VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Vecais labais golf mk4 by shprika

Foruma lietotāju auto

Vecais labais golf mk4 by shprika

Vieta, kur ievietot savu auto, pastāstīt citiem par tā tapšanas, uzlabošanas, gaitu
Moderatori: Marisio, Xplod, jurgis_L, edzz85
Reklāma
 

Re: Vecais labais golf mk4 by shprika

Atbildēt shprika » 2018/Mar/14, 23:10

Jau meģinaju to lt lapusi,man grundigs rcd300,shamo tur neatrod,laikam bus japerk kads eeprom lasitajs un jameģina izmanit kaut ka to kodu. :emo:
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: Vecais labais golf mk4 by shprika

Atbildēt mist » 2018/Mar/15, 11:47

shprika rakstīja:Jau meģinaju to lt lapusi,man grundigs rcd300,shamo tur neatrod,laikam bus japerk kads eeprom lasitajs un jameģina izmanit kaut ka to kodu. :emo:

http://www.radio-code.lt/page-how-it-works.html šo adresi man liekas te pat viens lietotājs bija iemetis.
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: Vecais labais golf mk4 by shprika

Atbildēt shprika » 2018/Mar/16, 22:58

Vakar b6 sievai pieteica streiku,uz ceļa ņema un noslapa un vairak dziesma nebija dabujams,es aizbraucu,ataisot baku pamatigi vakums nošņacas... Nu pofig,zaģeju,zaģeju kamer du du du un ruc atkal... Pofig ceturdaļbaka ar saļarku panelis rada dodu sievai sedies brauc kur vajag,pec tris min ši atkal noslapusi... Nu pofig atrauju filtru,tur tads patukš,saku lai sieva iesledz aizdedzi,a suknitis tik drusku iespļauj un viss un ta visu laiku...domaju kads mesls suknim priekša,bliežu baku vaļa izrauju sukni,a tavu mati baka izstrebta pilnigi tukša,bet paneli 1/4 bla,vakums ta baku uzravis uz aukšu ka pluds rada 1/4 bet baka tukša :)
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: Vecais labais golf mk4 by shprika

Atbildēt shprika » 2018/Mar/16, 23:07

No vakardienas zaģešanas šodien starteris pieteica streiku,vairs negrieza tik notikšķ,šodien nacas parlasit,atkal griež...citadak mes šodien startejam,sieva spieda atslegu lai bendiks nostrada,bet es plusu pa tiešo pie sartera ar skruvgriezi savienoju un aida!ruc!
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: Vecais labais golf mk4 by shprika

Atbildēt shprika » 2018/Mar/26, 16:23

Pastnieks iepriecinaja,atnaca miglas no lv iveikala,un atnaca eprom lasitajs ko pieštepselet pa tiešo pie magnetolas...un beizot zinu kodu savam maģitim! :naac:
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: Vecais labais golf mk4 by shprika

Atbildēt shprika » 2018/Apr/06, 21:23

Konstruktoram biju uzlicis patruboku apakšejo no boras,visu laiku bija kļuda par g83 dačiku,konstateju ka man tads nemaz uz mašinas nav,bet ir jabut... Nu tad šodien tiku pie datčika,un pie viena termostatu samainiju,jo temperatura ap 75 gradi dzivoja,tagat vissmaz paneli 90 un datčiks ir atradies,kļudu nav! :naac:
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Iepriekšējais

Atgriezties uz Foruma lietotāju auto

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi