VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Drl jeb dienasgaitas lukturu ievietošana

Dari pats

Drl jeb dienasgaitas lukturu ievietošana

Sadaļa, kurā publicēt aprakstus par pašu paveiktiem darbiem
Reklāma
 

Drl jeb dienasgaitas lukturu ievietošana

Atbildēt Nol1f3r » 2016/Okt/07, 13:14

Labrīt visiem. Sākšu jau ar to, ka mans piedzīvojums bija diezko sarežģīts līdz atradu visu nepieciešamo un visu lai pieslēgtu visu kā vajag.
Tad nu tā. Uzzināju csdd visu kas nepieciešams lai ar drl izietu apskati.
Iebraucu bixenon veikalā un iegādājos lētākos drl lukturus. (Visional VS 005). Ir viss vajadzīgais, gan E marķējums gan RL burti lai tehniskajā nepiečakarējas un viss ir ok.
Tad nu turpinājumā uzliku drl pēc nosacījumiem, ka viņi nedrīkst būt zemāk par 25cm no zemes un luktura atstarpe vienam no otra ne mazāk kā 60cm. Pieskrūvēt ar samoreziem pie hamper apakšas, novietojot puslīdz taisni cik nu bija iespējams. Izvilku visus nepieciešamos vadus, kuri tur ir 3. (Melns, sarkans un balts). Izņēmu gabarītus, pārgriezu gabarītu vadus un savienojumi. Balto vadu pie gabarītu sarkanā. (Respektīvi + pie +), melno pie gabarītu brūnā vada. (Respektīvi - pie - ). Izvilku sarkano vadu līdz otram lukturim un tur darīju tieši to pašu. Tad laba ruktura sarkano vadu savienojumi ar kreisā luktura sarkano vadu un izvilku tālāk uz drošinātāju kasti kur ievietoju drošinātāju (30) tur kur stāv drošinātājs priekš aizmugurējā logā tīrītāja. Tā ka man ir sedans tad man tur drošinātājs vispār nebija. Iznākums vienkāršs. Pielaizot mašīnu Deg drl, bet ieslēdzot gabarītus, tuvas vai tālās gaismas drl izdziest. Viss kā pienākas lai izietu tehnisko.
Papildus izmaksas ir minimālas. 10 vadu savienotāji, 2m vads, jo vadi diemžēl ir diezko īsi šiem lukturiem un ar tiem kas nāk līdzi diemžēl nepietiek.
Labprāt ievietotu foto, bet nemāku. Ja nu kādam ir nepieciešams varat uzrakstīt pm un aizsūtīšu jums foto ka tas viss tagad izskatās.
Ja nu kāds jau ir licis drl bet savādāk tad labprāt dzirdētu viņa domas un pieredzi, kā arī tie kas vēlas likt drl, ceru ka šī jums noderēs ka pamācība.
Jauku dienu visiem
Nol1f3r
 
Atbildes: 19
Pievienojies: 2015/Sep/25, 8:27
Braucu ar: Vw passat b5 tumši zils
Dzinējs: 1.8 20v

Re: Drl jeb dienasgaitas lukturu ievietošana

Atbildēt garshhh » 2016/Okt/08, 13:07

Esmu licis pāris DRL, bet šitā nečakarējos. Pirmkārt pērku labus DRL (Philips un Osram, jo pieskaņoti modelim, nav jagudro kur ielikt). Pievienoju +/- vadus pa taisno pie AKB un trešo vadu pie tuvās gaismas lampas. Iedarbinot auto ieslēdzas DRL, bet kad ieslēdz tuvo gaismu izdziest. Atstāju, lai DRL deg arī pie gabrītiem.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
garshhh
 
Atbildes: 33
Pievienojies: 2016/Jan/02, 23:12
Braucu ar: Passat B7 Highline
Dzinējs: 2.0 TDI 125kW CFG


Atgriezties uz Dari pats

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi