VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Slikta pieredze ar www.stiklumeistars.lv

Audi

Slikta pieredze ar www.stiklumeistars.lv

Gandrīz viss par Audi. Vairāk tikai Audi klubos...
Reklāma
 

Re: Slikta pieredze ar www.stiklumeistars.lv

Atbildēt ask22 » 2013/Okt/12, 18:28

braucot pa pilsētu jau tu atšķirību nejutīsi, agrāk man bij nordglas stikls, bieži braucot pa zeminiekiem pretī nākošie kravinieki ieceļ pa kādam akmentiņam stiklā, palika tik punktiņi, kāda bedrīte tika tikai izsista un neieplīsa pat. dēļ daudzajiem šādiem bojājumies skatē ielika 2, paņēmu ķinas stiklu, pirmais olis, stiklam zirneklis, un nejau ārejais stikls ieplaisāja, bet iekšējais, ārejam ne skrambiņas. tagad braukšu tikmēr kamēr skatē laidīs cauri, pēc tam kādu nordglasu vai pilktonu, vienīgi gribētu zināt kurš ir labāks
ask22
 
Atbildes: 56
Pievienojies: 2011/Aug/08, 16:38
Braucu ar: Audi 80
Dzinējs: 1.6 td

Re: Slikta pieredze ar www.stiklumeistars.lv

Atbildēt tam4 » 2013/Okt/12, 19:46

ask22 rakstīja:braucot pa pilsētu jau tu atšķirību nejutīsi, agrāk man bij nordglas stikls, bieži braucot pa zeminiekiem pretī nākošie kravinieki ieceļ pa kādam akmentiņam stiklā, palika tik punktiņi, kāda bedrīte tika tikai izsista un neieplīsa pat.

pilnigi piekritu,tur ari ir ta starpiba,china stiklu man sabojaja pavasari bedrišu remontetaju bedre iebērtais akmentiņš kuru priekša braucošais pacela un uztaisija zirnekli,tur preti pilkingtons smagajam ir vienos punktos,pedejais atstaja serkociņu kastites izmera punktu ,bet paldies dievam plaisas nav....
tam4
 
Atbildes: 72
Pievienojies: 2011/Jūn/20, 23:32
Braucu ar: vw golf plus
Dzinējs: 1.9

Iepriekšējais

Atgriezties uz Audi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 6 viesi