VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Vairs nevarēs brīvi tirgoties ar auto numura zīmēm

Citi

Vairs nevarēs brīvi tirgoties ar auto numura zīmēm

Reklāma
 

Vairs nevarēs brīvi tirgoties ar auto numura zīmēm

Atbildēt Riibeklis » 2008/Sep/02, 12:00

Līdzšinējā transportlīdzekļu reģistrācijas kārtība ļauj samērā brīvi autoīpašniekiem savā starpā mainīt reģistrācijas sērijveida numurus, veicot attiecīgas numura maiņas pārreģistrācijas darbības CSDD. Rezultātā, līdzīgi kā daudzās citās valstīs, īpaši Lielbritānijā, arī Latvijā iezīmējies stabils sērijveida numura zīmju tirgus (nosacīti otrreizājais tirgus). Piemēram, speciālizētais numuru portāls www.numur1.lv, kas apkopo numuru pirkšanu pārdošanu, liecina ne vien par lielu numuru piedāvājumu, bet arī par pieprasījumu.

Piemēram, portālā atrodami piedāvājumi, kur numuru pārdošanas cena noteikta 100 Ls līdz pat 3000 Ls. Tādējādi pēc grozījumu stāšanās spēkā izvēlēties numurus varēs tikai no CSDD piedāvājuma vai pie numura varēs tikt tikai kopā ar auto.


http://www.db.lv/Default2.aspx?ArticleI ... 2e32fbb066
Lietotāja avatars
Riibeklis
 
Atbildes: 4455
Pievienojies: 2004/Dec/20, 11:11
Atrašanās vieta: Bieriņi
Braucu ar: Zirgu
Dzinējs: 1

Atbildēt edzz85 » 2008/Sep/02, 13:08

A pec visa raksta es tā arī nesapratuvai, piemēram, tagadējo numuru EB-1985 es varesu likt uz cita auto vai tas bus un paliks tikai si golfa numurs?
Lietotāja avatars
edzz85
 
Atbildes: 1619
Pievienojies: 2006/Jan/12, 15:27
Atrašanās vieta: ogre/riga
Braucu ar: sarkanu zemenīti
Dzinējs: 1,6

Atbildēt envy » 2008/Sep/02, 13:09

edzz85 rakstīja:A pec visa raksta es tā arī nesapratuvai, piemēram, tagadējo numuru EB-1985 es varesu likt uz cita auto vai tas bus un paliks tikai si golfa numurs?
varēsi
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt Riibeklis » 2008/Sep/02, 13:16

cik sapratu nevares mainies ar numuriem , bet saglabat numuru pardodot auto vares.
Lietotāja avatars
Riibeklis
 
Atbildes: 4455
Pievienojies: 2004/Dec/20, 11:11
Atrašanās vieta: Bieriņi
Braucu ar: Zirgu
Dzinējs: 1


Atgriezties uz Citi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi