VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Audi A3 iekšējā "granāta''

Audi

Audi A3 iekšējā "granāta''

Gandrīz viss par Audi. Vairāk tikai Audi klubos...
Reklāma
 

Atbildēt mercux » 2007/Okt/03, 21:17

saķimiķot diez vai varēs. Teorētiski var visu, bet praktiski pašvaki. Man bija pieredze ar šadu lietu, jo vajadzēja pusasi. bett pusasi var dabūt tikai ar iekšējo kopā + ārējā (komplekts). Viena iespēja bija metināt pusasi, bet Latvijā tā rī neviens neuzņēmās metināt (arī tie kas rallijam auto gatavo)+ kāda tur pēc tam garantija......
mercux
 
Atbildes: 75
Pievienojies: 2006/Jūl/17, 22:03
Atrašanās vieta: Tukums

Atbildēt Toms » 2007/Okt/03, 21:30

mercux rakstīja:saķimiķot diez vai varēs. Teorētiski var visu, bet praktiski pašvaki. Man bija pieredze ar šadu lietu, jo vajadzēja pusasi. bett pusasi var dabūt tikai ar iekšējo kopā + ārējā (komplekts). Viena iespēja bija metināt pusasi, bet Latvijā tā rī neviens neuzņēmās metināt (arī tie kas rallijam auto gatavo)+ kāda tur pēc tam garantija......


Tur jau tā lieta, saķīmiķot var visu, bet vai tam būs garantija. Kā jau teicu man piedāvāja atvelcēt samainīt un savelcēt atpakaļ, to visu pasākumu. Bet es neuzņemtos risku pēc tam tā kārtīgi atvilt un ka tur kaut, kas aizies pa gaisu, tad ir #-o #-o #-o
Lietotāja avatars
Toms
 
Atbildes: 259
Pievienojies: 2005/Dec/21, 17:48
Atrašanās vieta: Kuldīga

Atbildēt Xplod » 2009/Jūl/12, 14:14

es te domaju ko pasākt pirmītim ar pusasīm , , tad sanāk ka tā tas iekšējais mironis nost nenāk? vai tomēr ir noņemams ,
Haldex remonts,diagnostika
Webasto remonts,diagnostika
mob 2 6 3 8 0 0 2 8
Lietotāja avatars
Xplod
 
Atbildes: 4153
Pievienojies: 2004/Jan/06, 19:02
Atrašanās vieta: Kuldiga
Braucu ar: SEAT Alhambra
Dzinējs: 2.0 CR TDI DSG

Atbildēt 16vLietotājs » 2009/Jūl/12, 20:35

Nost nāk.Viņu atsevišķi bez pusass dabūt nevar.Vismaz oficiāli nē.
Pieņēmu, ka jai ir kāds draudzīgs rezerves daļu tirgonis tad var atrast pēc izmēriem līdzīgu kas der.Bet ir dikti jāmeklē.
Lietotāja avatars
16vLietotājs
 
Atbildes: 1364
Pievienojies: 2006/Aug/18, 23:07
Atrašanās vieta: Rīga, Pārdaugava, Iļģuciems
Braucu ar: KTM & HDi
Dzinējs: ir ekonomisks :D

Iepriekšējais

Atgriezties uz Audi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi