VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - 1.9 TDI PD AVF Tosols ņem vagu

VW Passat

1.9 TDI PD AVF Tosols ņem vagu

Reklāma
 

1.9 TDI PD AVF Tosols ņem vagu

Atbildēt Tomsiks » 2015/Apr/13, 22:04

Sveiki visiem.

Atkal griežos pie jums vainas meklējumos.

Pirms pāris nedēļām nomainīju eļļu un filtrus, riepas. Gribēju patestēt vai nobalansētas normāli un normāli iedevu ribās uz štrāses. Nu tā ap 140. Vislaik uzraugot temperatūru, kura man parasti ir ap 80 uzkāpā protams līdz 90, bet nekur tālāk negāja + ātri pabraucu tikai pārsimt metrus pārējos 110km nobraucu normāli uz 100 ar 80 grādiem tosolam. Nākošajā dienā gribēju pārbaudīt eļļas līmeni un pēkšņi pamanu, ka tosola bačuks gandrīz pilns, pirmstam bija daudz pāri minimumam.

Jāatzīst, ka jau sen biju pamanījis eļļas nogulsnes un tosola bačoka grieztiem un korķa, bet tākā tosols pats tīrs takā uzreiz jau nemetos uz servisu.

Beigās pielēju apmēram 750ml tosola un maucu tālāk.

Pa pilsētu braucot pavēroju vai krītās līmenis un neko traku nemānīju, nekas nekritās un temperatūra stabīla.

Nedēļas nogalē atkal štrāse un atkal pazūd tosols. Atkal puslitriņs tosola.

Un tā katru reizi, kad pabraucu garākus gabalus normālā ātrumā. Tosola temperatūra nekad nesasniedz 90 grādus.

Piemirsu piebilst, ka mašīna nedūmo, pat ne biškas. Neno rīta kad startē, nedz kad lido pa štrāsi.

Ir kādas domas, kur sākt meklēt problēmu. savādāk man vēl pie dīzeļa klāt jārēķina tosola izmaksas :(
Lietotāja avatars
Tomsiks
 
Atbildes: 25
Pievienojies: 2014/Jūl/22, 12:23
Braucu ar: Passat B5+
Dzinējs: 1.9TDI PD 96KW

Re: 1.9 TDI PD AVF Tosols ņem vagu

Atbildēt ingumzz » 2015/Apr/15, 21:06

es te jau labu laiku cīnos ar līdzīgām problēmām, ka ik pa pāris nedēļām pazūd puslitrs :naac: , pārbaudīti visi patruboki un savienojumi, eļļa tīra, nu nekur netek, pat uv gaisma + skidrums= nekādas skaidrības! Kkad jasaņemās un jānoņem galva! Savādāk sāk atrūkt ideju!
Interesē viss, kas savā kustība sadedzina eļļu, dīzeli, benzīnu, šad tad arī antifrīzu :D
Lietotāja avatars
ingumzz
 
Atbildes: 288
Pievienojies: 2008/Mar/02, 23:43
Atrašanās vieta: Kandavas novads, Zemīte
Braucu ar: vw passat wariant CL B3, sedan GL B3
Dzinējs: 1.8 RP, 1.8 20vT

Re: 1.9 TDI PD AVF Tosols ņem vagu

Atbildēt Tomsiks » 2015/Apr/15, 21:08

Es cerēju , ka neviens galvu nepieminēs :( Bet ja tā būtu galva tad tač būtu baltas krāsas dūmi?
Kā ar eļļas radiatoru?
Lietotāja avatars
Tomsiks
 
Atbildes: 25
Pievienojies: 2014/Jūl/22, 12:23
Braucu ar: Passat B5+
Dzinējs: 1.9TDI PD 96KW

Re: 1.9 TDI PD AVF Tosols ņem vagu

Atbildēt ingumzz » 2015/Apr/15, 23:26

ja siltummainis ir beigts, tad visbiežāk ir eļļa tosolā! Man tas pats stāsts ka nedūmo! Bet kkur viņš paliek! vienkārši vairs naw variantu!
Interesē viss, kas savā kustība sadedzina eļļu, dīzeli, benzīnu, šad tad arī antifrīzu :D
Lietotāja avatars
ingumzz
 
Atbildes: 288
Pievienojies: 2008/Mar/02, 23:43
Atrašanās vieta: Kandavas novads, Zemīte
Braucu ar: vw passat wariant CL B3, sedan GL B3
Dzinējs: 1.8 RP, 1.8 20vT

Re: 1.9 TDI PD AVF Tosols ņem vagu

Atbildēt shprika » 2015/Apr/15, 23:34

Manam golfinjam,laikam lielais radiators,drusku caurs,var redzet ka niecigs tvaika izgarojums nak no radiatora vidus,kads sveshkjermenis viss ticamak kadreiz trapijis,maz kustinu golfu tapec cik tosols zud isti nepateikshu,bet papeti radiatoru,kad karsts,vai nekup.
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: 1.9 TDI PD AVF Tosols ņem vagu

Atbildēt Tomsiks » 2015/Apr/28, 17:48

Tātad nedaudz par situāciju. Jau 6dien izmēģināju vienu no variantiem un nu jau liekas, ka ir atrisināta problēma. Tākā jau es teicu, ka man izspiedējtraukā bija nedaudz eļļa sakrājusies tad probl3ma arī bija pašā traukā. Uzcēlām noņēmām panu un meklējām kur tad tek, bet nekass īsti nekur nau redzams. Pēdējā vieta kur izdomājām no apakšas paskatīties bija pats tosola trauks un protams, redzams kur pilītes stāv. Problēma tāda, ka trauka korķis pilns ar eļļu un vairs neregulēja spiedienu un apaksā pa spiediena vārstu pūta ārā tosolu. Ar WD40 un kompresoru iztīrija un pagaidām nau vairs novērots tosola zudums, arī motora telpa daudz sausāka nekā pirms tam, jo varēja vislaik redzēt mitrus pleķus. Takā cerams viss atrisinājies. Ja kas mainīsies uzrakstīšu kādu rindiņu.
Lietotāja avatars
Tomsiks
 
Atbildes: 25
Pievienojies: 2014/Jūl/22, 12:23
Braucu ar: Passat B5+
Dzinējs: 1.9TDI PD 96KW

Re: 1.9 TDI PD AVF Tosols ņem vagu

Atbildēt dubinskis » 2017/Jan/17, 11:19

Un tā arī viss atrisinājās? Kā eļļa uz tā izspiedējtrauka vāciņa tika?
Lietotāja avatars
dubinskis
 
Atbildes: 3
Pievienojies: 2016/Aug/24, 21:34
Braucu ar: Škoda Superb I
Dzinējs: 2.0 benzīns/gāze

Re: 1.9 TDI PD AVF Tosols ņem vagu

Atbildēt Xplod » 2017/Jan/17, 20:09

Tiem kam zūd antifrīzs , pārbaudiet dzesēšanas radiatora malas ,apakšējos stūrus !!

man jau divi auto tādi bijuši uz remontu.

vēl mēdz zust 2.0 tdi, sūcas gar flanci kas atrodas šofera pusē ,galvas galā
Haldex remonts,diagnostika
Webasto remonts,diagnostika
mob 2 6 3 8 0 0 2 8
Lietotāja avatars
Xplod
 
Atbildes: 4153
Pievienojies: 2004/Jan/06, 19:02
Atrašanās vieta: Kuldiga
Braucu ar: SEAT Alhambra
Dzinējs: 2.0 CR TDI DSG


Atgriezties uz VW Passat

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 6 viesi