VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Audi A3 iekšējā "granāta''

Audi

Audi A3 iekšējā "granāta''

Gandrīz viss par Audi. Vairāk tikai Audi klubos...
Reklāma
 

Audi A3 iekšējā "granāta''

Atbildēt Toms » 2007/Sep/28, 19:36

Lieta tāda, ka manam A3- 1.8 T (motora kods AGU ) ir sākusi nedaudz klabēt iekšējā granāta :( , nolēmu šo problēmu atrisināt un devos uz veikalu pirkt jaunu, bet tur mani apbēdināja ar to, ka šādas detaļas nēesot! :shock: Man piedāvāja pa 21. 00 Ls, bet manam auto tāda neder. Prasīju vai nevar pasūtīt, viņi teica ka pēc mēneša, tas būtu tas ātrākais, :shock: un detaļa maksās 250 Ls :shock:
Zvanīju uz AR arī viņi teica 241,61 Ls apmaiņā pret veco. :shock:
Esmu izzvanījis daudzus rezerves daļu veikalus, bet nevienam tās detaļas nav, vai arī šausmīgi ilgi jāgaida.
Varbūt kādam ir kāds pazīstams, kas nodarbojās ar rezerves detaļu pārdošanu??????
http://www.elcats.ru/audi/parts.asp?mdl ... t=B720A32F
Tā būtu detaļa Nr.1, bet man vajag labajā pusē.
Lietotāja avatars
Toms
 
Atbildes: 259
Pievienojies: 2005/Dec/21, 17:48
Atrašanās vieta: Kuldīga

Atbildēt MārtiņšX » 2007/Sep/29, 0:32

Taads nu vish i. Alternatiivo detalju razhtaji neko praatiigu diemzheel nepiedaavaa. Taa kaa VW, Shkodaam un Seatiem naak tieshi taadas pashas taas pusasis, tad pameegjini pa VW cenru un Iile Auto veel pazvaniities. Tik izpeeti etkaa/elcataa uzmaniigi - ir nianses peec VIN
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt Andžejs » 2007/Sep/29, 0:36

Uzraksti man pirmdien PM par šo jautājumu un varbūt iespējams varēšu kaut ko sameklēt tev caur saviem kontaktiem!
Lietotāja avatars
Andžejs
 
Atbildes: 749
Pievienojies: 2006/Jan/05, 11:40
Atrašanās vieta: Titurga, Westside
Braucu ar: Octavia vRS
Dzinējs: k2

Atbildēt Toms » 2007/Sep/29, 9:00

Andžejs rakstīja:Uzraksti man pirmdien PM par šo jautājumu un varbūt iespējams varēšu kaut ko sameklēt tev caur saviem kontaktiem!

OK došu ziņu.
Lietotāja avatars
Toms
 
Atbildes: 259
Pievienojies: 2005/Dec/21, 17:48
Atrašanās vieta: Kuldīga

Re: Audi A3 iekšējā "granāta''

Atbildēt Ķengurs » 2007/Sep/29, 11:05

Toms rakstīja: Tā būtu detaļa Nr.1, bet man vajag labajā pusē.


A kapēc teu visa pusass jāpērk - kas ta - tikai iekšējo granātu nevar dabūt ... :?: - es tikko grosā savai kakai ārējo nopirku vēsā 63,- bez atlaidēm .. .:)
Detaļa Nr.20 cik redzu ir atsevišķi pieejama .. .:)
Lietotāja avatars
Ķengurs
 
Atbildes: 97
Pievienojies: 2004/Nov/16, 13:49
Atrašanās vieta: RĪGA

Re: Audi A3 iekšējā "granāta''

Atbildēt MārtiņšX » 2007/Sep/29, 13:50

Ķengurs rakstīja:A kapēc teu visa pusass jāpērk - kas ta - tikai iekšējo granātu nevar dabūt ... :?: - es tikko grosā savai kakai ārējo nopirku vēsā 63,- bez atlaidēm .. .:)
Detaļa Nr.20 cik redzu ir atsevišķi pieejama .. .:)


Angliski lasiit maaki?
20 no replacement part
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt Andžejs » 2007/Sep/29, 15:11

Toms rakstīja:
Andžejs rakstīja:Uzraksti man pirmdien PM par šo jautājumu un varbūt iespējams varēšu kaut ko sameklēt tev caur saviem kontaktiem!

OK došu ziņu.


Diemžēl nav tāda lieta pieejama. :roll: Laikam baigais deficīts!
Lietotāja avatars
Andžejs
 
Atbildes: 749
Pievienojies: 2006/Jan/05, 11:40
Atrašanās vieta: Titurga, Westside
Braucu ar: Octavia vRS
Dzinējs: k2

Atbildēt Toms » 2007/Sep/29, 16:39

Andžejs rakstīja:
Toms rakstīja:
Andžejs rakstīja:Uzraksti man pirmdien PM par šo jautājumu un varbūt iespējams varēšu kaut ko sameklēt tev caur saviem kontaktiem!

OK došu ziņu.


Diemžēl nav tāda lieta pieejama. :roll: Laikam baigais deficīts!

OK! Paldies par to pašu, tad būs jāmeklē citur! :( Tur jau tā lieta ka deficīts. Būs vien jāpērk AR, vai VW centrā.
Lietotāja avatars
Toms
 
Atbildes: 259
Pievienojies: 2005/Dec/21, 17:48
Atrašanās vieta: Kuldīga

Re: Audi A3 iekšējā "granāta''

Atbildēt Toms » 2007/Sep/29, 16:43

Ķengurs rakstīja:
Toms rakstīja: Tā būtu detaļa Nr.1, bet man vajag labajā pusē.


A kapēc teu visa pusass jāpērk - kas ta - tikai iekšējo granātu nevar dabūt ... :?: - es tikko grosā savai kakai ārējo nopirku vēsā 63,- bez atlaidēm .. .:)
Detaļa Nr.20 cik redzu ir atsevišķi pieejama .. .:)

Nē tā granāta ir valcēta un nenāk izjaucama, man te viens umņiks gribēja atvelcēt un kaut ko uzķīmiķot, man ka šito pateica es gandrīz nokritu. :D Nau tā īstā detaļa ar ko jokot.
Gross man par šito detaļu 300 Ls uzprasīja :shock:
Lietotāja avatars
Toms
 
Atbildes: 259
Pievienojies: 2005/Dec/21, 17:48
Atrašanās vieta: Kuldīga

Re: Audi A3 iekšējā "granāta''

Atbildēt edmundos » 2007/Sep/29, 19:12

Toms rakstīja:Lieta tāda, ka manam A3- 1.8 T (motora kods AGU ) ir sākusi nedaudz klabēt iekšējā granāta :( , nolēmu šo problēmu atrisināt un devos uz veikalu pirkt jaunu, bet tur mani apbēdināja ar to, ka šādas detaļas nēesot! :shock: Man piedāvāja pa 21. 00 Ls, bet manam auto tāda neder. Prasīju vai nevar pasūtīt, viņi teica ka pēc mēneša, tas būtu tas ātrākais, :shock: un detaļa maksās 250 Ls :shock:
Zvanīju uz AR arī viņi teica 241,61 Ls apmaiņā pret veco. :shock:
Esmu izzvanījis daudzus rezerves daļu veikalus, bet nevienam tās detaļas nav, vai arī šausmīgi ilgi jāgaida.
Varbūt kādam ir kāds pazīstams, kas nodarbojās ar rezerves detaļu pārdošanu??????
http://www.elcats.ru/audi/parts.asp?mdl ... t=B720A32F
Tā būtu detaļa Nr.1, bet man vajag labajā pusē.


Nesen izbūros šai lietai cauri nezinu par A3, bet droši vien tas funktieris ir tāds pats kā šarānam. Ārējās mironenes pārdodas atseviški, bet iekšējās tikai ar pusasi. Kaut arī jaucas tā pusass no mironenes mierīgi(vismaz man). Tā nu viš i :)
edmundos
 
Atbildes: 284
Pievienojies: 2006/Jan/15, 21:21
Atrašanās vieta: Ventspils

Re: Audi A3 iekšējā "granāta''

Atbildēt Ķengurs » 2007/Sep/29, 19:42

MārtiņšX rakstīja:
Ķengurs rakstīja:A kapēc teu visa pusass jāpērk - kas ta - tikai iekšējo granātu nevar dabūt ... :?: - es tikko grosā savai kakai ārējo nopirku vēsā 63,- bez atlaidēm .. .:)
Detaļa Nr.20 cik redzu ir atsevišķi pieejama .. .:)


Angliski lasiit maaki?
20 no replacement part

Atvainojiet - apskatīju tikai bildīti ... :D
Lietotāja avatars
Ķengurs
 
Atbildes: 97
Pievienojies: 2004/Nov/16, 13:49
Atrašanās vieta: RĪGA

Atbildēt mercux » 2007/Sep/29, 23:16

protams tā detaļa nāk komplektā ar visu pusasi un kādi 220 ls - tas būtu min jārēķinās ja dod pretī veco. atsevišķi jau diez vai kautkur var nopirkt. Un tā tam vajadzētu būt, ka pieejams tikai komplekts. Nav nemaz tik dārgi, jo iegūstri jaunu ārējo + ieksējo + asi. Varēsi braukt bez bēdas.
mercux
 
Atbildes: 75
Pievienojies: 2006/Jūl/17, 22:03
Atrašanās vieta: Tukums

Atbildēt 16vLietotājs » 2007/Okt/03, 18:32

Protams tikai mineejums, bet vai tad sitam nevar kaadu Mk2 GTi vai Mk3 VR6 pusasi uzdariit. Apskatiities no kaa der iekseejais gals un no kaa aareejai un uztaisiit kiimiju.
Pasham ir 1.8T taapeec drusku satrauca sis temats :D :D :D
Lietotāja avatars
16vLietotājs
 
Atbildes: 1364
Pievienojies: 2006/Aug/18, 23:07
Atrašanās vieta: Rīga, Pārdaugava, Iļģuciems
Braucu ar: KTM & HDi
Dzinējs: ir ekonomisks :D

Atbildēt Toms » 2007/Okt/03, 18:42

16vLietotājs rakstīja:Protams tikai mineejums, bet vai tad sitam nevar kaadu Mk2 GTi vai Mk3 VR6 pusasi uzdariit. Apskatiities no kaa der iekseejais gals un no kaa aareejai un uztaisiit kiimiju.
Pasham ir 1.8T taapeec drusku satrauca sis temats :D :D :D

Nu tā detaļa, cik man pastāstīja, ir valcēta, man piedāvāja atvalcēt un saķīmiķot, bet es negribētu, ka ar tādu detaļu kaut ko ķīmiķo, pašam bailīgi braukt, nedo Dievs kaut kur, kaut kas piem. uz 160 km/h aiziet pa gaisu. :shock:
Tā kā detaļa ir pasūtīta AR, pa 242.00 Ls apmaiņā pret veco. Citur nekur man nepiedāvāja, vienīgi Gross pa 300 Ls :shock:
Lietotāja avatars
Toms
 
Atbildes: 259
Pievienojies: 2005/Dec/21, 17:48
Atrašanās vieta: Kuldīga

Atbildēt 16vLietotājs » 2007/Okt/03, 20:42

Nu ja esi uzsuutiijis tad jau neko. Man gan peec taa elcats.ru ziimeejum izskataas ka tur vareetu uzkiimikot parasto ieksheejo galu no piem Mk3 VR6. Tikai jaaskataas kas peec izmeeriem un shliceem der. Buus kaadudien jaaparaapo saveejam apakshaa un jaapskataas kas tur par taadaam shausmaam saliktas :lol:
Lietotāja avatars
16vLietotājs
 
Atbildes: 1364
Pievienojies: 2006/Aug/18, 23:07
Atrašanās vieta: Rīga, Pārdaugava, Iļģuciems
Braucu ar: KTM & HDi
Dzinējs: ir ekonomisks :D

Nākošais

Atgriezties uz Audi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi