VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - B 5.5 ESP

VW Passat

B 5.5 ESP

Reklāma
 

B 5.5 ESP

Atbildēt skypers » 2018/Feb/17, 23:32

Sveiki,šodien biju uz apskati un domāju,apskates darbinieks būs piebeidzis kautko manam auto.
Braucot no apskates iedegas ESP un sāka mirgot kvēlsveču lampiņa. Jauda nav jo auto domā ka bloķējies kāds ritenis. Tas pats notiek izslēdzot ESP.
Kas varētu būt pie vainas?

VW passat 2002.gads 1.9 96kw
skypers
 
Atbildes: 5
Pievienojies: 2017/Okt/21, 15:57
Braucu ar: vw passat b5+
Dzinējs: 1.9

Re: B 5.5 ESP

Atbildēt shprika » 2018/Feb/18, 0:44

ESP deg jebkura gadijuma,ja motoram samazinata jauda,vainigi var but visadi sensori,vai egr varsts,vai dažadi temperaturas sensori,sac ar diagnostiku kadas kļudas uzrada?
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: B 5.5 ESP

Atbildēt raimiz » 2018/Feb/18, 1:54

Esp degas iekšā jo ir kļūda motoram un tas darbojas limp mode, jeb savādāk sakot ar ierobežotu jaudu strādā, jāskatās ko tev kompis rada, sprauslas, sprauslu vadi, egr, maf, map utt. Variantu tur ir ļoti daudz kas var but pie vainas, tikai diagnostika parādīs kurā virzienā skatīties tālāk kā jau shprika arī teica. Vēl vispār nevajag pārāk auklēties ar dīzeli, tad ari nebūs tā ka aizdzen uz skati, dūmainību mērot vienīgo reizi gadā sagāzē līdz 4500 rpm un liekas ka kaut kas ir nobeigts tāpēc vai ari ka atgāzes ir par lielām, jo īstenībā viss ir vnk aizaudzis ar kvēpiem. Es savu 1.9 tdi man liekas katru dienu izgriežu līdz 4500rpm un tur nekas nebirst nost, un ari visi kolektori,turbīna utt ir tīra, dīzelim ir jāļauj elpot. Nezinu kā tu brauc, varbūt šī lekcija nebija attiecināma uz tevi, to izvērtē pats, bet es zinu ļoti daudz cilvēkus, kas ikdienā vairāk par 2000rpm nekad neuzspiež, pa pilsētu vien mīcas, un tie motori no iekšas izskatās vnk drausmīgi diezgan īsā laikā.
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

Re: B 5.5 ESP

Atbildēt mist » 2018/Feb/18, 12:52

Man liekas ka ESP deg tikai ja ir problēma abs vai pretslīdēšanā un vienmēr iedegas kopā ar kvēlsveču lampiņu. Ja mirgo kvēlsveču lampiņa, tad gan tas nozīmē jebkāda veida kļūdu .
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: B 5.5 ESP

Atbildēt raimiz » 2018/Feb/18, 14:17

mist rakstīja:Man liekas ka ESP deg tikai ja ir problēma abs vai pretslīdēšanā un vienmēr iedegas kopā ar kvēlsveču lampiņu. Ja mirgo kvēlsveču lampiņa, tad gan tas nozīmē jebkāda veida kļūdu .


Ne, motora darbība arī ir iemesls esp nestradasanai. Piemēram 1.9tdi bija problēmas ar sprauslu, uzrādīja 1 cilindrā misfire, un ari esp ar to pašu nestrādāja, noversa sprauslas problēmu, un ari esp aizgāja. Pilns internets ar šito tēmu ir, ja gribas vairāk ko uzzināt.
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

Re: B 5.5 ESP

Atbildēt mist » 2018/Feb/19, 12:32

raimiz rakstīja:
mist rakstīja:Man liekas ka ESP deg tikai ja ir problēma abs vai pretslīdēšanā un vienmēr iedegas kopā ar kvēlsveču lampiņu. Ja mirgo kvēlsveču lampiņa, tad gan tas nozīmē jebkāda veida kļūdu .


Ne, motora darbība arī ir iemesls esp nestradasanai. Piemēram 1.9tdi bija problēmas ar sprauslu, uzrādīja 1 cilindrā misfire, un ari esp ar to pašu nestrādāja, noversa sprauslas problēmu, un ari esp aizgāja. Pilns internets ar šito tēmu ir, ja gribas vairāk ko uzzināt.

B5.5 PD tā točna nav. Man pašam savam pasātam 2x bijušas problēmas ar sparauslu kontaktiem un ne reizi ESP nav iededzies!
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: B 5.5 ESP

Atbildēt lambijs » 2018/Feb/19, 13:14

Kad man bija b5.5, shada problema bija, kad aizauga dpf filtrs

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
lambijs
 
Atbildes: 25
Pievienojies: 2016/Aug/08, 1:39
Braucu ar: Golf IV Variant
Dzinējs: 1,9 TDi

Re: B 5.5 ESP

Atbildēt raimiz » 2018/Feb/19, 13:17

mist rakstīja:
raimiz rakstīja:
mist rakstīja:Man liekas ka ESP deg tikai ja ir problēma abs vai pretslīdēšanā un vienmēr iedegas kopā ar kvēlsveču lampiņu. Ja mirgo kvēlsveču lampiņa, tad gan tas nozīmē jebkāda veida kļūdu .


Ne, motora darbība arī ir iemesls esp nestradasanai. Piemēram 1.9tdi bija problēmas ar sprauslu, uzrādīja 1 cilindrā misfire, un ari esp ar to pašu nestrādāja, noversa sprauslas problēmu, un ari esp aizgāja. Pilns internets ar šito tēmu ir, ja gribas vairāk ko uzzināt.

B5.5 PD tā točna nav. Man pašam savam pasātam 2x bijušas problēmas ar sparauslu kontaktiem un ne reizi ESP nav iededzies!


Man prieks par to.
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9


Atgriezties uz VW Passat

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi