VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Audi Quattro??

Audi

Audi Quattro??

Gandrīz viss par Audi. Vairāk tikai Audi klubos...
Reklāma
 

Re: Audi Quattro??

Atbildēt Mudvayne » 2013/Mar/05, 13:35

QStyle rakstīja:uz PD man kka nestāv

aptuveni no 2003 - 2008 gadam VAG visi dīzeļi ir PD :naac:

V6 TDI ir CR no ~2004gada
Lietotāja avatars
Mudvayne
 
Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Re: Audi Quattro??

Atbildēt QStyle » 2013/Mar/05, 13:40

Mudvayne rakstīja:
QStyle rakstīja:uz PD man kka nestāv

aptuveni no 2003 - 2008 gadam VAG visi dīzeļi ir PD :naac:

ļoti neiepricināji.
Tad labāk 3.0D CR :) pārbaudīta vērtība :)
QStyle
 

Re: Audi Quattro??

Atbildēt envy » 2013/Mar/05, 14:25

QStyle rakstīja:
envy rakstīja:Ir VAG grupai tāda lieta kā Seat Leon mk1, 150zs ARL, 1.9 tdi ar pilnpiedziņu.
sagriežas ar čipu vien uz ~180-190zs, smirdina riepas vasarā tikai tā. un saules griež pat uz sausa asfalta :aiwa:

nopietni! :twisted:


Par seatu skatījos, glīts un tā.. Tik tas 150zs ir PD dzinējs tak vne?
uz PD man kka nestāv.. Skatījos, ka ir ar 110zs arī..

un kas vainas PD? :esmu_lol:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Audi Quattro??

Atbildēt ajms » 2013/Mar/05, 14:32

QStyle rakstīja:
Mudvayne rakstīja:
QStyle rakstīja:uz PD man kka nestāv

aptuveni no 2003 - 2008 gadam VAG visi dīzeļi ir PD :naac:

ļoti neiepricināji.
Tad labāk 3.0D CR :) pārbaudīta vērtība :)

Kurā gadsimtā tu dzīvo vēl? ;)
A3 nav tādas piekares kā A4,A6 1996+,daudzās sviras.A3 2004+ ir Golf 5 piekARE.

Tas 2 litri 16V TD tā maļ ka maz neliekās.

Vnm ,ka kaut kas jauns ,tā slikts.PD jau 10 gadi ir...Lielākai daļai lietotāju vēl tiem dzinējiem tikkai eļļu maina un zobenes.Cits nekas nav darīts.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Audi Quattro??

Atbildēt QStyle » 2013/Mar/05, 20:16

PD nepatīk, jo sprauslu cena kosmoooo ja grib uzlabot dzinēju. Tā jau itkā čotka, jo klusāki..
Skatījos uz to leonu ar 150zs dzinēju.. kādas atsauces?
Jo viņš par A3 audi liekas simpātiskāk bet tā jau atkal gaumes lieta, cits te mani gar zemi noliktu, jo A3 liekam viņam daudz smukāks :D
QStyle
 

Re: Audi Quattro??

Atbildēt Quattro » 2013/Mar/05, 23:24

.
Pēdējo reizi labojis Quattro - 2013/Okt/16, 0:13, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
Quattro
 
Atbildes: 548
Pievienojies: 2007/Jūn/03, 0:18
Atrašanās vieta: darbnica

Re: Audi Quattro??

Atbildēt Kaross » 2013/Mar/05, 23:28

QStyle rakstīja:PD nepatīk, jo sprauslu cena kosmoooo ja grib uzlabot dzinēju. Tā jau itkā čotka, jo klusāki..
Skatījos uz to leonu ar 150zs dzinēju.. kādas atsauces?
Jo viņš par A3 audi liekas simpātiskāk bet tā jau atkal gaumes lieta, cits te mani gar zemi noliktu, jo A3 liekam viņam daudz smukāks :D



Vai nu tev ir pilnīgi greiza informācija vai arī vienkārši tev nav nepieciešami uzlabojumi, jo PD sprauslas nav tas dārgākais uzlabošanas procesā.
Bosio Race PD smidzinātāji maksā nedaudz vairāk kā parasti Race 520. un ja tas ir kosmoss, tad jebkurš cits uzlabojums būs kosmoss x2. :)
Auto elektronika, TDI. Jauta PM.
Nestandarta auto elektronikas darbi.
Chiptuning, imobilaizeri
Serviss Lapsu iela 6. www.kaross-chip.lv
26265465
Lietotāja avatars
Kaross
 
Atbildes: 1307
Pievienojies: 2009/Apr/21, 23:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: TDI Quattro
Dzinējs: 2.5TDI

Re: Audi Quattro??

Atbildēt QStyle » 2013/Mar/05, 23:42

Kaross rakstīja:
QStyle rakstīja:PD nepatīk, jo sprauslu cena kosmoooo ja grib uzlabot dzinēju. Tā jau itkā čotka, jo klusāki..
Skatījos uz to leonu ar 150zs dzinēju.. kādas atsauces?
Jo viņš par A3 audi liekas simpātiskāk bet tā jau atkal gaumes lieta, cits te mani gar zemi noliktu, jo A3 liekam viņam daudz smukāks :D



Vai nu tev ir pilnīgi greiza informācija vai arī vienkārši tev nav nepieciešami uzlabojumi, jo PD sprauslas nav tas dārgākais uzlabošanas procesā.
Bosio Race PD smidzinātāji maksā nedaudz vairāk kā parasti Race 520. un ja tas ir kosmoss, tad jebkurš cits uzlabojums būs kosmoss x2. :)


Au.. Tad gaužām nepareizs info no kkurienes.

Bet tad ko.. bmw vai vag grupas? jo nu mans uzskats ir tāds, nezinu cik pareizs.. Lūdzu pielabojat, ja muldu bet... - Jo mazāks dzinējs ar lielākiem zirgiem tad tas ir ātrāk nobraucam nekā piemēram dzinējs ar tādiem pašiem zs bet 3.0D??
Nu ķip 150zs 1.9PD un no bmw 184zs 3.0D
Pareizi mani uzskati?
QStyle
 

Re: Audi Quattro??

Atbildēt mist » 2013/Mar/06, 0:34

Cik tev gadu?
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: Audi Quattro??

Atbildēt ajms » 2013/Mar/06, 0:37

QStyle rakstīja:
Kaross rakstīja:
QStyle rakstīja:PD nepatīk, jo sprauslu cena kosmoooo ja grib uzlabot dzinēju. Tā jau itkā čotka, jo klusāki..
Skatījos uz to leonu ar 150zs dzinēju.. kādas atsauces?
Jo viņš par A3 audi liekas simpātiskāk bet tā jau atkal gaumes lieta, cits te mani gar zemi noliktu, jo A3 liekam viņam daudz smukāks :D



Vai nu tev ir pilnīgi greiza informācija vai arī vienkārši tev nav nepieciešami uzlabojumi, jo PD sprauslas nav tas dārgākais uzlabošanas procesā.
Bosio Race PD smidzinātāji maksā nedaudz vairāk kā parasti Race 520. un ja tas ir kosmoss, tad jebkurš cits uzlabojums būs kosmoss x2. :)


Au.. Tad gaužām nepareizs info no kkurienes.

Bet tad ko.. bmw vai vag grupas? jo nu mans uzskats ir tāds, nezinu cik pareizs.. Lūdzu pielabojat, ja muldu bet... - Jo mazāks dzinējs ar lielākiem zirgiem tad tas ir ātrāk nobraucam nekā piemēram dzinējs ar tādiem pašiem zs bet 3.0D??
Nu ķip 150zs 1.9PD un no bmw 184zs 3.0D
Pareizi mani uzskati?


Es laikam BMW e46 3 litrus izvēlētos,jo man tā Q prsonīgi ir kā saka pie vienas vietas ;)BMW turās uz ceļa ,precīza braukšana,ir bremzes un ir viss cits kā kārtīgai mašīnai.Būs jau jārēķinās ,ka apkopē tas ir BMW,bet nūuuu,tā nosacīti,viss atkarīgs arī no paša cilvēka ,kā brauc ,apkopes, citi faktoru kopums.Arī kāds tas auto trāpīsies nopērkot .

VAG ir VAG,bet tajā audi klāstā tajos gados un naudās ir viss tāds pasmags,nu nesaista.2004 + jau parādās normālas tačkas.

Ja Q,tad laikam to A3.Bet 2litri 16Vārsti vai bez Q.

Ir jau starpība 4 virzuļi ,6 vai pat 8 ,,, 2 litri vai 3.Domu saprati,teoriju nebīdīšu.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Audi Quattro??

Atbildēt ajms » 2013/Mar/06, 0:39

mist rakstīja:Cik tev gadu?

Varbūt labs jautājums pat.Varēji pateikt, kas esi,kāds Tev auto tagad , sākumā,jo mēs Tevi nezinam.To būtu uzreiz ierakstījis pirmajā ziņā.
Mist kautko nojauta;)
Es komentēju vnk ,ka zinu tos auto,saprotu ap ko lieta grozās un vēl dzirdēt citu domas.Pat iedomājos rakstot ko pats gribu ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Audi Quattro??

Atbildēt nin2 » 2013/Mar/06, 0:57

jau kopš pirmā posta gribējās pajautāt par gadiem, bet likās, ka nebūs pieklājīgi :D
no offence, bet spriežot pēc tā, kas sarakstīts liekas, ka autoram mierīgi varētu būt arī kādi gadi.. 12 :roll:
nin2
 
Atbildes: 679
Pievienojies: 2010/Nov/27, 23:37
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: touran

Re: Audi Quattro??

Atbildēt QStyle » 2013/Mar/06, 1:14

ajms rakstīja:
mist rakstīja:Cik tev gadu?

Varbūt labs jautājums pat.Varēji pateikt, kas esi,kāds Tev auto tagad , sākumā,jo mēs Tevi nezinam.To būtu uzreiz ierakstījis pirmajā ziņā.
Mist kautko nojauta;)
Es komentēju vnk ,ka zinu tos auto,saprotu ap ko lieta grozās un vēl dzirdēt citu domas.Pat iedomājos rakstot ko pats gribu ;)

Ex LaXay.. Banotais cilvēks :D

Bet nu nav svarīgi.. Kas bij, bij.. Vrb tulīt atkal bans būs, ka esmu atpakaļ :D
Ar ko braucu - redzēji. Nekas tur baigais, bet kustās un iet labi. Bet gribu awd, jau pērkot gribēju awd, nopirku un domāju, ka atradīšu donoru, lai sakrāmētu b4 uz syncro.. Nekā.
Tapēc nolēmu bik pastrādāt, piekrāt un paņēmt ko lādzīgu, komfortablu + vēlamo jaudu un pilnpiedziņu. Braukājis esmu ar dažādiem auto, lai saprastu kur ir vērtība.

e46, gan vizuāli glīts, gan tas 3.0D ir labi zināms.. mājās viens tāds iekš e39 ir un ir ļoti patīkams, kluss, nikns :)
lkm dēļ esošā e39 gribu arī bavārijas auto, ir mazliet ''aplipinājis'' ar savu komfortu un patīkamajām extrām.
Tpc ar radās šis topiks, lai asprastu, vajag man konstruktoru vai nē. Lkm izrādās, ka nē.. Jo audi kupeja iznāk laba, sakarīga ap 1800ls + diesel maiņa, lab.. tur es censtos ielikt savu AFN, bet nu visas vadības un parējie sīkumi izmaksās, kuras Kaross izskaidroja, kaudzi naudas + vel visādas ķibeles, kā jau konstruktoriem.. tur tpc sanāks uz visiem 3,5k latu + vel citi sīkumi, protams kkādi lietie un vizauālais( tonēt logus, kkādi oem glītie pribambasi ) kopā uz visiem 4k latu sanāk.. :(
QStyle
 

Re: Audi Quattro??

Atbildēt ajms » 2013/Mar/06, 1:20

Kautkur tie text bija dzirdēti,pilnīgi prasījās uzprasīt ,kurš ir kautkāds ex ;) :emo:
A3 skatos ap 3.500Ls ,bez Q un nevajag neko konstruēt ;)
Lieliskā kārtībā, kopts un ekonomisks Audi A3 2. 0TDI (140Zs), Xenon gaismas, S-
2003 2.0D 245 tūkst. 3,514 Ls
http://www.ss.lv/lv/transport/cars/audi ... 8FQ==.html
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Audi Quattro??

Atbildēt QStyle » 2013/Mar/06, 1:38

ajms rakstīja:Kautkur tie text bija dzirdēti,pilnīgi prasījās uzprasīt ,kurš ir kautkāds ex ;) :emo:
A3 skatos ap 3.500Ls ,bez Q un nevajag neko konstruēt ;)
Lieliskā kārtībā, kopts un ekonomisks Audi A3 2. 0TDI (140Zs), Xenon gaismas, S-
2003 2.0D 245 tūkst. 3,514 Ls
http://www.ss.lv/lv/transport/cars/audi ... 8FQ==.html

Ceru, ka jokus saproti..
Es parasti šādā gadījumā prasu vai sieviešu intuīcija nostrādāja? :emo:

Ajms, gribu Q :love:
Patēriņs baigi nesatrauc, galvenais, lai iet kā nākas.
Bet to A3 salīdzinot pret e46?? :naac: Bet neko nesaku, patīk jau abi.. Mazi, sportiski.
Tik kurš ilgtermiņā būs pateicīgāks? :)
QStyle
 

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Audi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi