VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - TURBO Passat

Foruma lietotāju auto

TURBO Passat

Vieta, kur ievietot savu auto, pastāstīt citiem par tā tapšanas, uzlabošanas, gaitu
Moderatori: Marisio, Xplod, jurgis_L, edzz85
Reklāma
 

Re: TURBO Passat

Atbildēt ArmandsS » 2011/Mai/22, 22:34

Turbo rakstīja:Vnk cik esmu pamanījis ka cilvēkiem kas ar kādu konkrētu lietu nodarbojas profesionāli vispār nav jēgas neko prasīt, jo vini ar to pelna naudu un NEKAD nevienam neko sakarīgu nepateiks ,jo tas tak ir potenciāls klients kuram šis pakalpojums ir nepieciešams.

Nu tad man tas ir hobijs ,jo nav grūti paskaidrot ,ja vien nav jāraksta referāts netā
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Re: TURBO Passat

Atbildēt Turbo » 2011/Mai/22, 22:45

Kraasotajs rakstīja:
Turbo rakstīja:Vnk cik esmu pamanījis ka cilvēkiem kas ar kādu konkrētu lietu nodarbojas profesionāli vispār nav jēgas neko prasīt, jo vini ar to pelna naudu un NEKAD nevienam neko sakarīgu nepateiks ,jo tas tak ir potenciāls klients kuram šis pakalpojums ir nepieciešams.

Nu tad man tas ir hobijs ,jo nav grūti paskaidrot ,ja vien nav jāraksta referāts netā

droši te vari īsumā iepostēt kā vajadzēja, bez referāta :) .
Jautājumu jau man īsti nebija pirmstam nemaz, jautājumi saradās kad kautko sāk darīt.
Piemēram man jautājums par pildošo grunti, cik viņa ir jāizslīpē- pilnīgi gluda, vai vnk jāpaslīpē , vai nevajag aiztikt.
Vai krāsa ir jāslīpē pirms lakošanas, vai tieši otrādi-nav .
Tad kura grunts ir jāizmanto pirms špaktelēšanas ?

Nekas briesmīgs jau nav noticis, visu jau var noamputēt un pārdarīt, nekas dārgs tas nav.
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: TURBO Passat

Atbildēt Jonix » 2011/Mai/22, 22:58

Pildošā grunts ir jāslīpē, līdz paliek pilnīgi gluda.
Krāsa nav jāslīpē pirms lakošanas
metālu nopūt ar skābo, pēc tam izolējošu epoksīda, tad špaktelē, tad epoksīda utt.
Chiptuning
DPF serviss
Autoserviss
Diagnostika
IMMO off

www.Remap.lv
+371 2-9861-891
Lietotāja avatars
Jonix
 
Atbildes: 1928
Pievienojies: 2006/Okt/05, 21:46
Atrašanās vieta: audi-style.lv
Braucu ar: A4 TDI

Re: TURBO Passat

Atbildēt ArmandsS » 2011/Mai/22, 23:10

Jonixins rakstīja:Pildošā grunts ir jāslīpē, līdz paliek pilnīgi gluda.
Krāsa nav jāslīpē pirms lakošanas
metālu nopūt ar skābo, pēc tam izolējošu epoksīda, tad špaktelē, tad epoksīda utt.

Jā grunts irjānoslīpē gluda ,ikdienā irmanto ts kontrolkrāsu ,tb kontrastējošu krāsu ,ko uzkjāj uz grunts ,lai redzētu ,koun kur slīpē
uz skābās nedrīkst pūst epoksīdu ,tikai parasto -akrila grunti
Īsāk sakot uz skābās nedrīkst pūst likt neko citu ,kā parasto grunti un sīkumus krāsojot parasto-akrila krāsu .Lielos vai ikdienā labāk ir pūst vēl parasto grunti ,jo zaļai un krāsai nav nepieciešamais biezums ,lai aizsargātu no korozijas
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Re: TURBO Passat

Atbildēt Jonix » 2011/Mai/22, 23:13

Oho, paldies - esmu bijis dezinformēts!
Chiptuning
DPF serviss
Autoserviss
Diagnostika
IMMO off

www.Remap.lv
+371 2-9861-891
Lietotāja avatars
Jonix
 
Atbildes: 1928
Pievienojies: 2006/Okt/05, 21:46
Atrašanās vieta: audi-style.lv
Braucu ar: A4 TDI

Re: TURBO Passat

Atbildēt GG. » 2011/Mai/25, 21:09

Kraasotajs rakstīja::shock: #-o
1 kāpēc špakteli lika uz zaļās grunts ?
2 to arku jau varēja izbuktēt ,lai nebūtu tas špaktelis
3 špakteli ar ūdeni slīpēt #-o
ps vismaz kautko iemācījies ?


Kā to dara? Metina klāt un velk ārā? No iekšas vaitad tur var tikt klāt?
Lietotāja avatars
GG.
 
Atbildes: 25
Pievienojies: 2010/Jūn/09, 1:28
Braucu ar: Golf Mk2 GTI
Dzinējs: 2.0 ABF

Re: TURBO Passat

Atbildēt Turbo » 2011/Mai/29, 20:49

Domāju ka klab restaurētā svira pēc nobrauktiem 150 000 .

Nopirku pie sevis jaunu pa kapeikām :) , domāju būs labi, ir labas atsauksmes no klientiem - izmēģināšu pats un vismaz zināšu ko teikt .
Attēls

Respektīvi noņēmu veco, a šarnīrs ta stingrs, a pirmstam likās ka lufte uz sāniem ir :lol: , putekļugumija gan bija caura, un iekšā lodbalstā puvekli saveidojušies. Pofig uzliku jaunu .
Foršākais ka pievelkot skrūves pamanīju ka taisnajai -apakšējai svirai iekšējā bukse arī PZG , kuru protams nebiju paņēmis līdz.. nekas pa kādu vakaru pārpresēšu gan to gan vidējo labajā pusē.
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: TURBO Passat

Atbildēt Džeris » 2011/Mai/30, 12:22

Nu ja ir tik pat "kvalitātīva" kā Optimal gultņi, tad jau uzreiz var piepirkt klāt otru lai būtu ko mainīt :D
Džeris
 
Atbildes: 50
Pievienojies: 2010/Jūn/28, 18:02

Re: TURBO Passat

Atbildēt mist » 2011/Mai/30, 12:32

Džeris rakstīja:Nu ja ir tik pat "kvalitātīva" kā gultņi, tad jau uzreiz var piepirkt klāt otru lai būtu ko mainīt :D


Paziņa ar passātu gandrīz ielika grāvī ar šito ķegu no gross! Visu piekari bija pārlasījis optimāli, pirksts vienkārši izmaucās ārā un ritenis šķibi, labi ka ātrums nebija liels! Nedēļu pēc uzlikšanas! Īsti nesaprotu tavu domāšanu Turbo, visu tu šamam passātam esi mainījis no labiem ražotājiem, pēdējie liekas bija bremži, bet piekari lasi pa lēto ? #-o
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: TURBO Passat

Atbildēt Turbo » 2011/Mai/30, 20:46

mist rakstīja:
Džeris rakstīja:Nu ja ir tik pat "kvalitātīva" kā gultņi, tad jau uzreiz var piepirkt klāt otru lai būtu ko mainīt :D


Paziņa ar passātu gandrīz ielika grāvī ar šito ķegu no gross! Visu piekari bija pārlasījis optimāli, pirksts vienkārši izmaucās ārā un ritenis šķibi, labi ka ātrums nebija liels! Nedēļu pēc uzlikšanas! Īsti nesaprotu tavu domāšanu Turbo, visu tu šamam passātam esi mainījis no labiem ražotājiem, pēdējie liekas bija bremži, bet piekari lasi pa lēto ? #-o

lai pirksts neizmaucas vajag to pieskrūvēt :lol: .
Nu tak man uz maiņu būs restaurētā ropažu ielas, kad samainīšu , šo principā uzliku,lai pats redzētu kas ir labs un kas slikts, jo nekad kaukas tiešām slikts nav likts, un pārējās sviras arī stāv vai nu LMO vao VW/0000 .
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: TURBO Passat

Atbildēt mist » 2011/Mai/31, 18:14

Turbo rakstīja:
mist rakstīja:
Džeris rakstīja:Nu ja ir tik pat "kvalitātīva" kā gultņi, tad jau uzreiz var piepirkt klāt otru lai būtu ko mainīt :D


Paziņa ar passātu gandrīz ielika grāvī ar šito ķegu no gross! Visu piekari bija pārlasījis optimāli, pirksts vienkārši izmaucās ārā un ritenis šķibi, labi ka ātrums nebija liels! Nedēļu pēc uzlikšanas! Īsti nesaprotu tavu domāšanu Turbo, visu tu šamam passātam esi mainījis no labiem ražotājiem, pēdējie liekas bija bremži, bet piekari lasi pa lēto ? #-o

lai pirksts neizmaucas vajag to pieskrūvēt :lol: .
Nu tak man uz maiņu būs restaurētā ropažu ielas, kad samainīšu , šo principā uzliku,lai pats redzētu kas ir labs un kas slikts, jo nekad kaukas tiešām slikts nav likts, un pārējās sviras arī stāv vai nu LMO vao VW/0000 .


Tur jau tā lieta ka viņš neatskrūvējās bet ābols izmaucās no sēžas!
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: TURBO Passat

Atbildēt Turbo » 2011/Jūn/12, 21:01

tā, 3 dienas nodzīvojos pa ogresgalu , kauko pasātam arī padarīju, ne tikai dzēru :mrgreen: .
Iespraudu jaunu gaisa filtru,
arī labajā pusē pārpresēju apakšējās taisnās sviras abas bukses (2ls par abām -dārgā piekare :lol: ) .
Ir gļux ka visulaiku kompis paziņo par tukšumu logu šķidruma bačokā, izrāvu ārā dačiku, bija jauns orģinālais, iespraudu jaunu, un bez emocijām, taspats - tātad vaina nav dačikā bet vados , bet pofig ,galīgi neceļās meklēt kur, izskatās ka spārns jānoņem lai to vadu izsekotu.
Aaaa, un vēl pēctam ar karčeri izskaloju visus s...us kas no kokiem piebirušas logu ailēs un renēs, nomazgāju, un beidzot atradu sakarīgu melno moldingu smēri, kas līdzinās kurpju smērei, tikai šķidrāka un nožūstoša un nomālēju visu melno melnu . ir smuki beidzot tie moldingi.

ā vēl pagājušonedēļu aizvedu to 3 gadus veco (augšējo priekšējo)sviru uz ropažu ielas (bez čeka), šie atzina ka esot bijis kādreiz gļuks putekļugumijā, un nesprēgājot iedeva jaunu restaurētu. Bet nu 2 nedēļas vēl optimālis turās, kā izbeigsies, iespraudīšu atpakaļ restaurēto, ja būs vajadzība, kautgan neticu ka ātrāk pa 2 gadiem kas tāds notiks :mrgreen: .
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: TURBO Passat

Atbildēt Turbo » 2011/Jūn/16, 23:10

Kavacky rakstīja:
Turbo rakstīja:beidzot atradu sakarīgu melno moldingu smēri, kas līdzinās kurpju smērei, tikai šķidrāka un nožūstoša un nomālēju visu melno melnu
Dalies!

nopirku RIMI aptuveni pa latu
Attēls
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: TURBO Passat

Atbildēt DPalace » 2011/Jūn/16, 23:57

Vot jautājums tev, nemēģināji pleķīti, salonā man bagažniekā tās plastmasas ar kmautko jānokrāso- mazgāju mazgāju tikuntā brūns, da nu doma šitādus iepirkt kādus 5cus noiet bagažnieku :D, a panelim virspusei ko varētu izmantot?
DPalace
 
Atbildes: 523
Pievienojies: 2011/Jan/02, 10:36
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8 PF

Re: TURBO Passat

Atbildēt Turbo » 2011/Jūn/17, 1:25

DPalace rakstīja:Vot jautājums tev, nemēģināji pleķīti, salonā man bagažniekā tās plastmasas ar kmautko jānokrāso- mazgāju mazgāju tikuntā brūns, da nu doma šitādus iepirkt kādus 5cus noiet bagažnieku :D, a panelim virspusei ko varētu izmantot?

nē es nemēģināju. Varbūt tev tur jābūt brūnam . Nu es jau nu salonu ar šitādu nesmērētu :wink: .
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Foruma lietotāju auto

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 16 viesi