VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - VW Golf 4 / Bora sēdekļu apsildes uzstādīšana

Dari pats

VW Golf 4 / Bora sēdekļu apsildes uzstādīšana

Sadaļa, kurā publicēt aprakstus par pašu paveiktiem darbiem
Reklāma
 

Atbildēt Turbo » 2009/Dec/07, 22:18

odinsh rakstīja:Es nesen savam auto veicu tieši šadu pašu procedūru sēdekļu apsilei + vēl ieliku elektriski regulējamus krēslus! izmaksas bija 30Ls krēsli, plus 10Ls slēdži un vēl visādi citādi nieciņi 8)
Process: Nopirku šrotā drēbes krēslus ar apsildi un elektriski regulējamus, atvedu mājas, no saviem krēsliem uzvilku virsū pusādu, savilku vadus, pārtaisiju vēl krēsliem stiprinājumus.
Darbs ieguldīts paliels, bet tas bija tā vērts!
Man radās tikai viens jautājums: Kapēc krēslu apsildei "+" liki pie 30 klemmes? Es liku pie 75x, jo tajā strāva parādās pie aizdedzes ieslēgšanas, bet cik sapratu tas pie 30 ir visu laiku patstāvīga stāva :-k katru reizi obligāti jāizlēdz apsildes slēdzis, lai krēsls nesiltu kamēr neesi auto!


kadai mašīnai tu liki to elektriski regulējamos, kur pirki? Vot tas gan ir interesantāk, vērtīgi ieguldīti 30ls :agree: .
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Atbildēt Lakkijs » 2009/Dec/07, 22:19

Turbo rakstīja:
Lakkijs rakstīja:
Turbo rakstīja:
Lakkijs rakstīja:Apsildes elementi liimeejas klaat pie porolona, pietam lietota staavokli hu... pateiksi itsevishkji ja kaada dziisla iet uz galu, plus ja nemaldos tie benjkji bi no 2durvjnieka. Mans uzstaadiijums bija jaunu pirkt.


vecīt, mēs te nodomājā pirkt sēdekļus un ķidāt arā no viņiem apsildes elementus, bet nopirkt tieši tādus pašus beņkus. Nav kaukā dzirdēts par beņķu apsiles "dzīslu uz galu iešanu", nopirkt veselus sēdekļus ar apsild ir 10x lētāk. Parastie saloni nav nedz retums nedz dārgi- pakaļ met :) . Vienīgi ja ir koža, un rūpnōcā kāds aizmirsis apsildi ielikt kļūdas pēc, tad gan šitā procedūra būtu jāveic, bet arī tadā gadījumā sameklētu kautvai kožas salonu pa to naudu ar visu apsildi :lol: .
Bet nu labi ka darbojies, rociņas jau jātrenē :D .



Paprasi tiem kam ir nobeigusies apsilde.. praatveederi ibio :evil:


ka lai paprasu, tādus nepazīstu un pirmoreiz dzirdu :shock: .


nedomaa ka buutu tikai normaali ja ar d.. vaibstiem n-taas reizes miicoties pa benjkji, tie dzelzs stieniishi vienkaarshi paargrauzh tas mazaas apsildes dziislas? Vaacu forumos cik uziet shamaa teema apspriesta. Man chomam tas pac vadiitaaja benjkjim. Kas zina varbuut viena chupa pa LV braukaa nemaz nezinot, ka vinjiem ir apsilde, vai vismaz bijusi... :idea:

Da vispaar katrs lai dara kaa zina un var - es tikai piedaavaaju savu variantu. :hit1:
Lietotāja avatars
Lakkijs
 
Atbildes: 2906
Pievienojies: 2006/Feb/27, 19:14
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Bolf Highline
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Turbo » 2009/Dec/07, 22:35

un neredz regulācijas pogas panelī??? Par ko tu runā? Loģiski ka kādam no milijona gadās brāķis un tu tieši ierunājies par valsti kur vienā pilsētā dzīvo vairāk tautas nekā 10 latvijās un velpietam barukā parssvarā ar "savām"mašīnām. Tad nu arī apspriež defektus.
VĒLREIZ UZSVERU KA ĻOTI LABI KA VEICI KVALITATĪVU UN UZSKATĀMU INSTALĀCIJU, BET PIEŅEM ARĪ FAKTU KA TAS IR IZDARĀMS 80% LĒTĀK.
Par to ka to var izdarīt nopērkot citus beņķus lai padomā topika lasītāji, tev ši informācija vairs nederēs. Domājams ka šo topiku veidoji priekš lasītājiem, ne sevis, tādēļ arī dalamies pārdomās ar tiem kam tas interesē nākotnē. Piemēram man ir no šā topika ir radusies doma par elektriski regulējamiem beņķiem. Paldies tev, sen domāju, ko lai uzķūnē :lol: .
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Atbildēt odinsh » 2009/Dec/07, 22:36

Lakkijam ir taisnība, sēdekļiem apsilde mēdz izbeigties... ir redzēti gadījumi arī kad beidzas ar caurumu krēslā :( vienkāršākais variants un arī saviem krēsliem tā pārbaudiju apsildi ir ar testeri! ieslēdz testeri uz pīkstuli, pieliec klāt vadiem ja pīkst tad viss super, ja nē tad var mest ārā :D jaucot savus krēslus arī maniju apsildes porlonam dilumus, bet uzklāju pa virsu plānu porlonu un ceru ka būs OK, pagaidām vēl silst :)
Labāk un drošāk ir likt jaunus tos apsiles paklājiņus, bet lētāk lietotus :(
Katrs pats veic šo izvēli: jaunus vai lietotus, es izvēlējos lietotus, jo tie bija kopā ar krēslu un sildija! :)
Es šo visu procesu veicu Audi A6 1997. gada... pirku vienā Valmieras topošajā šrotā :D
odinsh
 
Atbildes: 92
Pievienojies: 2007/Dec/26, 20:35
Braucu ar: Audi/Seat/VW

Atbildēt Xplod » 2009/Dec/08, 0:11

man ar ir beigts šofera puses apsildes elements :?

ar būs laikam jāpērk jauns :roll:
Haldex remonts,diagnostika
Webasto remonts,diagnostika
mob 2 6 3 8 0 0 2 8
Lietotāja avatars
Xplod
 
Atbildes: 4153
Pievienojies: 2004/Jan/06, 19:02
Atrašanās vieta: Kuldiga
Braucu ar: SEAT Alhambra
Dzinējs: 2.0 CR TDI DSG

Atbildēt Lakkijs » 2009/Dec/09, 22:22

Es tagad par konsultatu shajaa jautaajumaa vareetu piestraadaat 8) :lol:
Lietotāja avatars
Lakkijs
 
Atbildes: 2906
Pievienojies: 2006/Feb/27, 19:14
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Bolf Highline
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Xplod » 2009/Dec/09, 22:30

Lakkijs rakstīja:Es tagad par konsultatu shajaa jautaajumaa vareetu piestraadaat 8) :lol:


braukšu pie tevis ciemos :mrgreen:
Haldex remonts,diagnostika
Webasto remonts,diagnostika
mob 2 6 3 8 0 0 2 8
Lietotāja avatars
Xplod
 
Atbildes: 4153
Pievienojies: 2004/Jan/06, 19:02
Atrašanās vieta: Kuldiga
Braucu ar: SEAT Alhambra
Dzinējs: 2.0 CR TDI DSG

Atbildēt NLO » 2009/Dec/10, 2:32

he man ar bija problēma ar sēdekļa apsildi šofera sēžamajam, kad auto atbrauca no friczemes. paņēmu izjaucu sēdekli, izgāju cauri visai stieplei un atradu vienu vietu, kur bija pārrāvums. uzmanīgi savienoju, biku ar lodāmuru apstrādāju (tā pa vieglo, lai ir sakabe :D ). tagad jau otrā ziema uznākusi un tpu tpu viss rullē. \:D/

p.s. Xplod pamēģini arī izjaukt savu sēdekli un paskaties čo pačom tur notiekās iekš viņa un tad moš domā jaunu elementu :wink: . tev jau toč rokas no d... neaug, tu varētu i no čaiņika liekas sēdeklim apsildi uztaisīt :mrgreen: nu labi tas tā joke :wink: :lol:
Lietotāja avatars
NLO
 
Atbildes: 134
Pievienojies: 2008/Sep/24, 19:03
Atrašanās vieta: Jūrmala-Spuņciems-Rīga

Atbildēt Lakkijs » 2009/Dec/10, 11:27

mees shito pashu proceduuru kkad nebuut Janchs golfam gribam izdariit...
Lietotāja avatars
Lakkijs
 
Atbildes: 2906
Pievienojies: 2006/Feb/27, 19:14
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Bolf Highline
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Lakkijs » 2009/Dec/10, 11:27

Xplod rakstīja:
Lakkijs rakstīja:Es tagad par konsultatu shajaa jautaajumaa vareetu piestraadaat 8) :lol:


braukšu pie tevis ciemos :mrgreen:


bet tad tikai ar kompi un VAGCOM :mrgreen:
Lietotāja avatars
Lakkijs
 
Atbildes: 2906
Pievienojies: 2006/Feb/27, 19:14
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Bolf Highline
Dzinējs: 2.0

Atbildēt janchs » 2009/Dec/14, 11:45

Lakkijs rakstīja:mees shito pashu proceduuru kkad nebuut Janchs golfam gribam izdariit...


Aga. Jāpaplosās būs pa to beņķi savādāk, d*** auksts kamēr līdz darbam aizbrauc. :)
Lietotāja avatars
janchs
 
Atbildes: 289
Pievienojies: 2008/Aug/14, 16:49
Atrašanās vieta: Ventspils, Talsi
Braucu ar: VW Golf IV
Dzinējs: 1.9TDI

Atbildēt Lakkijs » 2009/Dec/17, 23:42

Xplod rakstīja:
Lakkijs rakstīja:Es tagad par konsultatu shajaa jautaajumaa vareetu piestraadaat 8) :lol:


braukšu pie tevis ciemos :mrgreen:


Pagaajusho ned. vienu maaju taalaak biji a ciemos nea :twisted:
--------------------------------------

No citas puses... tiem kam taada ekstra gribaas bet jaataupa, ieraudziiju netaa apsildi pa 13ls piespraud piepiipeejamaa un kaifo ar kabeli pa salonu :roll:
Lietotāja avatars
Lakkijs
 
Atbildes: 2906
Pievienojies: 2006/Feb/27, 19:14
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Bolf Highline
Dzinējs: 2.0

Atbildēt janchs » 2009/Dec/23, 16:15

Lakkijs rakstīja:
Xplod rakstīja:
Lakkijs rakstīja:Es tagad par konsultatu shajaa jautaajumaa vareetu piestraadaat 8) :lol:


braukšu pie tevis ciemos :mrgreen:


Pagaajusho ned. vienu maaju taalaak biji a ciemos nea :twisted:
--------------------------------------

No citas puses... tiem kam taada ekstra gribaas bet jaataupa, ieraudziiju netaa apsildi pa 13ls piespraud piepiipeejamaa un kaifo ar kabeli pa salonu :roll:


Tas jau velk uz rīktīg elektrisko krēslu! :)
Lietotāja avatars
janchs
 
Atbildes: 289
Pievienojies: 2008/Aug/14, 16:49
Atrašanās vieta: Ventspils, Talsi
Braucu ar: VW Golf IV
Dzinējs: 1.9TDI

Atbildēt Reinis » 2009/Dec/23, 16:20

janchs rakstīja:
Lakkijs rakstīja:No citas puses... tiem kam taada ekstra gribaas bet jaataupa, ieraudziiju netaa apsildi pa 13ls piespraud piepiipeejamaa un kaifo ar kabeli pa salonu :roll:


Tas jau velk uz rīktīg elektrisko krēslu! :)

Rimi, Ls 10,49 :D

Man ir, ir laps! ;)
Lietotāja avatars
Reinis
 
Atbildes: 354
Pievienojies: 2008/Mai/14, 20:54
Atrašanās vieta: LV-1048

Atbildēt Lakkijs » 2009/Dec/28, 12:43

nevelk... IR !!! :twisted:
Lietotāja avatars
Lakkijs
 
Atbildes: 2906
Pievienojies: 2006/Feb/27, 19:14
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Bolf Highline
Dzinējs: 2.0

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Dari pats

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 7 viesi