VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Passat B5 pastiprinātājs

VW Passat

Passat B5 pastiprinātājs

Reklāma
 

Passat B5 pastiprinātājs

Atbildēt apinisofficial » 2017/Feb/09, 18:10

Sveiciens visiem, vakar atrestaurēja man reiku, savācot autiņu teica, ka ir jāmaina bačoks un sūknis. Iekāpju es autiņā, iedarbinu, stūre skaisti griežas (iepriekš bija ļoti smagi), vobšem stūre beidzot griežas, tā kā jābūt ar normālu reiku, bet tad līdz ko temperatūra sasniedz 90 grādus, veicot jebkādu manevru ar stūri, kaut vai nedaudz pakustinot riktīga gaudoņa dzirdama, jo mazāki apgriezieni jo lielāka gaudoņa arī, bačokā līmenis ir ok, tikai kad pabraukā kādu laiku, tur ir iekšā burbulīši daudz.
Tad sanāk, ka tiktiešām sūknis jāmaina?
Un kāds sakars ir bačokam?

Paldies! Passat B5 1.8T 1996.
apinisofficial
 
Atbildes: 29
Pievienojies: 2016/Aug/24, 21:12
Braucu ar: Passat B5
Dzinējs: 1.8T

Re: Passat B5 pastiprinātājs

Atbildēt Drag » 2017/Feb/11, 12:08

Maini sūkni un bačoku.
Bačokā ir filtrs, kas mainās kopā ar bačoku.
Un sūknis ir sadilis, tāpēc gaudo. Un uz vietas grozoties ganjau ka paliek grutāk griest.

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
Lietotāja avatars
Drag
 
Atbildes: 67
Pievienojies: 2005/Sep/12, 13:35
Atrašanās vieta: Rīgas raj. Olaines pag. Jāņupe

Gaudo pastiprinātājs, B5 1996g. 1.8T

Atbildēt apinisofficial » 2017/Feb/26, 14:02

Sveiki visiem, vēršos ar nelielu problēmu.
2 nedēļas atpakaļ restaurēju stūres reiku, atbraucot pakaļ autiņam man teica, kad ir jāmaina sūknis un bačoks, jo sūknis gaudo un brīvgaitā stūri grūti griezt.
Labi, nebija problēmu - nopirku šrotā sūkni, nopirku jaunu bačoku, nopirku pastiprinātāja eļļu -sintētiku.

2 nedēļas pabraukāju, viss čikiniekā, kad mašīna uzsilusi nekas negaudo, šķidrums nezūd, stūre griežas labi.
Tad nu šonedēļ saskāros ar to, kad mašīna ir uzsilusi, pie maziem apgriezieniem (biežāk uz pirmā ātruma), kad uzsāk braukt, sūknis gaudo, kad rpm paceļas tad viss ok.

Tas nevarētu būt tāpēc ka moš esmu ielējis sintētiku nevis minerālo pastiprinātāja eļļu?
Uz bačoka rakstīts use only mineral fluid, bet viens vecis teica, ka man vajagot liet sintētiku.

Jautājums tāds, sūknis ir atkal iet uz beigām (jo tika lietots pirkts), vai jānomaina eļļa uz minerālo?

Auto - Passat B5 1996g. 1.8T 110kW, manuaalaa.
apinisofficial
 
Atbildes: 29
Pievienojies: 2016/Aug/24, 21:12
Braucu ar: Passat B5
Dzinējs: 1.8T


Atgriezties uz VW Passat

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi