VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Vai kāds var ieteikt speciālistu b6 kruīza uzstādīšanai?

VW Passat

Vai kāds var ieteikt speciālistu b6 kruīza uzstādīšanai?

Reklāma
 

Vai kāds var ieteikt speciālistu b6 kruīza uzstādīšanai?

Atbildēt arvisavens » 2020/Jan/07, 14:51

Sveiki, it kā varētu pats, bet man nav Vcds, tāpēc vajadzētu speciālistu, kas varētu uzstādīt, pats kruīza kontroles rokturis ir nopirkts pilna komplekta ar gaismu un logu tīrītāju rokturiem, tāds pats kā esošais tikai ar papildus kruīzs.

Vēl interesē, ja es pats uzstādīšu, vai darbosies vismaz gaismas un logu tīrītāji un nebūs jāreseto vai jāveic kalibrācija stūres leņķa sensoram, jo cik skatījos, tas arī jānoņem, lai noņemtu visu rokturu saišķi, jo roktura komplekts ir identisks tikai jaunajam ir klāt kruīza rokturis.
arvisavens
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2019/Sep/20, 10:02
Braucu ar: VW Passat B6 3C5
Dzinējs: 1.8 TSI 118kw

Re: Vai kāds var ieteikt speciālistu b6 kruīza uzstādīšanai?

Atbildēt shprika » 2020/Jan/07, 21:40

Ja nemaldos tad sensors pats adaptesies izbraucot mazu likumu,vel jau jaskatas kads tev stures bloks stav uz mashinas ir tadi kas kruizi neatbalsta,tad to ari vaidzes nomainit,gaismas utt protams stradas.
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: Vai kāds var ieteikt speciālistu b6 kruīza uzstādīšanai?

Atbildēt arvisavens » 2020/Jan/07, 21:49

shprika rakstīja:Ja nemaldos tad sensors pats adaptesies izbraucot mazu likumu,vel jau jaskatas kads tev stures bloks stav uz mashinas ir tadi kas kruizi neatbalsta,tad to ari vaidzes nomainit,gaismas utt protams stradas.


Vienu elektriķi biju jau sarunājis, taču vairs neatbild, tas ir kā teica, lai tik nopērk rokturi ar visiem vadiem, es tieši par to bloku jautāju, tas atteica ka nevajag, bet nu varianti laikam var būt dažādi, tad laikam mēģināšu brīvdienās nomainīt vismaz, tad skatīs tālāk.


https://sites.google.com/site/1810marti ... l-retrofit šeit ir laba instrukcija, pamēģināšu pēc šīs, te ir teikts tikai par pašu vadu vienu kurš ja iekļauts tad it kā viss čotka.
arvisavens
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2019/Sep/20, 10:02
Braucu ar: VW Passat B6 3C5
Dzinējs: 1.8 TSI 118kw

Re: Vai kāds var ieteikt speciālistu b6 kruīza uzstādīšanai?

Atbildēt shprika » 2020/Jan/07, 22:27

Jap laba lapuse,vel ross tech lapa ir daudz info par kruizes un citu lietu retrofitoshanas.katram kartigam vwagenistam vcds vadam jabut ipashuma!Tas butu vieglakais veids ka noskaidrot kads stures bloks ir mashina un ko var uztadit,citadak var gadities ka visu nojauc,un tur nemaz nav pina prieksh kruizes,ta man gadijas ar audi(domaju ja jau borta kompis ir,tad jau kruize ari bus...skuju ziepes,dabuju mainit bloku)
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: Vai kāds var ieteikt speciālistu b6 kruīza uzstādīšanai?

Atbildēt arvisavens » 2020/Jan/07, 22:45

shprika rakstīja:Jap laba lapuse,vel ross tech lapa ir daudz info par kruizes un citu lietu retrofitoshanas.katram kartigam vwagenistam vcds vadam jabut ipashuma!Tas butu vieglakais veids ka noskaidrot kads stures bloks ir mashina un ko var uztadit,citadak var gadities ka visu nojauc,un tur nemaz nav pina prieksh kruizes,ta man gadijas ar audi(domaju ja jau borta kompis ir,tad jau kruize ari bus...skuju ziepes,dabuju mainit bloku)


Būs ar laiku jāiegādājas, kādreiz draugam palīdzēju ar vcds liku uz pc, tagad pašam vajag. Caur vcds var redzēt vai konkrētais bloks atbalsta cruise? Varētu no kolēģa aizņemties un apskatīties.
arvisavens
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2019/Sep/20, 10:02
Braucu ar: VW Passat B6 3C5
Dzinējs: 1.8 TSI 118kw

Re: Vai kāds var ieteikt speciālistu b6 kruīza uzstādīšanai?

Atbildēt shprika » 2020/Jan/07, 22:51

Jap,ar vcds piesledzoties konkretajam modulim redzesi detaljas kodu,rosstech lapa pec tam vari tabula paskatites kadu aprikojumu atbalsta.
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: Vai kāds var ieteikt speciālistu b6 kruīza uzstādīšanai?

Atbildēt arvisavens » 2020/Jan/07, 23:02

shprika rakstīja:Jap,ar vcds piesledzoties konkretajam modulim redzesi detaljas kodu,rosstech lapa pec tam vari tabula paskatites kadu aprikojumu atbalsta.


Labi, paldies, apskatīšos kas kā.
arvisavens
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2019/Sep/20, 10:02
Braucu ar: VW Passat B6 3C5
Dzinējs: 1.8 TSI 118kw

Re: Vai kāds var ieteikt speciālistu b6 kruīza uzstādīšanai?

Atbildēt arvisavens » 2020/Jan/08, 14:49

shprika rakstīja:Jap,ar vcds piesledzoties konkretajam modulim redzesi detaljas kodu,rosstech lapa pec tam vari tabula paskatites kadu aprikojumu atbalsta.


Vot tā, šodien nočekoju (3C0-953-549-AB SW 0020 Lowline - -) http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.ph ... C0-953-549
Pēc pieejamā info konkrēta konkrētais modulis neatbalsta, tas ar būs jāpērk, plus jāapskatās vai vads pienāk.
arvisavens
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2019/Sep/20, 10:02
Braucu ar: VW Passat B6 3C5
Dzinējs: 1.8 TSI 118kw

Re: Vai kāds var ieteikt speciālistu b6 kruīza uzstādīšanai?

Atbildēt shprika » 2020/Jan/08, 22:50

Isti nevaru atcereties vai mana iepriekshejs pasata bija kruize vai ne,sieva saka ka bija,bet isti vairs neatceros,tik aceros ka liku paneli ar kompiti pa vidu un logtiritaj pulkji no cita pasata,man tas stures blokam tie pashi cipari kas tev tik beigas A,kas itka pec rosstec tabulas ir midline bez kruizes,itka pini ir visi tam blokam,audi redzu ka trukst atiecigais pins pie ka kruize vienojas,to varu redzet jo man abi tie bloki plaukta metajas un varu salidzinat,bet vot par to vai man taja pasata bija vai nebija kruizes pulkjis vairs neatceros,sieva saka bija,bet...
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: Vai kāds var ieteikt speciālistu b6 kruīza uzstādīšanai?

Atbildēt shprika » 2020/Jan/08, 22:59

Riske nojaukt savu pasatu,apskaties vai ir 16tais pins,vai pienak vads...
Aktivize kruizi ieksh ecu
Var gadities ka stures blokam codings vel jamaina caur vcds,vairs jau neatceros,pedejais auto kuram buros cauri ar kruizi bija audi,bija jautri,jo tur vel izradijas ka sajuga sledzis bija nobeidzies.
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: Vai kāds var ieteikt speciālistu b6 kruīza uzstādīšanai?

Atbildēt shprika » 2020/Jan/08, 23:37

Parakos pa vecam bildem un atradu bildi kur var redzet ka bija kruize mana pasata ieprieksheja,ta ka roostech lapa ta tabula ir aplama,jo stures bloks man ir 3C0 953 549 A bet tabula sanak "No"
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: Vai kāds var ieteikt speciālistu b6 kruīza uzstādīšanai?

Atbildēt arvisavens » 2020/Jan/09, 10:31

shprika rakstīja:Parakos pa vecam bildem un atradu bildi kur var redzet ka bija kruize mana pasata ieprieksheja,ta ka roostech lapa ta tabula ir aplama,jo stures bloks man ir 3C0 953 549 A bet tabula sanak "No"


Nu jā, es domāju pārlikt visu, paskatīties vai pienāk vads un tad caur vcds sametīs jauno konfigurāciju divās vietās, notestēs vai darbosies, info visu atradu, būs pēc kā vadīties.
arvisavens
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2019/Sep/20, 10:02
Braucu ar: VW Passat B6 3C5
Dzinējs: 1.8 TSI 118kw

Re: Vai kāds var ieteikt speciālistu b6 kruīza uzstādīšanai?

Atbildēt arvisavens » 2020/Jan/09, 11:35

https://www.ebay.com/itm/Lenkstockeinhe ... SwPCZbyZm0

Tieši tāds pats modulis + kruizs, tad jau jāiet, galvenais, lai tik vads būtu :D
arvisavens
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2019/Sep/20, 10:02
Braucu ar: VW Passat B6 3C5
Dzinējs: 1.8 TSI 118kw

Re: Vai kāds var ieteikt speciālistu b6 kruīza uzstādīšanai?

Atbildēt arvisavens » 2020/Jan/12, 16:46

[quote="shprika"]Parakos pa vecam bildem un atradu bildi kur var redzet ka bija kruize mana pasata ieprieksheja,ta ka roostech lapa ta tabula ir aplama,jo stures bloks man ir 3C0 953 549 A bet tabula sanak "
Šodien uzliku rokturi jauno ar cruise, švaki, nedarbojas loga tīrītāji priekšā un tālie nebija, un konektori īsti nepas moduli, pasūtīju citu moduli, kas ir tieši priekš tiem rokturiem ko nopirku, Jāgaida kad tas atnāks un tad jāliek atpakaļ un piekodēs vienkārši moduli.

Vienīgais atliek pielikt pin 16, jo nav atvilkts vads, varbūt ir idejas kur aiziet otrs gals? Skaidrs kad uz ECU, bet kur tik?
arvisavens
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2019/Sep/20, 10:02
Braucu ar: VW Passat B6 3C5
Dzinējs: 1.8 TSI 118kw

Re: Vai kāds var ieteikt speciālistu b6 kruīza uzstādīšanai?

Atbildēt shprika » 2020/Jan/12, 20:14

Kura gada tev ta mashina?Tur tai gugles linka rakstits uz 18 25 vai 69 skaties kursh no tiem brivs tur jabut,bet jai vairaki no vinjiem brivi tad gan ziepes :)
Un kas tie tev par sledziem ka nedereja?Tev vinji jauni vai lietoti?
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Nākošais

Atgriezties uz VW Passat

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi