VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - BMW festivāls 18. maijā Biķerniekos (drifts, dragreiss, M1)

Pasākumi

BMW festivāls 18. maijā Biķerniekos (drifts, dragreiss, M1)

Reklāma
 

BMW festivāls 18. maijā Biķerniekos (drifts, dragreiss, M1)

Atbildēt Duuda. » 2013/Apr/10, 23:47

18. maijā visi BMW fani ir aicināti doties uz Latvijas BMW festivālu Biķernieku Kompleksajā sporta bāzē, kur varēs iepazīties ar Latvijas un citu Eiropas valstu BMW klubu biedriem un skaistākajām BMW automašīnām. Festivāla laikānotiks īpašas BMW drifta sacensības, demobraucieni ar jaunākajiem BMW modeļiem un pēc daudzu gadu pārtraukuma trasē atgriezīsies slavenais „BMW Dragreiss”. Festivālu apmeklēs arī kāds īpašs viesis - leģendārais 70. gadu beigu BMW superauto M1.

BMW festivāls tiks atklāts jau plkst. 10.00, kad notiks iecienītais autošosejas treniņš „BMW Open Track Day”, bet „BMW Drifta kausa” izcīņa jaunā trases konfigurācijā sāksies plkst. 12.30.
Visas dienas laikā oficiālais BMW pārstāvis Latvijā „Inchcape BM Auto” piedāvās jaunāko BMW modeļu izmēģinājuma braucienus. Tikai BMW festivāla apmeklētājiem tiks piedāvāta unikāla iespēja būt pirmajiem, kas redzēs jauno BMW 3. sērijas Gran Turismo vēl pirms šī modeļa oficiālās tirgū ienākšanas dienas.
Festivāla otrajā daļā notiks Eiropas BMW klubu parāde un atjaunotais „BMW Dragreiss”, kurā klašu sadalījums ir speciāli pielāgots BMW automašīnu specifikai. Par godu BMW Motorrad 90 gadu jubilejai kā īpašs šova elements dragreisā būs iespēja izaicināt jaudīgāko BMW motociklu HP4 no „BMW Baltic Racing Team”.
Dienas noslēgumā skatītāji ar savām ovācijām noteiks labāko riepu kūpinātāju, ko tradicionāli atbalsta „Rubbers.lv”. Lai sportistiem būtu lielāks azarts, dragreisa un drifta sacensību uzvarētāji saņems arī naudas balvas – kopā 1000 eiro.
Līdzās sacensību programmai notiks konkursi apmeklētājiem, skaistāko BMW klubu biedru auto, izstāde un atrakcijas bērniem, kā arī BMW festivālu apmeklēs kāds īpašs viesis – leģendārais 70. gadu beigu BMW superauto M1, kā dizainu savulaik izstrādāja itāliešu "Giugiaro", tāpēc tas pēc pirmā acu uzmetiena līdzinās "Lamborghini".
Biļetes uz Latvijas BMW Festivālu ir nopērkamas visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās. Līdz 1. maijam biļetes cena ir tikai LVL 3,00, bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja ir bez maksas, bet no11 līdz 16 gadu vecumam ieejas maksa ir simboliska – tikai LVL 1,00. VIP ieeja dalībnieku parkā – 7,00 LVL.
Mediju pārstāvji aicināti akreditēties, sūtot savu pieteikumu uz e-pasta adresi respektauto@inbox.lv. Sacensību programma, nolikumi, informācija dalībniekiem un reģistrācija „BMW Dragreisam” – www.forsaza.lv.
Latvijas BMW festivālu rīko Latvijas BMW Klubs sadarbībā ar oficiālo BMW pārstāvi Latvijā „Inchcape BM Auto”, un tas notiek jau astoto gadu, katru reizi pulcējot arvien vairāk dalībnieku ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas un citām valstīm.
Festivāla ģenerālsponsors: „Inchcape BM Auto”, atbalstītāji: mazlietotu BMW auto tirgotājs - „EZauto.lv”.
Duuda.
 
Atbildes: 116
Pievienojies: 2006/Jan/25, 23:20

Re: BMW festivāls 18. maijā Biķerniekos (drifts, dragreiss,

Atbildēt Duuda. » 2013/Apr/19, 20:56

Uzmanību! Sākusies reģistrēšanās "BMW Open Track Day 2013". DALĪBNIEKU SKAITS IEROBEŽOTS!!!

„Latvijas BMW Festivāls 2013” (18. 05. 2013)
Autošosejas treniņa „BMW open Track Day 2013” noteikumi

Pasākuma laikā Dalībnieks pēc paša vēlēšanās atrodas sporta kompleksa „Biķernieki” teritorijā un auto trasē, turpmāk - Vietā, kurā atrasties ir bīstami (Paaugstinātas bīstamības zona), un izmanto savu automašīnu, turpmāk - Paaugstinātas bīstamības avotu. Dalībnieks saprot, ka šajā pašā Vietā var atrasties citas personas, kuras izmanto paaugstinātas bīstamības avotus un kuru darbība saistīta ar paaugstinātu bīstamību Dalībniekam.

1. Organizators nodrošina Dalībniekam:
1.1. Iespēju braukt auto trasē;
1.2. Ātro medicīnisko palīdzību nepieciešamības gadījumā;
1.3. Profesionālu Pasākuma uzraudzību;
1.3. Drošības noteikumu izskaidrošanu, kuri ir jāievēro Vietā.

2. Neierobežojot savu atbildību, Dalībnieks:
2.1. Atrodoties Vietā, apņemas rīkoties īpaši piesardzīgi, ne brīdi nezaudēt modrību un pastāvīgi vērtēt situācijas drošumu, tai skaitā ņemot vērā savas spējas, pamanot vai jūtot, ka situācija nav droša, darīt visu iespējamo, lai mazinātu bīstamību un nekavējoties ziņot par to Organizatoram, un ja nepieciešams, nekavējoties pamest Vietu vai atteikties piedalīties pasākumā;
2.2. Ievēro drošības noteikumus un Organizatora norādījumus, kuri izvērtē iespējamos riskus un rūpējas par drošību Vietā, un attiecībā uz tajā esošajiem paaugstinātas bīstamības avotiem, norādījumus. Ja Organizators tā uzskata, Dalībniekam bez ierunām ir jāpamet Paaugstinātas bīstamības zonu ar savu paaugstinātas bīstamības avotu. Organizators nesniedz atgriešanās atļauju bīstamajā zonā, kamēr nav pārliecinājies, ka Dalībnieks ir sapratis drošības noteikumus un norādījumus, kādi jāievēro Paaugstinātas bīstamības zonā un attiecībā uz paaugstinātas bīstamības avotu, un apņēmies tos rūpīgi ievērot;
2.3. Piekrīt alkohola vai citu apreibinošo vielu pārbaudei Dalībnieka organismā. Ja šādas vielas tiek kontatētas pārbaudes laikā Dalībnieka organismā vai Organizatoram pastāv aizdomas par to esamību, Dalībnieks pēc Organizatora pieprasījuma, nepiedalās trases braucienā un pamet Vietu, nesaņemot no Organizatora Dalībnieka iemaksāto dalības maksu;
2.4. Apņemas izmantot drošības ķiveri brauciena laikā pa trasi Vietā;
2.5. Apzinās, ka standarta auto apdrošināšana Vietā pārsvarā gadījumos nedarbojas;
2.6. Izmanto automašīnu braukšanai trasē, kura ir standarta ielas automašīna, reģistrēta CSDD, ar derīgu tehnisko apskati un standarta vasaras riepām, ko Organizators pārbauda pirms brauciena. Ja kaut kas tehniski neatbilst automašīnai, Organizators var neļaut izmantot šo automašīnu braukšanai pa trasi;
2.7. Uzņemas pilnu atbildību par visu kaitējumu, ja tas tādu izdarījis, Organizatoram un/vai jebkurām trešajām personām;
2.8. Atsakās no pretenzijām pret Organizatoru par kaitējumu un zaudējumiem, kas radušies citu Vietā atrodošos personu dēļ.
2.9. BMW „Track Day dienas kārtība:
1. 8.00 – 9.00 Dalībnieku iebraukšana trasē;
2. 9.00 – 9.30 Dalībnieku sapulce;
3. 9.30 – 12.00 autošosejas treniņš „BMW Open Track Day”.

Svarīgi:
- Dalībnieku skaits „BMW Open Track Day 2013” IR IEROBEŽOTS – 40. dalībnieki.
- Trases braucienā var piedalīties visu marku automašīnas.
- Braucienu laikā drošības ķiveres ir obligātas. Lūgums visiem paņemt līdzi savas ķiveres.

Lai apstiprinātu reģistrāciju, lūdzam veikt dalības maksu LVL 25.00 uz kontu:

SIA "AUZAS TAUTUMEITA"
reģ. Nr. 40103190516
IBAN konta nr.LV47HABA0551022268528
Swedbank
SWIFT kods HABALV22

Informācijā saņēmējam lūdzam norādīt: Dalības maksa BMW Festivāla sacensībās „Track Day”, vārds uzvārds, personas kods.

Dalības maksa „BMW Open Track Day2013” autošosejas treniņam nodrošina dalībnieka uzturēšanos trasē „Latvijas BMW festivālā 2013” līdz pasākuma beigām.
Duuda.
 
Atbildes: 116
Pievienojies: 2006/Jan/25, 23:20

Re: BMW festivāls 18. maijā Biķerniekos (drifts, dragreiss,

Atbildēt Duuda. » 2013/Mai/07, 14:51

„Latvijas BMW festivāls 2013” 18. maijā Biķerniekos, REĢISTRĀCIJA:

BMW Open Track Day: Lai apstiprinātu reģistrāciju, lūdzam veikt dalības maksu LVL 25.00 uz kontu: SIA "AUZAS TAUTUMEITA", reģ. Nr. 40103190516, IBAN konta nr.LV47HABA0551022268528, Swedbank, SWIFT kods HABALV22. Informācijā saņēmējam lūdzam norādīt: Dalības maksa BMW Festivāla sacensībās „Track Day”, vārds uzvārds, personas kods.

BMW Drifta Kauss: Dalībnieku pieteikšanās notiek, sūtot kontaktinformāciju uz adresi raivis.graudins@gmail.com, saņemot pretī dalībnieka anketu un aizpildot to. Pieteikums tiks apstiprināts tikai tad, kad dalībnieks būs samaksājis dalības maksu uz kontu, kurš tiks norādīts anketā. Reģistrācija notiek : 17.05.2013. no plkst.16.00 līdz 19.00 Miera ielā 36, Rīgā. Pie reģistrācijas jāuzrāda: aizpildīta un parakstīta pieteikuma forma, automašīnas reģistrācijas apliecība, apdrošināšanas polise, ja tāda ir.

BMW Dragreisa Kauss: On-line reģistrēšanās: http://www.forsaza.lv/pages/ViewEvent/l18.

Dalības maksa uz Track Day, driftu vai dragreisu nodrošina dalībnieka un viņa automašīnas atrašanos „Latvijas BMW festivāla 2013” VIP parkā līdz pasākuma beigām.

Nolikumi un dienaskārtība šeit:

http://www.forsaza.lv/forum/viewthread?thread=452.
Duuda.
 
Atbildes: 116
Pievienojies: 2006/Jan/25, 23:20


Atgriezties uz Pasākumi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 8 viesi