VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Sarkanā sapņa pēdējais brauciens!

Foruma lietotāju auto

Sarkanā sapņa pēdējais brauciens!

Vieta, kur ievietot savu auto, pastāstīt citiem par tā tapšanas, uzlabošanas, gaitu
Moderatori: Marisio, Xplod, jurgis_L, edzz85
Reklāma
 

Re: Sarkanā sapņa pēdējais brauciens!

Atbildēt Scirocco GTX » 2012/Jūn/21, 21:22

kosmoss19 rakstīja:
Scirocco GTX rakstīja:Var vilkt, metinaat, stiept, laapiit, lipinaat... bet ja cilvekam uztrauc sava un gimenes drosiba, tad sie visi varianti tiek automatiski izslegti.
Ja ramja stipribu nodrosinosie elementi ir bojati, tad auto no drosibas viedoklja nav verts atjaunot.

Nu nezinu mums nissanam var redzēt ka kreisa puse lonžerons vilkts, labais piemetināts jauns, viss turas, tikai bagažnieks ciet netaisās ja ieparkojies dziļā bedrē, bet nu tas ir cits stāsts.
Caddy tāpat kreisa puse aiz durvīm ir ielikta jauna, ar viss turas.

Viss atkarīgs kā salīmē. Paprasi cik Ugisons līmē savu Passatu un joprojām brauc

Mes runajam par divam dazadam lietaam.
Es piekritu, ka sadu var saremontet un parvietoties, bet cik droshi?
Pie nopietnas avarijas ieprieks deformeetais "mezgls" nespees nodroshinaat attiecigu sitiena slapeshanu.
Lietotāja avatars
Scirocco GTX
 
Atbildes: 661
Pievienojies: 2005/Mar/20, 21:35
Atrašanās vieta: RIGA
Braucu ar: Honda Accord Sport Tourer

Re: Sarkanā sapņa pēdējais brauciens!

Atbildēt androns » 2012/Jūn/21, 21:35

Attēls

par ko mēs te runājam !?
tak puslatvija braukaa ar vilktiem, taisnotiem un metinātiem auto ...

piemēram, es, braucot ar auto, nepaļaujos uz kaut kādiem airbagiem, deformācijas zōnām utt utt ... es paļaujos tikai uz sevi (nu labi - vēl drošības jostu).
Kurš brauc ar auto un tagad domā - ja nu kas, tad airbags mani izglābs, vai arī deformācijas zōna mani izglābs.
Protams, ka to tournau var taisīt ... bet kam to vajag ? It sevišķi, ja apdrošinātāji samaksās auto vērtību :hvz:
Nu es pieļauju, ka kāds arī sataisīs un pēc kāda laika ssā būs svaigs un smuks tourans :naac: .. un kārtējais latvietis nopirks un brauks (uzticoties drošības spilveniem un deformācijas zōnām un nemaz nenojausdams, kas un kā ir bijis ar to mašīnu)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: Sarkanā sapņa pēdējais brauciens!

Atbildēt Jrs85 » 2012/Jūn/21, 22:07

Kas shitais par murgu tagad ? Vaitad pie noshkjilta auto jaacepj topiks FORUMA LIETOTAJU AUTO sadaljaa ? Nesaprotu shito !
Lietotāja avatars
Jrs85
 
Atbildes: 299
Pievienojies: 2012/Jan/31, 22:55
Atrašanās vieta: Brighton GB & Balvi LV
Braucu ar: Golf IV GTI
Dzinējs: 1.8 20v

Re: Sarkanā sapņa pēdējais brauciens!

Atbildēt OZons » 2012/Jūn/21, 22:15

jap, par šito šodien dzirdēju, no darba biedra, jo viņs tieši izbrauca no 3nieku trases un uzreiz šo redzēja,
traki,
štrunts par dzelžiem, galvenais ka visi ir dzīvi un veseli, bleķi nāk un iet :wink:
Lietotāja avatars
OZons
 
Atbildes: 1966
Pievienojies: 2006/Dec/26, 18:25
Atrašanās vieta: Jelgava
Braucu ar: Passat B6 Corrado
Dzinējs: 1.8 20VT+

Re: Sarkanā sapņa pēdējais brauciens!

Atbildēt Scirocco GTX » 2012/Jūn/21, 22:54

androns rakstīja:par ko mēs te runājam !?
tak puslatvija braukaa ar vilktiem, taisnotiem un metinātiem auto ...

piemēram, es, braucot ar auto, nepaļaujos uz kaut kādiem airbagiem, deformācijas zōnām utt utt ... es paļaujos tikai uz sevi (nu labi - vēl drošības jostu).
Kurš brauc ar auto un tagad domā - ja nu kas, tad airbags mani izglābs, vai arī deformācijas zōna mani izglābs.
Protams, ka to tournau var taisīt ... bet kam to vajag ? It sevišķi, ja apdrošinātāji samaksās auto vērtību :hvz:
Nu es pieļauju, ka kāds arī sataisīs un pēc kāda laika ssā būs svaigs un smuks tourans :naac: .. un kārtējais latvietis nopirks un brauks (uzticoties drošības spilveniem un deformācijas zōnām un nemaz nenojausdams, kas un kā ir bijis ar to mašīnu)

Lidz katrai lietai ir jaizaug...un jasaprot. Ari es palaujos tikai uz sevi, tacu man svarigi ir zinat, ka ja nu kas (tpu, tpu, tpu) tad mans auto buris nesaverpsies kaa kaarshu namins. Tur taa skjirba...
Liela dalja joprojam perk lietotas plastmasas riepas un plesh kreklu, lai pieraditu, ka ari taas ir labas... Tik pat daudz cilveku censhas pieradit, ka jebkuru skjilteni var salabot un droshi braukt....jo viss tak atkariigs no pasa...
Cilveki ir dazadi, un dazadas prasibas.

Nemsi vietaa arii Touranu?
Lietotāja avatars
Scirocco GTX
 
Atbildes: 661
Pievienojies: 2005/Mar/20, 21:35
Atrašanās vieta: RIGA
Braucu ar: Honda Accord Sport Tourer

Re: Sarkanā sapņa pēdējais brauciens!

Atbildēt Kaross » 2012/Jūn/21, 22:56

kad iet uz daļām? man vajag šo to. :D no elektronikas.
Auto elektronika, TDI. Jauta PM.
Nestandarta auto elektronikas darbi.
Chiptuning, imobilaizeri
Serviss Lapsu iela 6. www.kaross-chip.lv
26265465
Lietotāja avatars
Kaross
 
Atbildes: 1307
Pievienojies: 2009/Apr/21, 23:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: TDI Quattro
Dzinējs: 2.5TDI

Re: Sarkanā sapņa pēdējais brauciens!

Atbildēt androns » 2012/Jūn/21, 23:23

Scirocco GTX rakstīja:
androns rakstīja:par ko mēs te runājam !?
tak puslatvija braukaa ar vilktiem, taisnotiem un metinātiem auto ...

piemēram, es, braucot ar auto, nepaļaujos uz kaut kādiem airbagiem, deformācijas zōnām utt utt ... es paļaujos tikai uz sevi (nu labi - vēl drošības jostu).
Kurš brauc ar auto un tagad domā - ja nu kas, tad airbags mani izglābs, vai arī deformācijas zōna mani izglābs.
Protams, ka to tournau var taisīt ... bet kam to vajag ? It sevišķi, ja apdrošinātāji samaksās auto vērtību :hvz:
Nu es pieļauju, ka kāds arī sataisīs un pēc kāda laika ssā būs svaigs un smuks tourans :naac: .. un kārtējais latvietis nopirks un brauks (uzticoties drošības spilveniem un deformācijas zōnām un nemaz nenojausdams, kas un kā ir bijis ar to mašīnu)

Lidz katrai lietai ir jaizaug...un jasaprot. Ari es palaujos tikai uz sevi, tacu man svarigi ir zinat, ka ja nu kas (tpu, tpu, tpu) tad mans auto buris nesaverpsies kaa kaarshu namins. Tur taa skjirba...
Liela dalja joprojam perk lietotas plastmasas riepas un plesh kreklu, lai pieraditu, ka ari taas ir labas... Tik pat daudz cilveku censhas pieradit, ka jebkuru skjilteni var salabot un droshi braukt....jo viss tak atkariigs no pasa...
Cilveki ir dazadi, un dazadas prasibas.

Nemsi vietaa arii Touranu?



es runāju par to, ka puslatvija braukā ar nošķiltiem auto un paši to nezin ... pat siltaak - tic, ka auto ir labs un pagla'bs nelaimes gadījumā !
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: Sarkanā sapņa pēdējais brauciens!

Atbildēt Lauris » 2012/Jūn/21, 23:36

envy rakstīja:
Kirhs2 rakstīja:
Sayed rakstīja:Nu es saprotu ka Tev krakšķēja tā atspere, bet tāpēc jau nevajadzēja auto norakstīt :D
Bet nu lab, joks, jokam... Galvenais ka visi dzīvi, sveiki un veseli, bet tie jau tikai dzelži!


Tagad jamēklē atkal jauns Touran:))))

Lauris kā reizi savējo tirgo :naac:

p.s. Sarkanais sapnis pēc pāris mēnešiem jau tiks tirgots kā lieliskā stāvoklī :D


Tieši tā :)
Var manu nopirkt...
Ēku, elektroietaišu termogrāfiskā pārbaude!
Lietotāja avatars
Lauris
 
Atbildes: 6272
Pievienojies: 2004/Mar/22, 12:39
Atrašanās vieta: Pierīga
Braucu ar: VW Sharan 7N
Dzinējs: CFFB

Re: Sarkanā sapņa pēdējais brauciens!

Atbildēt ajms » 2012/Jūn/22, 2:16

kosmoss19 rakstīja:
Scirocco GTX rakstīja:Var vilkt, metinaat, stiept, laapiit, lipinaat... bet ja cilvekam uztrauc sava un gimenes drosiba, tad sie visi varianti tiek automatiski izslegti.
Ja ramja stipribu nodrosinosie elementi ir bojati, tad auto no drosibas viedoklja nav verts atjaunot.

Nu nezinu mums nissanam var redzēt ka kreisa puse lonžerons vilkts, labais piemetināts jauns, viss turas, tikai bagažnieks ciet netaisās ja ieparkojies dziļā bedrē, bet nu tas ir cits stāsts.
Caddy tāpat kreisa puse aiz durvīm ir ielikta jauna, ar viss turas.

Viss atkarīgs kā salīmē. Paprasi cik Ugisons līmē savu Passatu un joprojām brauc

Labi ka visi vesali. :!:
otrs ja par auto,kosmoss,Tu kurā gadsimtā dzīvo? kāda vilkšana ,griešana,tur viss ir šķībs ,greizs un visa kaste ir viens liels banāns...es 100% neko tur nedarītu,nafig tad apdrošina tās kastes.Cik es saprotu ,tad tādu brīnumu norakstīs.Kā krasotaajs pateiks,-Tās ir šausmas #-o

ps motociklisti daudzi ir lieli pida.r.i.Man viens aizvakar pacēla ratu pretim braucošais, krustojumā iesākot pie zaļā un arī gandriz virsū,vispār mazliet nomīzu. cik saprotu ,ja rats ir gaisā tad tas suucs nevadās,tāpat kā krītošais...
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Sarkanā sapņa pēdējais brauciens!

Atbildēt Kirhs2 » 2012/Jūn/22, 7:32

Jrs85 rakstīja:Kas shitais par murgu tagad ? Vaitad pie noshkjilta auto jaacepj topiks FORUMA LIETOTAJU AUTO sadaljaa ? Nesaprotu shito !


Vai kaut kur ir teikts,ka lai ieliktu šaja sadaļa SAVU AUTO,viņš nedrīkst būt sists?
Vai šī sadaļa domatā tikai, lai izrādītu savus SMUKOS NESISTOS AUTO?
Kirhs2
 
Atbildes: 439
Pievienojies: 2011/Aug/11, 11:18
Atrašanās vieta: Rīga/Tallina
Braucu ar: AUDU A4 QUATTRO
Dzinējs: 2.5 TDI V6 (132kW)

Re: Sarkanā sapņa pēdējais brauciens!

Atbildēt Kirhs2 » 2012/Jūn/22, 7:34

Kaross rakstīja:kad iet uz daļām? man vajag šo to. :D no elektronikas.


Noteikti paziņošu:))))
Kirhs2
 
Atbildes: 439
Pievienojies: 2011/Aug/11, 11:18
Atrašanās vieta: Rīga/Tallina
Braucu ar: AUDU A4 QUATTRO
Dzinējs: 2.5 TDI V6 (132kW)

Re: Sarkanā sapņa pēdējais brauciens!

Atbildēt androns » 2012/Jūn/22, 7:39

izdevīgāk Tev pašam būs, ja apdrošinātāji savāks visu auto un izmaksās Tev atlīdzību ...

parasti, ja atstāj auto, tad maksā kautko mazāk ;)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: Sarkanā sapņa pēdējais brauciens!

Atbildēt Scirocco GTX » 2012/Jūn/22, 9:01

Uzmekle lietotaju Buu, vins diezgan daudz par norakstishanam un izmaksaam saistiibaa ar savu auto nesen te uzzinaaja :)
Lietotāja avatars
Scirocco GTX
 
Atbildes: 661
Pievienojies: 2005/Mar/20, 21:35
Atrašanās vieta: RIGA
Braucu ar: Honda Accord Sport Tourer

Re: Sarkanā sapņa pēdējais brauciens!

Atbildēt kosmoss19 » 2012/Jūn/22, 9:03

androns rakstīja:izdevīgāk Tev pašam būs, ja apdrošinātāji savāks visu auto un izmaksās Tev atlīdzību ...

parasti, ja atstāj auto, tad maksā kautko mazāk ;)

Tad 100% ka apdrošinātāji izvilks un uzvārīsies :mhihi:

ps:Man nekad mūžā nav bijusi apdrošināšana (nekaitot OCTA, bet tur cik zinu neko neizmaksā) :roll:
VW Golf II 1.8AT '89
VW Golf III 1.9D '94
ex VW Passat B3 1.8i '88
VW Caddy 1998 Kasten 1.4 AEX [Projekts][Iesaldēts]
Lietotāja avatars
kosmoss19
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1046
Pievienojies: 2009/Mai/20, 16:06
Atrašanās vieta: Pienava, Latvija
Braucu ar: VW Golf Mk2
Dzinējs: 1.8 mono + AT

Re: Sarkanā sapņa pēdējais brauciens!

Atbildēt envy » 2012/Jūn/22, 9:06

kosmoss19 rakstīja:Tad 100% ka apdrošinātāji izvilks un uzvārīsies :mhihi:

ps:Man nekad mūžā nav bijusi apdrošināšana (nekaitot OCTA, bet tur cik zinu neko neizmaksā) :roll:

:esmu_lol:

Apdrošinātāju bizness nav labot mašīnas #-o tie šroti tiek pārdoti izsolēs "uz detaļām" un dinaza feģas viņus līmē, bet vēl biežāk lietuvieši :naac:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Foruma lietotāju auto

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 8 viesi