VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - J.K.jr.bad. VW Passat Syncro (32b)

Foruma lietotāju auto

J.K.jr.bad. VW Passat Syncro (32b)

Vieta, kur ievietot savu auto, pastāstīt citiem par tā tapšanas, uzlabošanas, gaitu
Moderatori: Marisio, Xplod, jurgis_L, edzz85
Reklāma
 

Re: J.K.jr.bad. VW Passat Syncro (32b)

Atbildēt J.K.jr.bad. » 2014/Okt/15, 23:40

Sen nav nekas rakstīts!
Ir pienācis 2014.gads

Pasāts dzīvs, bet nu vairs ne uz ilgu laiku. Strauji tuvojas skates diena un šādā izskatā tālāk par slimības labu, šķiet, ka netiksim. Vismaz nemēģināsim tikt. Par to kas un kāpēc varēsiet uzzināt turpinājumā.

Atnāca ilgi gaidītā ziema! Atgādināšu, to, ka pa visiem šiem gadiem, kopš auto ir bijis manā īpašumā (pirku es to priekš ziemas), tas šajā gadalaikā bija izjaukts. Tad nu šogad biju sagatavojies ar visām četrām! Lai pilnībā varētu izbaudīt ziemu visā tās krāšņumā! Pirmo reizi mūžā nopirku visas četras jaunas ziemas riepas! Un tas ne par ko labu neliecināja. Un kā jau atceraties, tad ziemas var teikt ka nebija! Sals bija, bet sniega nepārāk un turklāt ne uz ilgu laiku..

Ziemai pat tika sagādāti pareizie diski. Kaut kā man nepatika kā uz pasāta uzvedās neorģinālo izmēru un iznesumu diski, tad nu samainīju visus savus ATS Cup pret pareizajiem! Un ziniet, auto palika labāk vadāms.


Atmiņas par aizgājušo ziemu. Mākslinieks nezināms.
Attēls

Biju pat iemanījies vienu dienu nokļūt uz slavenā Vosa. Bildes atradīšu, ielikšu.

Lai vai ziemas nebija, nolēmu izmantot pasātu kādā spōrta pasākumā. Tā kā ADParts bija kā atbalstītāji Wurth Ziemas kausā, tad devos spēkus izmēģināt šajā pasākumā. Viss bija forši, bet jau pirmajā braucienā sportam nepiemērotu apavu (ziemas zābaku) izmantošana noveda mani lūk kur:
Attēls

Izejā no līkuma spiežot gāzes pedāli ar malu aizķēru arī bremžu pedāli un iznākums bija stabs.

Lai gan neizskatās neka traks, bet rats tika nolauzts un mana ziemas auto spōrtista karjera aprāvās vairāk nekā 100km no Rīgas. :pirats:
Attēls

Attēls

Varbūt bildēs neizskatās nekas traks, bet pie reizes tika salocītas arī visas šī sāna statnes. Durvis normāli ciet vairs nevarēja aizvērt.. :huh:
Attēls

Zvans otrajos Ziemassvētkos draugam Lambertam un auto tiek transportēts uz mājām. Atsevišķs paldies vietējiem Kandavas džekiem, kas man sagādāja dažas nepieciešamās detaļas, lai vismaz auto varētu uzbraukt uz treilera! ;)
Attēls

Ja kāds vēl nav redzējis, tad lūk video no tā pasākuma ar krešu beigās:

http://www.youtube.com/watch?v=3X3uUgFWtx4#t=15


Nelaime nenāca bez laimes. Tajās pašās sacensībās tika satikts viens žurnālists/auto entuziasts, kas teicās, ka viņam mētājas tāds pats Passāts bez vajadzības, turklāt pat pilnpiedziņas!

Tā kā man nepieciešamo detaļu saraksts nu jau bija diez gan garš, tad devos aplūkot un par gada nogalē par saviem pēdējiem 100Ls tika iegādāts donōrs:
Attēls

Zālē ilgi un dikti ieaudzis, bet man nepieciešamās detaļas tas tomēr saturēja!

Virsū uz piekabes un prom uz servisu jaukt laukā un likt virsū nepieciešamās daļas uz manējā!
Attēls

Gandrīz siāmas dvīņi :)
Attēls

Attēls

Ķeramies klāt un jaucam laukā!

Visā visumā bijis pirms sarūsēšanas labs eksemplārs. Kārbai pat neatradu lufti primārajā asī, kas visām pārējām manām kārbām ir bijusi! :o Tā ka acīmredzot, 2L (JS. 115Zs) motoram arī vajadzētu būt labam! Tā ka varat pieteikties uz šīm abām divām lietām, kas man no šī auto nav vajadzīgas.
Attēls

Kaut kad šim auto skate ir bijusi. :kasp:
Attēls

Aizmugurējais vāks bija vienkārši katastrofa
Attēls

Tā nu visas man nepieciešamās daļas tika pārmestas no viena auto uz otru un varējām gāzt tālāk.

Kā jau minēju, tad pēc durvju pārlikšanas tika konstatēts fakts, ka visas statnes bija kaut kur aizgājušas. Jo sitiens bija pamatīgs. :wacko:

Tad nu vienu sestdienu netīšām nokļuvu uz Vosa. Dažus apļus izlaidu, bet tad sāka mukt nost viena no IC trubām un prieki bija jābeidz. Un varbūt, labi ka tā. Paši atceraties, kas tur šogad uz Vosa darījās. :launs:
Attēls

Attēls

Kaut kad vecie vēl no Lupo noņemtie EBC Yellowstuff tika nomainīti ar jauniem svaigiem. Spec pasūtījums, jo EBC šo kluču modeli oficiāli neražo Yellow sastāvā. :rock:
Attēls

Nu jau virsū un var gāzt tālāk
Attēls

Tai vakarā, kad tika mainīti kluči servisā bija mazā talka un tika atrasts daudz dažādu uzlīmju. Kaut kur tās bija lietderīgi jāizmanto. :crazy:
Attēls

Tad nu katrs, kam nebija slinkums pielika rokas pie acu skatienu novēršanas no rūsas un citām neražām.
Attēls

Atnāca pavasaris un samainīju arī savu otro ATS Cup disku komplektu pret pareizajiem VW diskiem. Šoreiz oriģinālie Sebring.
Attēls

Braukšanas iekāriens bija liels un pēdējā brīdī izdomāju, ka jāvelk laukā bembja spōrta riepas ar diskiem, jāliek virsū pasātam un jādodas iekarot Supersprints! Tā kā asfalts man ir tuvāks par granti, tad tādu izdevību pabraukāties pa Biķerniekiem nevarēju palaist garām.
Attēls

In action
Attēls

Laika gaitā tika sameklētas vēl vesela čupa ar uzlīmēm un tās visas nokļuva uz nabaga pasāta.
Attēls
Lietotāja avatars
J.K.jr.bad.
 
Atbildes: 1284
Pievienojies: 2005/Aug/30, 11:40
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat Syncro
Dzinējs: 2.5TDI

Re: J.K.jr.bad. VW Passat Syncro (32b)

Atbildēt J.K.jr.bad. » 2014/Okt/15, 23:41

Mājās atradu vēl šo to no Passāta vēstures:

Kaut kad pašās pagājušā gada novembra beigās pienāca pēdējais brīdis kaut ko darīt ar lanžeroniem. Respektīvi ar pusrāmja stiprināšanas vietām. Biju jau visas uz savu galvu pārmetinājis, bet, tā kā tur viss bija ļōti slikti, tad vajadzēja meklēt kādu meistaru, kas visam tam varētu nopietnāk pieķerties klāt un savest kārtībā. Kārtējo reizi izvēlējos Siguldā esošos Hobijauto (www.hobijauto.lv). Šķiet ka nedēļas laikā manus lanžeronus saveda kārtībā un nebija man vairs jābaidās, ka priekšējā ass varētu pati izdomāt kaut kur aizceļot. :)

Attēls

Viss smuki pārmetināts. Visa liekā rūsa izgriezta laukā un pusrāmja stiprināšanas vietas īpaši pastiprinātas
Attēls

Gadiem ejot esmu jau sapratis, ka nevajag pašam darīt lietas, kuras nemāki darīt. Iedod speciālistiem un ja nu kas, tad varēsi viņiem smadzenes skalot nevis pašam stāvēt pie spoguļa un skatoties acīs teikt: Nu tu gan esi riktīgs lohs! :crazy:
Attēls

Tad vēl atradu pāris bildes no donōra pasāta vešanu karotēs. Saņēmu kaut kādus 70 eiro par to, kas bija palicis pāri. :wacko:
Attēls

Bye, bye beauty! :/
Attēls

Brīvdienās biju Igaunijā. Pēc kāda laika pastāstīšu kādus jaunumus. :notme:
Lietotāja avatars
J.K.jr.bad.
 
Atbildes: 1284
Pievienojies: 2005/Aug/30, 11:40
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat Syncro
Dzinējs: 2.5TDI

Re: J.K.jr.bad. VW Passat Syncro (32b)

Atbildēt J.K.jr.bad. » 2014/Okt/15, 23:43

Nu, ko!

Tikko no TA. Protams, dabūju Maleviča (http://www.hermitagemuseum.org/html_En/04/b2003/hm4_1_30.html) melno kvadrātu, jo ar tādu caurumu slieksnī, ka tur var nezin ko iebāzt nu gan nevarētu izslīdēt caur skati. Bet viss tas bija apzināti, jo auto esošā stāvoklī TA vairs neredzēs. Varētu teikt, ka šis auto TA vairs neredzēs.
Ja loģiski padomājam, tad vispār man nevajadzēja sasieties ar veciem auto un sen šito te exemplāru vajadzēja karotēs atdot, bet sirdij nepavēlēsi. Jo mans pirmais auto man tādā virsbūvē un tā bija mīlestība no pirmā acu uzmetiena nevis vienkārši pēc nejaušības principa izvēlēts spēkrats. Tā ka: Karalis ir miris! Lai dzīvo Karalis!

Nedaudz vēstures par: Kas un kā.

Pāris gadus atpakaļ guglē biju saguglējis igauņu VW kluba mājas lapu un tur tiku ievērojis vienu džeku, kam arī sirdij tuvs ir/bija tāds pats eksemplārs kā man. Šis bija jau paspējis auto izjaukt līdz plikam bleķim, kaut ko sametinājis, tad nostrūklojis un nokrāsojis. Tad nu es pirms pāris mēnešiem, kādā vientuļā vakarā atcerējos par šo esti pois un nolēmu apskatīties, kas tad nu šim sanācis. Bet pēc pēdējā posta man galīgi svešā valodā sapratu, ka šim kaut kā nolaidās uz to visu un tagad šis tirgo savu pasātu tādā stāvoklī, kādā es to biju atcerējies pirms pāris gadiem redzētu. Tad nu es griezu laimes ratu, ar google.translate palīdzību veiksmīgi piereģistrējos viņu kluba lapā un aizrakstīju PM: Vai gadījumā viņa auto vēl nav pārdots. Un pēc pāris dienām atnāca "prieka" vēsts, ka auto vēl ir pieejams! :woot: Tā kā jau bildēs bija redzams, ka tam eksemplāram viss ir daudz daudz labāk nekā manējam, tad nu pagājušās brīvdienās apvienodams braucienu pie radiem uz Smilteni aizbraucu arī pie šī esta, kurš dzīvoja nosacīti netālu no robežas.
Diena bija jauki saulaina. Igauņi mani uzņēma plaši atplestām rokām izrādīja visu saimniecību utt. Apskatīju auto vienojāmies par ciparu (400Eur) un auto nu ir mans! :fool: :crazy: Protams, tas vēl atrodas Igaunijā, bet tuvākā laikā attransportēšu uz LV un pa taisno uz Hobijauto, lai pielabo salabo viskaut ko, lai galu galā sanāktu tāda kā restaurēšana. Īsumā plāni lieli un termiņi gari. Gan jau, ka pēc gadiem diviem-trim būs smuks un foršs eksemplārs. :wub:

Bet nu dažas bildes, lai jums ir saprašana par ko iet runa:
Attēls

Lai gan auto pēc pases ir tas pats 1986.gads, šis tomēr ir pirms feislifta versijā ar maziem buferiem. Virsbūvē ir pāris nianses, bet domāju, ka tās netraucēs man šo auto aprīkot ar GT paku, kāda nāca tikai pēc feislifta (ar lielajiem bamperiem).
Attēls

Iekša no iekšas izskatās nu ļoti labi, bet vienalga viss tiks noplēsts nost, nostrūklots pa jaunam. Viss brūnais izgriezts laukā un aizvietots ar svaigu bleķi. Šiem pasātiem lielākā problēma ir tieši rūsa nevis gadi..
Attēls

Igauņiem tāda oldskūlīgas tehniskās pases.. :huh:
Attēls

Šodien esot TA dabūju arī papīru atļaujai veikt virsbūves maiņu. :twisted: Tā ka liksim jaunu bildi iekšā. Bet līdz tam auto līdz ar melnā kvadrāta beigām tiks izmantots kādām vietēja mēroga sacīkstēm. Ja nu sanāks laiks.
Pēdējo reizi labojis J.K.jr.bad. - 2014/Okt/15, 23:45, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
J.K.jr.bad.
 
Atbildes: 1284
Pievienojies: 2005/Aug/30, 11:40
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat Syncro
Dzinējs: 2.5TDI

Re: J.K.jr.bad. VW Passat Syncro (32b)

Atbildēt J.K.jr.bad. » 2014/Okt/15, 23:44

Neviens negribēja mirt. Tā īsumā varētu nosaukt to, kas pašlaik ir noticis ar Pasātu.

Pēdējā slimības skates nedēļa strauji tuvojās savam noslēgumam un kaut kas man lika domāt, ka būs vien jāļauj Pasātam paturpināt savu oficiālo dzīvi. Jo Lupo taisīšana ir ievilkusies, kā jau tas ir ierasts visās lietās.

Tad nu vēl pirms termiņa beigām tika nolemts doties uz Smilteni uz trešo Supersprinta posmu. Pa neceļu nebiju vēl braucis tāpēc varēja šķist, ka pasākums būs interesants. Apmēram tā ar bija. Bet nu apstākļi bija nežēlīgi.

Tā nu ieradāmies trasē laicīgi un ar visiem veseliem stūriem
Attēls

Dažas dienas iepriekš jau uzlikta kartona panna/difuzors, kas pastiprināta ar Makgaivera lentu. :crazy:
Attēls

Pirms pasākuma trase bija nosacīti sausa, bet mīksta. Tā ka bija lielas aizdomas par to kurš dziļāku kartupeļu vagu izars ar savu arklu
Attēls

Pulksteņi uzstādīti, trase izieta ar kājām un sacene varēja sākties
Attēls

Bet drīz vien sāka līt lietus un visu pasākumu pārvērta par tādu kā offroad dubļu gonku. Ejot izlūkgājienā pa trasi no sākuma bija žēl, ka neesmu paņēmis Kumho KU15 riepas, bet tas bija tikai tik ilgi kamēr nespēru kāju trases krosa daļā. Tur gan ar tām riepām gan nevajadzētu rādīties. Neatbilstošs riepas augstums utt. Tad nu biju vien priecīgs, ka slinkums darīja savu un atstāju savas ikdienas riepas.

Sportistus palaižam pa priekšu. Ints Jeršovs bija ieradies patestēt jauno auto
Attēls

Tad nu devos trasē es. Nemitīgi jutos kā pīle uz ledus. :mrgreen:
Attēls

Pirmie divi iebraucieni priekš manis beidzās veiksmīgi un nebiju iemanījies nevienu no lielajām traktor riepām vai trases aizsargbarjerām taranēt. Tiesa gan mālīgā smilts bija visur. :blink:
Attēls

Bet tad nāca pēdējais brauciens. Bildē varētu šķist, ka nekas traks, bet visur bija viena vienīga dubļu zampa. :tank:
Attēls

Rati griežas auto uz priekšu kust kā gliemezis. Un tad vēl pēdējā līkumā iemanījos pastumdīt trases barjeras... Kadrs kā reiz noķerts neražas brīdī. :neutral:
Attēls

Tad nu galu galā paliku bez luktura un ar salocītu spārnu.
Attēls

Buferi ātri vien ar salaboju izmantojot kokskrūvi un tad devos pie radiem atmazgāt auto un dubļiem. Braucot pa ceļam tāda stūres trīce bija dēļ liekā svara ratos. :pohas:
Kādu pusstundu ar augstspiediena strūklu mazgāju ratus, bet tā pat atceļā uz Rīgu vajadzēja piestāt un ar ziemas slotiņu vēlreiz pakasīt laukā tos mālus ar akmeņiem.
Attēls

Tad nu tuvojoties X datumam auto kopā ar slimības vēsturi tika atdots servisā, lai uz ātru roku kaut ko sataisa, kas nu onkuļiem nav paticies. Principā bija tikai pieci punkti:
  • Caurums slieksnī
  • Salocīts slieksnis
  • Apgrauzta labā priekšējā durve
  • Apgrauzta kreisā priekšējā durve
  • Apgrauzta kreizā aizmugurējā durve
Tad nu pa vienu dienu tika gan slieksnis iztaisnots un sametināts, gan apmetināti apgrauztie durvju stūri.

Labajā pusē tika ieliktas donora durvis. Bet nu auto uzreiz varēja just ka iet sliktāk, jo vismaz 10Zs uzlīmēs tika pazaudēti. :huh:
Attēls

Slieksnis gatavs
Attēls

Durvju stūri apmetināti
Attēls

Aizmugurējais spārns iztaisnots tik tālu, lai lukturi varētu ielikt
Attēls

Un varam doties uz skati! :pirats:
Attēls

Gluži pa nullēm nesanāca, jo ielika vienu vieninieku: Nekvalitatīvi veikts remonts. :crazy: Ar piebildi, ka kniedes remontējot nedrīkst izmantot. Kā izrādījās, kāds no donora pasāta saimniekiem tās labās puses durvis bija remontējis ar kniedēm. Nemaz nezināju, ka tāds tās jau bija remontējis.
Attēls


Tad nu turpināsim vēl ripināt ar Pasātu pa ielām. Bet nu sāk jau apnikt ar tādu apbružātu auto pārvietoties. Laikam nāk vecums. :pardon: Jācer, ka Lupo drīz būs gatavs un varēs Pasātu atstāt tikai spōrta pasākumiem un ziemai.
Lietotāja avatars
J.K.jr.bad.
 
Atbildes: 1284
Pievienojies: 2005/Aug/30, 11:40
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat Syncro
Dzinējs: 2.5TDI

Re: J.K.jr.bad. VW Passat Syncro (32b)

Atbildēt J.K.jr.bad. » 2014/Okt/15, 23:46

Nav domāts, ka kāds no ražotājiem nemāk taisīt. Jautājums vai tas tiešām nepieciešams, lai sasniegtu maksimālo jaudu liet tik daudz degvielas, kas acīmredzami nesadeg pilnvērtīgi. Bet nu ja vajag, tad vajag.

Ienācās dažas bildes no Go4Speed fotogrāfa.

Attēls

Izrādās, ka bijām atrāvušies no planētas Zeme virsmas. :woot:
Attēls
Lietotāja avatars
J.K.jr.bad.
 
Atbildes: 1284
Pievienojies: 2005/Aug/30, 11:40
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat Syncro
Dzinējs: 2.5TDI

Re: J.K.jr.bad. VW Passat Syncro (32b)

Atbildēt J.K.jr.bad. » 2014/Okt/15, 23:47

Sportiskā vasara turpinās. Esmu paspējis gan Minišosejas treniņos pabūt, gan SABI Streetstock Superlap pasākumā, gan arī pagājušajā nedēļas nogalē bija kārtējais Supersprinta posms, kas norisinājās Jelgavas Rullīša trasē.

Kāda bilde no Minišosejas.
Attēls

Tad vēl dažas bildes ar Pasātu galvenajā lomā Jelgavā
Attēls

Attēls

Attēls

Ir arī neliels video tapis no supersprinta pasākuma:
http://www.youtube.com/watch?v=4SrDPLWIim8
Lietotāja avatars
J.K.jr.bad.
 
Atbildes: 1284
Pievienojies: 2005/Aug/30, 11:40
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat Syncro
Dzinējs: 2.5TDI

Re: J.K.jr.bad. VW Passat Syncro (32b)

Atbildēt J.K.jr.bad. » 2014/Okt/15, 23:48

Vēl kāda bilde no StreetStock pasākuma:

Attēls
Lietotāja avatars
J.K.jr.bad.
 
Atbildes: 1284
Pievienojies: 2005/Aug/30, 11:40
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat Syncro
Dzinējs: 2.5TDI

Re: J.K.jr.bad. VW Passat Syncro (32b)

Atbildēt J.K.jr.bad. » 2014/Okt/15, 23:57

Man domāt, ka kaut kādā auto rezerves daļu veikalā. :shura:

Godīgi sakot neatceros. Vai nu Grosā, vai nu Apē, vai nu Intercars..

h8499 rakstīja:Interesnats jautājums - kurā veikalā, ja nav noslēpums pirki eļļas filtru? (oc51)
Lietotāja avatars
J.K.jr.bad.
 
Atbildes: 1284
Pievienojies: 2005/Aug/30, 11:40
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat Syncro
Dzinējs: 2.5TDI

Re: J.K.jr.bad. VW Passat Syncro (32b)

Atbildēt h8499 » 2014/Okt/16, 0:29

Paliek tik gross, citur tik pagankas:D

Ja ko vajag no IC droši var zvanīt! :naac:
Pasātiem jādzīvo.
Lietotāja avatars
h8499
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1138
Pievienojies: 2011/Aug/23, 9:13
Atrašanās vieta: Salaspils
Braucu ar: Passat 99.5
Dzinējs: TDI

Re: J.K.jr.bad. VW Passat Syncro (32b)

Atbildēt cigars » 2014/Okt/16, 5:28

Labs :) patika spriegotājrullis :)
cigars
 
Atbildes: 29
Pievienojies: 2014/Sep/30, 22:24
Braucu ar: VW VENTO GT
Dzinējs: 2.0 8V

Re: J.K.jr.bad. VW Passat Syncro (32b)

Atbildēt J.K.jr.bad. » 2014/Dec/10, 15:43

Šodien Mareks Ivans no Autosporta raidījuma NR 1, atnesa safilmēto no šī gada supersprinta ar manu Pasātu.

http://www.youtube.com/watch?v=Ry7TMxxmudw
Lietotāja avatars
J.K.jr.bad.
 
Atbildes: 1284
Pievienojies: 2005/Aug/30, 11:40
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat Syncro
Dzinējs: 2.5TDI

Re: J.K.jr.bad. VW Passat Syncro (32b)

Atbildēt black_smoke » 2014/Dec/15, 8:56



Vareni =D>
metināšanas darbi/auto remonts/vag diagnostika

Dīzelis kūp, jo Dievs nemīl,ka nabagi trako...
Lietotāja avatars
black_smoke
 
Atbildes: 506
Pievienojies: 2011/Mai/04, 10:21
Atrašanās vieta: Smiltene
Braucu ar: suni bagāžniekā
Dzinējs: d-power

Iepriekšējais

Atgriezties uz Foruma lietotāju auto

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi