VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - B2 syncro fēnikss no lūžņiem

VW Passat

B2 syncro fēnikss no lūžņiem

Reklāma
 

B2 syncro fēnikss no lūžņiem

Atbildēt zAz » 2021/Jan/22, 16:25

Sveiki, domubiedri,

Pēdējo reizi te biju 2012. gadā. Patīkams pārsteigums, ka mans vecais lietotāja niks un parole vēl darbojas.

Šo tofiku veidoju ne tik daudz lai stāstītu, bet jautātu. Tomēr, gan jau šad tad padalīšos tajā, kā man iet.

Tātad, 2021. gada janvāra sākumā vēlā tumsā ierados Alūksnē, lai apskatītu (zināju jau, ka tāpat visticamāk pirkšu, lai arī cik sūdīgs būs) passat GT '88. syncro ar 2.0 5cil nabagu iekšā.

Kāpēc pirku? - sentiments. Un šis ir vienīgais b2 passat modelis, kuru, ja uznāks apņemšanās, vispār būtu vērts kādreiz uzrestaurēt (IMHO).

Par cik? Ja salīdzina ar mūsdienu auto - dārgi. Ja salīdzina ar faktu, ka šādu auto gandrīz vairs nav, tad viss ir relatīvs.

...Tātad, jau tumsā viņš izskatījās briesmīgi. Bez skates, ar kardānu ieliktu salonā, apčakarēts gan iekšā, gan ārā.
Braucot uz Rīgu pie Bērzkroga sāka karst motors, jo izbeidzās ventilators. Karoč, auto bez 5 minūtēm kapi. Ventilatoru piedzīvināju, braucu tālāk. Savā hodā, bez TA, ar apšaubāmu vienas dienas atļauju.
Slimības lapā bija kādas 15-20 pozīcijas. Plus vēl kādas 10 pozīcijas, kuras es primāri gribēju novērst sev par prieku. Piemēram, spido nestrādāja, utt. utt.

Kad servisā ieraudzīja to auto - pirmais jautājums bija - nah Tu viņu vispār pirki, es viņu par velti neņemtu...

Mana atbilde - restaurācijas objekta izvēle ir subjektīva gaumes un plānprātības lieta :esmu_lol:

Pēc intensīvas nedēļas servisā un sprauslājošu Whatsap ziņu saņemšanas no meistara, dzinos uz TA. Izgāju. Un tikai ar 3 vieniniekiem. Respekts servisam.

Par ātrās reanimācijas remontiem samaksāju tik pat, cik par auto iegādi. Puse no darbiem faktiski bija metināšana.

Te sagatavots kaujai uz TA:

Attēls

Attēls

Tas, ko šobrīd meklēju:
- Pelēkais GT salons. Vienalga, kura sēdekļa daļa. Man vajag auduma donoru.
(starp citu jautājums, vai mk2 golf GT priekšējie sēdekļi pēc formas ir vienādi ar passat GT?)
- Izskatīšu arī durvju abšifkas un visas durvju/sliekšņu gumijas.
- aizmugurējā labā lampa
- Aizmugurējais bampers un nesapuvusi balka
- Priekšējie pagriezieni
- Priekšējais šofera durvju spogulis
- Priekšējais panelis/konsole labā stāvoklī
- Ātrumkloķa čehols. Oriģinālā nāk ādas, bet izskatīšu arī standarta gumijnieku.
- Visas durvis un bagāna vāks.
- Spārni gan jau arī noderēs.

Par motoru/transmisiju gan jau vajadzēs iemest topiku arī audi-style, bet varu iemest arī te:
- Kārbas kronšteins (laikam kreisais, bet mož viņi nāk vienādi)
- Lufte kaut kur transmisijā, kā jau visiem šiem nabagiem. Te man vajadzēs kādu ekspertu. Ka tik nav aizmugurējā reduktorā problēma.

P.S. Veselu donoru uz iegādi īsti nemeklēju, jo nevēlos to savā pagalmā.
zAz
 
Atbildes: 401
Pievienojies: 2005/Mai/05, 17:38

Atgriezties uz VW Passat

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi