VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - 1.9TDI PD dīzeļa vakumsūkņa remonts

Dari pats

1.9TDI PD dīzeļa vakumsūkņa remonts

Sadaļa, kurā publicēt aprakstus par pašu paveiktiem darbiem
Reklāma
 

1.9TDI PD dīzeļa vakumsūkņa remonts

Atbildēt Turbo » 2010/Jūl/18, 20:46

Palika sliktas bremzes Pasātam, vainu ilgi nemeklēju, vakumnieks sūc -0,4bar vajadzīgo -1,2bar vietā .
Bij jānoņem un jāpaskatās kas viņam vēderā un ko var darīt lietas labā.
Tātad šis bij sasūcis gružus iekšā gar pipsi vakumam, kas bija izļurkājies, un sadzītas rievas korpusu iekšpusē pa kurieni slīd lamele.
Attēls
visu cītīgi izmazgāju bendzīnā, arī to pipsi ar šprici laidu cauri,lai izskalojas gruži, jo tur ir vārstiņš kam jālaiž gaiss tikai iekšā, bet man viņš nenoslēdzās un laida abos virzienos. Pec izskalošanas palika stingrāks un spraugu aizpildīju ar "šķidro metālu" .
Attēls
Attēls
otra daļa- degvielas zemspiediena sūknis. Ar to problēmu nebija, ārā nejaucu. Vnk samzgāju.
Attēls
lamele kas griežas pa ovālu un ražo vakumu- samazgāta
Attēls
vieta kur vins atrodas- sadalenes gals . Beidzot arī atradu dzeses šķidruma kvēlsveces, prtams izskrūvēju un pārbaudīju vinas. Karst izcili. Protams ka viss samazgāts un uzpucēts pirms montēšanas atpakaļ.
Attēls
vispār visa šī darbība vakar man aizņēma kādas 5h . neteikšu ka man līkas rokas, bet tam sūknim apakšējās skrūves vnk nav redzamas un uz dullo jāmeklē+ vēl jāiebāž instrumenti, un trakākais pēctam jāiedabū tas viss atpakaļ. Iespējams daudz vieglāk būtu noskrūvējot dzases šķidruma flanci un izlaišot šķidrumu.

bremzes strādā nesalīdzinoši labāk, bet protams ka nākotnē šo detaļu vēlētos jaunu, vai ideālu b/u . galvenais kam pievērst uzmanību ir tam pipsim kas sūc iekšā vakumu, lai perfekti noslēdzas pretējā virzienā un nedod ārā.
Pagaidām šis beidzot darbojas normas robežās.
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Atbildēt ajms » 2010/Jūl/19, 0:21

piektdien vienam passat 5,5 tiku galaa ar tikkai ar stucera atvalcēšanu.
Bremzes tagad kaa vajag .savaadaak bija ciets pedaalis.spiediens ok.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Turbo » 2010/Jūl/19, 9:19

ajms rakstīja:piektdien vienam passat 5,5 tiku galaa ar tikkai ar stucera atvalcēšanu.
Bremzes tagad kaa vajag .savaadaak bija ciets pedaalis.spiediens ok.

jā tur ir tada problēma, es mazliet pasitu ar āmuru, nebij ar ko valcēt,
bet lieta tur ir tāda, ka ja tas štuceris ir izļurkājies un ir jāvalcē, vins pa malām ir savilcis puteklus, kas dzen rievas tai lamelei slīdot :wink: .

Ajms, kā bij? Tur normālam mērkaķim jābūt šito procedūru veicot ne :lol: ?
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Atbildēt ajms » 2010/Jūl/19, 9:44

Turbo rakstīja:
ajms rakstīja:piektdien vienam passat 5,5 tiku galaa ar tikkai ar stucera atvalcēšanu.
Bremzes tagad kaa vajag .savaadaak bija ciets pedaalis.spiediens ok.

jā tur ir tada problēma, es mazliet pasitu ar āmuru, nebij ar ko valcēt,
bet lieta tur ir tāda, ka ja tas štuceris ir izļurkājies un ir jāvalcē, vins pa malām ir savilcis puteklus, kas dzen rievas tai lamelei slīdot :wink: .

Ajms, kā bij? Tur normālam mērkaķim jābūt šito procedūru veicot ne :lol: ?

es paneemu uzgriezni uz to diametru kam bija taads konuss ,no pussass.varatoku ar kardaanu ,muciņu un uzsitu,peec tam ar hermeetiki apsmeereeju,es nenneemu nost suukni.kaadu laicinu padomaaju kaa lai to izdara :)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt imants » 2010/Jūl/19, 10:38

Baigi labi ir, ja viņu var izņemt ārā. Ja tas sanāk tad attauko abas virsmas, sasmērē ar hermētiķi, saliek, novalcē maliņu un ir :thumright:
Lietotāja avatars
imants
 
Atbildes: 1013
Pievienojies: 2004/Sep/11, 19:53
Braucu ar: Audi A6 Avant
Dzinējs: Turbodīzels

Atbildēt Turbo » 2010/Jūl/19, 11:31

imants rakstīja:Baigi labi ir, ja viņu var izņemt ārā. Ja tas sanāk tad attauko abas virsmas, sasmērē ar hermētiķi, saliek, novalcē maliņu un ir :thumright:

tu domā tieši to vakuma pipsi izņemt ārā???
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Atbildēt imants » 2010/Jūl/19, 12:42

Turbo rakstīja:
imants rakstīja:Baigi labi ir, ja viņu var izņemt ārā. Ja tas sanāk tad attauko abas virsmas, sasmērē ar hermētiķi, saliek, novalcē maliņu un ir :thumright:

tu domā tieši to vakuma pipsi izņemt ārā???

Lietotāja avatars
imants
 
Atbildes: 1013
Pievienojies: 2004/Sep/11, 19:53
Braucu ar: Audi A6 Avant
Dzinējs: Turbodīzels

Atbildēt Turbo » 2010/Jūl/19, 19:02

ajms rakstīja:piektdien vienam passat 5,5 tiku galaa ar tikkai ar stucera atvalcēšanu.
Bremzes tagad kaa vajag .savaadaak bija ciets pedaalis.spiediens ok.

cik -bar spiedien bij?
Man pēc šī remonta -0.55bar . Bremzē labi, bet vakumu gribas lielāku.
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Atbildēt imants » 2010/Jūl/19, 21:14

Turbo rakstīja:
ajms rakstīja:piektdien vienam passat 5,5 tiku galaa ar tikkai ar stucera atvalcēšanu.
Bremzes tagad kaa vajag .savaadaak bija ciets pedaalis.spiediens ok.

cik -bar spiedien bij?
Man pēc šī remonta -0.55bar . Bremzē labi, bet vakumu gribas lielāku.
Baigi pašvaks tas vakums, jābūt -0.9...-1.0bar. Sanāk, ka arī turbīnas ģeometrijas aktivātors nav pievilkts līdz galam pie uzrādītā vakuma.
Lietotāja avatars
imants
 
Atbildes: 1013
Pievienojies: 2004/Sep/11, 19:53
Braucu ar: Audi A6 Avant
Dzinējs: Turbodīzels

Atbildēt Turbo » 2010/Jūl/19, 21:26

imants rakstīja:
Turbo rakstīja:
ajms rakstīja:piektdien vienam passat 5,5 tiku galaa ar tikkai ar stucera atvalcēšanu.
Bremzes tagad kaa vajag .savaadaak bija ciets pedaalis.spiediens ok.

cik -bar spiedien bij?
Man pēc šī remonta -0.55bar . Bremzē labi, bet vakumu gribas lielāku.
Baigi pašvaks tas vakums, jābūt -0.9...-1.0bar. Sanāk, ka arī turbīnas ģeometrijas aktivātors nav pievilkts līdz galam pie uzrādītā vakuma.

:shock: , viss. es lieku t4 lietotāja iedoto vakumnieku. šodien uzliku vinam jaunu salniku.
bet iet man tāpat izcili, ideāli ceļ turbīna. tas ka ģeometrijas aktivātors nav pievilkts, bojā turbīnu?
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Atbildēt ajms » 2010/Jūl/20, 1:19

man ir jautaajums,,kapeec tas stuceris uztaisiits no divaam dalaam???
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Turbo » 2010/Jūl/20, 10:02

ajms rakstīja:man ir jautaajums,,kapeec tas stuceris uztaisiits no divaam dalaam???

vo, vo. Piemēram man forumietis t4 iedeva sūkni kam tas ir ieskrūvēts un fiziski nav iespējas izļurkāties. Tas tagad metājas pa bagaznieku, gaida uzstādīšanu.
tas ir bosh ražojums , a orginālais ir Luk . Orginālajam kods beidzas ar A , bošam ar C . Itkā etka to C met ārā ka detaļa ir novecojusi un jāmaina uz A . bet nu nez.
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Atbildēt ajms » 2010/Jūl/20, 10:44

Turbo rakstīja:
ajms rakstīja:man ir jautaajums,,kapeec tas stuceris uztaisiits no divaam dalaam???

vo, vo. Piemēram man forumietis t4 iedeva sūkni kam tas ir ieskrūvēts un fiziski nav iespējas izļurkāties. Tas tagad metājas pa bagaznieku, gaida uzstādīšanu.
tas ir bosh ražojums , a orginālais ir Luk . Orginālajam kods beidzas ar A , bošam ar C . Itkā etka to C met ārā ka detaļa ir novecojusi un jāmaina uz A . bet nu nez.

passat b 5,5 2003.g arii taads pats stuceris.Noteikti jau sitam arii var paartaisiit.es cik esmu redzeejis ,tik visi kustaas.kur tur fiska ka taads ?
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Turbo » 2010/Jūl/20, 11:00

ajms rakstīja:
Turbo rakstīja:
ajms rakstīja:man ir jautaajums,,kapeec tas stuceris uztaisiits no divaam dalaam???

vo, vo. Piemēram man forumietis t4 iedeva sūkni kam tas ir ieskrūvēts un fiziski nav iespējas izļurkāties. Tas tagad metājas pa bagaznieku, gaida uzstādīšanu.
tas ir bosh ražojums , a orginālais ir Luk . Orginālajam kods beidzas ar A , bošam ar C . Itkā etka to C met ārā ka detaļa ir novecojusi un jāmaina uz A . bet nu nez.

passat b 5,5 2003.g arii taads pats stuceris.Noteikti jau sitam arii var paartaisiit.es cik esmu redzeejis ,tik visi kustaas.kur tur fiska ka taads ?

man iedeva Bocsh sūkni no 5tā golfa. vinam nekustās-tas ir orgināli rūpnieciski ieskrūvēts, vēlāk iemetīšu bildi.
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Atbildēt mist » 2010/Jūl/20, 13:18

Vispār manam B5.5 arī tas štuceris ļurkājas un vēl diviem paziņām passātiem tā ir! Manam ar tās bremzes pašvakas, būs jāpapēta vakums!
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Nākošais

Atgriezties uz Dari pats

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 15 viesi