VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - VW BOLF by Lakkijs

Foruma lietotāju auto

VW BOLF by Lakkijs

Vieta, kur ievietot savu auto, pastāstīt citiem par tā tapšanas, uzlabošanas, gaitu
Moderatori: Marisio, Xplod, jurgis_L, edzz85
Reklāma
 

VW BOLF by Lakkijs

Atbildēt Lakkijs » 2012/Sep/23, 18:25

Beidzot pienācis laiks pastāstīt arī par manu tagadējo VW BOLF jeb oģinālā 1999.gada WV Golf 4 ar 2.0 sirsniņu un 165tkm. Iegādāts tā sauktajos treknajos gados līzingā 5,8224 eur (cenā bija iekļauta gan treiļa atvešanas, gan reģistrācijas un TA cena). Viena nianse, es to pasūtīju no vācijas pa taisno, jo to uzgāju mobile.de zinu zinu, kaķis maisā sanāca, bet nu jāsaka, ar salīdzinoši maz kasjakiem un pilnīgi jaunām vasaras riepām. Žēl, bet vācijas nummurus nedabūju paturēt.. Tādu nu es viņu iegādājos 11.06.2008. Atnāca agrā trešdienas rītā - pašam neticējās kad stāvēju blakus :shura:

Attēls

Attēls

Attēls

Te jau iekš LV ar pirmo tjūningu bezemblēmas reste, vēl nāca nokrāsoti ieliktņi, bet nu īsti jau nepatika, jo nebija smuki nostrādāts, tik vien kā no tāluma labi izskatījās.

Attēls

Attēls

Ķēros klāt un izveidoju no 2 golf restēm vienu bezemblēmas, kvalitātē daudz patīkamāku par ĶTR. :lol:

Attēls

Attēls

Tika iegādāti jauni aizmugurējie lukturi, red/clear/red.

Attēls

Attēls

Attēls

Sākās pirmie pilnveidojumi, pakošana - vibroizolācija.

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Stabilizatora stieņa atsaites aizvietotas ar Lemforder metāliskajām.

Attēls

Nomainītas aizmugurējā tilta, stabilizatora stieņa un dogbone bukses uz Strongflex

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Tika izgatavota kaste subim, aprēķināta, pildīta, ar audumu apvilkta utml. Uzstādīts subis, un strāvas vads smuki noslēpts motortelpā, salonā utt. Te vēl redzams skaistais "auduma" salons.

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Tika uzstādīti spidometra riņķi hromētie.

Attēls

Attēls

Attēls

Nāca laiks, radās velme pēc siltas pēcpuses. Tika pasūtīts apsildes komplekts. Smuki nostrādāts, savilkts vadu kušķis, uzstādīts.

Attēls

Attēls

Darbojos tā nepajokam... savilku kārtīgi vadus, štekerus, pieslēgumus.

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Vēlāk uzradās iespēja tikt pie ādas beņķiem, drausmīgā kvalitātē, bet nu vismaz pa sakarīgu ciparu pa visu salonu. Kosmētisko piekopu vismaz mēnesi līdz tiku daudz maz galā ar vizuālo. ko tikai veļas ziepes neizdara... :emo:

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Diodes salona apgaismojumam.

Attēls

Attēls

Logu pacēlāji nomainīti uz sakausējuma..

Attēls

Attēls

Tad par cik man viens otrs kadrs (vārdā neminēsim - Ugisons :emo: )borēja smadzenes ka vaig citu stūri, no Smalldere iegādājos 3 spieķu stūri.

Attēls

Tātad OLD off un jauno virsū.

Attēls

Attēls

Attēls

Nu ko - pa lielam, ja neskaita ka vēl mainītas eļļas, filtri, vārstu blīvslēgi, lampiņas utml. laikam arī viss. Tagad sekos tā daļa uz kuru domājams lielākā daļa gaida.. :emo: Kā Golf tapa par Bolf. Kāpēc BOLF? Tāpēc ka LV tādu nav tik daudz, man labāk patīk haubes pacēlums nekā golfam kas ir uz leju, un galu galā droši vien tāpat kā daudziem - lai atšķirtos, būtu kas individuālāks.

Visu pirms tika meklētas daļas. Par cik LV vai vismaz manā pusē boras ir retums, tad daļu meklēšana izvērtās ilga. Galu galā ar šrota palīdzību, no lietuvas atnāca līdz manai sētai šāds te komplektiņš.

Attēls

Attēls

Bamperis nāca gan nedaudz vēlāk, jo joprojām maksāju līzingu :hohol: Tas arī no lietuvas, resp. UK :mrgreen:

Attēls

Tam visam protams bija nepieciešama krāsošana un kā vēlāk izrādījās arī vietām metināšana. Mans krāsotājs tepat no foruma Genzo!! Starp citu arī Ugisona passat ņēmis priekšā 8)

Spārni pirms notīrīšanas, izskatījās tīri sakarīgi. Iespējams, ja man un krāsotājam, nebūtu mana pieeja - ja reiz dara tad kārtīgi, tad tik dikti neiespringtu. Man visam bija jābūt perfekti. Šitā šaize ir dēļ pūdētājšvammēm spārnos!!!Pie iespējas izravējam ārā un aizmirstam par arku pūdēšanu.

Attēls

Attēls

Attēls

Spārnu iekšpuse notīrīta, apstrādāta un izpūsta ar grubuli. Ārpuse gruntēta, slīpēta.

Attēls

Attēls

Izveidoju pusmēnesi haubei. Te jāsaka čakars lielākais ar maliņas nolocīšanu un liekuma pielāgošanu. Atšķirībā no golfa nav nepieciešams aiztaisīt bamperī zīmes vietu, jo boras bamperim šī vieta jau taisna.

Attēls

Attēls

Bamperim salīdzinoši maz trūkumu bija, slīpēšana, grunts un krāsa.

Attēls

Detaļas jau ar grunts krāsu!

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Viens no dārgākajiem pirkumiem - priekšējie lukturi ar CCFL angel eyes un lēcām miglas lukturiem un tuvajiem.

Attēls

Pirmā krāsa tika haubes iekšpusei. Kaut arī tā vēlāk būs paslēpta zem tepiķa.

Attēls

Tad sekoja bamperis, spārni, haube. Šajā vietā atceramies kad pirms tam viss bija slapja asfalta un tumši zilā krāsā :aiwa:

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Sākās purna noārdīšana, cik noskaidroju citos ārzemju forumos, brille nav jāmaina, tā arī bija. Lieki jau laikam piebilst, ka lai arī kā Tu gatavojies, plāno utt. vienalga kautkas paliek uz pēdējo brīdi :esmu_lol: Pie reizes mana velme bija sakārtot sliekšņus, nu tā lai nav par vēlu. Izkasīju no paspārna 1kg zemes un tikai tad varējām ķerties klāt sagatavošanai.

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Izžāvējām, iztīrijām, nopucējām, apstrādājām, nogruntējām, mastika, un grubulis. Ja kļūdīšos genzo man uzšaus :lol:

Attēls

Attēls

Attēls

Mega prezervatīvs :emo:

Attēls

Attēls

Sirdsmieram piemērīju lampas.

Attēls

Grunts. Sirsnīga deva mastika.

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Kautkas verī zils gaida uzlikšanu :aiwa:

Attēls

Grubuli in da house 8)

Attēls

Attēls

Pie reizes ja jau tāda veida pārbūve un darbs, tad paņēmu sakopt arku iekšpusi, kur nedaudz kādi kasjaki parādījušies bija.

Attēls

Un nu jau krāsa sliekšņiem. Jāsaka Genzo zina savu darbu :!:

Attēls

Attēls

Attēls

Day zero - liekam kopā.

Attēls

Attēls

Attēls

Piemēram, siekalojamies :mrgreen:

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Un reste. Tas DAIM tapēc ka nebija nekas ēsts :mrgreen: Šajā vietā VISLIELĀKAIS paldies mani otrai pusītei par aprūpēšanu ar silto ēdienu un pacietību projekta laikā!!

Attēls

Kad nu tas veiksmīgi bija izdarīts atklājās ka golfam haubes atvēršanas puļķis ir īsāks nekā borai, kā rezultātā nevarējām aizvērt haubi līdz aizslēgšanai. Izārdījām un iztīrījām mehānismu un ko vēl ne :oops: Vēl joprojām izmantoju drāts tjūningu :mrgreen: Šajā vietā lūgums visiem kam gadījumā ir tā detaļa PM :!:

Attēls

Tā kā diena jau bija krietni uz vakara pusi un nākošā dienā Baltijas VW Festivāls 2012, kur jāstājas daudzu skatītāju, lietpratēju, ekspertu un parasto mirstīgo bargā vērtējuma priekšā, tad nebija laika pauzēm. Nolīmēšana, pulēšana, vaskošana un lietie diski.

Attēls

Attēls

Attēls

Kad tas bija paveikts, notika svinīgā vārda maiņa. Vēl paspēju suportus nokrāsot auto krāsā.

Attēls

Attēls

Attēls

Darbus piebeidzām ap vieniem.. bet nu laikam bija vērts.. Pirmais rīta vasks.

Attēls

Attēls

Attēls

UN

Attēls

Attēls
Pēdējo reizi labojis Lakkijs - 2013/Apr/12, 14:43, labots 4 reizes.
Lietotāja avatars
Lakkijs
 
Atbildes: 2906
Pievienojies: 2006/Feb/27, 19:14
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Bolf Highline
Dzinējs: 2.0

Re: VW BOLF by Lakkijs

Atbildēt Lakkijs » 2012/Okt/01, 0:36

Turpmākos plānos ietilpst - upss, tā teikt Rīga nekad.. :mhihi: bet katrā ziņā jaunumus papildināšu šeit ;)

Nu dragā vaļā ar komentāriem 8-[
Pēdējo reizi labojis Lakkijs - 2012/Okt/01, 13:18, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
Lakkijs
 
Atbildes: 2906
Pievienojies: 2006/Feb/27, 19:14
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Bolf Highline
Dzinējs: 2.0

Re: VW BOLF by Lakkijs

Atbildēt kosmoss19 » 2012/Okt/01, 7:15

Labs izklāsts, gandrīz kā manuālis, personīgi teikšu Golfam Bora priekša liekas bišku masīva. Bet kopumā padarīts lielisks darbs :)
VW Golf II 1.8AT '89
VW Golf III 1.9D '94
ex VW Passat B3 1.8i '88
VW Caddy 1998 Kasten 1.4 AEX [Projekts][Iesaldēts]
Lietotāja avatars
kosmoss19
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1046
Pievienojies: 2009/Mai/20, 16:06
Atrašanās vieta: Pienava, Latvija
Braucu ar: VW Golf Mk2
Dzinējs: 1.8 mono + AT

Re: VW BOLF by Lakkijs

Atbildēt Lakkijs » 2012/Okt/01, 8:50

kosmoss19 rakstīja:Labs izklāsts, gandrīz kā manuālis, personīgi teikšu Golfam Bora priekša liekas bišku masīva. Bet kopumā padarīts lielisks darbs :)


Tu neko nesaproti :aiwa: būtu bijis festā zinātu atbildi :shura: bet nu es jau teicu vienam māte, otram meita, trešais...
Lietotāja avatars
Lakkijs
 
Atbildes: 2906
Pievienojies: 2006/Feb/27, 19:14
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Bolf Highline
Dzinējs: 2.0

Re: VW BOLF by Lakkijs

Atbildēt juzix » 2012/Okt/01, 10:39

Joprojām pieturos pie viedokļa, ka lukturu kopskats ir par spīdīgu :D
Eņģeļacis deg? :emo: Vajag bildi tumsā.
Kā ar gaismas adevi šiem lukturiem? Vienk. Boras stok lukturi (ne xenon) ir pilnīgi kapi.
Lietotāja avatars
juzix
 
Atbildes: 254
Pievienojies: 2007/Jan/19, 11:19
Atrašanās vieta: Z-kalns
Braucu ar: mk5 dīzeļdziņu
Dzinējs: 1.9tdi

Re: VW BOLF by Lakkijs

Atbildēt Lakkijs » 2012/Okt/01, 10:58

juzix rakstīja:Joprojām pieturos pie viedokļa, ka lukturu kopskats ir par spīdīgu :D
Eņģeļacis deg? :emo: Vajag bildi tumsā.
Kā ar gaismas adevi šiem lukturiem? Vienk. Boras stok lukturi (ne xenon) ir pilnīgi kapi.



Lukturi vizuāli sader ar aizmugurējiem spīdīgajiem, Eņģeļacis protams ka deg vienā bildē iekš krēslas var redzēt, bildi iemetīšu vakarpusē kad tikšu pie fotoaparāta #-o

Man iekšā stāv tagad nightbreakeri a par stock lukturiem nemāku spriest jo nav bijuši. TA stendā skatījāmies un regulējām. Lēca dod labu, smuki precīzi veidotu gaismas kūli. Tālie es teiktu velk gandrīz cik hrenoni.
Lietotāja avatars
Lakkijs
 
Atbildes: 2906
Pievienojies: 2006/Feb/27, 19:14
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Bolf Highline
Dzinējs: 2.0

Re: VW BOLF by Lakkijs

Atbildēt juzix » 2012/Okt/01, 11:42

Nu lai tā būtu, bet es vienalga kaut ko būtu nokrāsojis melnu :D
Pagriezienu dzeltenās lampiņas nomaini uz hromētām, gan priekšā, gan aizmugurē, lai nerēgojas tas riebīgi dzelteneais tonis.
Bilde ieskatam:
Spoiler: show
Attēls
Lietotāja avatars
juzix
 
Atbildes: 254
Pievienojies: 2007/Jan/19, 11:19
Atrašanās vieta: Z-kalns
Braucu ar: mk5 dīzeļdziņu
Dzinējs: 1.9tdi

Re: VW BOLF by Lakkijs

Atbildēt Lakkijs » 2012/Okt/01, 12:05

juzix rakstīja:Nu lai tā būtu, bet es vienalga kaut ko būtu nokrāsojis melnu :D
Pagriezienu dzeltenās lampiņas nomaini uz hromētām, gan priekšā, gan aizmugurē, lai nerēgojas tas riebīgi dzelteneais tonis.
Bilde ieskatam:
Spoiler: show
Attēls


Šamais nu gan pēc smagi lētu ķinieti velk, bet nu jāpaskatās.. :?
Lietotāja avatars
Lakkijs
 
Atbildes: 2906
Pievienojies: 2006/Feb/27, 19:14
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Bolf Highline
Dzinējs: 2.0

Re: VW BOLF by Lakkijs

Atbildēt juzix » 2012/Okt/01, 12:10

Bildi ieliku tikai, kā uzskates materiālu. Savai exBorai biju salicis Philips ražojuma. Kur pirku, neatceros - tas bija sen :lol:
Lietotāja avatars
juzix
 
Atbildes: 254
Pievienojies: 2007/Jan/19, 11:19
Atrašanās vieta: Z-kalns
Braucu ar: mk5 dīzeļdziņu
Dzinējs: 1.9tdi

Re: VW BOLF by Lakkijs

Atbildēt Lakkijs » 2012/Okt/01, 13:03

Viņa tip izskatās hromēta bet mirgo dzeltena ja?
Lietotāja avatars
Lakkijs
 
Atbildes: 2906
Pievienojies: 2006/Feb/27, 19:14
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Bolf Highline
Dzinējs: 2.0

Re: VW BOLF by Lakkijs

Atbildēt J.K.jr.bad. » 2012/Okt/01, 13:08

Daudzām mašīnām jau standartā nāk "hromētās" pagriezienu lampiņas oranžo vietā:

Attēls
Lietotāja avatars
J.K.jr.bad.
 
Atbildes: 1284
Pievienojies: 2005/Aug/30, 11:40
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat Syncro
Dzinējs: 2.5TDI

Re: VW BOLF by Lakkijs

Atbildēt Lakkijs » 2012/Okt/01, 13:14

Hmmm... jāpaskatās - mož ar :?
Lietotāja avatars
Lakkijs
 
Atbildes: 2906
Pievienojies: 2006/Feb/27, 19:14
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Bolf Highline
Dzinējs: 2.0

Re: VW BOLF by Lakkijs

Atbildēt androns » 2012/Okt/01, 13:59

ir ir tādas ... un ir labas ...

arī IV golfam stock lukturos biju ielicis hromeetaas ... uzreiz smukaaks kopskats bij ;)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: VW BOLF by Lakkijs

Atbildēt Lakkijs » 2012/Okt/01, 14:51

sakūdījāt bl.... :twisted: Saņemšu algu sapirkšos te visādas lampočkas :emo:
Lietotāja avatars
Lakkijs
 
Atbildes: 2906
Pievienojies: 2006/Feb/27, 19:14
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Bolf Highline
Dzinējs: 2.0

Re: VW BOLF by Lakkijs

Atbildēt Brand » 2012/Okt/01, 18:00

beidzot var iekementēt :D

tie lukturi kaut kā ne pārāk. es būtu licis original boras. bet galvenais, ka pašam patīk


good job kopumā! ;)
SellParts - lietotas auto rezerves daļas
(+371)28710049
Lietotāja avatars
Brand
 
Atbildes: 931
Pievienojies: 2009/Mai/25, 11:45
Atrašanās vieta: Ogre
Braucu ar: dīzeli

Nākošais

Atgriezties uz Foruma lietotāju auto

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi