VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - V6 2.8 auksta dzinēja apgriezieni

Audi

V6 2.8 auksta dzinēja apgriezieni

Gandrīz viss par Audi. Vairāk tikai Audi klubos...
Reklāma
 

V6 2.8 auksta dzinēja apgriezieni

Atbildēt susirs » 2009/Dec/28, 11:13

Sveicināti, sen nav rakstīts, bet vajadzība spiež, jo paša spēkiem netieku īsti skaidrībā.
Problēma skar manu audi B4 ar 2.8 V6 dzinēju, kad iedarbinu aukstu dzinēju tas strādā ar minimāliem apgriezieniem 800 apg./min., šadi apgriezieni būtu normāli ja dzinējs ir uzsilis, bet kādēļ aukstam dzinējam nepaceļas apgriezieni tukšgaitā? Palīdziet ar padomiem.
Lietotāja avatars
susirs
 
Atbildes: 112
Pievienojies: 2009/Mai/17, 22:52
Atrašanās vieta: Cēsis, Sigulda

Atbildēt Richuss » 2009/Dec/28, 11:30

Sanāk ka neslēdzas tukšgaitas rtegulators. Regulators ieslēdzas no temperatūras datčika.
Man pašam ir problēmas ar tukšgaitu, bet tikai otrāds variants , ka visu laiku ir apmēram 1500 apgr/min. Motors 2.6 V6
Richuss
 
Atbildes: 70
Pievienojies: 2008/Nov/10, 16:29
Atrašanās vieta: Students

Atbildēt susirs » 2009/Dec/28, 11:41

Ja nestrādātu tukšgaitas regulators, tad dzinējs slāptu, bet viņš tur apgriezienus minimālos. No kāda devēja viņš ņem to informāciju, es domāju kur tas devējs atrodas?
Ir vēl kādi varianti?
Lietotāja avatars
susirs
 
Atbildes: 112
Pievienojies: 2009/Mai/17, 22:52
Atrašanās vieta: Cēsis, Sigulda

Atbildēt Richuss » 2009/Dec/29, 11:04

Laikam būs gan vaina tukšgaitas regulātorā, vakar es savējam beidzot tiku galā kā viņš strādā.
Lai tiktu pie tukšgaitas regulatora vajag noņemt trubu, kas nāk no gaisinieka un droseļvārsta.
Un vai ir strādājošs pārbauda sekojoši: ieslēdzot aizdedzi viņš štoku bīda uz iekšu, bet kad izslēdz aizdedzi, tad bīda uz āru, ja viņš strādā tad viss ir OK, bet, ja neiet tad jau vaina ir noteikta.
Vienīgais es nesapratu, no kura devēja ņem informāciju priekš augstajiem apgriezieniem?!?!
Bet varbūt es arī kļudos par šo jautājumu.

Vai diagnostika ir taisīta, vai kļūdas ir lasītas?
Richuss
 
Atbildes: 70
Pievienojies: 2008/Nov/10, 16:29
Atrašanās vieta: Students

Atbildēt susirs » 2009/Dec/29, 11:49

Cik es lasīju audi grāmatā, ka V6 2.6 dzinējam nedrīks demontēt tukšgaitas regulātoru, jo viņam tad rodas kādas problēmas, tas grāmatā bija minēts ar sarkanu. Šī īpatnība ir vien 2.6 dzinējam, ar 2.8 tādu problēmu neesot. Diagnostikā biju, parādija ka nestrādā tukšgaitas regulātors, kļūdas nodzēsa, bet kad atkārtoti biju, no kļūdām bija tīrs un problēma neatrisinājās. Tiku arī esošo regulātoru nomainījis pret citu, no cita audi, bet bez izmaiņām. Problēma būs kur citur, bet kur :?:
Lietotāja avatars
susirs
 
Atbildes: 112
Pievienojies: 2009/Mai/17, 22:52
Atrašanās vieta: Cēsis, Sigulda

Atbildēt susirs » 2010/Jan/15, 12:58

Varbūt tomēr vēl kādam ir kādas idejas? Mašīna pašlaik netiek lietota, bet vēlētos atrisināt radušos problēmu.
Lietotāja avatars
susirs
 
Atbildes: 112
Pievienojies: 2009/Mai/17, 22:52
Atrašanās vieta: Cēsis, Sigulda


Atgriezties uz Audi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi