VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Krissis passat syncro

Foruma lietotāju auto

Krissis passat syncro

Vieta, kur ievietot savu auto, pastāstīt citiem par tā tapšanas, uzlabošanas, gaitu
Moderatori: Marisio, Xplod, jurgis_L, edzz85
Reklāma
 

Krissis passat syncro

Atbildēt krissis » 2011/Aug/31, 19:26

Tātad vainu par laimi vai par nelaimi esmu atpakaļ pie pasāta, šoreiz gan nedaudz interesantāka :D . Proti synchro, ceru, ka daudziem nav jāskaidro, ka īstenībā tā ir nevis sinhra, bet quattro jo visa piekare un motors ir 1:1 ar audi kvatru. Motors 2.2 KV , pagaidām jau liekas, ka iet lopā :D . Nopirku no kolēģa kurš sākumā gribēja tirgot vienam citam, bet tad es tākā sāku ošņāties un šis vēl paskubināja un sapratu beigās, ka jāņem :D tehniski piekare varteikt ideāla, labajā pusē tikai viens gultnis nedaudz kustās un amīši pakaļā tādi pašvaki. Bet principā braucējs būs :) . Salons tāds pačakarēts, bet par laimi man ir gandrīz viss salons vēl no vecā palicis labā stāvoklī. pagaidām doma ir sakopt līdz pienācīgam izskatam, iziet nākošo skati kura beigsies decembrī un izbaudīt ziemas priekus :\m/: pagaidām doma ir, ka ziemā kādā gonkā arī varēs satikt jo braukšanas bauda jau tagad pa zeminieku ir neaprakstāma, ziemā vispaŗ būs ...no ekstrām centrālā atslēga, stūres pastūzis un ļitaki :D . Izskatās aptuveni tā - bildēts gan ar reduktoru #-o Attēls
krissis
 
Atbildes: 127
Pievienojies: 2008/Nov/10, 21:20

Re: Krissis passat syncro

Atbildēt hizzo » 2011/Sep/01, 20:27

kad vieniem atsakas vai sakas skolas laiks te vienam izskatas ka pacelsies jauns un visai cerigs projekts :)

VEIKSMI!!!

p.s. gaidam jaunumus..
hizzo
 
Atbildes: 40
Pievienojies: 2011/Feb/02, 22:08
Atrašanās vieta: Aluksne
Braucu ar: vw passat
Dzinējs: 1,8l

Re: Krissis passat syncro

Atbildēt krissis » 2011/Sep/02, 0:04

ahh, beidziet te mani skubināt uz projektu. pašam jau rokas niez iesākt, bet tā jau var visus ziemas priekus garām palaist :D :mrgreen:
krissis
 
Atbildes: 127
Pievienojies: 2008/Nov/10, 21:20

Re: Krissis passat syncro

Atbildēt krissis » 2011/Sep/04, 18:01

Brīvdienās nedaudz padarbojos gar autiņu. Pirmais ko izdarīju aizvedu omi ogās un pats tikmēr kādu snapu atkal noķēru atkal ar reduktoru :D #-o
Attēls
Attēls

Pēctam gribēju samainīt šofera benķi un durvju abšifkas un iztīrīt visu kārtīgi. Izņemot benķi, sapratu , ka ir nedaudz mitrs un ļooti netīrs, izdomāju izņemšu ārā un iztīrīšu smuki. izņemot man pretī pavērās diezgan briesmīgs skats, orģinālā siltumizolācija ir kā dubļi, viss slapjš , netīrs un sarūsējis. To visu nafig protams ārā. Caurumi ir dahujaaaa, metināt būs ko :D Nākamnedēļ vedīšu no laukiem uz māju Cēsīs un tad arī sāks metināt. Pagaidām saliku salonu atpakaļ lai var vēl nākamnedēļ meičās aizbraukt un pēctam aizdzīt uz Cēsīm kur arī tiks metināts un eksplautēts . + ieliku mūziku, pioneer tumbas priekšā, aizmugurē kautkādas noname kastēs iebūvētas abšifkā , jvc galva tam visam pa virsu un skan labi manuprāt. Šodien iesāku pulēt virsbūvi, bet līdz galam nepaspēju , sanāca tikai priekša. Vispār pasta par švaku, mazās švīciņas no putniem vai hvz kā tāpat nepazūd. kāds var ieteikt nedaudz agresīvāku izņemot m3? :)
ā un protams vēl pa vidam izbaudīti arī quattro prieki gan ar gan bez salona :mrgreen:
atrasta vaina kapēc raustās uz maziem apgriezieniem - sadalītāja vāciņam kontaktvirsmas ar zaļo labā kārtā bija un pīpīte apdegusi dīvaini, to visu notīriju un problēma pazuda, bet kautkad drīzumā samainīs tāpat jo vāciņš ir ļoti izdilis. Pagaidām viss. :^o
krissis
 
Atbildes: 127
Pievienojies: 2008/Nov/10, 21:20


Atgriezties uz Foruma lietotāju auto

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 8 viesi