VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Ārzemju brauciens!!!

Ceļojumi ar auto (Roadtrips)

Ārzemju brauciens!!!

Sadaļa paredzēta tieši ceļojumiem... Tuviem, tāliem... vietējiem un ārvalstu! Un tiem, kas paveikti ar auto
Reklāma
 

Ārzemju brauciens!!!

Atbildēt Janisfans » 2006/Apr/01, 23:44

Varbūt ir intrese uzorganizēties izbraucienam uz ārvalstīm?
No manas puses piedāvājums ir ar galapunktu-motokross ar blakusvāģiem.Galapunkti varētu būt sekojošie:
Horvātija-Zabok: 20-21 maijs
Beļģija-Neeroeteren: 1-2 jūlijs
Vācija-Teutschentall: 19-20 augusts

Pasākums aizraujošs:
Tusiņš 5dienas vakarā / alus telts,dzīvā mūzika / 6diena-kvalifikācijas braucieni un vakara tusiņš / alus telts,dzīvā mūzika/ 7dien gonka + labas emocijas.
P.S.Beļģijā pasācienā parsti ir striptizšoviņš.Horvātijā pašvaks 5dienas pasākums

Kādas domas??? :roll:
Lietotāja avatars
Janisfans
 
Atbildes: 118
Pievienojies: 2005/Mar/02, 1:04
Atrašanās vieta: Rīga (Purvciems) - Cēsis - Beļģija (Lommel)

Atbildēt Lord » 2006/Apr/01, 23:47

Domāju, ka galvenais, kas interesēs tautu ir izmaksas :? bet savādāk doma ir Super :thumright:
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt Bulinsh » 2006/Apr/01, 23:47

Baigi gribās šogad kautkur, bettt tieši šogad divi lieli projekti top kur būs lieli izdevumi :( ,bet ideja laba :thumright: :thumright: :thumright:
Lietotāja avatars
Bulinsh
 
Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

Atbildēt Janisfans » 2006/Apr/01, 23:56

Attāluma ziņā tie ir +/- 1800km uz vienu pusi.Ceļa izdevumi sanāk Ls 55-65 ja brauc četri ar vienu mašīnu. Protams mašīnām jau dzinīši dažādi un apetīte arī bet rēķinam vidējo ātrumu 90 km/h un tad saliekam kopā ar patēriņu,nobrauktiem km un vēl daži izdevumi par ceļu PL,CZ un A.Skatoties uz kuru pusi gribam laizties. 8-[
Lietotāja avatars
Janisfans
 
Atbildes: 118
Pievienojies: 2005/Mar/02, 1:04
Atrašanās vieta: Rīga (Purvciems) - Cēsis - Beļģija (Lommel)

Atbildēt Janisfans » 2006/Apr/02, 0:07

Uz Beļģiju braucot var uzkontaktēt ar kādu no Belģijas VW klubiem uz uztaisīt kopīgu sabraucienu ar viņiem.Lai sagaida uz D-B robežas un tad jau pasāciens aiziet pats savu gaitu :occasion:
Lietotāja avatars
Janisfans
 
Atbildes: 118
Pievienojies: 2005/Mar/02, 1:04
Atrašanās vieta: Rīga (Purvciems) - Cēsis - Beļģija (Lommel)

Atbildēt Lord » 2006/Apr/02, 0:39

karoč trīs sotaki kabatā, meiteni blakus un aiziet :agree:
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt Janisfans » 2006/Apr/02, 0:47

Lord rakstīja:karoč trīs sotaki kabatā, meiteni blakus un aiziet :agree:


Ja meitene ar tukšām kabatām tad matemātikā tev :thumright: :thumright: :thumright:
Lietotāja avatars
Janisfans
 
Atbildes: 118
Pievienojies: 2005/Mar/02, 1:04
Atrašanās vieta: Rīga (Purvciems) - Cēsis - Beļģija (Lommel)

Atbildēt Lord » 2006/Apr/02, 0:49

Janisfans rakstīja:
Lord rakstīja:karoč trīs sotaki kabatā, meiteni blakus un aiziet :agree:


Ja meitene ar tukšām kabatām tad matemātikā tev :thumright: :thumright: :thumright:


kapēc tad ar tukšām... meitenei kabatās ir jābūt vismaz reiz 2 :mrgreen: savādāk, navig tādu meiteni :lol: :lol: :lol:
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt Janisfans » 2006/Apr/02, 0:54

Lord rakstīja:
Janisfans rakstīja:
Lord rakstīja:karoč trīs sotaki kabatā, meiteni blakus un aiziet :agree:


Ja meitene ar tukšām kabatām tad matemātikā tev :thumright: :thumright: :thumright:


kapēc tad ar tukšām... meitenei kabatās ir jābūt vismaz reiz 2 :mrgreen: savādāk, navig tādu meiteni :lol: :lol: :lol:


Asnāte rulzz :wav:
Lietotāja avatars
Janisfans
 
Atbildes: 118
Pievienojies: 2005/Mar/02, 1:04
Atrašanās vieta: Rīga (Purvciems) - Cēsis - Beļģija (Lommel)

Atbildēt Lord » 2006/Apr/02, 0:56

Janisfans rakstīja:
Lord rakstīja:
Janisfans rakstīja:
Lord rakstīja:karoč trīs sotaki kabatā, meiteni blakus un aiziet :agree:


Ja meitene ar tukšām kabatām tad matemātikā tev :thumright: :thumright: :thumright:


kapēc tad ar tukšām... meitenei kabatās ir jābūt vismaz reiz 2 :mrgreen: savādāk, navig tādu meiteni :lol: :lol: :lol:


Asnāte rulzz :wav:


Asnāte ir the best ;)
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt Storms » 2006/Apr/11, 1:27

Janisfans rakstīja:Attāluma ziņā tie ir +/- 1800km uz vienu pusi.Ceļa izdevumi sanāk Ls 55-65 ja brauc četri ar vienu mašīnu. Protams mašīnām jau dzinīši dažādi un apetīte arī bet rēķinam vidējo ātrumu 90 km/h un tad saliekam kopā ar patēriņu,nobrauktiem km un vēl daži izdevumi par ceļu PL,CZ un A.Skatoties uz kuru pusi gribam laizties. 8-[

Vot, šitā es ar rēķināju Vācija braucienu. Teikšu uzreiz kā ar mietu pa pieri - GARĀM! 8) Pirmkārt autiņā 4 cilvēki. Līdzi vēl kaukādas šmotkas-manatkas = autiņam ir liela krava, kas jau nav savietojams ar ekonomisku braukšanu. Un otrkārt - tu pats uz 90 brauc? :lol: Un ja gribēji pēc ioespējas ātrāk nokļūt galā lai beidzot izkustināt kājas un iemest kādu čarku? Protams ka tu spiedīsi motoriņam to lielo massu dzīt uz priekšu pieklājīgā ātrumā. Par degvielas ekonomiju aizmirsti. It sevišķi ja vēl ieliesi buržuju benžu un jutīsi ka tavs motors kārpa asfaltu - nevarēsi noturēt pedāli uz tiem 90. "Viņš pats spiedīs vairāk"!
Un vēl - uz šitādiem pasākumiem ekonomiskāks sanāk liels motors. VR6 piemēram. Mans 1,8 strādāja "na preģeļe" aiz kam rija benžu kā govs. VR6 tāda slodze tāds pirdiens vien ir aiz kam benžu nerij vairāk kā parasti.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Alien » 2006/Apr/11, 9:18

Storms rakstīja:
Janisfans rakstīja:Attāluma ziņā tie ir +/- 1800km uz vienu pusi.Ceļa izdevumi sanāk Ls 55-65 ja brauc četri ar vienu mašīnu. Protams mašīnām jau dzinīši dažādi un apetīte arī bet rēķinam vidējo ātrumu 90 km/h un tad saliekam kopā ar patēriņu,nobrauktiem km un vēl daži izdevumi par ceļu PL,CZ un A.Skatoties uz kuru pusi gribam laizties. 8-[

Vot, šitā es ar rēķināju Vācija braucienu. Teikšu uzreiz kā ar mietu pa pieri - GARĀM! 8) Pirmkārt autiņā 4 cilvēki. Līdzi vēl kaukādas šmotkas-manatkas = autiņam ir liela krava, kas jau nav savietojams ar ekonomisku braukšanu. Un otrkārt - tu pats uz 90 brauc? :lol: Un ja gribēji pēc ioespējas ātrāk nokļūt galā lai beidzot izkustināt kājas un iemest kādu čarku? Protams ka tu spiedīsi motoriņam to lielo massu dzīt uz priekšu pieklājīgā ātrumā. Par degvielas ekonomiju aizmirsti. It sevišķi ja vēl ieliesi buržuju benžu un jutīsi ka tavs motors kārpa asfaltu - nevarēsi noturēt pedāli uz tiem 90. "Viņš pats spiedīs vairāk"!
Un vēl - uz šitādiem pasākumiem ekonomiskāks sanāk liels motors. VR6 piemēram. Mans 1,8 strādāja "na preģeļe" aiz kam rija benžu kā govs. VR6 tāda slodze tāds pirdiens vien ir aiz kam benžu nerij vairāk kā parasti.

nu par VR6 runājot :?
paprasi Xplod kas notiek ka iekāpj iekš auto 2 cilviņi
patēriņš par 1.5l vismaz pieaug
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt KenFolds » 2006/Apr/11, 9:47

Storms rakstīja:
Janisfans rakstīja:Attāluma ziņā tie ir +/- 1800km uz vienu pusi.Ceļa izdevumi sanāk Ls 55-65 ja brauc četri ar vienu mašīnu. Protams mašīnām jau dzinīši dažādi un apetīte arī bet rēķinam vidējo ātrumu 90 km/h un tad saliekam kopā ar patēriņu,nobrauktiem km un vēl daži izdevumi par ceļu PL,CZ un A.Skatoties uz kuru pusi gribam laizties. 8-[

Vot, šitā es ar rēķināju Vācija braucienu. Teikšu uzreiz kā ar mietu pa pieri - GARĀM! 8) Pirmkārt autiņā 4 cilvēki. Līdzi vēl kaukādas šmotkas-manatkas = autiņam ir liela krava, kas jau nav savietojams ar ekonomisku braukšanu. Un otrkārt - tu pats uz 90 brauc? :lol: Un ja gribēji pēc ioespējas ātrāk nokļūt galā lai beidzot izkustināt kājas un iemest kādu čarku? Protams ka tu spiedīsi motoriņam to lielo massu dzīt uz priekšu pieklājīgā ātrumā. Par degvielas ekonomiju aizmirsti. It sevišķi ja vēl ieliesi buržuju benžu un jutīsi ka tavs motors kārpa asfaltu - nevarēsi noturēt pedāli uz tiem 90. "Viņš pats spiedīs vairāk"!
Un vēl - uz šitādiem pasākumiem ekonomiskāks sanāk liels motors. VR6 piemēram. Mans 1,8 strādāja "na preģeļe" aiz kam rija benžu kā govs. VR6 tāda slodze tāds pirdiens vien ir aiz kam benžu nerij vairāk kā parasti.


nu nez...

pirms 2gadiem braucu ar pasatu (1.8mono) uz austriju un liiidz chehijas otram galam kamer nesaakaas kalnainc apvidus paterinjsh neuzkapa virs 8.5L/100km (kur bij taisnie gabali tur bij pat 7.5l) pietam braucu kaa visi no mana bara un tie nebij 90Km/h! polijaaa dzinos kaa debils lai tiktu liidzi baram un mashina 4purni + bagaazha un kaste uz jumta ar 4slepju pariem un 2deeljiem!!! svars bij 500kg pa virsu max pieljautajam! jo atpakaljceljaa austrieshi mani uzlika uz svariem un dabuuju maxaat sodu par paarsniegto masu :evil:
Lietotāja avatars
KenFolds
 
Atbildes: 608
Pievienojies: 2004/Okt/25, 10:54
Atrašanās vieta: Ikshkjile :)

Atbildēt Storms » 2006/Apr/11, 17:28

KenFolds rakstīja:nu nez...
pirms 2gadiem braucu ar pasatu (1.8mono) uz austriju un liiidz chehijas otram galam kamer nesaakaas kalnainc apvidus paterinjsh neuzkapa virs 8.5L/100km (kur bij taisnie gabali tur bij pat 7.5l) pietam braucu kaa visi no mana bara un tie nebij 90Km/h! polijaaa dzinos kaa debils lai tiktu liidzi baram un mashina 4purni + bagaazha un kaste uz jumta ar 4slepju pariem un 2deeljiem!!! svars bij 500kg pa virsu max pieljautajam! jo atpakaljceljaa austrieshi mani uzlika uz svariem un dabuuju maxaat sodu par paarsniegto masu :evil:

Mans 1,8 mono pasāts pie normāla ātruma ar 2 cilvēkiem un 2 koferiem ņammā ap 6,5 uz 100. Proverenno. Tad gan es vēl maigāk gāzes pedāli spaidīju.
Tā kā salīdzinot 6,5 ar 8,5 uz 100 bikuc šķirba ir tomēr. ;)
Alien: Xplod pagāšgad ar savu VR6, 5 pīpli uz borta un bagažnieks piekrauts līdz jumtam ir izbraucis zem 8,5 litri. Cik sapratu tad robežās starp 7,5 un 8,5. Pie ātrumiem virs 120km/h 1,8 monošprice sāk lopā rīt. VR6 ne tik izteikti.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Janisfans » 2006/Apr/11, 23:17

Storms rakstīja:
Janisfans rakstīja:Attāluma ziņā tie ir +/- 1800km uz vienu pusi.Ceļa izdevumi sanāk Ls 55-65 ja brauc četri ar vienu mašīnu. Protams mašīnām jau dzinīši dažādi un apetīte arī bet rēķinam vidējo ātrumu 90 km/h un tad saliekam kopā ar patēriņu,nobrauktiem km un vēl daži izdevumi par ceļu PL,CZ un A.Skatoties uz kuru pusi gribam laizties. 8-[

Vot, šitā es ar rēķināju Vācija braucienu. Teikšu uzreiz kā ar mietu pa pieri - GARĀM! 8) Pirmkārt autiņā 4 cilvēki. Līdzi vēl kaukādas šmotkas-manatkas = autiņam ir liela krava, kas jau nav savietojams ar ekonomisku braukšanu. Un otrkārt - tu pats uz 90 brauc? :lol: Un ja gribēji pēc ioespējas ātrāk nokļūt galā lai beidzot izkustināt kājas un iemest kādu čarku? Protams ka tu spiedīsi motoriņam to lielo massu dzīt uz priekšu pieklājīgā ātrumā. Par degvielas ekonomiju aizmirsti. It sevišķi ja vēl ieliesi buržuju benžu un jutīsi ka tavs motors kārpa asfaltu - nevarēsi noturēt pedāli uz tiem 90. "Viņš pats spiedīs vairāk"!
Un vēl - uz šitādiem pasākumiem ekonomiskāks sanāk liels motors. VR6 piemēram. Mans 1,8 strādāja "na preģeļe" aiz kam rija benžu kā govs. VR6 tāda slodze tāds pirdiens vien ir aiz kam benžu nerij vairāk kā parasti.


Bet man tā ir reāli prakse.Pagājušo gad februārī Latvija-Itālija-Latvija.Kopā novilku ~5000km.Aprilī Latvija-Spānija-Latvija.Kopā ~8500km.Maijā Latvija-Horvātija-Latvija.Kopā ~4000km.Jūlijā Latvija-Vācija-Latvija.Kopā ~4000km.Septembrī Latvija-Vācija-Beļģija-Holande-Vācija-Latvija.Kopā ~6000km.
Un man tā arī sanāk :dontknow: .Protams sēņodams nebraucu bet motorīti arī nost nekauju. [-X [-X [-X
Lietotāja avatars
Janisfans
 
Atbildes: 118
Pievienojies: 2005/Mar/02, 1:04
Atrašanās vieta: Rīga (Purvciems) - Cēsis - Beļģija (Lommel)

Nākošais

Atgriezties uz Ceļojumi ar auto (Roadtrips)

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi