VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Ko tu izdariji shodien savam Pasatam? 4.0

VW Passat

Ko tu izdariji shodien savam Pasatam? 4.0

Reklāma
 

Re: Ko tu izdariji shodien savam Pasatam? 4.0

Atbildēt shprika » 2018/Feb/04, 17:58

Šodien sanaca vairak patestet,un secinaju ka kaut kas hadene vai karba,kad nav slodzes uz asim,ta teikt kad ripinas ar inerci taisa tuk tuk tuk,ne parak skaļu bet pietiekami kaitinošu,kas tur to vibraciju varetu taisit? :roll:
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: Ko tu izdariji shodien savam Pasatam? 4.0

Atbildēt mist » 2018/Feb/04, 18:20

Nomainīju termostatu Wahler beidzot atkal siltums salonā! Vecais apm. 2 gadi atpakaļ mainītais arī bija wahler, šis gan bija iepakots kastītē ar lieliem burtiem BorgWarner, ar maziem burtiem wahler, arī izskatījās nedaudz savādāks, varbūt vecais nebija oriģināls... :roll: .
Loga pacelšanas mehānismu nomainīju.
Nomainīju bremžu skavas (ATE), vairs negrab nekas. Un vadīklas (autofren seinsa) pie reizes nomainīju, vecās (Budweg caliper) galīgi sarūsējušas ~ 2 gadi. Tagad jādomā par bremžu klučiem, jo dēļ sarūsējušām vadīklām mani labie trw ( 1 gadu atpakaļ tik nomainīju) šķībi nodiluši. Jautājums ATE vai Zimmerman ?
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: Ko tu izdariji shodien savam Pasatam? 4.0

Atbildēt raimiz » 2018/Feb/05, 11:46

mist rakstīja:Nomainīju termostatu Wahler beidzot atkal siltums salonā! Vecais apm. 2 gadi atpakaļ mainītais arī bija wahler, šis gan bija iepakots kastītē ar lieliem burtiem BorgWarner, ar maziem burtiem wahler, arī izskatījās nedaudz savādāks, varbūt vecais nebija oriģināls... :roll: .
Loga pacelšanas mehānismu nomainīju.
Nomainīju bremžu skavas (ATE), vairs negrab nekas. Un vadīklas (autofren seinsa) pie reizes nomainīju, vecās (Budweg caliper) galīgi sarūsējušas ~ 2 gadi. Tagad jādomā par bremžu klučiem, jo dēļ sarūsējušām vadīklām mani labie trw ( 1 gadu atpakaļ tik nomainīju) šķībi nodiluši. Jautājums ATE vai Zimmerman ?


Ko tu smērē uz vadīklām, ja pa 2 gadiem galigi sarūsējušas, nav kaut kāds nepareizs parastais solidols, kas piedeg un viss noķīlē, jo man pec 3 gadiem un liela nobraukuma parastas letas ebay vadīklas izskatās kā jaunas un ārā nāk ar pirkstiem, viss tik brīvi staigā. Es lietoju ceratec uz bremzēm, liekas tiešām laba smēre.
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

Re: Ko tu izdariji shodien savam Pasatam? 4.0

Atbildēt mist » 2018/Feb/05, 12:45

raimiz rakstīja:
mist rakstīja:Nomainīju termostatu Wahler beidzot atkal siltums salonā! Vecais apm. 2 gadi atpakaļ mainītais arī bija wahler, šis gan bija iepakots kastītē ar lieliem burtiem BorgWarner, ar maziem burtiem wahler, arī izskatījās nedaudz savādāks, varbūt vecais nebija oriģināls... :roll: .
Loga pacelšanas mehānismu nomainīju.
Nomainīju bremžu skavas (ATE), vairs negrab nekas. Un vadīklas (autofren seinsa) pie reizes nomainīju, vecās (Budweg caliper) galīgi sarūsējušas ~ 2 gadi. Tagad jādomā par bremžu klučiem, jo dēļ sarūsējušām vadīklām mani labie trw ( 1 gadu atpakaļ tik nomainīju) šķībi nodiluši. Jautājums ATE vai Zimmerman ?


Ko tu smērē uz vadīklām, ja pa 2 gadiem galigi sarūsējušas, nav kaut kāds nepareizs parastais solidols, kas piedeg un viss noķīlē, jo man pec 3 gadiem un liela nobraukuma parastas letas ebay vadīklas izskatās kā jaunas un ārā nāk ar pirkstiem, viss tik brīvi staigā. Es lietoju ceratec uz bremzēm, liekas tiešām laba smēre.


TRW speciāla vadīklu smēre. Es domāju ka tā vadīklau materiāls galīgi švaks ir bijis... Ikdienā visur smērēju grafīta smēru. Kā are ATE vai Zimmerman paliek? :D
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: Ko tu izdariji shodien savam Pasatam? 4.0

Atbildēt raimiz » 2018/Feb/05, 14:34

Godigi sakot nezinu, pieļauju ka tik būtiski tas nav, kamēr trasē neliec, par abām ir dzirdetas labas atsauksmes. Es pat ja godīgi esmu aizmirsis, kas man ir par klučiem, tik zinu ka ikdienā pilnībā pietiek, bet nu ja kādas 3-4 reizes no 130 uz 30 sametisies mierā, tad smaku jūt un negrib vairs stāties, pec isa brīža ok viss.gan jau kluči apdeg. Bet nu tur pirmkārt jāsāk ar lielākām bremzēm, no 2.5 v6 kam ir 312mm, standartā man 288mm, starpību karšanā jutot diezgan labi.
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

Re: Ko tu izdariji shodien savam Pasatam? 4.0

Atbildēt shprika » 2018/Feb/06, 0:17

Pievilku skruves lietucim,bija vaļa par diviem apgriezieniem,tas man vakar to trobeli taisija. :emo:
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: Ko tu izdariji shodien savam Pasatam? 4.0

Atbildēt mist » 2018/Feb/06, 1:43

raimiz rakstīja:Godigi sakot nezinu, pieļauju ka tik būtiski tas nav, kamēr trasē neliec, par abām ir dzirdetas labas atsauksmes. Es pat ja godīgi esmu aizmirsis, kas man ir par klučiem, tik zinu ka ikdienā pilnībā pietiek, bet nu ja kādas 3-4 reizes no 130 uz 30 sametisies mierā, tad smaku jūt un negrib vairs stāties, pec isa brīža ok viss.gan jau kluči apdeg. Bet nu tur pirmkārt jāsāk ar lielākām bremzēm, no 2.5 v6 kam ir 312mm, standartā man 288mm, starpību karšanā jutot diezgan labi.

Sporta bremzes man nevajag, bet jau jutu atšķirību kad pirms gada visu saliku no trw gan diskus, gan klučus! Laikam paņemšu ATE, tomēr oriģinālražotājs un zimmerman laikam vairāk sportam...
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: Ko tu izdariji shodien savam Pasatam? 4.0

Atbildēt shprika » 2018/Feb/14, 0:22

Iepirkti pusadas sportsline ķebļi+durvju apšuvums+klimas panelis ar apsildes kruķilkam ķebļiem,tik vel jaizstude kur un ka vadi no ķebļiem javelk...un protams vel vadi jasadoma.
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: Ko tu izdariji shodien savam Pasatam? 4.0

Atbildēt MMMax » 2018/Feb/14, 13:12

Nomainīta DSG eļļa, Mollerā.

Un atteikts atsaukums lai nesūta pa pastu vēstules, par dīzeļgeitu.
Lietotāja avatars
MMMax
 
Atbildes: 282
Pievienojies: 2011/Jan/02, 13:18
Atrašanās vieta: Rīga/Dobele
Braucu ar: VW B6 Highline
Dzinējs: 2.0TDI

Re: Ko tu izdariji shodien savam Pasatam? 4.0

Atbildēt shprika » 2018/Feb/19, 23:57

Aukstuma bija piesalis logs,un nospiedu atveršanas pogu,kaut kas nokrakšķeja,nobrakšķeja,un motorits pa tukšo moļa trosi,šodien atjaucu durvis un secinaju ka trose no korozijas atdevusi galus,nagla ņemusi un partrukusi,jaštuko ka sataisit,vai meklet citu mehanismu,vai deres no golf/bora vai b5,5,tie ir krajumos bet vajag b6,vel daudz maz izpipets ka pravodku savilkt beņķu apsildem,tik jasaņem dūša,un jaķeras klat. #-o
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: Ko tu izdariji shodien savam Pasatam? 4.0

Atbildēt raimiz » 2018/Feb/20, 0:47

shprika rakstīja:Aukstuma bija piesalis logs,un nospiedu atveršanas pogu,kaut kas nokrakšķeja,nobrakšķeja,un motorits pa tukšo moļa trosi,šodien atjaucu durvis un secinaju ka trose no korozijas atdevusi galus,nagla ņemusi un partrukusi,jaštuko ka sataisit,vai meklet citu mehanismu,vai deres no golf/bora vai b5,5,tie ir krajumos bet vajag b6,vel daudz maz izpipets ka pravodku savilkt beņķu apsildem,tik jasaņem dūša,un jaķeras klat. #-o


B5 tās troses ir mainītas, diezgan viegli un lēti, un iet jau 2 vai 3 gadus, ta ka var ebay meklēt, gan jau priekš b6 ari ir atrodamas.
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

Re: Ko tu izdariji shodien savam Pasatam? 4.0

Atbildēt robertsk4 » 2018/Feb/20, 13:35

Varbūt kāds ieteiks, kur aizdzīt Pasātu b6 pārbaudīties? (Rīgā) Proti, pirms pirms pirkuma - diagnostika, un kas tamlīdzīgs, cik tas maksās?. Paldies. Jā, un ja kāds tagad pārdod ne rumbulas tipa b6, tad varat PM.
robertsk4
Nepieredzējis lietotājs
 
Atbildes: 1
Pievienojies: 2018/Feb/20, 13:02
Braucu ar: žoopeli

Re: Ko tu izdariji shodien savam Pasatam? 4.0

Atbildēt MMMax » 2018/Feb/21, 14:40

robertsk4 rakstīja:Varbūt kāds ieteiks, kur aizdzīt Pasātu b6 pārbaudīties? (Rīgā) Proti, pirms pirms pirkuma - diagnostika, un kas tamlīdzīgs, cik tas maksās?. Paldies. Jā, un ja kāds tagad pārdod ne rumbulas tipa b6, tad varat PM.


Varu piedāvāt savu!
PM!
Lietotāja avatars
MMMax
 
Atbildes: 282
Pievienojies: 2011/Jan/02, 13:18
Atrašanās vieta: Rīga/Dobele
Braucu ar: VW B6 Highline
Dzinējs: 2.0TDI

Re: Ko tu izdariji shodien savam Pasatam? 4.0

Atbildēt iv4o » 2018/Mai/10, 11:54

Sodien TA karteja reizi = 0 - Teicamā tehniskā stāvoklī
Dumosanas = 0,50 =D>
iv4o
 
Atbildes: 774
Pievienojies: 2014/Mar/24, 18:00
Atrašanās vieta: Riga/Jurmala
Braucu ar: VW Passat B5, 05.2000g.
Dzinējs: 1.9 TDI ATJ 85kw

Re: Ko tu izdariji shodien savam Pasatam? 4.0

Atbildēt Ugisons » 2018/Mai/21, 23:11

Stiklumeistars.lv uzlika citu, netekošu reiku :aiwa:
Paldies Lauriko par atsaucību un par salona tīrīšanas ķīmiju
=D>
BMW E91 2.0D + CHIP
VW T5 2.0TDI CR
(EX)ŠKODA OCTAVIA II 1.9tdi 09"
CAN AM Outlander 800XT EFI H.O.
(EX)BMW 530D E61 170kw
(EX)VW TOURAN 2.0tdi BKD
(EX)VW PASSAT B5 1.9TDI AFN+CHIP daily (Vislabākās atmiņas)
Lietotāja avatars
Ugisons
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 3677
Pievienojies: 2009/Mar/21, 22:12
Atrašanās vieta: Vangaži, Rīga
Braucu ar: E91
Dzinējs: Dīzelis

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz VW Passat

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi