VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Slikta pieredze ar www.stiklumeistars.lv

Audi

Slikta pieredze ar www.stiklumeistars.lv

Gandrīz viss par Audi. Vairāk tikai Audi klubos...
Reklāma
 

Re: Slikta pieredze ar www.stiklumeistars.lv

Atbildēt lauriko » 2013/Okt/09, 13:46

Vēl pieminēšu ka mūsu uzstādītais stikls konkrētai automašīnai gadijās ar defektu (skrāpējumu) deļ kā es iedevu atlaidi un beigās par visu kopa tika samaksāts 60Ls
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Re: Slikta pieredze ar www.stiklumeistars.lv

Atbildēt lauriko » 2013/Okt/09, 13:49

tower9 rakstīja:Sen atpakaļ Xedosam pr. stiklu mainīju pie Laura, sarunāju ķīnieti, ķīnieti arī ielika, nekādu pārmetumu :)

Kaut kā toreiz sanāca, ka nesen biju mainījis, jo dzelzs gabals ielidoja stiklā, iesita nelielu robu un saulē aizgāja plaisas pa visu stiklu. Toreiz mainīju Salaspilī un ielika normālu ražotāju (ražotāju jau vairs neatceros, kur tie gadi un toreiz vēl par Lauri nezināju), bet neilgi pēc tam viens riteņbraucējs paciemojās ar savu vēderu manā pr. stiklā, tad nolēmu ka nav ko iespringt un nomainīju pret ķīnieti pie Laura. Ķīnietis bija diezgan pavirši ražots, bija vietas caur kurām skatoties uz ceļu varēja redzēt kā ceļš peld :aiwa: Nu jau vienalga, Xedos sen jau kā pārdots, bet nu vairāk Ķīniešu stiklu laikam nelikšu, ja vien galīgi nebūs citu variantu.

Nav jau labi, ja vienojas par vienu, bet ieliek pavisam ko citu. Mēģināji uzprasīt kāpēc tā? Vai vienkārši secināji un samierinājies ar to? Varbūt tomēr nebijāt īsti sarunājuši kādu stiklu likt...? :roll:


Xedodosam cenu atšķirība ir diezgan liela, BET visiem stikliem arī lētēkajam ķīnietim es dodu garantiju, un ja viņs kropļo attēlu tad ir iespēja to samainīt pret citu!
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Re: Slikta pieredze ar www.stiklumeistars.lv

Atbildēt lauriko » 2013/Okt/09, 13:51

sve6ais rakstīja:Tur jau tā lieta ka par ķīnieti nebija nekāda runa!Uzreiz teica ka stikls būs Nordglass.
Tieši tāpat ir arī paziņam kuram pateica ka būs Nordglass, un vēl tika uzsvērts ka tas ir ļoti labas Poļu firmas stikls!

Parasti pa telefonu saku - Vai nu Ķīna, vai Polija, jo populārajiem modeļiem tās cenas ir ļoti līdzīgas un kas noliktavā tajā mirklī ir to arī liek!
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Re: Slikta pieredze ar www.stiklumeistars.lv

Atbildēt lauriko » 2013/Okt/09, 13:54

androns rakstīja:
Ugisons rakstīja:problēma būtu tad, ja būtu drāts režģis, stikla vietā ielikts!
kāda nozīme kāds stikls... cauri redzēt taču var!

un galu galā noteikti tas ir kkāds pārpratums! Klients noteikti ir bijis informēts cik kastrs stikls maksā un kuru stiklu liks



da labi ... pašam smiekli nenāk ?

arī piekares detaļas - sviras un bukses - bukse jau vien ir - kāda šķirba powerflex, lemforder vai optimal ?


Te ir biki savādak, ja es dodu garantiju un ja nav konkrēta pamatota vēlme tikt pie kāda īpaša brenda, tad tiešām nav nozīme kāds ražojums! Kvalitates visas vienādas!
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Re: Slikta pieredze ar www.stiklumeistars.lv

Atbildēt envy » 2013/Okt/09, 14:36

lauriko rakstīja:BET arī ķīnietim ir garantija 1 gads, un kvalitāte neatpaliek no poļa! + ķīnietim ir tonējums augšā kas nav polim!
Uzskatu ka šoreiz mūsu darijums ir bijis izdevīgs Tev!

Piedod vecīt, bet Tu neesi rīkojies kā godīgs uzņēmējs. Pateici, ka polis pa 65ls, tad arī ieliec poli pa 65Ls, nevis krāpies. Un diezvai klientu interesē, kas TEV šķiet izdevīgs, svarīgi ir ko domā klients. :hohol:


lauriko rakstīja:Vēl pieminēšu ka mūsu uzstādītais stikls konkrētai automašīnai gadijās ar defektu (skrāpējumu) deļ kā es iedevu atlaidi un beigās par visu kopa tika samaksāts 60Ls


un šitas vispār neiztur nekādu kritiku. Labas mantas vietā uzliec sūdu un pie tam ar brāķi un tad vēl lielies, ka iedevi 5Ls atlaidi :esmu_lol:

un te nav svarīgi cik labs vai slikts ir polis vai ķīnietis, svarīga ir attieksme un princips :?
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Slikta pieredze ar www.stiklumeistars.lv

Atbildēt lauriko » 2013/Okt/09, 14:52

Sveiks, ir sanācis pārpratums, dēļ nepareizas informācijas, soreiz es pats esu vainīgs, jo cena kas bija e-pastā par poļu stiklu ir nepareiza, tā būtu 85Ls, pa 65Ls ir ķīnas stikls!

Uzsvars uz šo vietu, jo pa 65Ls nu nekādi nevareju piedāvat Poļu ražojuma stiklu, tas jau pašā sākuma bij kļūdaini! Mana problēma, ka laicīgi nekonstatēju to!

Par skrāpējumu cilvēks varēja arī pateikt ka tādu viņam nevajag un es būtu samainijis pret citu! Jo saskrāpēju jau ne es to stiklu, noliktava paņemtu atpakaļ un ieotu labu! Atlaide 5Ls apmēra viņu apmierināja, tapēc šis jautajums netika apspriests vairs! :wink:
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Re: Slikta pieredze ar www.stiklumeistars.lv

Atbildēt envy » 2013/Okt/09, 15:09

lauriko rakstīja:Uzsvars uz šo vietu, jo pa 65Ls nu nekādi nevareju piedāvat Poļu ražojuma stiklu, tas jau pašā sākuma bij kļūdaini! Mana problēma, ka laicīgi nekonstatēju to!


Tieši tā, tā ir Tava problēma, un liec kaut par savu naudu. :naac:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Slikta pieredze ar www.stiklumeistars.lv

Atbildēt lauriko » 2013/Okt/09, 15:22

Ja cilvēks ņemot auto no servisa būtu pateicis - kas tā par lietu kāpēc nav NordGlass, tad arī būtu izrunajuši un sadrijuši kā vajag, BET tā kā viņs līdz šodienai nav nekādu ziņu man pašam devis, tikai publiski atvieglojas, tad vairs neko nevar darīt! :emo:
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Re: Slikta pieredze ar www.stiklumeistars.lv

Atbildēt androns » 2013/Okt/09, 15:26

lauriko rakstīja:
androns rakstīja:
Ugisons rakstīja:problēma būtu tad, ja būtu drāts režģis, stikla vietā ielikts!
kāda nozīme kāds stikls... cauri redzēt taču var!

un galu galā noteikti tas ir kkāds pārpratums! Klients noteikti ir bijis informēts cik kastrs stikls maksā un kuru stiklu liks



da labi ... pašam smiekli nenāk ?

arī piekares detaļas - sviras un bukses - bukse jau vien ir - kāda šķirba powerflex, lemforder vai optimal ?


Te ir biki savādak, ja es dodu garantiju un ja nav konkrēta pamatota vēlme tikt pie kāda īpaša brenda, tad tiešām nav nozīme kāds ražojums! Kvalitates visas vienādas!


ne mana darīšana - tikai viedoklis.

Piekares bukses ražotājs jau garantē arī tikai to, ka tā bukse derēs tai paredzētajā vietā.
Tas, vai viņa kalpos mēnesi, gadu vai 10 gadus, ražotājam pa lielam neinteresē (un pārdevējam arī ne)

Stikli ir vienādi .. vizuāli .. bet varbūt tas viens sabirs klēpī vadītājam pēc pirmā oļa trieciena ... tam otram varbūt pat īsti skrāpējums nepaliktu ...

Bet tās jau ir lietas, kuras nedz Tu nedz es nevaram apgalvot ... tā, ka nevar apgalvot, ka "tāds pats vien ir" ;)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: Slikta pieredze ar www.stiklumeistars.lv

Atbildēt tower9 » 2013/Okt/09, 15:50

lauriko rakstīja:Xedodosam cenu atšķirība ir diezgan liela, BET visiem stikliem arī lētēkajam ķīnietim es dodu garantiju, un ja viņs kropļo attēlu tad ir iespēja to samainīt pret citu!

Tā kropļošana īpaši netraucēja, lai kropļotu pašam jāsēž zemāk, līdz ar to neiespringu :) Nu un arī neaizdomājos, ka varētu mainīt pret citu :oops:
Lietotāja avatars
tower9
 
Atbildes: 284
Pievienojies: 2010/Nov/05, 23:05
Atrašanās vieta: Latvija
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: BKN

Re: Slikta pieredze ar www.stiklumeistars.lv

Atbildēt sve6ais » 2013/Okt/09, 16:02

Laurisko tu te kautko jauc!tu te tagad esi ielicis cita cilvēka epasta saraksti.
Es nēesmu tas cilvēks ar Citroen. Man ir Audi.
Značit velvienu cilveku esi apšmaucis!
sve6ais
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2013/Okt/08, 13:35
Braucu ar: Audi
Dzinējs: 1.9tdi

Re: Slikta pieredze ar www.stiklumeistars.lv

Atbildēt sve6ais » 2013/Okt/09, 16:07

Un starp citu Citroen īpašnieks ir tas paziņa kuram ieteicu tavu kantori!pēctam uzzināju ka man pašam ir ielikt ķīnietis nevis polis.un bija jau pa vēlu teikt lai tur nebrauc jo jau citroenam bija ielikts.
sve6ais
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2013/Okt/08, 13:35
Braucu ar: Audi
Dzinējs: 1.9tdi

Re: Slikta pieredze ar www.stiklumeistars.lv

Atbildēt sve6ais » 2013/Okt/09, 16:17

lauriko rakstīja:
Sveiks, ir sanācis pārpratums, dēļ nepareizas informācijas, soreiz es pats esu vainīgs, jo cena kas bija e-pastā par poļu stiklu ir nepareiza, tā būtu 85Ls, pa 65Ls ir ķīnas stikls!

Uzsvars uz šo vietu, jo pa 65Ls nu nekādi nevareju piedāvat Poļu ražojuma stiklu, tas jau pašā sākuma bij kļūdaini! Mana problēma, ka laicīgi nekonstatēju to!

Par skrāpējumu cilvēks varēja arī pateikt ka tādu viņam nevajag un es būtu samainijis pret citu! Jo saskrāpēju jau ne es to stiklu, noliktava paņemtu atpakaļ un ieotu labu! Atlaide 5Ls apmēra viņu apmierināja, tapēc šis jautajums netika apspriests vairs! :wink:


Vecais tikai nevajag liet te čugunu!Pa telefonu teici ka ķīnietis maksā 30ls un polis 50 ls plus 15 ls pa darbu. Kautkā tev tagad nesanāk ar tām atrunām!
sve6ais
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2013/Okt/08, 13:35
Braucu ar: Audi
Dzinējs: 1.9tdi

Re: Slikta pieredze ar www.stiklumeistars.lv

Atbildēt sve6ais » 2013/Okt/09, 16:39

Zaibis attieksme.tas kas uz to brīdi bija noliktavā to lika. Ahuetj. Bet tas ka apsolija poļu tas nav nekas ne? Kas zin cik vēl ir tādu apčakarētu cilvēku kam solija vienu bet izdarija citu.
sve6ais
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2013/Okt/08, 13:35
Braucu ar: Audi
Dzinējs: 1.9tdi

Re: Slikta pieredze ar www.stiklumeistars.lv

Atbildēt neticigaistoms » 2013/Okt/09, 16:43

Labi vecīt! Vairums droši vien tev piekrīt, bet nevajag aiziet galējībās. Pietiek postēt...
Lietotāja avatars
neticigaistoms
 
Atbildes: 639
Pievienojies: 2007/Apr/13, 16:14

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Audi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 7 viesi