VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Sajūgs?

VW Passat

Sajūgs?

Reklāma
 

Sajūgs?

Atbildēt apinisofficial » 2017/Jan/21, 22:23

Ciao, problēma sen jau ir, bet sāk apnikt un biedēt.
Tātad sajūgs darbojas, kad sajūga pedālis jau ir uz beigām (atlaists), piemēram, nospied sajūgu, ieliec pirmajā, laid vaļā gandrīz līdz beigām un tad mašīna sāk ripot.
Pats sajūgs neslīd, esmu gāzis uz pirmajiem 3 robiem līdz 5k rpm, mašīna iet kā zvērs.
Ar tādu esmu nobraucis jau 20k km, kaut kur esmu lasījis, ka iespējams viņus var regulēt 1.8T dzinējiem vai kaut kas tāds? No šīm lietām nesaprotu, gribētu zināt kam gatavoties - var būt var regulēt to trosīti, varbūt kulisē kaut kāda vaina, moška kārbai eļļa jāmaina?

Bieži vien pirmajā un reversā tā teikt "jāiebaksta", bet 3,4,5 robā ieiet skaisti.


Passat B5 1.8T (1996)

Paudies!
apinisofficial
 
Atbildes: 29
Pievienojies: 2016/Aug/24, 21:12
Braucu ar: Passat B5
Dzinējs: 1.8T

Re: Sajūgs?

Atbildēt raimiz » 2017/Jan/21, 23:21

Labāk nedari neko tur ar tavām zināšanām. Nekāda uzbrauciena, bet ja cilveks neko no tas lietas nezin, tad vnk tur nav jalien. A: tam sajūgam nav trose, b5 passatam ir hidrauliskais sajūgs, un tur nevar regulēt neko.
B: sajūgam ar kulisi nev nekāda sakara. Ja neslēdzas ātrumos, tad var gadīties kulises vaina, bet b5 pasatam tur pat nav ko regulēt, kārbā ieiet 1 stienis ja nejaucu ar vecāku audi, bet pasatam liekas bija tāpat.

C: sajūga darbību neietekmē arī kārbas eļļa. Atkal, ja neslēdzas ātrumos, eļļas maiņa var palīdzēt, bet tur var būt daudz iemesli kāpēc neliekas viegli robā.

Tavā gadījumā, ja neslīd tad tik brauc. Varbūt ir problēmas ar sajūga cilindru pie pedāļa vai kārbas. Var mēģināt atgaisot tos cilindrus, bet normāli tur gaisam jābūt nebūtu, jo šļauka ir gandrīz vertikāla un gaisam pašam jāiziet ārā. Braucot tu neturi kāju visu laiku virs sajūga pedāļa? Tas ari var radit problēmas pēc laika. Vislabāk parādi to auto kādam, kas vairāk zin par tevi, tas arī mācēs pateikt apmēram cik slikti ir vai viss kārtībā un brauc tik tālāk.
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

Re: Sajūgs?

Atbildēt apinisofficial » 2017/Jan/21, 23:27

raimiz rakstīja:Labāk nedari neko tur ar tavām zināšanām. Nekāda uzbrauciena, bet ja cilveks neko no tas lietas nezin, tad vnk tur nav jalien. A: tam sajūgam nav trose, b5 passatam ir hidrauliskais sajūgs, un tur nevar regulēt neko.
B: sajūgam ar kulisi nev nekāda sakara. Ja neslēdzas ātrumos, tad var gadīties kulises vaina, bet b5 pasatam tur pat nav ko regulēt, kārbā ieiet 1 stienis ja nejaucu ar vecāku audi, bet pasatam liekas bija tāpat.

C: sajūga darbību neietekmē arī kārbas eļļa. Atkal, ja neslēdzas ātrumos, eļļas maiņa var palīdzēt, bet tur var būt daudz iemesli kāpēc neliekas viegli robā.

Tavā gadījumā, ja neslīd tad tik brauc. Varbūt ir problēmas ar sajūga cilindru pie pedāļa vai kārbas. Var mēģināt atgaisot tos cilindrus, bet normāli tur gaisam jābūt nebūtu, jo šļauka ir gandrīz vertikāla un gaisam pašam jāiziet ārā. Braucot tu neturi kāju visu laiku virs sajūga pedāļa? Tas ari var radit problēmas pēc laika. Vislabāk parādi to auto kādam, kas vairāk zin par tevi, tas arī mācēs pateikt apmēram cik slikti ir vai viss kārtībā un brauc tik tālāk.


Kāju neturu uz sajūga, par to hidraulisko es zinu, bet vienā forumā esot sacīts, ka 1.8T dzinējiem kaut kā ir regulējams, bet ja ne, tad ne.
Jādomā ar ko iesākt, galīgi nav līdzekļu kaut kādiem sajūga remontiem, paziņa nesen visu komplektu volviķim v40 mainīja, cipari palieli.
apinisofficial
 
Atbildes: 29
Pievienojies: 2016/Aug/24, 21:12
Braucu ar: Passat B5
Dzinējs: 1.8T

Re: Sajūgs?

Atbildēt mist » 2017/Jan/21, 23:39

Brauc kamēr vari atļauties maiņu! Tev ne slīd ne dreb tukšgaitā.... Kā vecā labā teicienā (krievu val.) - laba skaņa nāk uz āru!
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: Sajūgs?

Atbildēt borbets » 2017/Jan/22, 0:21

apinisofficial rakstīja:Ciao, problēma sen jau ir, bet sāk apnikt un biedēt.
Tātad sajūgs darbojas, kad sajūga pedālis jau ir uz beigām (atlaists), piemēram, nospied sajūgu, ieliec pirmajā, laid vaļā gandrīz līdz beigām un tad mašīna sāk ripot.
Pats sajūgs neslīd, esmu gāzis uz pirmajiem 3 robiem līdz 5k rpm, mašīna iet kā zvērs.
Ar tādu esmu nobraucis jau 20k km, kaut kur esmu lasījis, ka iespējams viņus var regulēt 1.8T dzinējiem vai kaut kas tāds? No šīm lietām nesaprotu, gribētu zināt kam gatavoties - var būt var regulēt to trosīti, varbūt kulisē kaut kāda vaina, moška kārbai eļļa jāmaina?

Bieži vien pirmajā un reversā tā teikt "jāiebaksta", bet 3,4,5 robā ieiet skaisti.


Passat B5 1.8T (1996)

Paudies!

Man arī kaut kas līdzīgs kā tev(99 gada), arī jāpatur līdz beigām kamēr var uzsākt! Emu pieradis, ja kādu citu palaižu, tad labāk nesēdēt blakām! Citreiz var just ka ieliec 1. robā, tad pie lielākiem apgriezieniem ieliekot 2. robā, viņš itkā savienojās!
Ar ātrumu pārslēgšanu nav problēmas, slēdzas labi, kad bija lielākie mīnusi, tad pāris reizes bija ka pirmajā tā negribīgāk ielikt!
borbets
 
Atbildes: 7
Pievienojies: 2017/Jan/21, 23:16
Atrašanās vieta: PieRīga - (Ādaži)
Braucu ar: VW B5 99*
Dzinējs: 1.8T (ANB)

Re: Sajūgs?

Atbildēt iv4o » 2017/Jan/22, 13:03

B5 Passatiem tads tas sajugs ir diemzel.
Mans tas pats pat ar jauns spararats un sajuga kompelekts!

Man tas ari besi , bet nav ko darit :)

Ta ka vnk braucu ar smadigu seju , netaisies neko mainit ;)
iv4o
 
Atbildes: 774
Pievienojies: 2014/Mar/24, 18:00
Atrašanās vieta: Riga/Jurmala
Braucu ar: VW Passat B5, 05.2000g.
Dzinējs: 1.9 TDI ATJ 85kw

Re: Sajūgs?

Atbildēt apinisofficial » 2017/Jan/22, 14:52

iv4o rakstīja:B5 Passatiem tads tas sajugs ir diemzel.
Mans tas pats pat ar jauns spararats un sajuga kompelekts!

Man tas ari besi , bet nav ko darit :)

Ta ka vnk braucu ar smadigu seju , netaisies neko mainit ;)

Jā, vienam paziņam visu pastāstīju, ka VAG autiņiem piemīt tāda lieta ar sajūgiem un, ka daudziem tas ir normāli, pat jauniem.

Tad jāsāk risināt problēma kas ar tiem robiem, jābaksta vislaik pirmajā un reversā, otrais tā ne īpaši, bet 3,4,5 labi slīd robos.
apinisofficial
 
Atbildes: 29
Pievienojies: 2016/Aug/24, 21:12
Braucu ar: Passat B5
Dzinējs: 1.8T

Re: Sajūgs?

Atbildēt iv4o » 2017/Jan/22, 15:03

iv4o
 
Atbildes: 774
Pievienojies: 2014/Mar/24, 18:00
Atrašanās vieta: Riga/Jurmala
Braucu ar: VW Passat B5, 05.2000g.
Dzinējs: 1.9 TDI ATJ 85kw


Atgriezties uz VW Passat

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Google [Bot] un 7 viesi