VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - B6 imobilaizera errors

VW Passat

B6 imobilaizera errors

Reklāma
 

B6 imobilaizera errors

Atbildēt navigator » 2016/Nov/07, 18:28

Manam b6 pasatam sāka parādīties niķis, 1.reizi darbinot pēc stavēšanas ir ok, bet ja noslāpē un uz reiz grib piešķilt atkal nekas nesanāk, parādās logā IMOBILAZER ACTIVE un pat aizdedze neieslēdzas tad izvelku atslēgu kādas 5-10 min pagaidu un atkal vis ok. Kas varētu būt pa vainu, varbūt kādam tā ir bijis un var padalīties pieredzē.
Lietotāja avatars
navigator
 
Atbildes: 15
Pievienojies: 2015/Mai/19, 23:04
Braucu ar: B6 2006
Dzinējs: 2.0FSI

Re: B6 imobilaizera errors

Atbildēt arwolc » 2016/Nov/13, 20:37

Sveiks. Man līdzīgi, braucot parādās pa retam ekrānā Immobilizer active, bet iet. Provēju uzreiz noslāpēt un atkal iedarbināt, viss iet. kkāds debīls gļuks.
Tev ir kkas the same, tikai nelasa immo arī pašā sākumā(tad, kad viņam tas ir vajadzīgs atpazīšanai)
Lietotāja avatars
arwolc
 
Atbildes: 218
Pievienojies: 2006/Sep/30, 23:12
Atrašanās vieta: Liepåja

Re: B6 imobilaizera errors

Atbildēt iv4o » 2016/Nov/14, 9:23

Man ari ik pa brizam radas Immo active , bet vairak vasaras tad kad ir siltaks laiks .
Kaut kur lasiju / kads np biedriem te rakstija ka panela chip zud signals ar atslega .
Ta notiek tad kad ir siltaks , kaut kur lodi netaisi labs kontakts .
iv4o
 
Atbildes: 774
Pievienojies: 2014/Mar/24, 18:00
Atrašanās vieta: Riga/Jurmala
Braucu ar: VW Passat B5, 05.2000g.
Dzinējs: 1.9 TDI ATJ 85kw

Re: B6 imobilaizera errors

Atbildēt arwolc » 2016/Nov/14, 9:31

Man parādījās tieši tagad, kad ir auksts. Tā varētu būt, moš jāpārlodē visi kontakti(kas ir normāli pieejami pašam) atslēgas blokam, jo tajā stāv iekšā lasītājs.
Lietotāja avatars
arwolc
 
Atbildes: 218
Pievienojies: 2006/Sep/30, 23:12
Atrašanās vieta: Liepåja

Re: B6 imobilaizera errors

Atbildēt iv4o » 2016/Nov/14, 9:49

Vakar man ari paradijas , bet pec ilga brauksanas un pecka stradaji ilgi . Ieksa solana biji karsti , ka ari veselo panelu no karstumu biji uzkarsosas utt.
iv4o
 
Atbildes: 774
Pievienojies: 2014/Mar/24, 18:00
Atrašanās vieta: Riga/Jurmala
Braucu ar: VW Passat B5, 05.2000g.
Dzinējs: 1.9 TDI ATJ 85kw

Re: B6 imobilaizera errors

Atbildēt borbets » 2017/Jan/22, 1:38

Kad nopirku b5, bija man tikai 2 atslēgas plikas, bez immo! Kad pirmo reizi ņēmu nost aķi, tad iemirgojās pāris reizes, bet izslēdz, ieslēdz aizdedzi un aizgāja! Ziemassvētku vakarā pilna mašīna un nevar pielaist griez kā gribi, tad gudrs padoms - noņem klemmi un liekot klāt šķil uzreiz, aizgāja! Nesen izprogrammēju ārā vispār, lai nesanāk pārsteigumi kādā jaukā brīdī!
borbets
 
Atbildes: 7
Pievienojies: 2017/Jan/21, 23:16
Atrašanās vieta: PieRīga - (Ādaži)
Braucu ar: VW B5 99*
Dzinējs: 1.8T (ANB)

Re: B6 imobilaizera errors

Atbildēt raimiz » 2017/Jan/22, 2:29

borbets rakstīja:Kad nopirku b5, bija man tikai 2 atslēgas plikas, bez immo! Kad pirmo reizi ņēmu nost aķi, tad iemirgojās pāris reizes, bet izslēdz, ieslēdz aizdedzi un aizgāja! Ziemassvētku vakarā pilna mašīna un nevar pielaist griez kā gribi, tad gudrs padoms - noņem klemmi un liekot klāt šķil uzreiz, aizgāja! Nesen izprogrammēju ārā vispār, lai nesanāk pārsteigumi kādā jaukā brīdī!


Kāda ir b5 atslēga bez immo? Un ja jau tev nopērkot bija plikas atslēgas bez immo, kā tu saki, tad pa kuru brīdi tas immo parādījās? Mazliet nesaprotu tavu domu.
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

Re: B6 imobilaizera errors

Atbildēt borbets » 2017/Jan/22, 19:44

raimiz rakstīja:
borbets rakstīja:Kad nopirku b5, bija man tikai 2 atslēgas plikas, bez immo! Kad pirmo reizi ņēmu nost aķi, tad iemirgojās pāris reizes, bet izslēdz, ieslēdz aizdedzi un aizgāja! Ziemassvētku vakarā pilna mašīna un nevar pielaist griez kā gribi, tad gudrs padoms - noņem klemmi un liekot klāt šķil uzreiz, aizgāja! Nesen izprogrammēju ārā vispār, lai nesanāk pārsteigumi kādā jaukā brīdī!


Kāda ir b5 atslēga bez immo? Un ja jau tev nopērkot bija plikas atslēgas bez immo, kā tu saki, tad pa kuru brīdi tas immo parādījās? Mazliet nesaprotu tavu domu.

Saprati pareizi, man bija atslēgas plikas (metāla asmens + plastmasa korpus) un nekas vairāk, vel rezerves izvīlēju Depo! No kurienes un kāpēc immo parādījās un pazuda brīžiem, nemāku pateikt!
borbets
 
Atbildes: 7
Pievienojies: 2017/Jan/21, 23:16
Atrašanās vieta: PieRīga - (Ādaži)
Braucu ar: VW B5 99*
Dzinējs: 1.8T (ANB)


Atgriezties uz VW Passat

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis