VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Andzej vw Golf 1 GTI

Foruma lietotāju auto

Andzej vw Golf 1 GTI

Vieta, kur ievietot savu auto, pastāstīt citiem par tā tapšanas, uzlabošanas, gaitu
Moderatori: Marisio, Xplod, jurgis_L, edzz85
Reklāma
 

Re: Andzej vw Golf 1 GTI

Atbildēt Turbo » 2011/Jan/28, 18:01

nu tad sanāk ka šis topiks vispār "nevar būt" pēc taviem vārdiem :lol:
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: Andzej vw Golf 1 GTI

Atbildēt sasas » 2011/Jan/28, 18:35

/nevajadzīgs teksts/

Patiesu sminu seja izsita gazes iekaarta :D:D:D:D:D:D



by jurgis_l: Muti ciet par tādām lietām. Šis ir iemesls, kāpēc krievvalodīgie baidās runāt latviski - tas, ka latvieši smiesies par viņiem....
Lietotāja avatars
sasas
 
Atbildes: 894
Pievienojies: 2007/Feb/26, 17:05
Atrašanās vieta: Balozi, Titurga
Braucu ar: BMW X5 E70
Dzinējs: 3.0d

Re: Andzej vw Golf 1 GTI

Atbildēt ajms » 2011/Jan/28, 21:50

sasas rakstīja:/nevajadzīgs teksts/
..
Patiesu sminu seja izsita gazes iekaarta :D:D:D:D:D:D

tas golfs no vacijas jau bija cik atceros ar gaazi 95taa gadaa ;) smiini vai nesmiini,bet paarsteigts biju kaa iet...EG pats par sevi iet ar to vieglo kuzavu...es jau rakstiiju ,kas tur ir sakraameets iekss dzineeja,gan jau pieripinaas pareguleet,,,vot sito dzineeju var tuuneet un tuuneet,nevis tos cirvjus 2E,taa kaa nevajag 8)
EG ir interesants klokenes gaajiens 80mm,ir vinjiem likti 81mm virzuli vieglaaki,sportiskaaki ar garaakiem klaniem un tad ir veel interesantaak ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Andzej vw Golf 1 GTI

Atbildēt Turbo » 2011/Jan/28, 22:32

ajms rakstīja:
sasas rakstīja:/nevajadzīgs teksts/
..
Patiesu sminu seja izsita gazes iekaarta :D:D:D:D:D:D

tas golfs no vacijas jau bija cik atceros ar gaazi 95taa gadaa ;) smiini vai nesmiini,bet paarsteigts biju kaa iet...EG pats par sevi iet ar to vieglo kuzavu...es jau rakstiiju ,kas tur ir sakraameets iekss dzineeja,gan jau pieripinaas pareguleet,,,vot sito dzineeju var tuuneet un tuuneet,nevis tos cirvjus 2E,taa kaa nevajag 8)
EG ir interesants klokenes gaajiens 80mm,ir vinjiem likti 81mm virzuli vieglaaki,sportiskaaki ar garaakiem klaniem un tad ir veel interesantaak ;)

ajms, tas viss ir forši ka tu kautko paskaidro un pasaki par šo auto,
jo savādāk topika autors pats par sevi vnk spamo un dzen pilnigu analfabetismu sava auto sadaļā :lol:
P.S. es tiesām loti atvainojos, bet ja topika autors domā ka runā valsts valodā, tad vins ir pilnīgs analfabēts, un man kā šīs valsts entuziastam liekas ka labāk tad runāt orģinālvalodā kadā spēj runāt nevis kropļot,jo tapat nevienam nekas nav saprotams :!: .
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: Andzej vw Golf 1 GTI

Atbildēt Fancy » 2011/Jan/29, 0:28

Turbo rakstīja:ajms, tas viss ir forši ka tu kautko paskaidro un pasaki par šo auto,
jo savādāk topika autors pats par sevi vnk spamo un dzen pilnigu analfabetismu sava auto sadaļā :lol:
P.S. es tiesām loti atvainojos, bet ja topika autors domā ka runā valsts valodā, tad vins ir pilnīgs analfabēts, un man kā šīs valsts entuziastam liekas ka labāk tad runāt orģinālvalodā kadā spēj runāt nevis kropļot,jo tapat nevienam nekas nav saprotams :!: .

Čill, cilvēks cenšas! :spam:
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Re: Andzej vw Golf 1 GTI

Atbildēt ajms » 2011/Jan/29, 12:13

es vnk zinu sso auto,to ko vinjs sadarijis peedeejos gadus 7-8 ipassi nezinu...
taapeec arii pielaboju ko vinjss nevar pateikt.
Gaaze,,nu nu,atradiisu linku, kur ir sporta auto,neredzu par ko jaasmejaas
tas taapat kaa par diizeli smiiknnaaja gadus 10 atpakalj,pats tagad straadaaju pie saada sporta auto projekta.
cilveeks censsaas runaat,rakstiit,paraadiit to latviessu valodaa,neesmu paarliecinaats vai seit esossie zinaas daudzmaz krievu valodu;)domaaju, ka to nevajag apsmiet vai tamlidziigi.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Andzej vw Golf 1 GTI

Atbildēt sicc » 2011/Jan/29, 17:23

ajms rakstīja:es vnk zinu sso auto,to ko vinjs sadarijis peedeejos gadus 7-8 ipassi nezinu...
taapeec arii pielaboju ko vinjss nevar pateikt.
Gaaze,,nu nu,atradiisu linku, kur ir sporta auto,neredzu par ko jaasmejaas
tas taapat kaa par diizeli smiiknnaaja gadus 10 atpakalj,pats tagad straadaaju pie saada sporta auto projekta.
cilveeks censsaas runaat,rakstiit,paraadiit to latviessu valodaa,neesmu paarliecinaats vai seit esossie zinaas daudzmaz krievu valodu;)domaaju, ka to nevajag apsmiet vai tamlidziigi.

tak a ko viņš sprēgā kko atpakaļ? :roll: viņam ntās reizes mēģina normāli paskaidrot,bet ja viņam nepielec ko tad?
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Re: Andzej vw Golf 1 GTI

Atbildēt JG » 2011/Jan/30, 2:20

nu vnk #-o ar jums, cilvēks saliek resursus un informāciju, pietam cenšas to izdarīt ne savā dzimtajā valodā bet Jūs, viņam kko pārmetat, pārkāpjat tak tam savam latviešu lepnumam, un tad varbūt arī mūsu valstī kaut kas uzlabosies :wink:



Andzej respektēju to ka centies kaut ko parādīt un dot resursus neskatoties uz to, ka daudzus tas neapmierina, pietam vēl papūlies to darīt latviski, tiešam respektēju.





p.s. atvainojos par offtopic, bet nu tiešam bišķi sāk apnikt tā jūsu braukšana augumā konkrētajam jūzerim, un varu atzīt to ka pats esmu latvietis, bet pēdējā laikā daudz labprātāk kontaktējos ar krievu tautības cilvēkiem, jo vienai daļai latviešu jau šobrīd manuprāt it tik tālu sakāpis, un visi ir tik gudri, ka tālāk vairs nav kur, un saistībā ar šo padomāsim kāpēc Latvija kā valsts ir tur kur ir, kamēr Krievijai uz visām krīzēm ir dziļi pie kreisajiem sāniem :wink:

edit by moderator:
tak, lai raksta savā valodā nav jau aizliegts, galvenais, lai informācija ir saprotama foruma lietotājiem :mrgreen:
JG
 
Atbildes: 21
Pievienojies: 2007/Jan/31, 21:18

Re: Andzej vw Golf 1 GTI

Atbildēt sasas » 2011/Jan/30, 11:43

Kur tiesi te ir kada sakariga un vertiga informacija? Uzskatama , tada no kuras tiesam kads var kautko ieguut?

Pirms 3,5 gadiem VISPAR NEKO nesapratu no auto. Lielaka dalja no zinasanam saja laika ir guutas no internetaa pieejamajiem resursiem, zinosiem cilvekiem un pasa pieredzes. Sini topika informacija un veids ka vina ir pasniegta ir ljoti svaks, es pat teiktu nelietojams. Nav ta ka ABSOLUTI bezjedzigs, bet tuvu tam...

Te jau kautkas izteicas - piezimju gramatina pasam autoram...

Ja pasam cilvekam sis noder un palidz - jauki, bet principa sim topikam butu jaatrodas pie sadaljas: CITS...

PS. lai posts nebutu bezjedzigs rekur cilvekam viens links, ljoti populars un zinams, bet spriezot pec info kas te tiek likts, varetu but LJOTI noderigs:

www.doppel-wobber.de

PPS. Ipasniekam - ja tu skaties uz kulisi ar trossem vispirms vajag padomat par karbas mainu uz 02A. Ja tu tadu liksi ieks MK1, visticamak ka bus japartaisa dzineja atbalsti, jo karba iisti neies ieksa. Ielikt var, bet biski bus japabuvee. Un sporta kulisi var dabut tepat latvija pa latiem 300 jau gatavu. Ja ir velme pasam opereet (meklet rasaejumus, materialus, vest meistariem etc) var ierakstities kados latos 200. Analoga kopija VWMotorsport kulisei.
Lietotāja avatars
sasas
 
Atbildes: 894
Pievienojies: 2007/Feb/26, 17:05
Atrašanās vieta: Balozi, Titurga
Braucu ar: BMW X5 E70
Dzinējs: 3.0d

Re: Andzej vw Golf 1 GTI

Atbildēt sciroco » 2011/Jan/30, 18:09

Andzej rakstīja:Cienījams,"SCIROCO" :shock: kā es saprotu, foruma uzdevumu - tā šī saskarsme un ari iespēja dalīties ar informāciju dalībnieku interesēs ! Manējā nodalijuma mērķis dalīties ar informāciju ar tiem kurie iespējams iegribēsies pilnveidot savējo golfu 1 ! Komentēšu savējā nodalījumā tikai tas, ko skaitu vajadzīgu un derīgu visiem ! \:D/
P.S.
Ja ka nesaprotami, tas nenozīmē ka tas nevar būt !
(Tautiska gudrība ) :lol:


Es neko sliktu negribu teikt, vienkārši ja tas topiks nav tikai sev tad vajag arī kaut-ko rakstīt komentaros, lai ir skaidrs kāpēc tas links vai tas bildes ir ieliktas. Nebiju šeit no pirma posta, tāpēc nezināju par valodas grutībam, tāpēc atvainojos, bet vareja jau uzrakstīt topika sākumā :
"Латышский знаю плохо, поэтому лучше ничего писать не буду. Есть вопросы - спрашивайте, отвечу." un nebūtu te 200 lieku komentari ar uzbraukumiem.

Lai gan atcerejos ka krievu foruma kur redzēju to pašu topiku informacijas tieši tik pat daudz cik te.

vel reiz atkartošos, tāds topiks manuprāt nav vajadzīgs, ja nav sakarīga apraksta, bet jums jau savi noteikumi. vienkarši es šaja topika ienāku nevis deļ kadas vertīgas informācijas (kuras te nav) bet ziņkarības deļ, cik ilgi šis turpinasies un ka beigsies :)
Lietotāja avatars
sciroco
 
Atbildes: 1104
Pievienojies: 2004/Mar/02, 16:48
Atrašanās vieta: Olaine, 4-ta stava :)

Re: Andzej vw Golf 1 GTI

Atbildēt Andzej » 2011/Feb/03, 16:46

sasas rakstīja:Kur tiesi te ir kada sakariga un vertiga informacija? Uzskatama , tada no kuras tiesam kads var kautko ieguut?

PPS. Ipasniekam - ja tu skaties uz kulisi ar trossem vispirms vajag padomat par karbas mainu uz 02A. Ja tu tadu liksi ieks MK1, visticamak ka bus japartaisa dzineja atbalsti, jo karba iisti neies ieksa. Ielikt var, bet biski bus japabuvee. Un sporta kulisi var dabut tepat latvija pa latiem 300 jau gatavu. Ja ir velme pasam opereet (meklet rasaejumus, materialus, vest meistariem etc) var ierakstities kados latos 200. Analoga kopija VWMotorsport kulisei.


Es neesmu tads pieredzigs kā manējais oponents, bet pa šiem foto liekas, ka karba ir standarta varianta ! Vajag tikai uzstādīt speciālu piestiprinājumu !
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Lietotāja avatars
Andzej
 
Atbildes: 21
Pievienojies: 2010/Dec/28, 13:59
Braucu ar: vw mk 1 Gti
Dzinējs: 1.6

Re: Andzej vw Golf 1 GTI

Atbildēt Andzej » 2011/Feb/03, 17:51

Pielikšu pie mašīnas apraksta, ka uzstādīts droši vien viens no vislielākajiem radiatoriem prieks Golfam ( no VW Golf 2 TD) ar diviem sporta ventilatoriem !
Ir uzstādīti SUPERSPORT amortizatori . Aizmugures bundulis SUPERSPRINT.Pa rallijam- sprinta piilikumus ir izdarīts speciāls lodziņš . Izmantoju tikai vāciskās firmas LIQUI MOLY produkciju . Ir uzstādīts gaisa filtrs K&N
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Lietotāja avatars
Andzej
 
Atbildes: 21
Pievienojies: 2010/Dec/28, 13:59
Braucu ar: vw mk 1 Gti
Dzinējs: 1.6

Re: Andzej vw Golf 1 GTI

Atbildēt Marsian » 2011/Feb/03, 18:01

lidzigu risinajumu ar trosu kulisi esmu meginajis istenot
diemzel neveiksmigi
1. izmantoju STD kulisi un atrumi bija apgrizti
2. lai precizi slegtos ir vajpratiga mm kersana
mani nervi to neiztureja :mrgreen:
bez preciziem rasejumiem es tam vairs nekertos klat labak ir nomainit karbu !
Lietotāja avatars
Marsian
 
Atbildes: 320
Pievienojies: 2008/Jan/20, 2:02
Braucu ar: wagonu
Dzinējs: pššššš

Re: Andzej vw Golf 1 GTI

Atbildēt ajms » 2011/Feb/03, 18:17

Marsian rakstīja:lidzigu risinajumu ar trosu kulisi esmu meginajis istenot
diemzel neveiksmigi
1. izmantoju STD kulisi un atrumi bija apgrizti
2. lai precizi slegtos ir vajpratiga mm kersana
mani nervi to neiztureja :mrgreen:
bez preciziem rasejumiem es tam vairs nekertos klat labak ir nomainit karbu !

Vajag paskatiities Keisam mazajam Super 1600,tur ir loti primitiivi un viss notiek.

ps Preciiza sleegsanaas Bikernieku trasee ir ap 1-2 sek uz apli.Ja netraapi aatrumaa ir miinuss 1-2 sek.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Andzej vw Golf 1 GTI

Atbildēt Marsian » 2011/Feb/03, 18:42

ka jau teicu - JA IR PRECIZI IZMERI
viss ir smuki
es to visu dariju pirmoreiz un pats !
Lietotāja avatars
Marsian
 
Atbildes: 320
Pievienojies: 2008/Jan/20, 2:02
Braucu ar: wagonu
Dzinējs: pššššš

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Foruma lietotāju auto

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi