VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - RL90 familytour

Foruma lietotāju auto

RL90 familytour

Vieta, kur ievietot savu auto, pastāstīt citiem par tā tapšanas, uzlabošanas, gaitu
Moderatori: Marisio, Xplod, jurgis_L, edzz85
Reklāma
 

RL90 familytour

Atbildēt RL90 » 2018/Mar/16, 22:26

Hello evribady! Forumā esmu diezgan ilgi, bet volksim vēl nav bijis līdz šim.

Agrāk bija vecs audi a4 b5 gan 2.8 30v gan 1.8T, tad ilgu laiku un vēljoporjām pietika ar BMW e46 touringu. Taču ģimenes pieaugums un nemitīga spiediena no sievas ,ka vajag viņai savu auto nolēmu meklēt ģimenei auto. Sākumā sāku ar Audi A6 3.0tdi c6 Sline, ,bet 4 mēnešu laikā radija tikai galvas sāpes, tāpēc atvadījos un tā kā mans BMW nav bijis pievīlis pamēģināju X5 bet nu tas bija neveiksmīgs gadījums un pārdevu. Palicis bez auto un izslimojis savus nepiepildītās vēlmes, sieva nelikās mierā. Dzima ideja par minivan. Sharans likās pa lielu, Zafira...nespēju sevi pierunāt vēl līdz šodienai ka braukšu ar Opel, Fords priekš manis nav auto, un nerunāsim par Peugeot vai Renault. Likās vienīgā cerība Touran. Izmērs foršs un izskatās FL ļoti labi.

Sāku meklēt touran kritēji daudz, labs nesapuvis FL tourans max labu kompl un ar labu DSG automātu, apskatīti daudzi tourani cenu kategorijā no 4k līdz 7k e. Dziļa vilšanās ka visi auto ir reāli miruši. Ar tekstu perfekts sludinājumā laikam viņi saprot savādāk kā es. Jo galvenais kritērijs bija lai nav rūsa un bagāžnieka, arkām,sliekšņīem, pie jumta loga, un priekšējie spārni. DSG slēdzās visiem slikti, daudz dažādu kļūdu, webasto nestrādā, ut.t.t.

Kad jau domāju ka viss un nav iepsējams atrasts dzīvu auto...uzpeldēja viens modelis. Iepatikās, aizbraucu izbraucu, viss ir forši...Jā vizuāli ir kur piesieties, bet vismaz nav rūsas.

Tā nu iegādājos VW Touran 2007.gada 2.0TDI 170zs highline
Attēls

Auto nācis no Francijas
Aprīkots ar Excutive ādas salonu, DSG6, daudzām ekstrām, touchscreen RNS510, Dynamix xenon, webasto u.t.t.t..t

Galvenais ka viss strādā, un ir nobraucis tikai 206000km, un reāls, šodien pārbaudīju VW centrā kur pēdējā apkope reģistrēta 2017.10.23 ar 199000 km nobraukumu. Apkopes veiktas laicigi 2014.gada uz garantiju mainitas sprauslas. Kas mani tikai iepriecina
Attēls

Auto man ļoti iepaticies. Galvenais ,lai DSG nepieviļ. Tas man pašlaik visvairāk biedē.

Kā jau īsts foruma auto, ir jābūt kādām plānam.
Nu mans plāns ir uzturēt max labā stāvoklī, novērst visus bojājumus. Iespējams uztaisīšu pilno krāsošanu, nekā Francūzis ir diezgan daudz ar parkinga buktēm.
Uzlikt vasaras diskus R17
Gribas tikt vaļā no parrot bluetooth un uzlikt orģinālo bluetooth interface lai strādā kopā ar RNS510



Bildes sliktas, kad būs laiks sabildēšu vairāk.

Kkad dŗiz atnāks OBDeleven, ar to gribētu pakodēt pāris opcijas klāt. Jo reāli tizli ka nerāda ka logu šķidrums iet uz beigām! :D

Cik pabraukts, tas 170zs paātrinās ļoti labi, DSG ir superīga kārba, nevar salīdzināt multitronic vai tiptrinic ,kas man ir bijušas. F1 pads strādā gandrīz momentāli, sajūta kā braucu ar palēnu sekvenciālo :D
Esmu pārsteigts ka 8 skaļruņu audio sistēma skan ļoti labi. Labi nav DSP BOSE kas bija manam ex audi bet ir labi.
Vienvārdsakot esmu krāsotājs!
Lietotāja avatars
RL90
 
Atbildes: 12
Pievienojies: 2013/Mar/10, 10:49
Atrašanās vieta: Rīga/Tukums
Braucu ar: quattro
Dzinējs: 1.8T

Re: RL90 familytour

Atbildēt raimiz » 2018/Mar/17, 9:45

Tie 3.0 tdi audi laikam tiešām ir diezgan liela bēdu ieleja, jo katru reizi kad iedomājos, ka varētu tadu meklēt, parādās kāds cilvēks, kas iztērējis kārtējo mistisko 1000€ par servisu, un tā ik pa pāris mēnešiem. Laikam tomēr nevajag tadu auto man. Sveikts ar touran, tiešām labs eksemplārs izskatās, lai labi ripo.
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

Re: RL90 familytour

Atbildēt RL90 » 2018/Mar/17, 10:09

raimiz rakstīja:Tie 3.0 tdi audi laikam tiešām ir diezgan liela bēdu ieleja, jo katru reizi kad iedomājos, ka varētu tadu meklēt, parādās kāds cilvēks, kas iztērējis kārtējo mistisko 1000€ par servisu, un tā ik pa pāris mēnešiem. Laikam tomēr nevajag tadu auto man. Sveikts ar touran, tiešām labs eksemplārs izskatās, lai labi ripo.


Negribās jau tik traki nolikt audi, bet ar C6 nekad nebija garlaicīgi. Katru nedēļu kkas nāca ārā. Gāja jau beigās lupatās. Biju sachipijs, ar DPF off, EGR off, ka no 0-100 bija 5,6sec :esmu_lol:. Tagad skatos uz katru c6 un smīnu, ka saimnieks nabadziņš. :D

X5 vispār bija :shura: par to pat domāt negribu :oops: viss slikti.
Vienvārdsakot esmu krāsotājs!
Lietotāja avatars
RL90
 
Atbildes: 12
Pievienojies: 2013/Mar/10, 10:49
Atrašanās vieta: Rīga/Tukums
Braucu ar: quattro
Dzinējs: 1.8T

Re: RL90 familytour

Atbildēt tomex » 2018/Apr/01, 9:25

Ku var dabūt orģinālo Bluetooth interfeisu? Man arī ir rns510 sapārots ar parrotu. Gribās arī sazīmēt navigācijai kartes. Attēls


Sent from my iPhone using Tapatalk
tomex
 
Atbildes: 31
Pievienojies: 2015/Apr/16, 22:24
Braucu ar: Pasāt
Dzinējs: 1.9Tēdēī

Re: RL90 familytour

Atbildēt mist » 2018/Apr/05, 13:46

tomex rakstīja:Ku var dabūt orģinālo Bluetooth interfeisu? Man arī ir rns510 sapārots ar parrotu. Gribās arī sazīmēt navigācijai kartes. Attēls


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tu jau vienreiz prasīji vai ne ? http://www.vwmotion.lv/forums/viewtopic.php?f=54&t=25642&p=578876#p578871
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: RL90 familytour

Atbildēt RL90 » 2018/Apr/06, 19:41

Cik no pētīts, tad oriģinālo interfeisu var dabūt liekot speciālu Bluetooth moduli. Maksā uz 180e.

Es tev varu nosūtīt navigācijas failu. Ar 2018 kartēm. Jāuzliek uz diska un viss notiek.
Vienvārdsakot esmu krāsotājs!
Lietotāja avatars
RL90
 
Atbildes: 12
Pievienojies: 2013/Mar/10, 10:49
Atrašanās vieta: Rīga/Tukums
Braucu ar: quattro
Dzinējs: 1.8T

Re: RL90 familytour

Atbildēt RL90 » 2018/Apr/06, 19:46

Iegādājos OBD eleven. Laba štelle. Tik tas ka kopsummā sanāk 60e jo bez pro nu nekādi.
Vienvārdsakot esmu krāsotājs!
Lietotāja avatars
RL90
 
Atbildes: 12
Pievienojies: 2013/Mar/10, 10:49
Atrašanās vieta: Rīga/Tukums
Braucu ar: quattro
Dzinējs: 1.8T

Re: RL90 familytour

Atbildēt mist » 2018/Apr/07, 16:43

RL90 rakstīja:Iegādājos OBD eleven. Laba štelle. Tik tas ka kopsummā sanāk 60e jo bez pro nu nekādi.

Skatos braļukas LT uztaisījuši. Kas tur ir tik labs ja neskaita ka caur bluetooth un ir app uz telefoniem? Nu salīdzinot ar VCDS.
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: RL90 familytour

Atbildēt RL90 » 2018/Apr/08, 14:27

Tas jau arī ir...tas pats vcds vien ir. Tik patīkams interfeiss. Var veikt kodēšanas ar ar čeksīti nevis koda pārveidošanu.
Labums ka nav jānēsā kompi līdz un kabeļi. Pietiek ar telefonu un kastīti.
Mīnuss vajag internets jo bez interneta aplikācija nestrādā.
Vienvārdsakot esmu krāsotājs!
Lietotāja avatars
RL90
 
Atbildes: 12
Pievienojies: 2013/Mar/10, 10:49
Atrašanās vieta: Rīga/Tukums
Braucu ar: quattro
Dzinējs: 1.8T

Re: RL90 familytour

Atbildēt mist » 2018/Apr/09, 0:44

RL90 rakstīja:Tas jau arī ir...tas pats vcds vien ir. Tik patīkams interfeiss. Var veikt kodēšanas ar ar čeksīti nevis koda pārveidošanu.
Labums ka nav jānēsā kompi līdz un kabeļi. Pietiek ar telefonu un kastīti.
Mīnuss vajag internets jo bez interneta aplikācija nestrādā.

skaidrs, paldies!
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: RL90 familytour

Atbildēt Lauris » 2018/Apr/10, 9:10

Vēl viens mīnuss ir tas, ka aplikācija paredzēta tikai Android telefoniem.
Un 60eur salīdzinot ar VCDS kabeļa cenām ir tīrais sīkums.
Ēku, elektroietaišu termogrāfiskā pārbaude!
Lietotāja avatars
Lauris
 
Atbildes: 6272
Pievienojies: 2004/Mar/22, 12:39
Atrašanās vieta: Pierīga
Braucu ar: VW Sharan 7N
Dzinējs: CFFB

Re: RL90 familytour

Atbildēt raimiz » 2018/Apr/10, 12:15

Lauris rakstīja:Vēl viens mīnuss ir tas, ka aplikācija paredzēta tikai Android telefoniem.
Un 60eur salīdzinot ar VCDS kabeļa cenām ir tīrais sīkums.


Bet ar to obd eleven var arī visu kodēšanu, tdi timing līknes utt redzēt un darīt? Visas tās pašas iespējas kas ar vcds? Ja tā tad tas ir tiešām lēti.
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9


Atgriezties uz Foruma lietotāju auto

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi