VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - atņem 'Volkswagen' dīlera tiesības SIA 'Auto Īle

Volkswagen

atņem 'Volkswagen' dīlera tiesības SIA 'Auto Īle

Moderators: Ziņu redaktori
Reklāma
 

atņem 'Volkswagen' dīlera tiesības SIA 'Auto Īle

Atbildēt ajms » 2012/Feb/09, 13:14

"Volkswagen" (VW) markas automašīnu importētājs SE "Moller Baltic Import" ir lauzis līgumu ar ilggadīgo "Volkswagen" markas dīleri Latvijā SIA "Auto Īle un Herbst", ceturtdien raksta biznesa laikraksts "Dienas Bizness" (DB).

Līgums ticis lauzts, pamatojot ar sistēmiskiem pārkāpumiem no partnera puses, tostarp nelegālu reeksportu lielos apmēros. Par to speciāli sarīkotā preses konferencē informēja "Moller Baltic Import" izpilddirektors Birgers Skjelvīks (Birger Skjellvik), precizējot, ka tiek lauzts "Volkswagen" vieglo pasažieru auto dīlera līgums.

Vienlaikus "Moller Baltic Import" pārstāvis norādīja, ka līdz 26.martam SIA "Auto Īle un Herbst" tiek dots laiks, lai izpildītu ar klientiem iepriekš noslēgtās saistības un izpildītu piegādes līgumus. Turklāt SIA "Auto Īle un Herbst" joprojām būšot VW oficiālais vieglo pasažieru auto servisa partneris, kā arī VW komerctransporta oficiālais pārstāvis.

"Neslēpšu, ka iepriekš esam bieži tikušies un aizrādījuši "Auto Īle un Herbst" vadībai par milzīgajiem reeksporta apmēriem, taču arī pēc vairākkārtējām pārrunām nekas nav mainījies. Šāda rīcība ir pretrunā gan ar noslēgto līgumu, gan ar vispārpieņemtām biznesa ētikas normām. Diemžēl vienreiz tam bija jāpieliek punkts," tā Skjelvīks.

Pagaidām "Moller Baltic Import" pārstāvis vēl nevarēja atbildēt uz jautājumu, vai tiks meklēts jauns sadarbības partneris Rīgā un Vidzemē un kad tas varētu notikt. DB norāda, ka SIA "Auto Īle un Herbst" tika dibināts 1993. gadā, kļūstot par "Volkswagen AG" oficiālo pārstāvi Vidzemē Kopš 2008.gada SIA "Auto Īle un Herbst" uzsāka automašīnu tirdzniecību un apkalpošanu Rīgā.

SIA "Auto Īle un Herbst" valdes loceklis Māris Īle DB pauda nožēlu par importētāja lēmumu. "Tas ir bezkaunīgs veids, kā tikt vaļā no "Volkswagen" patriota, kurš zīmolam ir veltījis teju 20 gadu. Viens no formālajiem ieganstiem ir tāds, ka konkrētajā brīdī auditoriem nevarēju uzrādīt pārdoto auto dokumentāciju. Viņus vairs neinteresēja, ka nepieciešamo dokumentāciju uzrādīšu pāris dienu laikā. Galvenais mērķis ir atbrīvoties no nevajadzīga šķēršļa, lai īstenotu savus plānus. Atklāti varu pateikt, ka es neesmu vienīgais, kas ārpus valsts robežām pārdod VW markas automašīnas, jo līdzīgi rīkojas arī kolēģi Igaunijā un Lietuvā. Tikpat labi ar līdzīgām sankcijām reģionālais importētājs varēja vērsties arī pret VW dīleriem kaimiņu valstīs, taču šoreiz par upura jēru tiku izraudzīts es. Man ir grūti komentēt "Volkswagen" rūpnīcas nostāju, taču, kas attiecas uz importētāju darbības stilu, tad varu teikt, ka tas ir izteikti destruktīvs un nav ne mazākās vēlmes situāciju atrisināt dialoga ceļā. Kā zināms, norvēģu "Moller Group" nule kā ir pārņēmusi "Kittner" grupai iepriekš piederošos SIA "Motors Latvia" (Rīgā) un SIA "Venta Motors" (Ventspilī), tādējādi norvēģiem vajag nogludināt ceļu saviem jaunajiem dīleriem, tostarp arī "Moller Lidosta" dīlerim, kas darbu sāka 2011.gada nogalē," tā, neslēpjot emocijas, telefonsarunā savu sašutumu pauda Īle.

DB piebilst, ka 2011.gada nogalē Konkurences padome (KP) nolēma atļaut Norvēģijas automašīnu mazumtirgotājam "Moller Group" piederošajam uzņēmumam "Moller Auto Baltic" no Vācijas uzņēmuma "Kittner Group" iegādāties "Motors Latvia" un "Venta Motors".
Attēls


http://bizness.delfi.lv/uznemumi/laikra ... d=42118094
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: atņem 'Volkswagen' dīlera tiesības SIA 'Auto Īle

Atbildēt ajms » 2012/Feb/09, 14:02

VW
09.02.2012 12:06
Stradaju kadreiz saja firmaRiga, nejau tikai apkalposana tur slikta pret klientiem, pat pasus darbiniekus tur uzskata par meesliem., Paldies dievam ka tur vairak neesmu
_______________________________________
Esmu dzirdējis bieži.Neizklausās labi.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: atņem 'Volkswagen' dīlera tiesības SIA 'Auto Īle

Atbildēt envy » 2012/Feb/09, 14:24

:mhihi: :mhihi: :mhihi: kārtējās čiekuru spēlītes..

Mollers nopērk VWCentru + uzbliež salalonu pie Spices, loģiski ka kāds paliek lieks pie esošā auto pārdošanas apjoma :mhihi:

:bensons2:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: atņem 'Volkswagen' dīlera tiesības SIA 'Auto Īle

Atbildēt ajms » 2012/Feb/09, 14:32

ac rakstīja::mhihi: :mhihi: :mhihi: kārtējās čiekuru spēlītes..

Mollers nopērk VWCentru + uzbliež salalonu pie Spices, loģiski ka kāds paliek lieks pie esošā auto pārdošanas apjoma :mhihi:

:bensons2:


Nu tak.Cik zinu tad, ka piedāvāja Ilem pārdoties,tad šis parādīja vidējo pirkstu.
Bet ja meistarus uzsēdina uz 200Ls,tad loģiski visi pārgāja pāri ielai vai blakus strādāt .
Bensonā daudzmaz maksāja normāli.Bleķinieks čoms,tagad strādā citā Hondā ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: atņem 'Volkswagen' dīlera tiesības SIA 'Auto Īle

Atbildēt Bubuciic » 2012/Feb/09, 14:32

Darbā koleģei brālis pirka Golfu.
Īlē esot bijis tā ka, ja pērc vienu golfu līzingā, nevis vismaz astoņus Touareg attieksme kā pret nabaga radinieku nevis klientu.
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Re: atņem 'Volkswagen' dīlera tiesības SIA 'Auto Īle

Atbildēt envy » 2012/Feb/09, 14:35

un gan jau kolēģei brālis iedomājās, ka viņš nu tagad ir pasaules nagla, ka pērk golfu :esmu_lol: zinām tādus.
esmu patstāvīgs Auto īle klients gan uz servisu, gan detaļām, da i vienkārši tāpat pasiekaloties iegājis. Nekad neviens pret mani neko sliktu nav izdarījis. Līmenis tāds pats kā BM Auto, atšķirība tikai tāda, ka kafija jādzer pirmajā, nevis otrajā stāvā :aiwa:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: atņem 'Volkswagen' dīlera tiesības SIA 'Auto Īle

Atbildēt envy » 2012/Feb/09, 14:36

ajms rakstīja:
ac rakstīja::mhihi: :mhihi: :mhihi: kārtējās čiekuru spēlītes..

Mollers nopērk VWCentru + uzbliež salalonu pie Spices, loģiski ka kāds paliek lieks pie esošā auto pārdošanas apjoma :mhihi:

:bensons2:


Nu tak.Cik zinu tad, ka piedāvāja Ilem pārdoties,tad šis parādīja vidējo pirkstu.
Bet ja meistarus uzsēdina uz 200Ls,tad loģiski visi pārgāja pāri ielai vai blakus strādāt .
Bensonā daudzmaz maksāja normāli.Bleķinieks čoms,tagad strādā citā Hondā ;)

pērku Tavu servisu, dodu 5000Ls :naac: Ko Tu man parādīsi? :shura:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: atņem 'Volkswagen' dīlera tiesības SIA 'Auto Īle

Atbildēt ajms » 2012/Feb/09, 14:50

Tūlīt Jums 16Vlietotājs kautko pateiks :mhihi:
AC,Tu tur kaf dzer zinām ar ko,es iegāju pēc devēja,man lika saprast ,nax tu atnāci.tad vnk caur 16V lietotaju pirku detaļas :mhihi: :emo: Loģiski ,ka uz daziem sīkumiem neslēgšu līgumu un kaf nedzeršu.Riga motors tā nedara.
Un nav jābūt starpība vai Golfs vai Tuaregs,devējs vai dzinējs,bet nākamo reizi es tuaregu pēc golfa tur nepirkšu...Tas jau ir visās sfērās,ne tikkai a/servisos..Visi mēs zinām, ka celtnieki un a/servisi ir īpaša suga.
ps Nu jāmaina man Golf 2 termostats vai devējs,īpaši nevar šķirot.Loģiski ,ka uz BMW mainot to pašu var nopelnīt kā uz 2-3 golfiem.Bet nākamo reizi viņš atbrauks ar BMW vai sajūgu mainīt mk2.man arī patīk ,ja visu laiku boksā ieripo BMW vai Golfi 4,5,nevis kā šo nedēļu kā uzburti visi paveci zem 2000 gada un visi no AJmotorsports :mhihi:
Nu tas tā ,Lirikai.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: atņem 'Volkswagen' dīlera tiesības SIA 'Auto Īle

Atbildēt ajms » 2012/Feb/09, 14:56

ac rakstīja:
ajms rakstīja:
ac rakstīja::mhihi: :mhihi: :mhihi: kārtējās čiekuru spēlītes..

Mollers nopērk VWCentru + uzbliež salalonu pie Spices, loģiski ka kāds paliek lieks pie esošā auto pārdošanas apjoma :mhihi:

:bensons2:


Nu tak.Cik zinu tad, ka piedāvāja Ilem pārdoties,tad šis parādīja vidējo pirkstu.
Bet ja meistarus uzsēdina uz 200Ls,tad loģiski visi pārgāja pāri ielai vai blakus strādāt .
Bensonā daudzmaz maksāja normāli.Bleķinieks čoms,tagad strādā citā Hondā ;)

pērku Tavu servisu, dodu 5000Ls :naac: Ko Tu man parādīsi? :shura:

Man nav serviss,a/serviss sākās no 100m2 ;)Parasta darbnīca privātajā mājā.
Brauc kafiju dzert,izklausās ,ka varam kautko izdomāt 8) Pirkstu var parādīt jebkurā laikā.Domu saprati.Nebūšu īpašnieks,bet teiksim direktors vai valdes pr-js.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: atņem 'Volkswagen' dīlera tiesības SIA 'Auto Īle

Atbildēt ArmandsS » 2012/Feb/09, 15:58

Mieru,tikai mieru.
šis nav pirmais nesmukums no VW importētāju puses ,tb līdzīgi tika galā ar Ventspils VW dibinātāju ,tik šamais beigās piekrita pārdot ,par īpaši labiem noteikumiem
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Re: atņem 'Volkswagen' dīlera tiesības SIA 'Auto Īle

Atbildēt ajms » 2012/Feb/09, 16:22

Kraasotajs rakstīja:Mieru,tikai mieru.
šis nav pirmais nesmukums no VW importētāju puses ,tb līdzīgi tika galā ar Ventspils VW dibinātāju ,tik šamais beigās piekrita pārdot ,par īpaši labiem noteikumiem


mēs mierīgi kā jebkad ;)
diskusija :)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: atņem 'Volkswagen' dīlera tiesības SIA 'Auto Īle

Atbildēt envy » 2012/Feb/09, 16:38

nu nevajag te. Kafiju vienmēr esmu dzēris ar laptopu darbus darot :krajejs_var:
pēdējo reizi haldexā eļļu mainīja... viss bijai gerai :naac:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: atņem 'Volkswagen' dīlera tiesības SIA 'Auto Īle

Atbildēt ajms » 2012/Feb/09, 16:44

ac rakstīja:nu nevajag te. Kafiju vienmēr esmu dzēris ar laptopu darbus darot :krajejs_var:
pēdējo reizi haldexā eļļu mainīja... viss bijai gerai :naac:

viss ir atkarīgs no cilvēka...
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: atņem 'Volkswagen' dīlera tiesības SIA 'Auto Īle

Atbildēt 16vLietotājs » 2012/Feb/09, 21:35

[quote="ajms"]Tūlīt Jums 16Vlietotājs kautko pateiks :mhihi:
AC,Tu tur kaf dzer zinām ar ko,es iegāju pēc devēja,man lika saprast ,nax tu atnāci.tad vnk caur 16V lietotaju pirku detaļas :mhihi: :emo: [/quote]




Kas man būtu jāsaka :mhihi:? Varu apliecināt vien to ka lielā kadru mainība augšminētajā kantorī nav tāpat vien.Nevar teikt ka man prieks ka viens latviešu uzņēmums ir iebraucis auzās, tomēr darot lietas, tā kā tur tas tika darīts, būtu apbrīnojami ja nebūtu vairāk vai mazāk bēdigu seku.Bez tam Moller ir tomēr ir baigais ziemeļu gigants un viņi ir ļoti ieinteresēti paņemt visu mazo Baltijas tirgu.
Tāpēc es tagad labāk savu laiku un spējas tirgoju vikingiem (lasi MollerAuto) līdz brīdim, kad man beidzot noklikšķēs ka savā labā jāliek strādāt jaunākiem un ``izsalkušākiem``.
Lietotāja avatars
16vLietotājs
 
Atbildes: 1364
Pievienojies: 2006/Aug/18, 23:07
Atrašanās vieta: Rīga, Pārdaugava, Iļģuciems
Braucu ar: KTM & HDi
Dzinējs: ir ekonomisks :D

Re: atņem 'Volkswagen' dīlera tiesības SIA 'Auto Īle

Atbildēt ajms » 2012/Feb/10, 0:24

Sūc tas viss.Būs citi.VW nekur nepazudīs.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b


Atgriezties uz Volkswagen

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis