VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - sasas Mk3 sport (rally)

Foruma lietotāju auto

sasas Mk3 sport (rally)

Vieta, kur ievietot savu auto, pastāstīt citiem par tā tapšanas, uzlabošanas, gaitu
Moderatori: Marisio, Xplod, jurgis_L, edzz85
Reklāma
 

Atbildēt GintsK » 2009/Mai/22, 19:08

Kaspar, a Tu esi uzvārījis šķidrumu?
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt Kaspars S » 2009/Mai/22, 22:40

Nu nav sanācis arī pie nokaitētiem sarkaniem bremžu diskiem.Protams vienu reizi gadā nomainu šķidrumu.
Kaspars S
 
Atbildes: 311
Pievienojies: 2006/Okt/28, 21:01
Atrašanās vieta: Kuldīga
Braucu ar: VW T4;Golf 4
Dzinējs: 2,5TDI;1,9TDI

Atbildēt brunch » 2009/Mai/23, 0:15

kaapeec sarežģīt visu!!!nu es saku iet tas dot 4 un parastie diski un ferodo kluči, ziemaa viss ir sarkans bremzes kaa naži kaut gan ret sanaak izmantot :lol:

sasas man iekš ir dot4 pat nezinaaju pa dot5 :(

ajams tici man zinu kas ir sporta režīms zinu kas ir bikernieki bet ziema aa jau ir cita oopera
kas gribees sapratiis :roll:
brunch
 
Atbildes: 50
Pievienojies: 2007/Dec/04, 17:55

Atbildēt ajms » 2009/Mai/23, 0:19

Kaspars S rakstīja:
shprika rakstīja:Man pietika ar 4km pagonkoshanas pa likumotu celju,lai polo bremzhi vairs nenjemtu,prieksha vent diski aizmugure trumulji,shkjidrums dot4. :)

Vajag jau normālus klučus uzlikt,nevis tādus kas piedeg un nebremzē.Šķidrums tur vispār nebija pie vainas.


klucci normaali,,,dzinchas passat diski AP un Texstar bija uzlikti uz Juniora mk2 sosejas pirmajaa gonkaa,,viss bija bumbaas,,nekas nedega un bremzeeja un vinjss nu nemaz neseennoja,,bet brauca pietiekossi aatri,,,
ps,,samainiija vecos taapeec, ka bija psc tur viss,,,

Kaspars S,,,nu es domaaju ka es pa ssiem gadiem esmu atradis normaalus kluccus un diskus ar kuriem nekas nedeg un staajaas,,,:wink: ,,jaa, kad palikaam aatri tagad,,tad paraadiijaas citas probleemas,,,vajag veelaak bremzeet,,sabalanseet priekssu- aizmuguri,prasaas sporta bremzzu galvenie cilindri,,,nu ar tiem staajaas diena pret nakti,,,saprotiet patr ko iet runa,,,
dabiigi ka jaabuut normaaliem diskiem un klucciem,,,
es neesmu termometru baazis skidrumaa,,bet labi tas nav kad paliek kaa želejs,,
otrs,,jau rakstiiju ka Edgars ar bmw bikerniekos ar parasto dot4 3-4 apli pietika,,tur bija Z-sport un Texstar,,,viss no gultniem izlija standarta smeere un pedaalis pazuda,,atlika nomainiit tik Ferodo 600 br. skidrumu un viss bumbaas,,,
nu redzees, kas buus sasas peec profilaktikas un sporta skidrumu,,,
cik sapratu no vinja ,,tur viss bija diezgan slikti,,,
bet es runaaju tikkai par sporta un saciikssu rezziimu,,nevis pa ielu...
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt ajms » 2009/Mai/23, 1:00

brunch rakstīja:kaapeec sarežģīt visu!!!nu es saku iet tas dot 4 un parastie diski un ferodo kluči, ziemaa viss ir sarkans bremzes kaa naži kaut gan ret sanaak izmantot :lol:

sasas man iekš ir dot4 pat nezinaaju pa dot5 :(

ajams tici man zinu kas ir sporta režīms zinu kas ir bikernieki bet ziema aa jau ir cita oopera
kas gribees sapratiis :roll:


es zinu ka zini,,,ne par to texsts,,,vnkaarssi izskaidroju kaa jaabuut vismaz par minimumu un mazliet krutaak,,jau izrunaats ar sasas klaatienee arii,,,tas jau nekas nav sarezzgiiti,,tas ir normaali,,es savaadaak nemaz nezinu,,,sarezzgiit dziivi ir ar dot 4,,tas toccna

kaapeec jaamocaas ar to ko nevajag,,ja tas ir normaali nav nemaz daargaak iipassi :wink:
un nav jau jaamaina katru gadu ...

0,5 L sporta skidrums Ferodo maksaa 10,50Ls par vairumcenu...

ziema??a priccom ziema...tagad ir vasara 8) un jaagaazz :D

Davai,,veiksmi visiem,,un nebremzeejiet 8)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt sasas » 2009/Mai/28, 9:08

Pirms paris dienam ar milziigu Aliena un vel paris draugu palidzibu golfs sabuveets. Izskatas jau nu peec frankensteina (izgriests no prieksas ljoti daudzkas lieks araa lai uzlabotu gaisa pluusmu). Izmazgaats/izskalots radzhins, piejuugts otrs ventilators, sabuveets motora balsts, noverstas ladeesanas problemas, pielikta roka prieksejam bremzeem...

Vel sadi tadi sikuminji palikusi, bet principa ja viss pec plaana, tad sodien butu jabut jaunai apskatei un auto buus gatavs Madonai.
Lietotāja avatars
sasas
 
Atbildes: 894
Pievienojies: 2007/Feb/26, 17:05
Atrašanās vieta: Balozi, Titurga
Braucu ar: BMW X5 E70
Dzinējs: 3.0d

Atbildēt sasas » 2009/Mai/29, 8:38

Vakar neizgaju apskati sportiniekam :)

Nummura zime pa zemu, prieksa br. sljaukam ir iespeja bersties pret amiiti (jaiegerbj gumijas caurulite vai gofra) un labais prieksejais balsts ar parlieku brivkustibu.

sodien planojas pusdienslaika aizbraukt uz garazo un noverst defektus. citadi viss kedaa.
Lietotāja avatars
sasas
 
Atbildes: 894
Pievienojies: 2007/Feb/26, 17:05
Atrašanās vieta: Balozi, Titurga
Braucu ar: BMW X5 E70
Dzinējs: 3.0d

Atbildēt kaplis » 2009/Mai/29, 12:46

Tomēr uzrāvies :lol:
Veiksmi Madonā :hello:
Lietotāja avatars
kaplis
 
Atbildes: 131
Pievienojies: 2008/Jan/24, 21:49
Atrašanās vieta: Ogre-Rīga
Braucu ar: A90Q typ85

Atbildēt Riibeklis » 2009/Mai/29, 13:00

Braukšu vērot :mrgreen: ;)
Lietotāja avatars
Riibeklis
 
Atbildes: 4455
Pievienojies: 2004/Dec/20, 11:11
Atrašanās vieta: Bieriņi
Braucu ar: Zirgu
Dzinējs: 1

Atbildēt sasas » 2009/Mai/29, 14:42

bl.... ka tiko nojajos lai sharu iznjemtu.. un taja bridi sapratu ka jaunu saru nav.... nu ko, aizsitu vienas Grosaa, tagad darba sapulce lidz 17 00 pectam gross, pectam garaza un pectam apskate :)

Spraiga dieninja sanaaks :D
Lietotāja avatars
sasas
 
Atbildes: 894
Pievienojies: 2007/Feb/26, 17:05
Atrašanās vieta: Balozi, Titurga
Braucu ar: BMW X5 E70
Dzinējs: 3.0d

Atbildēt lauriko » 2009/Mai/31, 20:38

Redzēts Golpiņš un sasas darbībā likās OK- stabili! :wink:
Viens no kolēģiiem nonesa manam kaimiņam sķūnīti :lol:
Patika kā VAZ gāja! :shock:
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Atbildēt Alien » 2009/Mai/31, 22:55

lauriko rakstīja:Redzēts Golpiņš un sasas darbībā likās OK- stabili! :wink:
Viens no kolēģiiem nonesa manam kaimiņam sķūnīti :lol:
Patika kā VAZ gāja! :shock:

jā jā Dainītim savaidzējās malku grilam :lol: :lol: :lol:
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt sasas » 2009/Jūn/01, 9:50

Jaa - VAZnis Meziitim iet vienkarsi kosmiski :)

Gonka superiiga, tiesam baudaama. Diemzel vajaja tehniskas likstas pirmaja diena ar bremzem, un PS1 jau sakam braukt ar piekilejooshiem ratiem... uz dopa beigam gan piedila (jauni kluci + diski), un taja bridi ari problemas ar bremzem beidzas. PS2 sanaca pa ~14 sec atrak.

Otraja diena gaaja labi. Tik ieraugot rezultatus katra dopa finisa likas ka kautkas taka nav... pectam jau vakara paskatoties sievas safilmetos materialis (kaut ar fochiku, bet saprast var lieliski) paliek skaidrs kur ir viena no problemaam.. Nulles, vieninieki un divnieki itka sanaak tiiri aatri, bet tiko pierakstits triis, ta stipri par atru bremzejam... par 4 un vairak nerunasim.. pirms roteriem ta noliek miera ka vel jacelj auksaa lai lidz tiem tiktu... kaa ari izskatas ka naksies attekties no daljas stenogrammas, jo nevar paspet salasiit.. ka ari ir liekas lietas ierakstitas (attalumi starp paredzamiem likumiem... pilnigi lieki...) un tiko juut ka nav paspets salasit kas dzivo tajos 30m kas ir pec tramplina ta jau tramplina *uzgajiena ir pusgaaze.... nu kautkaa taa...

PS. protams gribas lai masiina iet atrak.. :) Mums laikam ir iisa kaarba, bet PS2 vairakas vietas piektais 6,5RPM (pie 7 sit atpakalj..) nu un protams SS3/5 finisha vareja paskatiities cik ta iet.. :) SS4/6 gan ari pie karogiem jau 4 bij pie beigam...

Milzu paldies Alienam! Bez Martina palidziibas mums buutu klajiem LJOTI LJOTI drankiigi :)
Lietotāja avatars
sasas
 
Atbildes: 894
Pievienojies: 2007/Feb/26, 17:05
Atrašanās vieta: Balozi, Titurga
Braucu ar: BMW X5 E70
Dzinējs: 3.0d

Atbildēt Alien » 2009/Jūn/03, 19:14

reku publiskā versija bildēm no Madonas
http://fotki.lv/alienvwm/647964/
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt sasas » 2009/Jūn/03, 19:37

daudz ko izsakosaa bilde :

Attēls
Lietotāja avatars
sasas
 
Atbildes: 894
Pievienojies: 2007/Feb/26, 17:05
Atrašanās vieta: Balozi, Titurga
Braucu ar: BMW X5 E70
Dzinējs: 3.0d

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Foruma lietotāju auto

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Google [Bot] un 8 viesi