ka esat šo to panākuši.
Attēls Iepazīsties ar protesta/piketa dokumentiem un tad kaut ko čīksti! Starp citu samazinājums bija pēc pirmā protesta pie MK, ja Tu to nepamanīji.

Tu toč esi tipisks latviešu čīkstulis/visa noliedzējs/kritizētājs un ineta komentāru bakstītājs.

piedod, bet skarbākus vārdus Tu ar savu centību nedabūsi ārā.


Par to, kāpēc tevi tā nosaucu, jau iepriekš atbildēju, nepamanīji pats vainīgs.
Tu tiešām esi naivs, dīvaini... Līdz šim tā nedomāju...
Lietotāja avatars
neticigaistoms
 
Atbildes: 639
Pievienojies: 2007/Apr/13, 16:14

Atbildēt Bubuciic » 2009/Nov/30, 17:30

Beidziet apsaukāties, solīt pa muti viens otram un kašķi kurināt.
Tam šodien bija lieliska iespēja- protesta akcija.
Noziedoju savu pusdienlaiku un biju, tagad mierīga.
Mdaaa, nekas grandiozs, kā vienmēr, jo labāk jau kvernēt mājās un purpināt zem deguna, nevis iziet un tvaiku nolaist tur, kur sniegta iespēja, paužot savu attieksmi.

Runājot sabiedrības noslāņošanās, problēma ir tā, ka mums ir salīdzinoši svārstīgs un nestabils vidusslānis, ar tendenci nosliekties uz vienu ( butaforiska bagātība trekno gadu laikā) un nabadzības slieksnis ( sājā ekonomiskā burbuļa plīšanas pēcgarša, kas daļai ir tagad).

Man nav villas, lepnas mašīnas, šikas brendu drēbes un aksesuāri. Uznāk besis, ka citreiz jārēķina vairāk līdzi, nekā gribētos, Nevaru aizbraukt, kur gribētos utt.
Tomēr nemierinu sevi uz daudz skarbāk krīzi izjūtošo rēķinu- savās iespēju robežās atbalstu tuvākos, kādam svešam līdzcilvēkam iedodu pa pārdesmit santīmiem.
Kopā tak vieglāk, nevis atsevišķi un dalot mistisku tēvu zemi.

Un vispār- Adventes laiks, starp citu ;)
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt sicc » 2009/Nov/30, 17:35

tur jau tā lieta ka tas vidusslānis nekad LV nav bijis,tapēc arī ir tā nenormālā skaudība utt.. sauc kā gribi :roll:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Citi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi