VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Raustās zemos ātrumos

VW Passat

Raustās zemos ātrumos

Reklāma
 

Raustās zemos ātrumos

Atbildēt Marchauzers » 2017/Feb/12, 22:39

Sveiki. Tātad, lieta sekojoša. Braucot ar 1 vai 2 ātrumu un piem. ar otro uz 20-23km/h izjūtu tādu kā nedaudz raustīšanos, pašā pedālī īpaši, bet mašīnā takā sēž blakus kāds to īpaši pat nejūt. un paātrinot ātrumu vai braucot ātrāk, pazūd un ir salīdzināms ar to piem. ka braucot uz 50km/h būtu ielicis piektsjā.Braucot ar lielākiem ātrumiem, problēma paazūd. Reizēm, kad ir nedaudz jānoņem gāzīti braucot ar to 2ātrumu var pat būt tā, ka ir sitiens motorā, kaut kas līdzīgs, ka brauktu ar aukstu motoru, uzgāzētu un atlaistu ātri gāzi, kaut kā tā. Šis viss ir parādījies nesen, apm 2mēn. Kaut silts vai auksts motors.
Pašam aizdomas, ka varētu būt vaina degvielā, nu nosēdumi no bākas vai kaut kas tml. jo ar pilnu bāku viss ok, līdz ko kādi 7-8l nobraukti, atkal viss sākas.
Krutie meistari neko neatrod un slēdzot pie kompja sakot ka viss ok motoram.
Marchauzers
 
Atbildes: 6
Pievienojies: 2016/Dec/01, 20:34
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat B5.5
Dzinējs: 1.9 TDI (130hp)

Re: Raustās zemos ātrumos

Atbildēt ajms » 2017/Feb/13, 2:19

Marchauzers rakstīja:Sveiki. Tātad, lieta sekojoša. Braucot ar 1 vai 2 ātrumu un piem. ar otro uz 20-23km/h izjūtu tādu kā nedaudz raustīšanos, pašā pedālī īpaši, bet mašīnā takā sēž blakus kāds to īpaši pat nejūt. un paātrinot ātrumu vai braucot ātrāk, pazūd un ir salīdzināms ar to piem. ka braucot uz 50km/h būtu ielicis piektsjā.Braucot ar lielākiem ātrumiem, problēma paazūd. Reizēm, kad ir nedaudz jānoņem gāzīti braucot ar to 2ātrumu var pat būt tā, ka ir sitiens motorā, kaut kas līdzīgs, ka brauktu ar aukstu motoru, uzgāzētu un atlaistu ātri gāzi, kaut kā tā. Šis viss ir parādījies nesen, apm 2mēn. Kaut silts vai auksts motors.
Pašam aizdomas, ka varētu būt vaina degvielā, nu nosēdumi no bākas vai kaut kas tml. jo ar pilnu bāku viss ok, līdz ko kādi 7-8l nobraukti, atkal viss sākas.
Krutie meistari neko neatrod un slēdzot pie kompja sakot ka viss ok motoram.


Sāc ar degvielas filtru,ja netceries ,ka esi mainījis.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Raustās zemos ātrumos

Atbildēt Marchauzers » 2017/Feb/14, 19:29

Diez vai. Pirms 2mēn. tika nomainīts
Marchauzers
 
Atbildes: 6
Pievienojies: 2016/Dec/01, 20:34
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat B5.5
Dzinējs: 1.9 TDI (130hp)

Re: Raustās zemos ātrumos

Atbildēt ursus » 2017/Feb/15, 10:20

Es sāktu banāli. Nopirktu staķikā degvielas sistēmas tīrītāju.
P.S. Par degvielas filtru jau te minēja.
ursus
 
Atbildes: 339
Pievienojies: 2013/Sep/27, 16:20
Braucu ar: B6
Dzinējs: CBAB(+jonix)

Re: Raustās zemos ātrumos

Atbildēt raimiz » 2017/Feb/15, 11:04

Nu vispar jau pieslēgt pie kompja butu labi, paskatit sprauslu korekcijas un visu citu ka piemeram gmm vai egr varstu. PD motoram to var diezgan labi redzet, kas ar katru sprauslu notiek. Var būt gan sprausla beigta, gan pravodka uz sprauslam. Sadalenes nodilumu ar der parbaudit. Principā derētu ar diagnostiku sākt.
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

Re: Raustās zemos ātrumos

Atbildēt iv4o » 2017/Feb/16, 10:32

Pusasis un mirongalvas ir parbauditas?

Ka dzinejs uzvedas uzvieta uz tuksgaitas ? Ja tur stabili RPM tad es mineju ka kaut ko ar piedzina nav kartigi!

Man ir lidzigs problems, gultnis varbut ari kaut ko vel beigs man ir ieksa reduktora.
iv4o
 
Atbildes: 774
Pievienojies: 2014/Mar/24, 18:00
Atrašanās vieta: Riga/Jurmala
Braucu ar: VW Passat B5, 05.2000g.
Dzinējs: 1.9 TDI ATJ 85kw

Re: Raustās zemos ātrumos

Atbildēt Marchauzers » 2017/Mar/02, 23:23

Vaina atrasta- spararats. Cenu lielu prasa priekš remonta, doma pēc 2mēn. mainīt. Tātad jautājums: vai tas spararats man nenodarīs lielāku ļaunumu sajūgam vai kam citam pēc tā laika, līdz es viņu domāju nomainīt?
Marchauzers
 
Atbildes: 6
Pievienojies: 2016/Dec/01, 20:34
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat B5.5
Dzinējs: 1.9 TDI (130hp)

Re: Raustās zemos ātrumos

Atbildēt apinisofficial » 2017/Mar/05, 12:16

Marchauzers rakstīja:Vaina atrasta- spararats. Cenu lielu prasa priekš remonta, doma pēc 2mēn. mainīt. Tātad jautājums: vai tas spararats man nenodarīs lielāku ļaunumu sajūgam vai kam citam pēc tā laika, līdz es viņu domāju nomainīt?

Ja domā krietnu laiku pārvietoties ar šo auto, maini visu sajūga komplektu un rullē tālāk. Tā vismaz parasti dara.
Ja nē, tad maini nost spararatu (maksimāli novērs problēmu cik var) un tad tirgo nost.
apinisofficial
 
Atbildes: 29
Pievienojies: 2016/Aug/24, 21:12
Braucu ar: Passat B5
Dzinējs: 1.8T

Re: Raustās zemos ātrumos

Atbildēt mist » 2017/Mar/05, 14:29

Marchauzers rakstīja:Vaina atrasta- spararats. Cenu lielu prasa priekš remonta, doma pēc 2mēn. mainīt. Tātad jautājums: vai tas spararats man nenodarīs lielāku ļaunumu sajūgam vai kam citam pēc tā laika, līdz es viņu domāju nomainīt?

Spriežot pēc tava pirmā posta, brauc tālāk un nečīksti. Varbūt vēl 6 gadus noies tas spararats. Mana pasātam piem. vasarā pie 30 Rīgā korķī ar kratās tā ka liekas panelis ieleks klēpī, bet tiko padziest neko nejūt. Jau 6-sto gadu.
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC


Atgriezties uz VW Passat

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi