VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Tautas rallijs

Pasākumi

Tautas rallijs

Reklāma
 

Tautas rallijs

Atbildēt standartauto » 2013/Apr/07, 21:56

Tautas rallijs ir Jūsu iespēja apostīt gaisu rallija virtuvē, pie tam darot to ar savu ielas auto!

Tās ir standartauto sacensības, kuras tiek rīkotas pa noslēgtiem ceļu posmiem, dodot iespēju pārbaudīt savas braukšanas prasmes vidē, kurā visspilgtāk atspoguļojas Jūsu spējas tikt galā ar mainīgiem apstākļiem.

Nebūs jāuztraucas par to, ka kāds trasi pazīst labāk par Jums – to visi uzzinās tikai ierodoties uz sacensībām.

Viss, kas nepieciešams dalībai: auto, ķivere un uzticams līdzbraucējs – stūrmanis.

Pirmais posms jau 26. maijā, Ķeguma novadā.

Reģistrācija pirmajam posmam sāksies aprīlī un noslēgsies nedēļu pirms posma.

Jaunumi nekavējoties tiek publicēti mūsu Twitter kontā: http://www.twitter.com/tautasrallijslv
Esam arī Facebook: Tautas rallijs

Galvenās lietas kuras tu vēlies zināt – Tautas rallijs notiks īstos ātrumposmos ar grants segumu, pirmajā posmā piedāvāsim 4 ātrumposmus, katrs no tiem būs jāveic 3 reizes. Kopējie kilometri ātrumposmos ~ 20, kopējie kilometri ar pārbraucieniem ~ 150!

Papildu informācija un nolikumi pieejami mūsu mājaslapā: http://www.tautasrallijs.lv

Tiekamies 26. maijā!
standartauto
 
Atbildes: 15
Pievienojies: 2012/Jan/03, 21:20
Braucu ar: To, ko dod.

Re: Tautas rallijs

Atbildēt androns » 2013/Apr/08, 16:31

Cik saprotu, tad tā principā ir regularitātes braukšana ?

Ķipa nevarēs tak plūkt no sirds ?
:-k
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: Tautas rallijs

Atbildēt Riibeklis » 2013/Apr/08, 16:58

Paskaties viņu galerija onboard :naac:
Lietotāja avatars
Riibeklis
 
Atbildes: 4455
Pievienojies: 2004/Dec/20, 11:11
Atrašanās vieta: Bieriņi
Braucu ar: Zirgu
Dzinējs: 1

Re: Tautas rallijs

Atbildēt standartauto » 2013/Apr/09, 21:45

androns rakstīja:Cik saprotu, tad tā principā ir regularitātes braukšana ?

Ķipa nevarēs tak plūkt no sirds ?
:-k

Gluži pretēji - regularitātes būs tikai tik, cik laikā ierasties uz ātrumposmu 8)
Pa ātrumposmiem varēs braukt, cik nu ātri meistarība ļauj :)
standartauto
 
Atbildes: 15
Pievienojies: 2012/Jan/03, 21:20
Braucu ar: To, ko dod.

Re: Tautas rallijs

Atbildēt fimbars » 2013/Apr/09, 23:12

To vajadzetu skaidri un gaisi kaut kur pateikt.
Iesacejiem ari to bus gruti saprast.:)
Un dalibnieki vairak bus,man piemeram regularitate atbaida.

Un par stenogrammam-ja jau tas pasakums ir domats lai apgutu rallija panatus tad tomer vajadzetu laut pasiem pierakstit trasi,pec tam zimetajam shemam tacu pabraukt nevar!
fimbars
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2012/Okt/23, 15:28
Braucu ar: Trollmobili

Re: Tautas rallijs

Atbildēt standartauto » 2013/Apr/10, 0:02

fimbars rakstīja:To vajadzetu skaidri un gaisi kaut kur pateikt.
Iesacejiem ari to bus gruti saprast.:)
Un dalibnieki vairak bus,man piemeram regularitate atbaida.

Un par stenogrammam-ja jau tas pasakums ir domats lai apgutu rallija panatus tad tomer vajadzetu laut pasiem pierakstit trasi,pec tam zimetajam shemam tacu pabraukt nevar!

Ar shēmām patiesībā nav tik traki, igauņi arī tādas izmanto un viss ir kārtībā, paši dabūjām pārbaudīt :)

Vismaz šajā sezonā par stenogrammām vēl nedomāsim neko, kā jau pats minēji - arī tāpat te iesācējam jau būs jāpacenšas, lai ar visu tiktu galā.
standartauto
 
Atbildes: 15
Pievienojies: 2012/Jan/03, 21:20
Braucu ar: To, ko dod.

Re: Tautas rallijs

Atbildēt fimbars » 2013/Apr/10, 0:33

Es te vairakos forumos saja diskusija esmu iesaistijies.:)
Mazliet nav skaidrs kas isti to riko.Ja tas nav LAF pasakums tad esmu ar visam cetram par,jo LAF spej dajebkuru labu lietu sacakaret.

Principa jau vajadzetu atlaut braukt ar tadiem auto kadi tie bija standartauto pedejos gados.Tatad-atlaut grunts riepas,tiri drosibai,jo diezgan daudz negadijumi bija tiesi parsistu ielas riepu del.Atlaut sporta benkus+jostas,parastajos benkos sturmanim atrumposma vairak jadoma par to ka taja benki notureties neviss par stenogrammas lasisanu.:D

Kadreiz jau ari bija gatavas stenogrammas,bet bija tomer iespeja iepazities un pierakstit pasiem.Tas tomer ir daudz vertigak,seviski ja iemacas to darit. :wink:
fimbars
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2012/Okt/23, 15:28
Braucu ar: Trollmobili

Re: Tautas rallijs

Atbildēt standartauto » 2013/Apr/10, 0:53

fimbars rakstīja:Es te vairakos forumos saja diskusija esmu iesaistijies.:)
Mazliet nav skaidrs kas isti to riko.Ja tas nav LAF pasakums tad esmu ar visam cetram par,jo LAF spej dajebkuru labu lietu sacakaret.

Principa jau vajadzetu atlaut braukt ar tadiem auto kadi tie bija standartauto pedejos gados.Tatad-atlaut grunts riepas,tiri drosibai,jo diezgan daudz negadijumi bija tiesi parsistu ielas riepu del.Atlaut sporta benkus+jostas,parastajos benkos sturmanim atrumposma vairak jadoma par to ka taja benki notureties neviss par stenogrammas lasisanu.:D

Kadreiz jau ari bija gatavas stenogrammas,bet bija tomer iespeja iepazities un pierakstit pasiem.Tas tomer ir daudz vertigak,seviski ja iemacas to darit. :wink:


Tas būs ar LAF saskaņots pasākums, lai var piedalīties braucēji ar licencēm, bet LAF paši rīko miniralliju, kas no šī pasākuma diezgan atšķirsies, tā vismaz šķiet pēc šobrīd pieejamās informācijas.

Pasākuma mērķauditorija tomēr ir jauni braucēji, tāpēc braucam tikai ar ielas riepām. Grants riepu atļaušana vispār būtu tāds koks ar diviem galiem - no vienas puses, protams, saķere ir absolūti nesalīdzināma ar ielas riepu + pārsišana īpaši nedraud, bet tā papildu saķere arī nozīmētu DAUDZ lielākus ātrumus trasēs, kas galīgi nav vēlams automašīnām bez drošības karkasiem.

Ar sporta beņķiem un siksnām arī ir diezgan vienkārši - tā kā skati ar tiem iziet nevar, jābrauc ar regulējamajiem krēsliem. Tam var piekrist vai nepiekrist, bet tomēr ir diezgan saprotams iemesls, kāpēc mašīnām bez karkasa neļauj likt sporta beņķus ;)
standartauto
 
Atbildes: 15
Pievienojies: 2012/Jan/03, 21:20
Braucu ar: To, ko dod.

Re: Tautas rallijs

Atbildēt fimbars » 2013/Apr/10, 1:08

Mja,atrumi pieaug.
Ar si briza domasanu es ari vairs bez drosibas karkasa nebrauktu ta ka tajos laikos.Pedejos gados bija posmi kur ari standartnieki dabuja atrumu loti tuvu 200km/h pa granti.

Pilnpiedzinas gan vajadzetu sadalit divas klases ar un bez turbo.Tados isos lokamos atrumposmos gan jaudai ipasa nozime nav,bet ja vini paliks atraki tad gan.

Priecajos,ka nav regularitates,vismaz atkrit tie izdevumi.Tagad pietiek ar spidometra parcelsanu sturmana puse.:D
fimbars
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2012/Okt/23, 15:28
Braucu ar: Trollmobili

Re: Tautas rallijs

Atbildēt standartauto » 2013/Apr/10, 1:14

fimbars rakstīja:Mja,atrumi pieaug.
Ar si briza domasanu es ari vairs bez drosibas karkasa nebrauktu ta ka tajos laikos.Pedejos gados bija posmi kur ari standartnieki dabuja atrumu loti tuvu 200km/h pa granti.

Pilnpiedzinas gan vajadzetu sadalit divas klases ar un bez turbo.Tados isos lokamos atrumposmos gan jaudai ipasa nozime nav,bet ja vini paliks atraki tad gan.

Priecajos,ka nav regularitates,vismaz atkrit tie izdevumi.Tagad pietiek ar spidometra parcelsanu sturmana puse.:D


Pa Vecpili mēs standarta mašīnas laist netaisamies, nevajadzētu tiem ātrumiem būt lieliem nekādā gadījumā, mērķis tomēr ir dot cilvēkiem iespēju pataisnot rokas, nevis paskatīties, vai viņu sargeņģelis spēs tikt līdzi :shura:

Attālumu gan tāpat vismaz relatīvi precīzi jāvar nomērīt, jo uz ātrumposmiem jau arī kaut kā būs jāaizbrauc pēc leģendas :)
standartauto
 
Atbildes: 15
Pievienojies: 2012/Jan/03, 21:20
Braucu ar: To, ko dod.

Re: Tautas rallijs

Atbildēt fimbars » 2013/Apr/10, 1:21

Velosipeda skaititajs sturmana puse pilnigi pietiek.Galvenais lai spej kopejo distanci skaitit un no punkta lidz punktam.Bez teratripa un citam ekstram var iztikt.

Parava nostalgija,nebutu tik talu un butu kads kurs gatavs mani atkal pavizinat varetu aizlaist.:D
fimbars
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2012/Okt/23, 15:28
Braucu ar: Trollmobili

Re: Tautas rallijs

Atbildēt androns » 2013/Apr/10, 7:36

Agrāk taču minirallijā ieviesa obligātus karkasus .. tieši dēļ ātrumiem un bīstamības. Beigās apvienojumā ar aizliegumu ielas mašīnai būt ar karkasu klase sāka nīkuļot, jo braukšanai vajadzēja atsevišķu - sporta auto.

Cik paskatījos onboardu, tad tur tie ātrumi nav lieli ... vairāk roku vingrināšana.

Tas Tev nav Tumšupes dopu aizklapēt un laist mašīnas .... tur es ticu, ka parastā tauta ar parastām riepām rakstītos nost tā vien :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: Tautas rallijs

Atbildēt standartauto » 2013/Apr/10, 8:59

fimbars rakstīja:Velosipeda skaititajs sturmana puse pilnigi pietiek.Galvenais lai spej kopejo distanci skaitit un no punkta lidz punktam.Bez teratripa un citam ekstram var iztikt.

Parava nostalgija,nebutu tik talu un butu kads kurs gatavs mani atkal pavizinat varetu aizlaist.:D

Patiesībā pietiek arī ar telefonu, kam ir GPS iekšā (Android, iOS, windows phone), tiem var dabūt kādu attāluma mērīšanas aplikāciju un nevajadzēs arī velospidometru.

Nu jau mirušajā ROAD klasē gan arī uz pjedestāla varēja uzkāpt, izmantojot tikai telefonus :shura:


androns rakstīja:Cik paskatījos onboardu, tad tur tie ātrumi nav lieli ... vairāk roku vingrināšana.

Tas Tev nav Tumšupes dopu aizklapēt un laist mašīnas .... tur es ticu, ka parastā tauta ar parastām riepām rakstītos nost tā vien

Tieši tā, ātruma rekordus stādīt nesanāks, bet pēc finiša mugura noteikti būs slapja, pabraukties varēs kārtīgi :)
standartauto
 
Atbildes: 15
Pievienojies: 2012/Jan/03, 21:20
Braucu ar: To, ko dod.

Re: Tautas rallijs

Atbildēt fimbars » 2013/Apr/10, 9:43

Nu ja,tehnika progrese,galvenais lai tam telefonam nepazud signals.:)

Drosibas karkass obligats bija laikam pasa pedeja gada,tad ari radas rallijsprints.
Liela dala no tiem braucejiem ir bijusie standartnieki.

Tajos laikos jau ari bez dugam ar tam masinam neviens pa ielu vairs nebrauca,visiem bija atseviski tam merkim paredzeti auto.Nezinu kurs gribetu braukt uz darbu ar auto kurs rij vairak par 30l/100km:D
fimbars
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2012/Okt/23, 15:28
Braucu ar: Trollmobili

Re: Tautas rallijs

Atbildēt androns » 2013/Apr/10, 10:30

nu jā - bet minirallija sākotnējā ideja bija, ka brauc ķipa ralliju ar to pašu mašīnu, ar kuru nākamajā dienā laidīs uz darbu ... ķipa lētais rallijs, kuram nevajag sportinieku ;)

principā gluži kā šis pasākums ... tikai te pagaidām konfigurācija ir cita ;)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Nākošais

Atgriezties uz Pasākumi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 6 viesi