VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - atšķirības starp parasto un syncro Passat b3 versiju

VW Passat

atšķirības starp parasto un syncro Passat b3 versiju

Reklāma
 

atšķirības starp parasto un syncro Passat b3 versiju

Atbildēt Viestartss » 2010/Aug/19, 16:17

Sveiki!

Tā kā vakar iegādājos savu pirmo VW mašīnu (precīzāk - Passat B3 Syncro), tad man ir daži jautājumi, uz kuriem, es ļoti ceru, zinoši cilvēki spēs atbildēt un mani apgaismot.

1) kādas ir būtiskās atšķirības aizmugures piekarei starp "parasto" un syncro versiju?
vakar stundu pēc mašīnas iegādes devos uz autodaļu veikalu, lai iegādātos bukses aizmugurējam tiltam un šobrīd izskatās, ka tās, ko man tur iedeva, īsti neder. man ir līki pirkstiņi vai arī tiešām jābrauc mainīt?

2) vai ir atšķirība arī amortizatoros? man te mēģināja iestāstīt, ka syncro passātam ir savādāki amīši vajadzīgi (kuriem augstumu var regulēt utt), kas maksā 3x vairāk nekā parastie. :? Vai kāds no savas pieredzes varētu mani apgaismot, kā ir patiesībā?

3) es netā atradu, ka starpasu diferenciālis ir viskosajūgs, kurš saslēdzas, kad izspolē priekšējie riteņi. gribēju pajautāt, kā darbojas aizmugurējais diferenciālis - vai tas arī ir pašbloķējošais ar viskosajūgu?

4) vai ir ātrumkārba syncro un parastiem pasātiem atšķiras? es gribētu izpētīt, cik reāli ir ielikt kāda dīzeļa kārbu ar garākiem pārnesumiem.

5) es mēģināju veikt meklēšanas darbības, taču bez sakarīgiem rezultātiem, lai atrastu informāciju, vai un kādas ir lietas, kurām man savā mašīnā vajadzētu pievērst uzmanību un kas būtu tās raksturīgākās problēmas syncro pasātam. es būtu ļoti pateicīgs, ja kāds varētu padalīties ar kādu linku, jo esmu pārliecināts, ka šīs lietas kaut kur jau ir skaidrotas.

jau iepriekš pateicos par atsaucību! :)

Viesturs
Viestartss
 
Atbildes: 12
Pievienojies: 2010/Aug/19, 15:58

Atbildēt ArmandsS » 2010/Aug/19, 19:30

1 pakaļbukses ir tikai orģinālizpildījumā un maksā ap 34ls gab un vajag 4 gab :D
un visa pakaļpiekare ir savādāka
2 amortizatori ir savi -īsāki un resnāki
3
4ātrumkārba ar ir sava ,betir atrodama dīzeļsinkras kārba no Golf3 ,kas bikīt maksā


pārējais ir pārāk gari jāraksta
:oops:
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Atbildēt Viestartss » 2010/Aug/19, 20:45

Kraasotajs rakstīja:1 pakaļbukses ir tikai orģinālizpildījumā un maksā ap 34ls gab un vajag 4 gab :D
un visa pakaļpiekare ir savādāka


es tikko apskatījos mašīnas apakšpusi - tur ir neatkarīgā piekare ar 2 buksēm katram no 2 plauktiem, kas ir 4 un tad vēl vismaz 3 bukses pašam tiltam (uzreiz redzamas ir 2, domāju, ka virs diferenciāļa ir vismaz vēl viena), tātad kopā ir vismaz septiņas bukses. un par tādu cenu - tā jau būs puse no summas, ko es par visu mašīnu samaksāju...

Kraasotajs rakstīja:
2 amortizatori ir savi -īsāki un resnāki


he, tad jau nemaz neminēšu, cik ļoti dārgāki par parastajiem tie būs...
es jau sāku pārdomāt, cik prātīga bija tāda syncro pasāta izvēle...
Viestartss
 
Atbildes: 12
Pievienojies: 2010/Aug/19, 15:58

Atbildēt Fancy » 2010/Aug/19, 20:50

nebija prātīga, ja tas mierina :lol:
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt Kavacky » 2010/Aug/19, 22:49

Sanāk, ka nekāda modeļa syncro nav prātīga izvēle? :D
Lietotāja avatars
Kavacky
 
Atbildes: 593
Pievienojies: 2008/Sep/30, 0:51
Braucu ar: Golf Mk3
Dzinējs: AFN

Atbildēt playwriter » 2010/Aug/19, 22:53

Kavacky rakstīja:Sanāk, ka nekāda modeļa syncro nav prātīga izvēle? :D

Protams, izņēmumā ja vien ir nauda vai arī nepārvarami gribās ar vw braukt šķērsām pa asfaltu :roll:
playwriter
 
Atbildes: 545
Pievienojies: 2009/Sep/05, 21:14
Braucu ar: .

Atbildēt Fancy » 2010/Aug/19, 23:18

Kavacky rakstīja:Sanāk, ka nekāda modeļa syncro nav prātīga izvēle? :D

B2 passāta ir...Bet... ja ir viena tilta piedziņas automašīnas, tad protams tā būs lētāka par 4WD, savukārt, ja skatās uz pilnpiedziņu kā tādu, tad B2 pilnpiedziņa ir sakarīgāka par B3,B4, jo tā ir nevis sinhra, bet kvatro
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt mist » 2010/Aug/20, 17:22

Piebildīšu ar tām buksēm tik traki nav, kaimiņš ari ilgi domāja ko darīt ar tām buksēm (nopirka kā priekšpiedziņas passat :lol: ), atceros ka izpresēja un piemeklēja un apskate logā!
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Atbildēt Tomas » 2010/Aug/31, 17:00

Nav tik traki. Man arī bija synhro ar VR6 motoru. Bukses maksāja ap 20Ls gab. Amīši gāzinieki KYB 30Ls bet gada laikā izbeidzās. Pēc tam uzlika monroe (arī ap 30Ls)divi gadi bez problēmām pēc tam pārdevu. Cik atceros ar to viskosajūgu jāskatās vai tur kāds vārsts vai kas cits nav beigts savādāk pilnpiedziņa strādā tikai braucot uz priekšu.
Lietotāja avatars
Tomas
 
Atbildes: 276
Pievienojies: 2006/Nov/16, 12:46
Atrašanās vieta: Rīga

Re: atšķirības starp parasto un syncro Passat b3 versiju

Atbildēt mahi01 » 2020/Dec/03, 17:36

Norton security software is used broadly and it provides tha simplest ways to useand it is the most effective protection for yur norton.com/setup pc's and computers. Install it in your PC's and stay free from viruses.Do visit for more details.Norton prevents your computer from norton.com/setup virus-infected emails and instant messages from spreading viruses and malwares. For installation of norton setup go through the link.Norton Security Premium gives all what Norton Security does, in addition to it backs up the norton.com/setup individual records, photographs, recordings and different recollections on your PC.
mahi01
 
Atbildes: 1272
Pievienojies: 2020/Jūl/21, 11:52
Braucu ar: scooty

Re: atšķirības starp parasto un syncro Passat b3 versiju

Atbildēt mahi01 » 2020/Dec/03, 17:36

Norton Security gives you the best norton.com/setup of Norton for the numerous ways you interface. With a solitary basic arrangement, you get complete insurance that norton.com/setup is made to verify your preferred gadgets—PCs, Macs®, cell phones and tablets—so you can be sheltered in any case and any place you associate. Norton Security exist With proactive web insurance, cell phone following, propelled protection innovation and the norton.com/setup sky is the limit from there, it's the one answer for assistance keep you, and your gadgets, safe.
mahi01
 
Atbildes: 1272
Pievienojies: 2020/Jūl/21, 11:52
Braucu ar: scooty

Re: atšķirības starp parasto un syncro Passat b3 versiju

Atbildēt mahi01 » 2020/Dec/03, 17:36

Norton Security Real-time insurance against existing and norton.com/setup developing malware including ransomware and infections. Norton Security ensures your gadgets and the data on them, Norton Secure VPN encodes the information norton.com/setup you send and get when utilizing open Wi-Fi.norton internet security is widely used antivirus provides the easiest to use and most intutive protection for your computer and your mobiles .install it and forget about viruses,spyware,root-kits -, hackers.for more details visit today.
mahi01
 
Atbildes: 1272
Pievienojies: 2020/Jūl/21, 11:52
Braucu ar: scooty

Re: atšķirības starp parasto un syncro Passat b3 versiju

Atbildēt mahi01 » 2020/Dec/03, 17:37

Mcafee.com/activate- Find the easy way to download, install and activate McAfee Antivirus, type the 25-digit product key at mcafee.com/activate and Protect your PC from virus, spam, spyware, and malware. McAfee provides the latest antivirus software, spyware removal and internet security for your home or home office.Present mcafee.com/activatething with no issue. We give best foundation advantage. visit today.Activate mcafee antivirus with the highly professional tech team and get rid of antivirus from computer click the link mcafee.com/activate for more details.
mahi01
 
Atbildes: 1272
Pievienojies: 2020/Jūl/21, 11:52
Braucu ar: scooty

Re: atšķirības starp parasto un syncro Passat b3 versiju

Atbildēt mahi01 » 2020/Dec/03, 17:37

mcafee antivirus is broadly utilized antivirus recognizes and kill PC infection, the infected mail ,the malware programs,and enables your mcafee.com/activate framework to free of infection and other malware is a serious every day challenge andmcafee.com/activate you can start incitation with enter thing code/key at and visit for more nuances.It is unsurpassed best defensive antivirus and against spyware .It is ongoing security innovation and it is mcafee.com/activate more secure.
mahi01
 
Atbildes: 1272
Pievienojies: 2020/Jūl/21, 11:52
Braucu ar: scooty

Re: atšķirības starp parasto un syncro Passat b3 versiju

Atbildēt mahi01 » 2020/Dec/03, 17:37

mcafee antivirus is widely used aantivirus helps to detect and neutralize computer virus, the mcafee.com/activate mail worms,the trojan programs,and also helps your system free of virus and other malware is quite a daily challenge. for more details visit today.mcafee antivirus is broadly utilized aantivirus distinguishes and kill PC infection, the mail worms,the trojan programs,and likewise helps mcafee.com/activate - your framework free of infection and other malware is a significant every day challenge. for more mcafee.com/activate subtleties visit today.
mahi01
 
Atbildes: 1272
Pievienojies: 2020/Jūl/21, 11:52
Braucu ar: scooty

Nākošais

Atgriezties uz VW Passat

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 10 viesi