VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Rīgā darbību uzsāk Baltijā lielākais 'Škoda' autocentrs

Škoda

Rīgā darbību uzsāk Baltijā lielākais 'Škoda' autocentrs

Moderators: Ziņu redaktori
Reklāma
 

Rīgā darbību uzsāk Baltijā lielākais 'Škoda' autocentrs

Atbildēt ajms » 2009/Mar/30, 2:01

Šī gada 23.martā darbu uzsācis jauns "Škoda" auto tirdzniecības un apkopes centrs, kas ir ne vien jaunākais, bet arī Baltijā lielākais un modernākais "Škoda" autocentrs. To, spītējot stagnācijai auto tirgū, klientu ērtībām Rīgā, Daugavas kreisajā krastā, Kleistu ielā 31 atklājis "Škoda Auto" autorizētais dīleris SIA "Karlo Motors", kas Latvijā pazīstamo čehu auto ražotāju pārstāv kopš 2002.gada un līdz šim veiksmīgi ir darbojies vienīgajā "Škoda" Rīgas salonā – Biķernieku ielā 120.


Kompānija "Karlo Motors" mērķi uzbūvēt Rīgā vēl vienu, lielāku "Škoda" autosalonu sev uzstādīja 2007.gadā, kad Latvijas iedzīvotāji "Škoda Auto" ražotos automobiļus atzina par uzticamiem un piemērotiem Latvijas apstākļiem. 2007.gadā sasniedzot 2.vietu, "Škoda" otro gadu pēc kārtas bija viena no pārdotākajām auto markām Latvijā. Straujo "Škoda" automobiļu pārdošanas apjomu lēcienu sekmēja gan modeļa "Roomster" un "Octavia" otrās paaudzes nonākšanu tirdzniecībā, gan "Škoda Auto" atbalstītais Pasaules čempionāts hokejā, kas 2006.gadā notika Rīgā.


Izvēloties jaunā autosalona atrašanās vietu, tika ņemts vērā, ka daudzi esošie un potenciālie klienti atrodas Daugavas kreisajā krastā un nokļūšana Biķernieku ielas "Škoda" auto tirdzniecības un apkopes centrā no likteņupes pretējā krasta tiem ir pārāk laikietilpīga un apgrūtinoša. Par piemērotāko jaunā salona celtniecības vietu tika izvēlēts grunts gabals Kleistu ielā pie krustojuma ar Buļļu ielu, kur 2008.gada 11.aprīlī arī tika ielikts pamatakmens Baltijā lielākajam un modernākajam "Škoda" auto centram, kas projektēts ņemot vērā visus jaunākos "Škoda Auto" standartus.


Jaunajā autocentrā ir 700 m2 liels jauno automašīnu tirdzniecības salons, kā arī moderna, visiem "Škoda Auto" standartiem atbilstoša autoservisa zona ar kopējo platību 2500 m2. Tajā ir nevien septiņpadsmit pacēlāji auto apkopju un remontdarbu veikšanai un liela automazgātuve, bet arī ļoti moderns virsbūvju remont cehs ar divām krāsošanas kamerām, kas turpmāk SIA "Karlo Motors" padarīs neatkarīgu no citiem virsbūvju remonta un auto krāsošanas uzņēmumiem, kuru pakalpojumus nācās izmantot līdz šim.


Auto centra teritorijā, klientu ērtībām ir izveidota auto stāvvieta ar vairāk kā simts automašīnu ietilpību, kā arī 2000 m2 liels mazlietoto automašīnu tirdzniecības placis ar atsevišķu klientu apkalpošanas centru. Autocentra teritorijā paredzēta vieta arī 300 jauno automobiļu uzglabāšanai, kas padara daudz lielāku izvēli tiem klientiem, kuri vēlas automašīnu saņemt uzreiz pēc pirkuma līguma noformēšanas un nevēlas gaidīt īpaši tiem pasūtītā automobiļa piegādi.


Jaunais "Škoda Auto" autorizētā dīlera SIA "Karlo Motors" autocentrs, kura būvniecības un iekārtošanas kopējās izmaksas ir 5 miljoni latu, būs pirmais "Škoda" autosalons Eiropā, kas saņems "Škoda Auto" jaunā dizaina standarta salona iekārtojuma mēbeles. Šo mēbeļu piegāde ir plānota šī gada aprīļa beigās, tāpēc jaunā autocentra svinīgā atklāšana notiks šī gada maijā.

Šobrīd "Škoda" modeļu gammā ir mazās klases modelis "Fabia", vidējās klases modelis "Octavia", lielās klases modelis "Superb", kā arī kompaktais minivens "Roomster" un tā komerctransporta versija "Praktik". Šoruden tirdzniecībā nonāks arī pirmais "Škoda" apvidus automobilis "Yeti".

Atgādināsim, ka SIA "Karlo Motors" dibināts 2001.gadā un kopš 2002.gada tas ir "Škoda Auto" autorizētais dīleris Latvijā. 2003.gada martā tika atklāts jauns auto salons Rīgā, Biķernieku ielā 120. Pēc Latvijas jauno automobiļu pārdošanas apjomiem "Škoda" 2006.gadā ieņēma 4.vietu, 2007.gadā – 2.vietu; bet 2008. gadā – 3.vietu. Turklāt 3 no 4 "Škoda" vieglajiem automobiļiem ieņem pirmās vietas savās automobiļu klasēs Latvijā, un "Octavia" trešo gadu pēc kārtas ir vispārdotākais auto modelis Latvijā. SIA "Karlo Motors" peļņa 2006.gadā pie apgrozījuma 26,4 milj. latu bija 1,1 milj. latu. 2007.gadā apgrozījums sasniedza 30,8 milj. latus un peļņa 1,8 milj. latu.

http://auto.delfi.lv/zinas/raksts/6348
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Lauris » 2009/Mar/30, 8:28

Ideāli - blakus mājām 8)
Ēku, elektroietaišu termogrāfiskā pārbaude!
Lietotāja avatars
Lauris
 
Atbildes: 6272
Pievienojies: 2004/Mar/22, 12:39
Atrašanās vieta: Pierīga
Braucu ar: VW Sharan 7N
Dzinējs: CFFB


Atgriezties uz Škoda

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi