VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Visjaudīgākais 'SEAT' markas vēsturē – 'Leon Cupra 310'

Seat

Visjaudīgākais 'SEAT' markas vēsturē – 'Leon Cupra 310'

Moderators: Ziņu redaktori
Reklāma
 

Visjaudīgākais 'SEAT' markas vēsturē – 'Leon Cupra 310'

Atbildēt sicc » 2008/Sep/30, 19:46

Attēls
Kompānijas „SEAT” apakšnodaļa Holandē izgatavojusi speciālu versiju „SEAT Leon Cupra” sportiskajam hečbekam – „310 Limited Edition”. Interesantākais, ka šīs modifikācijas spēkrats ir visjaudīgākais sērijveida automobilis „SEAT” markas vēsturē.

„SEAT Leon Cupra 310 Limited Edition” aprīkots ar divlitru turbopūtes četrcilindru dzinēju, kam, pateicoties virknei pārveidojumu, jauda palielināta no standarta 240 zirgspēkiem līdz 310 ZS, bet maksimālais griezes moments – līdz 425 Nm. Speciālās sērijas hečbeka maksimālais braukšanas ātrums sasniedz 259 km/h, kas ir par 12 km/h ātrāk par standarta „SEAT Leon Cupra”. Par kādu laiku uzlabojies paātrinājums no vietas līdz 100 km/h, ražotājs pagaidām neatklāj.

Neskaitot jaudas pieaugumu, visātrākais sērijveida „SEAT” ieguvis 18 collu riteņu diskus melnā krāsā un speciālu plātnīti priekšējā panelī, ar katra automobiļa unikālo kārtas numuru.

„SEAT Leon Cupra 310 Limited Edition” tiks izgatavots tikai 100 vienībās un būs pieejams tikai Nīderlandes tirgū. Speciālās versijas hečbeka cena ir aptuveni 33 tūkstoši eiro.

Delfi auto
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt envy » 2008/Sep/30, 19:59

mīzalas!

http://www.tuningnews.net/article/08010 ... -golf-gti/

reku nošpikoja visu no OCT
šitā mazulīte man darbā uz desktopa stāv kopš janvāra

Attēls
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt seVeN » 2008/Sep/30, 21:00

man patiik! esmu braucis ar tadu, bet kkadu RS versiju, ar jaudiigaako no LV pieejamajiem, iet labi, izskataas labi!
Lietotāja avatars
seVeN
 
Atbildes: 240
Pievienojies: 2008/Sep/17, 23:03
Atrašanās vieta: LV, Riga
Braucu ar: RS


Atgriezties uz Seat

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi