VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Amr1f VW Passat B6 2.0TDI

Foruma lietotāju auto

Amr1f VW Passat B6 2.0TDI

Vieta, kur ievietot savu auto, pastāstīt citiem par tā tapšanas, uzlabošanas, gaitu
Moderatori: Marisio, Xplod, jurgis_L, edzz85
Reklāma
 

Amr1f VW Passat B6 2.0TDI

Atbildēt Amr1f » 2016/Sep/27, 15:13

Ohoj.

Vispirms stādīšos priekšā kas es esmu pa radību.
Mani sauc Raivo. Vecumam nav nozīmes, bet gan kā strādā pelēkās šūniņas.
Manā īpašumā ir nonācis, jau 4mēnešus VW passat B6 2.0TDI 2006.gada. Patīkams autiņš prieks braukt ar viņu. Ir tāds teiciens: "Ja tu aizejot no savas mašīnas kaut reizi neatskaties atpakaļ - tu neesi izvēlējies īsto mašīnu. Tas pats arī ir ar sievietēm." zinu ka esmu izvēlējies pareizo.
Iegādājos no plača. Protams viss izpucēts līdz pēdējam gan salons gan virsbūve. Šādi tādi sikumiņi bija, bet braukšanai tas tiešām netraucēja.

Attēls

Uzreiz samainīju eļļu, filtrus, rulīšus, zobsiksnu, eļļas stienīti.
Pēc pāris dienām nopirku R16 diksu ar riepām(divas tīr labas divas bēdīga stavoklī)
Attēls

Jutu kautkas pietrūka tapēc notonēju logus un šāds arī gala iznākums līdz šim brīdim braucu.

Attēls

26.09.2016 nomainīju aizmugurējos bremžu klučus, saliktas jaunas gumijas un jauni bremžu virzuļi. Kapēc vircuļus mainīju? Tapēc ka labā puse nobloķējas, jo virzulis nestaigāja bija ierūsējis un rievas. Tagad strāda bremzes tā ka viņam vajag :)

Nu tā kaut kā pārāk gari neizplūdu, bet ja ir kādi jautājumi centīšos atbildēt vai ieteikumu uzklausišu.

Ar cieņu.
A kam viegli?
Lietotāja avatars
Amr1f
 
Atbildes: 17
Pievienojies: 2016/Jūl/06, 12:11
Braucu ar: Passarati
Dzinējs: Dīzelis

Re: Amr1f VW Passat B6 2.0TDI

Atbildēt wrxlv » 2016/Sep/27, 20:01

Nu naiss , lai labi ribo un iteresanti palasīt ko citi lietotāji dara ar saviem auto..
Lietotāja avatars
wrxlv
 
Atbildes: 518
Pievienojies: 2011/Mar/19, 16:40
Atrašanās vieta: Līgatne-Sigulda
Braucu ar: The Dark Knight Borat
Dzinējs: 1.9 tdi 81kw AHF

Re: Amr1f VW Passat B6 2.0TDI

Atbildēt ursus » 2016/Sep/28, 21:48

Lai labi ripo,izbrīna ka seškante vēl nebija mainīta. Manam tika šis defekts novērsts garantijas laikā,ar visiem ierakstiem servisa vēsturē jau -tur-.
ursus
 
Atbildes: 339
Pievienojies: 2013/Sep/27, 16:20
Braucu ar: B6
Dzinējs: CBAB(+jonix)

Re: Amr1f VW Passat B6 2.0TDI

Atbildēt Amr1f » 2016/Okt/02, 19:30

Jā, stienītis bija jāmaina, pēdējais brīdis bija.
A kam viegli?
Lietotāja avatars
Amr1f
 
Atbildes: 17
Pievienojies: 2016/Jūl/06, 12:11
Braucu ar: Passarati
Dzinējs: Dīzelis

Re: Amr1f VW Passat B6 2.0TDI

Atbildēt Amr1f » 2018/Mar/13, 13:38

Kādu labu brītiņu neesmu neko rakstījis. Šodien uznāca vēlme padalīties ar ko padarījis un ko nē.

# Pagājušo gad aprīlī nomainīju divmasu spararats ar ar visu kurvi, izspiedējgultni. Pēc pāris dienām starteri, jo startējot nepatīkama skaņa likās pēc bendika bet diemžēl vai par nelaimi nebija tur tā vaina. Un vel jo projām skaņa ir un neviens servis nezin vainu tikai saka ka tas nomainu nemainās varbūt tas nomainu nekas nemainās.

# Gada sākumā uzliku jaunus bosch bremžu diskus un klučus.

Attēls

# Februāra sakumā pamanīju ka eļļā ir degviela. Domāju ka sprauslām sēžas beigtas, bet pa laimi nē bija vienai sprauslai gumijas beigtas. Nomainīju visām gumijas iztīrīju karteri pie viena, jo eļļa tāpat jāmaina. Nobraukti +/- 2t km līmenes neceļas. YES
# Februāra beigās samainīju PRIEKŠĒJOS amortizatorus ar balstiem un putekļsargiem. Atsaiti ar nomainīju. Piekare tagad klusa un cieta.

Attēls

Mašīnu taisu un pucēju tikai priekš sevis un savas ģimenes drošībai + konfortam Un cenšos uzreiz nomainīt kas mainām.
Bet mani neliek mierā vel jo projām startējot skaņa.
A kam viegli?
Lietotāja avatars
Amr1f
 
Atbildes: 17
Pievienojies: 2016/Jūl/06, 12:11
Braucu ar: Passarati
Dzinējs: Dīzelis


Atgriezties uz Foruma lietotāju auto

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 6 viesi