VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - DPalace Passats B3

Foruma lietotāju auto

DPalace Passats B3

Vieta, kur ievietot savu auto, pastāstīt citiem par tā tapšanas, uzlabošanas, gaitu
Moderatori: Marisio, Xplod, jurgis_L, edzz85
Reklāma
 

Re: DPalace Passats B3

Atbildēt DPalace » 2012/Feb/15, 1:47

"Dienas sākās labi- leca un gāja, dienas beidzās vēl labāk- ar katru mirkli sāka iet arvien labāk"

Kasjaku daudz, bet viss laika gaitā tiek novērsts- līdz 3 naktī tika degv. filtrs nomainīts rocenes troses abas- MĒNESI ATPAKAĻ uzliktas jaunas un jau sasalušas 5reiz norautas, izmazgātas ar e95, iepūsts wurth hs2000 - vot tā ir manta es prost psc, srazu atstāts laukā nākamajā dienā rīgā- ar sasalšanu nav problēmas, jauns rokas bremzes mehānisms salonā, jo mans saliekts n stuff, tagad slīd kā golfs, pirmie 180 pamētāti, un pa klusiem ciematiem urban slidings iemēģināts, šodien gadrīz veikalu nonesu- kam negadās ka slīd pārāk labi :naac:

Ceru ka snigs un varēs slīpēt vēl pāris nedēļas, tik riepas jāmaina slidinoties ar 195/65 nevar spārnā ķerās (nevis arkā) šonakt tiks likti atpakaļ 185/65 r14, aizmugurē tiks uzlikti tie 195/65 testingam, tur tās riepas negrozās, ja arkā pieskarās neuztrauc, ja spārnā tad gan.

Beidzot ienākušas no (c)MadeInChina diodes salona apgaismojumam un pasūtītas vēl 50 dažādas- ko tur niekoties viss rajons spīdēs un laistīsies.

Varētu zinātāji labāk pakomentēt, kā precīzi izpaužas šaibiniece galva- asāka tas saprotams, vēl kādi plusi un mīnusi? čota ar jauniem hidrokompensatoriem sajūta kā katafalkā- nāves klusums un nāvīgs mierīgums...
DPalace
 
Atbildes: 523
Pievienojies: 2011/Jan/02, 10:36
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8 PF

Re: DPalace Passats B3

Atbildēt DPalace » 2012/Feb/16, 21:43

Pēdējās 2 dienas tika jaukts salons- vidus konsole, tika izrauts praktiski viss

Jauns un uzlabots Led apgaismojums pečkas rādītājiem
Nekrakšķoši un nevibrējoši slēdži
Cita centra konsoles ablicovka ar daudz uzlabotiem stiprinājumiem.
Negrabošas ventilācijas restes
pārvietots apakšas piepīpētāja un ap kloķi tā plastmasa par 5>10cm uz priekšu un gandrīz pieguļ centra augšējajai daļai izskatās daudz labāk.

Šodien tika salikts +- viss, bet ir dažas problēmas, jā nekas negrab jā izskatās daudz labāk, bet jeibogu pečkas apgaismojums nedeg apkārtējos 2 riņķos...

Passat b3 nāca centrālajā kruķāmajā iekšā lampiņa, tās vietā ielikta LED diode- bij pa tumšu, otrā pusē aizsargā ielīmēta pieveidota 3x 5050Led Lenta, deg un izgaismojas DAUDZ labāk, bet tikuntā apkārtējie riņķi neizgaismojas, gaismas stari no pečkas kontroles izgaismojas labi, atbildes daļas arī visas plastmasas ir, bet gaisma viņos neiet.., ir kāds variants atjaunot kautkā??, vidējais riņķis izgaismojas labāk nekā kad tiko no konveijera noripoja... pārējie kā naktī praktiski...
DPalace
 
Atbildes: 523
Pievienojies: 2011/Jan/02, 10:36
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8 PF

Re: DPalace Passats B3

Atbildēt kosmoss19 » 2012/Feb/16, 21:57

Oriģināli jau tur tizla tā konstrukcija, man kaut kur bija manuālis ka sataisīt (sev grasijos taisīt) bet kad auto palika nebraucams metu to domu pie miera, līdz labākiem laikiem
VW Golf II 1.8AT '89
VW Golf III 1.9D '94
ex VW Passat B3 1.8i '88
VW Caddy 1998 Kasten 1.4 AEX [Projekts][Iesaldēts]
Lietotāja avatars
kosmoss19
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1046
Pievienojies: 2009/Mai/20, 16:06
Atrašanās vieta: Pienava, Latvija
Braucu ar: VW Golf Mk2
Dzinējs: 1.8 mono + AT

Re: DPalace Passats B3

Atbildēt DPalace » 2012/Feb/17, 2:03

Konstrukcija loģiska un saprotama un vienkārša es tik nesaprotu, kāpēc nedarbojas... :X, nu labi rīt noņemšu riņķus pamēģināšu katrā iedzīt gaismu moš izdodas, a to jau galīgi neiebraucu kāpēc nespīd...
DPalace
 
Atbildes: 523
Pievienojies: 2011/Jan/02, 10:36
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8 PF

Re: DPalace Passats B3

Atbildēt androns » 2012/Feb/17, 2:08

diode (pats gaismas elements) atrodas turpat, kur spuldzītei kvēldiegs ?

diode parasti spīd vairāk vai mazāk 1 virziena, tajā pat laikā parastā spuldzīte aptver 180 grādus +/- ;)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: DPalace Passats B3

Atbildēt kosmoss19 » 2012/Feb/17, 10:00

DPalace rakstīja:Konstrukcija loģiska un saprotama un vienkārša es tik nesaprotu, kāpēc nedarbojas... :X, nu labi rīt noņemšu riņķus pamēģināšu katrā iedzīt gaismu moš izdodas, a to jau galīgi neiebraucu kāpēc nespīd...

Vienkārša un saprotama viņa ir, prosta nedarbojas. Pat ar parasto lampiņu centrs spīd labi bet malas gandrīz nekā

Lampiņas vietā likt diodi nav variants, jo ka androns saka lampiņa spīd uz visam pusem vienādi sūdīgi, bet diode tikai uz priekšu, ka rezultāta uz sāniem tā gaisma netiek.

Būtu kaut ko tagad pamēģinājis uztaisīt bet man saplīsa tas plastmasas zirneklis :(
VW Golf II 1.8AT '89
VW Golf III 1.9D '94
ex VW Passat B3 1.8i '88
VW Caddy 1998 Kasten 1.4 AEX [Projekts][Iesaldēts]
Lietotāja avatars
kosmoss19
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1046
Pievienojies: 2009/Mai/20, 16:06
Atrašanās vieta: Pienava, Latvija
Braucu ar: VW Golf Mk2
Dzinējs: 1.8 mono + AT

Re: DPalace Passats B3

Atbildēt DPalace » 2012/Feb/18, 0:50

Nu neužtakoj ja tupoj, speciāli tika sūtītas T5 diodes, ar reflektoru, un ārējo plastiku, kas kā nummura apgaismojumiem ieliekts uziekšu lai stars sadalītos tajos grādos.

Un jā t5 diodes stockā nāk ar pretestību značit tas kāts viss tas pasākums ir "maigi sakot garāks", tika apgriezts kāju garums plastiks, augšai noņemts skalps, ar izoleni pretestība čutne gar malu diode uzlitka, lai dabūtu lampiņas garumu(pri procese tika izbliezts vēl drošeklis, nu es tagad skatos otrā pusē ielīmēt prost 6>9 SMD plāksnīti, vai arī vēl specifiskākas un īsākas t5 diodes, kas būs jāliek no otras puses, jo diode ir 5050Led, un ir diezgan "paliela", un cauri es viņu paļubomu nedabūšu, tik no otras puses- bet zato viņa ir daudz īsāka ~15mm(3Chip), testēts tiks daudz dikti pirms salikts

Par tehnisko daļu- ajms, vai ozons varētu pakomentēt kā pienāks španis tukšgaitas vārstiņam, jo kad es beidzot saņēmos viņu uzlikt secināju, ka moš sencis veltīgi viņu izmeta, jo prost vados ir 0 spriegums, uz kurieni tie vadi aiziet- pa taisno uz kompi??, jo sencis teicis, ka kādreiz esot kompi lodējis/labojis (2002 gadā tā vēl bija "jauna" mašīna) itkā pāris varianti- vads salūzis, vai kompim kapisec- otrs variants jo no sistēmas atteikties negribu, ir uztaisīt salonā "manual regulējamu", uztaisīt kastīti iekšā pretestības, un salonā slēdzīti kas pārslēdz atvērumus un 0 protams.

Problēma ir lai zinātu kādas voltāžas vajg padot tam vārstiņam, cik saprotu tur 3 vai 4 stāvokļi tam vārstiņam (1200Rpm/1000Rpm/900Rpm/850Rpm), bet kura pie cik V nezinu, otrs variants taisīt regulējamo pretestību, un pocīti salonā, uzgriez cik vajg un štepselē.
DPalace
 
Atbildes: 523
Pievienojies: 2011/Jan/02, 10:36
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8 PF

Re: DPalace Passats B3

Atbildēt androns » 2012/Feb/18, 1:57

ev - a viens jautaajums .... vai neliekas nedaudz stulbi kaut kāda muļķīga pečkas apgaismojuma dēļ plēst tirsu pušu ,ali tur dabūtu iekšā diodi ? :esmu_lol: :esmu_lol: :esmu_lol:

ja var plug&play ielikt tā ir viena lieta .. ja jāsipās kamēr zils paliek .. tad nafig ? :esmu_lol:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: DPalace Passats B3

Atbildēt DPalace » 2012/Feb/18, 2:07

Paprasi Ozonam, kāpēc jāmēģina 1.8T ielikt pasātā, ja var vr6 iemest "plug Icht play" tāpēc, lai izskatītos smuki, nebūtu kā citiem + man poļubomu bija jājauc, jo slēdžu "krakšķēšana/grabēšana" krita uz nerviem, un apgaismojuma nebij vispār, kāpēc nepacensties?? + tas, ka tās lampiņas izdeg vājprātā pa latvijas ceļiem.., diodes vismaz es zinu, ka var kratīt mest sist pārbraut kā deg tā deg...
DPalace
 
Atbildes: 523
Pievienojies: 2011/Jan/02, 10:36
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8 PF

Re: DPalace Passats B3

Atbildēt Val » 2012/Feb/18, 2:37

VR6 nekam neder, tur tas izskaidrojums. :naac:
Pārdodu diagnostikas kabeļus VAG-COM/VCDS. PM.
Lietotāja avatars
Val
 
Atbildes: 880
Pievienojies: 2007/Sep/12, 14:00
Atrašanās vieta: Bagāžniekā
Braucu ar: audi 80q gte
Dzinējs: 5vt

Re: DPalace Passats B3

Atbildēt DPalace » 2012/Feb/18, 3:24

Nu nez man tie vr6/v6 motori baigi iet pie sirds, ar zemo apgriezienu tjagu, a 1.8T nevisai, bet itkā paralēli mums te rodas idejas veidot 1.8/2.0 Hibrīdu bāzējoties uz passat mk4 2.0 ABA galvas kurai ieplūde priekšā izplūde idrsā, un vietas daibolše, lai stādītu virsū propelleru..., bet tas nākotnē, tagad tas pats sākumā jāsašķellē jāuzliek 4 paaudze gāzes jāatrisina O2 padeve, lai vairāku piebarotu motoru tad jau nebūs tik traki.


P.S Atnāca salona filtrs kuru jau domāju, ka varu iebāzt tikai idrsā, bet izrādās nevajag, ir pāreja, tāpēc, ja nu kādam ir MK3/mk4 golf/passat/jetta/vento kam ir bijis AC, itkā AC modeļiem nāk šāda štelle, tad nu tiek meklēts:

Attēls

Par naudām vienotos pa pm.
DPalace
 
Atbildes: 523
Pievienojies: 2011/Jan/02, 10:36
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8 PF

Re: DPalace Passats B3

Atbildēt OZons » 2012/Feb/18, 12:22

Par to tukšgaitas vārstu- ieliec grozāmo potenciometru, vai kā tur bija, jau aizmirsies, nu tādu pat kā vecajiem rādio, un varēsi regulēt apgriezienus, draugs tiasās tādu likt, kā izdosies, par to ziņošu.

Tak ko jūs kasāties pie cilvēka, kā grib, tā taisa salonu sev, jo ja cilvēks ikdienā brauc ar auto un pietiekamus gabalus, tad viņam savā auto ir jājūtās ērti, un lai nekas nekaitinātu, tikai tad var gūt baudu no braukšanas. Un tā ir, ka pasātam no vecuma pečkas apgaismojuma lampiņa izbeidzas, tās plastasas arī vairs nespīd, aizmugurē pelnutaukā arī nespīd, man piemēram, tās gaismiņas nevjag, uz pečkas slēdžiem kkas spīd un pietiek, Galvenais lai panelis izgaismots, datčiki un pārējās vajadzīgās lampiņas, a DPalace ir auto gaismu pedants, viņs grib lai viss spīdētu un būtu izgaismots.
Karoče katram savs fetišs ;)
:wink:
Lietotāja avatars
OZons
 
Atbildes: 1966
Pievienojies: 2006/Dec/26, 18:25
Atrašanās vieta: Jelgava
Braucu ar: Passat B6 Corrado
Dzinējs: 1.8 20VT+

Re: DPalace Passats B3

Atbildēt DPalace » 2012/Feb/18, 20:07

:emo: :emo:

Vopšem vakar pa 1 nakti iemācijos to ko nespēju iebraukt koledžā 2 gadu laikā- lasīt elektro shēmas (ne kā gliemezim), zinu, ka elektrotehnikā par lasīšanu dabūju 3 kontriķī :D

Anyway, sazīmēju visus vadus izgāju visam cauri- droseles tukšgaitas "ieslēdzējs/atslēdzēj slēdzis" bij izkustējies tika pielabots, tagad tas strādā iziets cauri termo datčikam daudzmaz pa vadiem, pusdiena no*ista, un efekts čutna nekāds-

Ir savādāk katrā ziņā, ja pirmstam pie elektromagn. vārsta bija 0.00 volti un 0.00A , tad tagad vismaz ir kautkāds progress ir 8V spriegums(stabils) pie čutna 0mA strāvas, pieslēdzu vārstu pie 1x AA baterijas virinās, pieslēdzu pie 2 baterijām smuki viss darbojas, pieslēdzu pie motora "8V" un nekādas reakcijas- kas vēl var būt par vainu??, zinu, ka 2003 gadā or so tika lodēts kompī kautkas, jo bij aizgājis sviestā, sadabūšu kompi nomainīšu pačekošu, bet varbūt vēl kautkas varētu būt??

P.S daudzās grāmatās minēta tāda lieta kā "Idle stabilization valve CONTROLLER" jeb kontrolieris, kas to vārstu kontrolē, minētas 3 atrašanās vietas, pie "air cleanup hose" priekšā kautkur, tad vēl aizmugurē pie "right hand taillight", bet es viņu atrast nevaru(ja tāds ir protams), tad vēl pie spoles labajā pusē ir štepselis "kautkam paredzēts", itkā pēc b4 skatoties, štepselis maucas pie modernās spoles ar iebūvēto komutatoru... moš kļūdos?
DPalace
 
Atbildes: 523
Pievienojies: 2011/Jan/02, 10:36
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8 PF

Re: DPalace Passats B3

Atbildēt DPalace » 2012/Feb/23, 0:10

"Dienas sākās slikt- nef mašīna negāja, beidzās daudz labāk- pavērās kā starpkāju tunelis uz nekurieni"


Jau kuro dienu braukāju uz gāzes raustoties nevelkot, ar benzīnu vispār dod ručķā un tiek dzinējs liets ciet.., šovakar viss tika likts pa jaunu...

3 meistariem esu teicis, degvielas spiediena regulatoram KAPIIIII333DEECCCC visi man teikuši NE*UUUUJAAA.., šovakar akal norauju trubiņu tur degviela pilns (retinātājā, no kura iet vakūma trubiņa uz droseli.
Motors slovna ožil, abaroti ātri krīt ātri ceļas, tjaga tāda kā vēl nebijusi...

Anyway, interesē 2 lietas moš kāds kam PF varētu palīdzēt, sencis vadus apgraizījis kur kuram jāiet hvz- tukšgaitas vārsts nekustas...

1. Uz ieplūdes kolektora pa labi no droseļ vārsta sānā nāk kautkāds "devējs regulators somethen" no degvielas līnijas labās puses trubiņa iet augšā un ieiet tajā devējā ar 2 vadu štekeri.- kas tas tāds ir?
, pusceļā no tā devēja no kembrika izlien vads- BRŪNI BALTS kurš arī ir nokniebts un grāmatās neuzpeld- kur viņš jāslēdz? tukšgaitai voltāža vēlaizvien stabila a strāvas nav. :/

šajā bildē var redzēt to devēju virs tukšgaitas vārsta
(LINKS ĀRZEMĒS)
http://obrazki.elektroda.net/17_1280655568.jpg
DPalace
 
Atbildes: 523
Pievienojies: 2011/Jan/02, 10:36
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8 PF

Re: DPalace Passats B3

Atbildēt DPalace » 2012/Feb/23, 19:48

No tā veča no kura pirku bloku(nemaz nezināju, ka šitā galva ir no bloka kas man jau stāv motortelpā, sazvanījos par 2L 8V galvu- crossflow, kad ierados izrādās tā galva ir 1.8 Crossflow nevis 2.0, netā tādu vispār nav, nedz apraksti nedz kodi- mashina prizrak... Atšķirās kolektors, ar to, ka nav stock ABA 2.0 8V Uzraksta uz kolektora blakus VW 2.0, šim vidū smuks VW ;) , un šprice manliekas, bet to vēl papētīšu, kad dabūšu bildes kā izskatās-šim šprice izskatās kā manam DigiFartam. Bildēs izskatās čābigi, jo stāvējis ilgi bet uzpucēs un būs zašibis, jautājums kas ņēmies ar šādām lietām, cik izmaksātu noiet ar smilšu strūklu tam kolektoram, un redzēs cik apdirsta būs galva, kad nojaukšu, pētot netā atradās šāda te vieta http://hobijauto.lv/istas_lietas/view/35 moš atsauksmes kāds ir izmantojis?
Principā ja finanses atļaus būs smukulīts, man jau pašam baigi tā galva patīk- sākumā kautvai var stock, pēctam ja gribēs arī "ļurbo" uzlikt...

Galva:
Attēls
DPalace
 
Atbildes: 523
Pievienojies: 2011/Jan/02, 10:36
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8 PF

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Foruma lietotāju auto

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 4 viesi